Fórum - Zobrazit téma - Různé cesty - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Různé cesty
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Různé cesty
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: út červenec 30, 2013 12:45 pm    Předmět: Citovat

no, takhle to teď vidím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: út červenec 30, 2013 12:59 pm    Předmět: Citovat

Dobře, to jen abych věděla, než se zeptám.

Jak bys Dominiko vyjádřila obsah slova přítel?


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: út červenec 30, 2013 1:55 pm    Předmět: Citovat

živočichové a rostliny jsou nižšími životními formami a i oni jsou součástí jednoty.
zvířata i rostliny dokážou vnímat třeba tělesnou bolest, zvířata jsou už schopna i jednoduchých citů )náklonnost, hněv, strach, žárlivost), ale zvířata oproti lidem nemají schopnost si uvědomit sama sebe jako Boha
jejich chápání sama sebe je omezenější než chápání a uvědomování si sama sebe, kterého jsou schopni lidé... ego rostlin a zvířat, díky jejich uvědomění se v rostlinném nebo zvířecím těle nemá tu sílu se vykrystalizovat a uzrát, aby mohlo být stráveno...

mocný přítel lidských bytostí - ego


jinak definice slova přítel - ten, kdo tě má rád, i přesto jaká jsi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: út červenec 30, 2013 9:07 pm    Předmět: a dál... Citovat

dominika napsal:
jinak definice slova přítel - ten, kdo tě má rád, i přesto jaká jsi...

Takže to asi nebude ten, kdo ti lže, olupuje a podvádí tě…, nebo?


dominika napsal:
Malé já, ač iluze, je taky neoddělitelnou myšlenkou velkého...

Tohle "malé já" je tedy ego?


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: st červenec 31, 2013 8:01 am    Předmět: Re: a dál... Citovat

toora napsal:
dominika napsal:
jinak definice slova přítel - ten, kdo tě má rád, i přesto jaká jsi...

Takže to asi nebude ten, kdo ti lže, olupuje a podvádí tě…, nebo?


ego umožňuje lidem v hmotné existenci si hrát (na zamilované, na nešťastné, zdravé, nemocné, nevědoucí, hledající, nalézající, na jednotlivé od sebe oddělené bytosti...Smile
kdo jiný než přítel by zprostředoval vědomí o tom čím nejsi, aby jsi si mohla trochu pohrát a stávat se tím, čím jsi nikdy nepřestala být
Kdo v tobě třeba způsobuje, že si tady se mnou teď povídáš? kdo způsobuje, že přijímáš pro tuto chvíli iluzorní identitu s označením dominika jako oddělenou bytost od oddělené bytosti označené jako toora...?


toora napsal:
dominika napsal:
Malé já, ač iluze, je taky neoddělitelnou myšlenkou velkého...

Tohle "malé já" je tedy ego?


Smile

ano
ego jako nedokonalé, zastřené uvědomění

Těším se na tvoji odpověď.
Vím, že v buddhistických spisech se uvádí, že ego nikdy neexistovalo, přesto se bytosti jako oddělené identity vnímají, dokud jim to nepřestane vvyhovovat.....


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st červenec 31, 2013 9:58 am    Předmět: Citovat

dominika napsal:
…ego umožňuje lidem v hmotné existenci…...

Pokusím se na příkladu…
Jsi malá holka a neumíš plavat a „přítel“ (který ví, že neumíš plavat) ti řekne, ať se s ním jdeš vykoupat do rybníku, a že tam mělko, takže tam všude dosáhneš na dno. Ty si s ním tedy půjdeš, ale protože je tam všude hloubka, ale ty o tom vůbec nic netušíš (dotyčný tě záměrně klamal), utopíš se v něm.
V druhém případě ti přítel řekne, ať si s ním jdeš hrát do bazénu na oceán, jste tak spolu v bezpečí bazénu, ve kterém dosáhneš nohama na dno, a jsi si plně vědoma, že je to jenom hra na to, že se s přítelem právě koupete v oceánu.
Z toho, co píšeš bych řekla, že pro tebe je přítelem ten první, pro mne je to ten druhý.

Dominiko, ty jsi napsala: „Malé já, ač iluze, je taky neoddělitelnou myšlenkou velkého…“
A v tomhle je jádro pudla, protože je to tak, a je to půlka z toho, čím ego je. Takže, která myšlenka to je, a jak došlo k tomu, že pak vládne?


dominika napsal:
… „kdo jiný než přítel by zprostředkoval vědomí o tom čím nejsi“ …...

Jestli ti dobře rozumím, tak říkáš, že ego je přítel, který ti zprostředkuje „vědomí o tom čím nejsi" potom tedy, kdo je ten, komu to ego zprostředkovává?

dominika napsal:
… Kdo v tobě třeba způsobuje, že si tady se mnou teď povídáš? kdo způsobuje, že přijímáš pro tuto chvíli iluzorní identitu s označením dominika jako oddělenou bytost od oddělené bytosti označené jako toora...? …...

Myslíš, že je to ego, co „způsobuje“ povídání atd...?


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: st červenec 31, 2013 9:23 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:
dominika napsal:
…ego umožňuje lidem v hmotné existenci…...

Pokusím se na příkladu…
Jsi malá holka a neumíš plavat a „přítel“ (který ví, že neumíš plavat) ti řekne, ať se s ním jdeš vykoupat do rybníku, a že tam mělko, takže tam všude dosáhneš na dno. Ty si s ním tedy půjdeš, ale protože je tam všude hloubka, ale ty o tom vůbec nic netušíš (dotyčný tě záměrně klamal), utopíš se v něm.
V druhém případě ti přítel řekne, ať si s ním jdeš hrát do bazénu na oceán, jste tak spolu v bezpečí bazénu, ve kterém dosáhneš nohama na dno, a jsi si plně vědoma, že je to jenom hra na to, že se s přítelem právě koupete v oceánu.
Z toho, co píšeš bych řekla, že pro tebe je přítelem ten první, pro mne je to ten druhý.

Dominiko, ty jsi napsala: „Malé já, ač iluze, je taky neoddělitelnou myšlenkou velkého…“
A v tomhle je jádro pudla, protože je to tak, a je to půlka z toho, čím ego je. Takže, která myšlenka to je, a jak došlo k tomu, že pak vládne?


dominika napsal:
… Kdo v tobě třeba způsobuje, že si tady se mnou teď povídáš? kdo způsobuje, že přijímáš pro tuto chvíli iluzorní identitu s označením dominika jako oddělenou bytost od oddělené bytosti označené jako toora...? …...

Myslíš, že je to ego, co „způsobuje“ povídání atd...?


Smile




dobře, takže malé já(ego ) je neoddělitelnou myšlenkou velkého Já, ale píšeš, že je to jen půlka z toho, čím ego je... a ptáš se, která je to myšlenka a jak došlo k tomu, že pak vládne?

Napadá mě, že je to myšlenka oddělenosti... nebo líp celý soubor myšlenek, které uvádějí v život pocity oddělenosti jednoho já od jiných já (já nejsem ostatní, není dostatek všeho pro všechna malá já a proto je potřeba samo sebe chránit, za svoje práva proti ostatním malým já bojovat) a tenhle soubor myšlenek začne vládnout, protože s sebou nese reálné a nepříjemně pociťované ataky strachu, vlastní nedostatečnosti...


ne ego nezpůsobuje vždycky to, že si lidi povídají.. Smile někdy ano, ale ne vždycky

toora napsal:
dominika napsal:
… „kdo jiný než přítel by zprostředkoval vědomí o tom čím nejsi“ …...

Jestli ti dobře rozumím, tak říkáš, že ego je přítel, který ti zprostředkuje „vědomí o tom čím nejsi" potom tedy, kdo je ten, komu to ego zprostředkovává?


no, to je asi blbost,viď Sad odpověď by musela být samo sobě
začíná se mi zdát, že pro sebe beru ego jako existující entitu v mé mysli , která, ač nedělá nic pěkného, přesto je mi jí líto a radši než bych se na ni dokázala podívat pravdivě a jednou pro vždy ji zavrhnout (mám z toho strašně nepříjemný pocit, někoho nadobro zavrhnout, pocit, že nejsem dobrý člověk), radši ji ego- pro sebe omlouvám a stavím do role přítele, který mě má rád, ale moc mu to nejde, jeho láska je pokřivená a způsobuje mi bolest a trápení ale zasluhuje si přesto za to můj soucit a trpělivost a moji oběť......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt srpen 01, 2013 12:25 am    Předmět: Citovat

dominika napsal:
Napadá mě, že je to myšlenka oddělenosti... nebo líp celý soubor myšlenek..…...

Ona to je na začátku fakt jen ta jedna a ty ostatní se na ní rychle a rády nalepí.


dominika napsal:
..tenhle soubor myšlenek začne vládnout, protože s sebou nese reálné a nepříjemně pociťované ataky strachu, vlastní nedostatečnosti...

Ano, strachy...a za všemi je ten základní, ten z nebytí, a některé jsou třebas hodně jemné, maskované...


dominika napsal:
..radši než bych se na ni dokázala podívat pravdivě......

Nojo, je to základ, když nám "jde o Pravdu", vlastně musíme nejdřív vidět tu pravdu o osobě, která vede zkrzevá odhalení všech nepravd.


dominika napsal:
...jednou pro vždy ji zavrhnout....

Dej pokoj Wink stačí když jsme skočily na špek těm, kteří kdy za něco soudili nás Smile a díky tomu pak soudíme sami sebe.
Bylo by to podobné, jako kdybychom zavrhli svůj stín. Není třeba cokoli zavrhovat, jen prostě ten stín prohlédnout, zjistit co je zač, namísto toho, abychom se jím nechali se vodit a šli za ním jako pes za buřtem, nebo po něm do nekonečna chňapali, či se ho báli. Takže stín je v tom nevinně, není ani přítel, ani nepřítel.
Máme tendenci se neustále vyhraňovat…přítel-nepřítel, už v tom „považuji ho za…“ je pes zakopaný, ledascos dalšího z toho pak člověk vyvozuje, a k čemu to, tohle onálepkovávání? Prostě si "jen" všímám, s tím, že nemám co ztratit…otevřenost, opravdovost už sama přivádí toho a to, co s ní rezonuje. Snadné to tedy zrovna dvakrát není, tohle cvičení, bejt jen tak, ale díky němu časem tohle navyklé "uchopování" přeci jen slábne.

dominika napsal:
..jeho láska je pokřivená a způsobuje mi bolest a trápení ale zasluhuje si přesto za to můj soucit a trpělivost a moji oběť......

Kdepak, žádný takový není, vše jen sami sobě Smile myšlenky si takhle plují...a my po jedné sáhneme, osedláme si ji a rajtujeme na ní, a ani si nevšimneme, že ona si osedlala nás, a tak si pak jen lížeme rány a brečíme nad těma šrámama a modřinama. Cool Smile
Proto pozornost, proto meditace - vidět, po čem se už už ta ruka zase natahuje...pustit...a...pořát pouštět. Wink

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: čt srpen 01, 2013 8:34 am    Předmět: Citovat

toora napsal:
dominika napsal:
Napadá mě, že je to myšlenka oddělenosti... nebo líp celý soubor myšlenek..…...

Ona to je na začátku fakt jen ta jedna a ty ostatní se na ní rychle a rády nalepí.


takže nepravdivá myšlenka oddělenosti.. ...samozřejmě... nepravdivá myšlenka, že já (oddělená bytost) a otec (věčné bytí) jsme dva






toora napsal:
dominika napsal:
..radši než bych se na ni dokázala podívat pravdivě......

Nojo, je to základ, když nám "jde o Pravdu", vlastně musíme nejdřív vidět tu pravdu o osobě, která vede zkrzevá odhalení všech nepravd.


dominika napsal:
...jednou pro vždy ji zavrhnout....

Dej pokoj Wink stačí když jsme skočily na špek těm, kteří kdy za něco soudili nás Smile a díky tomu pak soudíme sami sebe.
Bylo by to podobné, jako kdybychom zavrhli svůj stín. Není třeba cokoli zavrhovat, jen prostě ten stín prohlédnout, zjistit co je zač, namísto toho, abychom se jím nechali se vodit a šli za ním jako pes za buřtem, nebo po něm do nekonečna chňapali, či se ho báli. Takže stín je v tom nevinně, není ani přítel, ani nepřítel.
Máme tendenci se neustále vyhraňovat…přítel-nepřítel, už v tom „považuji ho za…“ je pes zakopaný, ledascos dalšího z toho pak člověk vyvozuje, a k čemu to, tohle onálepkovávání? Prostě si "jen" všímám, s tím, že nemám co ztratit…otevřenost, opravdovost už sama přivádí toho a to, co s ní rezonuje. Snadné to tedy zrovna dvakrát není, tohle cvičení, bejt jen tak, ale díky němu časem tohle navyklé "uchopování" přeci jen slábne.



no, zavrhovat cokoli je pitomost Smile chtít něco zavrhnout, odsoudit, zašlapat do země je akt nepochopení, strachu, povýšenosti, zoufalství... blbost Smile

no, s tím, že jsme někdy jednou skočili na špek těm, co se nás pokusili soudit a proto soudíme sami sebe... Smile
s prvním souzením se člověk setká už jako dítě.... dítě je křehká a velice citlivá bytost, která ještě nezná různé srandičky dospěláků a proto je možné i dospělácké nezákeřné laškování na téma jak je to dítě hloupé vzít vážně a nést s sebou celý život...
to by museli být nejdříve osvícení rodiče, aby se s tímhle nesetkali malé děti... takže není vinou dětí, že "skočily na špek těm, kteří je soudili", prostě to tak mělo v tu chvíli být....
jako velcí si to jen musíme uvědomovat a nenechat se strhnout k v dětství naučené reakci vinit sebe nebo druhé....

přesto, nelze aspoň trochu podle tebe považovat toto lidské, i když zastřené uvědomování si za dar, který byl lidským bytostem darován? třeba mentálně postižený člověk je taky součástí jednoty, ale v jeho přítomném bytí si sám sebe nikdy neuvědomí jako věčné bytí, průzračné vědomí atd...
To samé zvíře, květina...
Jen myslící člověk dostal ten dar prohlédnout svět iluzí a v přítomném životě splynout s věčností...
Vděčnost za to, že jsme se zrodili jako cítící a myslící lidské bytosti sama o sobě pomáhá k postupnému prohlédnutí myšlenkových iluzí a tomu, že se sami sobě, různým vznikajícím strachům, povstávajícím myšlenkám oddělenosti můžeme s porozuměním a uvolněním smát... když jsme ponořeni v přítomnosti.


toora napsal:
dominika napsal:
..jeho láska je pokřivená a způsobuje mi bolest a trápení ale zasluhuje si přesto za to můj soucit a trpělivost a moji oběť......

Kdepak, žádný takový není, vše jen sami sobě Smile myšlenky si takhle plují...a my po jedné sáhneme, osedláme si ji a rajtujeme na ní, a ani si nevšimneme, že ona si osedlala nás, a tak si pak jen lížeme rány a brečíme nad těma šrámama a modřinama. Cool Smile
Proto pozornost, proto meditace - vidět, po čem se už už ta ruka zase natahuje...pustit...a...pořát pouštět. Wink

Smile


pouštět a pouštět - nebo líp jen se dívat, po čem ta ruka sahá a ani neuchopovat, pak nevzniká stav bytí, kdy je nejdříve bráno, aby se pak muselo pouštět...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt srpen 01, 2013 10:25 am    Předmět: Citovat

dominika napsal:
…a proto je možné i dospělácké nezákeřné laškování na téma jak je to dítě hloupé vzít vážně a nést s sebou celý život.

Přesně tak to chodívá.


dominika napsal:
…takže není vinou dětí, že "skočily na špek těm, kteří je soudili"

Ano, když to vezmeme zgrutu, tak ani žádný „viník“ neexistuje.


dominika napsal:
nenechat se strhnout....

Tahle snaha nenechávat se strhnou je spíš volní záležitost, neřeší sám spouštěč té které reakce. Nejde to tedy moc „udělat“, ale lze veškerá svoje hnutí pozorovat, nenechat je gradovat, tak jak tomu bylo v minulosti, prostě pouštět… Smile


dominika napsal:
přesto, nelze aspoň trochu podle tebe považovat toto lidské, i když zastřené uvědomování si za dar?

Ano, dali jsme si dar mlhy, a také možnost jejího rozpuštění. Lze z ní stvořit cokoli, proto se chvíli z těch vlastních výtvorů radujeme, chvíli je nám z nich dosti bolavě, protože ty svoje tvary z mlhy vnímáme hezky dlouho jako jedinou skutečnost.


dominika napsal:
Vděčnost za to, že jsme se zrodili…

Za vše
neustále
Dominiko.


dominika napsal:
takže nepravdivá myšlenka oddělenosti…

Ona žádná myšlenka není pravdivá, od toho je to myšlenka, koncept, jen jsou ty, které jsou pravdě blíž, a pak ty, co jsou jí na hony vzdáleny.


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: čt srpen 01, 2013 11:35 am    Předmět: Citovat

toora napsal:

Ano, když to vezmeme zgrutu, tak ani žádný „viník“ neexistuje.



a s tímhle moc nic udělat nejde jiného, než tuhle skutečnost s pochopením přijmout, protože ti rodiče v tu chvíli dělali jen to, co mohli, proto taky žádný konkrétní viník není a rodičům náleží vděk za to, že se o svoje děti starali tak nejlíp, jak jen to dokázali, i když děti moc často nemají pochopení k činům svých rodičů, které vnímali bolestivě...







toora napsal:
dominika napsal:
nenechat se strhnout....

Tahle snaha nenechávat se strhnou je spíš volní záležitost, neřeší sám spouštěč té které reakce. Nejde to tedy moc „udělat“, ale lze veškerá svoje hnutí pozorovat, nenechat je gradovat, tak jak tomu bylo v minulosti, prostě pouštět… Smile



mám zkušenost, že pokud jsem naplněná vděčností a láskou ke zjevenému světu, jsem ve stavu zamilovanosti, život plyne sám od sebe a každé moje konání je dobré a všechno je vnímáno jako dobré, i když z hmotného hlediska dochází třeba i ke ztrátám



toora napsal:
dominika napsal:
přesto, nelze aspoň trochu podle tebe považovat toto lidské, i když zastřené uvědomování si za dar?

Ano, dali jsme si dar mlhy, a také možnost jejího rozpuštění. Lze z ní stvořit cokoli, proto se chvíli z těch vlastních výtvorů radujeme, chvíli je nám z nich dosti bolavě, protože ty svoje tvary z mlhy vnímáme hezky dlouho jako jedinou skutečnost.



toora napsal:
dominika napsal:
Vděčnost za to, že jsme se zrodili…

Za vše
neustále
Dominiko.

Za vše

vděčnost je stav bytí, v němž když jsem, žádná cesta neexistuje, v tu chvíli jsem pravdou a skrz moje bytí působí dobrota jednoty tak, jak ji v tu chvíli jsem schopna vědomím obsáhnout
v tu chvíli ale existuje i myšlení, které ale nevzniká v hlavě, ale v srdci...



toora napsal:
dominika napsal:
]takže nepravdivá myšlenka oddělenosti…

Ona žádná myšlenka není pravdivá, od toho je to myšlenka, koncept, jen jsou ty, které jsou pravdě blíž, a pak ty, co jsou jí na hony vzdáleny.


dokud si člověk něco myslí, ještě to neví Smile a ve chvíli, kdy má pocit, že něco ví, je na čase, aby se mu nějakým impulzem jeho vědění narušilo, aby mohl poznat víc a být ještě svobodnější


k tomuhle mám ráda příklad s prvňáčkem, který se učí počítat a na otázku paní učitelky, kolik je 1+1 odpoví myslím, že 2... ale o výsledku musí přemýšlet a jistý si jím vůbec není
teprve po nějakém čase přijímání této pravdy, kterou mu předává paní učitelka se z myslím stane vím... vím že 1+1 jsou 2 jeho myšlení je nahrazeno uvědoměním

ale nahlédnutím víc mězi fyziky a matematiky např. na aldebaranovo forum http://aldebaran.cz/forum/viewtopic.php?t=637&postdays=0&postorder=asc&start=0 se vědomí, 1+1 =2 se stane opět jen křehkou myšlenkou a člověk se stává znova zvídavým prvňáčkem, jehož dosud neochvějné vědomí o tom, že 1+1 ´2 je otřeseno v základech a znova se stává studentem...Smile protože 1+1 =2 platí jen za určitých předem nastavených podmínek a v prostředí, kde jsou všichni členové ochotni tyto nastavené podmínky považovat za platnou realitu

s Pravdou je to podle mě to samé....
taky ráda říkám, že existuje jedna Pravda - ta univerzální, ale musím se tomu i smát, protože si uvědomuju, že Pravda (bytí, vědomí a blaženost) je taky jen koncept, platící za určitých podmínek... tedy že žádná Pravda neexistuje
tohle podle mě Mistři vědí a proto Mistři hodni svého označení myšlenkami (pochopením energetické podstaty myxšlenky a naučeným zaměřováním myšlenkové pozornosti) mění svoji realitu a mohou být těmi, pod jejichž dotekem mrtví vstávají z hrobů... (i tělo je jen iluze) ...
oživovat mrtvé v historii dokázalo relativně hodně mistrů (je to vědomá práce s energií - něco, co by mohlo být cílem třeba Reiki léčení, ale bohužel nejsou takoví učitelé, kteří by to dnes dokázali - jejich dnešní působení někdy zabere a někdy ne, výsledky jsou velice nahodilé)... ale provést vědomě smrtí sám sebe dokázal jen jeden (nebo v současné době o dalších nemám informace)
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá srpen 02, 2013 12:37 am    Předmět: Citovat

dominika napsal:
že se o svoje děti starali tak nejlíp, jak jen to dokázali, i když děti moc často nemají pochopení k činům svých rodičů, které vnímali bolestivě...

Bať bať.


dominika napsal:
život plyne sám od sebe a každé moje konání je dobré a všechno je vnímáno jako dobré, i když z hmotného hlediska dochází třeba i ke ztrátám

Jedna taková hmotná ztráta zróvínka dneska…ale to vše k tomu tady prostě patří.

dominika napsal:
které ale nevzniká v hlavě, ale v srdci...

Že by to intuice Wink …intuitivní mysl Smile


dominika napsal:
…ale bohužel nejsou takoví učitelé, kteří by to dnes dokázali - jejich dnešní působení někdy zabere a někdy ne, výsledky jsou velice nahodilé)...

Vše je na svém správném místě. A na tomhle místě, tedy na Zemi, je to „jen“ demonstrace velikosti Jeho (pro ty kdo ji potřebují), a tak tedy…kdo má uši slyš, kdo má oči viď...

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund