Fórum - Zobrazit téma - léčebné kódy - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - léčebné kódy
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

léčebné kódy

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daerwok
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.11. 2008
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: ne červenec 07, 2013 12:06 am    Předmět: léčebné kódy Citovat

Zdravím vás

Náhodou jsem narazil v knihkupectví na knihu o léčebných kódech. Je to docela moudré čtení, jen ji převést do praxe Cool . Máte také někdo zkušenosti?

Daerwok
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: ne červenec 07, 2013 9:16 am    Předmět: x Citovat

Laughing Nevím sice co jsou to léčebné kódy, ale mám dojem že věci jsou mnohem jednodušší než se je snažíme zaobalit a úplně nejsložitější
na celé věci je právě to, co píšeš - uvádět věci od teorie do praxe Laughing Laughing Laughing

Jsou léčebné metody a teorie, které se jakoby snaží držet krok s moderní vědou a modernizací, někdy stavěné víc na fantazii tvůrce (a možná to autorovi i funguje, což pak není tolik o metodě, spíš osobnosti tvůrce), ale co nakonec funguje jsou ty původní, praxí ověřené věci. Jasně doba se změnila, "něco se děje", jenže i ty nadlidi nakonec trápí pořád dokola to samé: vztahy, věci z minulosti, zdraví, atd.... Pokud se na všechno nevykašlali a nelítají si ve svém vysněném světě. To extrémní nadúžívání antidepresiv a různých pilulek štěstí má svoje výsledky. Rolling Eyes

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: ne červenec 07, 2013 12:37 pm    Předmět: x Citovat

PS: Ideální by bylo, kdyby konečně někdo vymyslel radu, jak přimět
k činnosti zdravý lidský rozum. Pořád se vymýšlí jak něco a čím léčit, ale skoro nikdy se nevymýšlí, jak zamezit nekonečnému znečišťování životního prostředí, otráveným potravinám, půdě, vodě, jak všeobecně změnit způsob života na zdravější, odstranit stres atd. Protože jídlo, způsob života a stres by odstranil spoustu důvodů, proč je potřeba tolik léků, léčení a metod, jak se léčit.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne červenec 07, 2013 12:43 pm    Předmět: Re: léčebné kódy Citovat

Daerwok napsal:
Zdravím vás

Náhodou jsem narazil v knihkupectví na knihu o léčebných kódech.
Daerwok


Tady je jedno povídací video:

http://www.youtube.com/watch?v=Il4-yvFdGZs

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: ne červenec 07, 2013 1:00 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
PS: Ideální by bylo, kdyby konečně někdo vymyslel radu, jak přimět
k činnosti zdravý lidský rozum. Pořád se vymýšlí jak něco a čím léčit, ale skoro nikdy se nevymýšlí, jak zamezit nekonečnému znečišťování životního prostředí, otráveným potravinám, půdě, vodě, jak všeobecně změnit způsob života na zdravější, odstranit stres atd. Protože jídlo, způsob života a stres by odstranil spoustu důvodů, proč je potřeba tolik léků, léčení a metod, jak se léčit.šamanka


Když ona chamtivost je daleko silnější než rozum. To není o tom, že by se to nevědělo...

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: ne červenec 07, 2013 1:08 pm    Předmět: Re: x Citovat

sunnyi napsal:
samanka napsal:
PS: Ideální by bylo, kdyby konečně někdo vymyslel radu, jak přimět
k činnosti zdravý lidský rozum. Pořád se vymýšlí jak něco a čím léčit, ale skoro nikdy se nevymýšlí, jak zamezit nekonečnému znečišťování životního prostředí, otráveným potravinám, půdě, vodě, jak všeobecně změnit způsob života na zdravější, odstranit stres atd. Protože jídlo, způsob života a stres by odstranil spoustu důvodů, proč je potřeba tolik léků, léčení a metod, jak se léčit.šamanka


Když ona chamtivost je daleko silnější než rozum. To není o tom, že by se to nevědělo...

Mirek


No právě Crying or Very sad

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: ne červenec 07, 2013 1:36 pm    Předmět: x Citovat

Hmmm tak video mě trochu zklamalo. Variace na staré téma, už to tady
i před časem proběhlo, tuším jsi to sem dával ty.
Podle příspěvku jde o starou metodu: vezmu co se mi osvědčilo, přidám
k tomu mix z dalších, mnou oblíbených a funkčních stylů a udělám si něco, co moji osobnosti bude fungovat. Tím nechci nikoho urazit ani zlehčovat jeho metodu, prostě mu to tak vyhovuje a sedí.

Vyzkoušej a uvidíš. Hodně to připomíná kombinace reiki a muder (které jsou mimochodem výborné), doporučuje změnit životní styl, výživa. Znám osobu, která má doma prakticky všechny ezo knihy, absolvovala takové množství kurzů, jako nikdo jiný, vyzkoušela a dál zkouší všechny možné terapie a nakonec nám přijde sdělit co zase nového se dozvěděla, co zjistila. Vtipné je, že už léta zjišťuje pořád to samé. Stejná poznání, stejné pravdy, stejný způsob jak se stát šťastnější, spokojenější atd. Má to sice pokaždé jiný obal, ale obsah je pořád zhruba stejný. Překvapivé Very Happy

Tady se taky mluví o práci s energií. Možná to tak někomu připadat nebude, ale můj dojem je, že jestli přikládáš ruce celé, prsty, pracuješ
s energií bezkontaktně, tak je to pořád o jednom a tom stejném. Afirmace apod. jsou taky dávno známá věc, která funguje, ale chce to svoje - viz níž.

Myslím, že nejdůležitější je, jestli ti ten vybraný systém vyhovuje, důvěřuješ mu a jsi mu otevřený a (jak jsi správně psal), praktikuješ ho.
Pak se určitě nějaké výsledky projeví. Víra tvá ti v tom taky pomůže...

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: ne červenec 07, 2013 2:42 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Znám osobu, která má doma prakticky všechny ezo knihy, absolvovala takové množství kurzů, jako nikdo jiný, vyzkoušela a dál zkouší všechny možné terapie a nakonec nám přijde sdělit co zase nového se dozvěděla, co zjistila. Vtipné je, že už léta zjišťuje pořád to samé. Stejná poznání, stejné pravdy, stejný způsob jak se stát šťastnější, spokojenější atd. Má to sice pokaždé jiný obal, ale obsah je pořád zhruba stejný. Překvapivé Very Happy
šamanka Cool


Ono to opravdu je v podstatě to samé. Vždycky jde o harmonizaci. A i když to už může znít jako neustále dokola omílané klišé, tak tou podstatou je vždy bezpodmínečná Láska. Pokud zvolíme jiný přístup, tak to "léčení" je podle mne vždy jen povrchní a výsledky dočasné. Ať už použiji jakoukoliv vnější metodu, obal, jak říkáš, tak pokud pracuji s Láskou a odevzdáním, přistupuji k té pomoci jako k modlitbě, tak výsledky bývají často ohromující. Samozřejmě, vždy záleží i na otevřenosti toho, komu je pomoc poskytována. Někomu zatím pomoci nelze.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: ne červenec 07, 2013 7:15 pm    Předmět: Re: léčebné kódy Citovat

Daerwok napsal:
Zdravím vás

Náhodou jsem narazil v knihkupectví na knihu o léčebných kódech. Je to docela moudré čtení, jen ji převést do praxe Cool . Máte také někdo zkušenosti?

Daerwok

Nevím, co konkrétně máš na mysli, ale setkal jsem se kdysi s alfa-numercikým programováním těla a mysli - seminář u nás dělala (ale snad jen jednou nebo dvakrát) Mari Hall. Bylo to zajímavé, jenže... každá manipulace má svá omezení. Kdyby tak šlo přeprogramovat myšlení a životní postoje těch lidí, pak snad... Naštěstí to nejde. Každý musíme sám za sebe, jen pomáhat si navzájem je nám dáno.
Studuji také "kosmické léčebné symboly" - knihu Dr. Dietharda Stelzla vydala Maitrea - tam bys našel další zajímavé podněty. Mě to zaujalo jako zajímavý náhled pro praktikování arteterapie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
brahman
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 27.8. 2007
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: po červenec 08, 2013 11:54 am    Předmět: Citovat

Knihu jsem si objednal po předchozím přečtení zajímavém článku na jedněch stránkách. Mě osobně přinesla mimo potvrzení již známých informací ohledně emočních příčin nemocí, také nový pohled na jejich léčení. Tyto informace krásně zapadly do mé soukromé mozaiky informací. Nevím jak si to mám vysvětlit, ale pomocí zde popsaného postupu jsem si celkem rychle vyřešil několik zdravotních (emočních) problémů, které jsem léta léčil pomocí reiki, EFT. Netvrdím, že jsou problémy nulové, ale z oscilace mezi 6-8 jsou nyní 1-3.

Snad to nevyznělo jako reklama, jen jsem měl pocit podělit se o mé zkušenosti. Četl někdo z přizpívajících tuto knihu nebo...? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: po červenec 08, 2013 5:15 pm    Předmět: Citovat

Tož... jde o to nalézt tu tenkou hranici mezi terapeutickým motivováním a manipulací. Skrze arteterapii to docela jde, protože je to
1) beze slov
2) ladění probíhá v rovině emoční - t.zn. vcelku rychlý efekt
"Nevýhoda" - pokud se chceš vyhnout manipulaci, člověk to musí z gruntu uzpůsobit = mnoho, mnoho práce!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: po srpen 05, 2013 11:38 am    Předmět: Citovat

Dostala jsem tuhle knihu od kamarádky se slovy: U tebe bude v dobrých rukách.
Tak jsem se prokousala (pro mě) dost nečtivým začátkem a pak jsem překousla formu a soustředila se na obsah. Jsem skoro na konci knihy a rozhodně to vyzkouším - pak dám vědět, zda jsem pozorovala nějaký efekt, jak píše Brahman.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: ne srpen 25, 2013 12:56 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, pro mě doposud jedina metoda, která mi zastaví začínající migrenu.
Kamarádka kamarádky díky teto metodě zmenšila fyzicky nádor v mozku, který již lékaři nemohli odstranit, ponevadz by narusili funkce.
Tak děkuji, ze tento dar mohu používat.
M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: pá září 06, 2013 8:08 am    Předmět: Citovat

Daerwok


přišel mi program na Esoteru a ve středu je tam nějaká přednáška na toto téma ( léčebné kódy )
http://www.ezotera.cz/ano/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Daerwok
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.11. 2008
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: pá září 06, 2013 11:36 pm    Předmět: Citovat

Evik

Díky za zprávu, snad se tam v tu středu dostanu. Wink
Taky mě tam zaujaly archandělské tělové svíce od Mgr. Hany Šmídové. Nemá s nimi někdo zkušenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund