Fórum - Zobrazit téma - Co se zase jednou po čase potkat - nejen pražáci? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Co se zase jednou po čase potkat - nejen pražáci?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Co se zase jednou po čase potkat - nejen pražáci?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: čt červenec 25, 2013 11:39 am    Předmět: Citovat

Čau, na srazík dorazím. Nečetl jsem celou diskuzi, ale pro informaci uvádím že do 30ti mi zbývá ještě spousta krásných let:))) (tedy doufámSmile))

Navíc o věku to není - jde o to jak se cítíme a není to fráze. Navíc u některých jedinců s věkem přibývá i více moudrosti - i to se stává no Smile) takže Ti "mladší" fakt nemusí mít strach a naopak to může být výzva se něčemu přiučit - bude-li kdo chtít.

Navíc jak znám naše RW setkání - není to setkání žádných důchodců, ale aktivních lidí. Že by kdejakej náctiletej mohl závidět (holt není to počítačovo-přetechnizovaná-sedavá-lenivá generace).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: čt červenec 25, 2013 12:14 pm    Předmět: Citovat

blankas napsal:


Pepa (Krabas) sice myslím 30 lehounce přesahuje, vypadá však pořád tak na 25 Wink, tak se zkuste domluvit spolu a přijít na stejný čas.


No díky Blanko, ale za dva měsíce oslavím třicet sedmičku (a dokonce jsem si našel před nedávnem první šedivý vlas! Smile), tak to už spíš lehounce táhne ke 40 Very Happy .

A kde že je to setkání? V kolik hodin?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: čt červenec 25, 2013 1:07 pm    Předmět: Citovat

Sraz ve 14 hodin u vchodu do chrámu sv. Petra a Pavla na Vyšehradě.

Bude-li hezky, plánujeme posezení v trávě na Vyšehradě,
bude-li pršet, půjdeme se někam schovat.

Kdo může až později, tak sem dávám na sebe mobil

aby mohl kdokoliv kdykoliv během soboty bez problémů zjistit,
kdeže se právě vyskytujeme.

Vítán je opravdu každý, kdo tam chce příjít Idea Exclamation


Naposledy upravil blankas dne ne červenec 28, 2013 12:23 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: čt červenec 25, 2013 1:12 pm    Předmět: Citovat

zeto napsal:
Čau, na srazík dorazím. Nečetl jsem celou diskuzi, ale pro informaci uvádím že do 30ti mi zbývá ještě spousta krásných let:))) (tedy doufámSmile))

Kaju se, Zetíku,
já vím že jsi hodně mladý, já z tebe však vnímám takový pokrok ve vnitřní vyzrálosti, že mi přijde, že zas takovej zajíc prostě být nemůžeš....
Ráda tě uvidím!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: čt červenec 25, 2013 1:21 pm    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
za dva měsíce oslavím třicet sedmičku (a dokonce jsem si našel před nedávnem první šedivý vlas! Smile)

nj, já jsem tušila, že když utíkají roky mně, že i tobě, vizáží působíš mnohem mnohem mlaději a taky jsem chtěla na srazík nalákat toho s tím dvouslovným nevyslovitelným nickem Twisted Evil protože my ostatní jsme nad 40 a nad 50....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kwisatz_Haderach
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 215

PříspěvekZaslal: čt červenec 25, 2013 1:49 pm    Předmět: Citovat

blankas napsal:
Krabas napsal:
za dva měsíce oslavím třicet sedmičku (a dokonce jsem si našel před nedávnem první šedivý vlas! Smile)

nj, já jsem tušila, že když utíkají roky mně, že i tobě, vizáží působíš mnohem mnohem mlaději a taky jsem chtěla na srazík nalákat toho s tím dvouslovným nevyslovitelným nickem Twisted Evil protože my ostatní jsme nad 40 a nad 50....

tak já snad dorazím, když už jsem byl tenhle týden na Vyšehradě 2x, tak je to podezřelý, nejmladší nebudu, tak co Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: pá červenec 26, 2013 12:21 pm    Předmět: Citovat

Ahoj přátelé,

zítra s největší pravděpodobností nedorazím. Vzhledem k tomu, že mám téměř 100% účast na předešlých setkáních, tak snad to vyjde příště. Vylepší se vám tím aspoň věkový průměr.

Kdyby přeci jenom došlo ke změně, mám kontakty a našla bych si vás.

Užijte si to !

E.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: ne červenec 28, 2013 7:47 pm    Předmět: x Citovat

Díky všem,
kteří se včera zúčastnili toho báječného setkání, bylo to moooooc fajn.
A ještě větší dík patří těm, co se mohli zdržet až skoro do půlnoci
a s opravdovou vervou a nadšením se vrhli rozkrývat tajemství tématu
PRÁCE, které nám (díky Stániččině šikovnému vedení) ukázalo tolik svých tváří, že si v tom každý z nás určitě našel právě to svoje.

Pecka to byla, přátelé Laughing

Tak zase příště

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
evcakitt
Nováček
Nováček


Registrace: 28.7. 2013
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne červenec 28, 2013 11:57 pm    Předmět: setkání Citovat

Ahoj,

chtěla bych nápsat, že jsem moc ráda, že jsem byla na setkání, i když jsem ze začáku byla trochu nervózní, protože jsem kromě Stáni nikoho neznala, ale všichni byli moc milí a fajn.
A hrozně mě bavila naše práce na tématu PRÁCE Smile.

No a musím přiznat, že jsem byla druhý den z toho docela unavená, ale se zjištěním včerejšho dne, že i odpočinek patří neoddělitelně k práci, úplně jinak se mi odpočívalo Smile. Vážně proměna, tak se moc těším jak se naše nové a nečekané objevy projeví dál... Smile.

Byl to pro mě překrásný den - děkuji Smile


Evcakitt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: po červenec 29, 2013 8:08 am    Předmět: Citovat

Chci jen napsat, že na setkání jsem nakonec dorazila, vyšťavená psychicky i fyzicky a kdo mě zná trochu líp, nejen z těchto srazů, určitě mě nepoznával.

Velký obdiv patří Polagařě - Stáně, která díky svému daru vhledů naprosto přesně odkryla problém, který jsem nosila v sobě a i když jsem o něm věděla, nedokázala jsem ho zpracovat. Týkal se také tématu PRÁCE. Takže i když jsem se nezúčastnila z časových důvodů konstelací, přesto jsem ,,o nic nepřišla".

Vím, že jsem v sobotu nikomu nic ,,nedala" jenom ,,brala", ale nedokázala jsem to jinak.

Přijela jsem domů ještě v podobném stavu, jako jsem byla na Vyšehradě. Druhý den ráno jsem chtěla vstát, ale točila se se mnou postel, pokoj...zůstala jsem ještě asi hodinu v klidu a pak vše bylo v pořádku, postupně jsem začala nabírat energii, problémy s oteklými kotníky zmizely, tělo s duší se pomalu dostávalo do harmonie.

ZKRÁTKA STÁŃO, MOC TI DĚKUJI ZA LÉČENÍ A KLANÍM SE PŘED TVÝMI SCHOPNOSTMI, KTERÝMI JSI BYLA OBDAŘENA. JSEM TI VELKOU DLUŽNICÍ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: po červenec 29, 2013 9:04 am    Předmět: Citovat

Mě se sobota, jak jsem předpokládal, nepovedla. Škoda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
miwa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 8.7. 2005
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: po červenec 29, 2013 9:57 am    Předmět: Citovat

Ahoj přátelé, sobota byla báječná, všem moc děkuji za milé setkání. Konstelace mne přímo nadchla, teď jsem zvědavá jak se to projeví v reálném životě a v práci. No, opravdu zajímavé téma jsme řešili a všichni jsme měli potřebu něco odkrýt.
Stáňo, Tobě moc děkuji, Verča Tě moc pozdravuje. Martina odcházela z Vyšehradu s pořádnou migrénou, zřejmě to udělala ta přemíra energie z nás všech i z toho energií nabitého místa.
Evčo, U Tebe mi to bylo jasné, moc Ti přeji dostatek sil a novou energii. Držím palce.
Zase Vás ráda brzy uvidím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: po červenec 29, 2013 10:44 am    Předmět: Citovat

Děcka byli jsme prostě báječníSmile Udělali jsme velký kus práce! Děkuji VŠEM a další setkání bych klidně absolvoval i dříve.

Příště tedy méně tlachání + i když také to mělo své místo + a více práce + lásky + odpočinku + méně práce + a tak Smile

Miwa: možná přemíra energie, ale spíše to chce více hydratovat tělo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kwisatz_Haderach
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 215

PříspěvekZaslal: po červenec 29, 2013 11:47 am    Předmět: Citovat

Také děkuji všem za setkání. Nevěděl jsem, co od toho čekat, a příjemně to překvapilo. Ponaučení pro příště: 1) Neptát se "blbě" na věk účastníků před srazem Laughing 2) Založit si jednodušší přezdívku Cool.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: po červenec 29, 2013 11:55 am    Předmět: Citovat

Kwisatz_Haderach napsal:
Také děkuji všem za setkání. Nevěděl jsem, co od toho čekat, a příjemně to překvapilo. Ponaučení pro příště: 1) Neptát se "blbě" na věk účastníků před srazem Laughing 2) Založit si jednodušší přezdívku Cool.


Přezdívka je dobrá, jen těžko vyslovitelnáSmile S tím věkem to už nezachráníšSmile)))

Jaké je (podle mě) nejlepší ponaučení? Na velikosti a věku nezáležíSmile Záleží na tom jak jsme šikovní a jak se cítíme. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 3 z 9

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund