Fórum - Zobrazit téma - Chronický zánět ledvin - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Chronický zánět ledvin
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Chronický zánět ledvin

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lukassz
Nováček
Nováček


Registrace: 23.6. 2013
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne červen 23, 2013 7:32 pm    Předmět: Chronický zánět ledvin Citovat

Ahoj Rád bych se podělil o své zkušenosti s nemocí selhávání ledvin chronické nefritidě. Ve 12 letech mi lékaři diagnostikovali tuto plíživou nemoc, už od mýc dětských let mi lékaři předurčovali život na umělé ledvině….. vysoký krevní tlak, bílkovina v moči a stoupající kreatinin v krvi potvrzoval jejich slova… Jak už jsem řekl žil jsem od malička s vědomím že jednou to příjde ale že mám furt dost času a moc jsem se s tím nezabýval. Moji rodiče to celé prožívali mnohém citlivěji především Matka, Absolvoval jsem bezpočet návštěv u různých léčitelů atd iniciativa Matky byla jediná.. převzít zodpovědnost za mou nemoc a tím i za moje uzdravení… Postupem času se přirozeně mezi mnou a mámou vytvořilá jista bariera, odcizení představující touhu po svobodě po tom stát se sám vlastníkem svého zdraví svého osudu. Tohle je věc kterou moja matka velmi těžce nese a dodnes se všemožně snaží vyřešit můj problém s ledvinami za mě.
Průběh nemoci byl typicky., půlroční lékařské prohlídky na nefrologii ukazovali se postupne se horšící stav. Podivuhodný skok ve výsledcích se udál v mement když jsem se poprvé hluboce a bezhlavě zamiloval do mé bývalé partnerky. Tento pocit stěstí lásky a sounáležitosti pravděpodobně nastartoval regenerační proces v mém těle. Komentář mého ošetřujícího lékaře byl prostý: muselo dojít k pochybení v laboratoři.
Nicméně můj další průběh byl následující funkce ledvin se po dobu 5ti letech zdál být konstantní hodnota kreatininu v krvi se pohyboval kolem 220 jednotek. Přirozené jsem tento můj stav vůbec neřešil žil jsem jako každý jiný bez jakýchkoliv omezení… můj vztah s partnerkou byl stabilní, s Matkou jsem měl stále různé konflikty protože mi stále kladna na srdce že moje ledviny jsou nemocné a že nemůžu dělat vše atd. prostě stále stejná písníčka.
Po 6ti letech spokojeného soužití s můj vztah s partnerkou začal rozpadat a ja jsem prožíval nejtěžší období mého dosavadního života, stres, žárlivost nejistota samota atd. Po několika měsících marné snahy udržet vztah za každou cenu jsem se s partnerkou rozešel.. tuto skutečnost jsem nesl velmi těžce, pocit opuštění selhaní zklamání byl hodně silný, sebezničující… v zoufalé snaze překonat tyhle emoce jsem každý patek a někdy i sobotu vyrážel do ulic za nočním životem ve snaze najít někoho kdo by nahradil prázdnotu v mém srdci. Spousty alkoholu cigaret a prohýřených noci se stalo mojí realitou.
Následující prohlídka u mojí Lékařky ukázala dočista pohromu, kreatinin vystoupal na hodnotu 516 jednotek. Podle slov lékařky už je to tady ted už se funkce ledvin nezhoršuje linearně ale exponenciálně takže je nejvyšší čas začit s přípravou na dialýzu.
Byl to šok, když mi tohle doktorka sdělila… prvních pár dní jsem byl jak v tranzu, v depresi, zastavil se mi čas.
V té době jsem se rozhodl nevzdát se a pokusit se to napravit. Víra v uzdravení mě nutila hledat na internetu všemožné návody rady a typy jak se uzdravit.
Začal jsem cvičit každé ráno několik cviků jogy, otužovat se, pít bylinkové čaje, dávat si tvarohové obklady, kloktat olej, jíst kapky na ledviny, pít vlastní moč, držet několikadenní hladovky, ale i hledat příčiny svého stavu z hlediska psychosomatiky. Bylo jasné, že vztahy mezi mými rodiči a bývalou partnerkou mají jistou spojitost naučit se pochopit a umět jim odpustit vše čím se na mě provinili je bezpochyby hlavní úkol mého uzdravení.
Po měsíci jsem opět absolvoval klasické nefrologické vyšetření u lékařky, kde mi bylo do detailu vysvětleno jaké možnosti mám a co mě čeká. Já jsem však s nestupnou vírou si v duchu stále opakoval jsem imuní vůdči všem sugescím, které doktorka do mě vkládá..
Dva dny po kontrole u doktorky mi přišel Email, kde bylo napsáno výsledky dopadly relativně dobře kreatinin klesl na 492 umol/l. tento výsledek připisuje dietě, kterou mi doporučila, nicméně skutečnost tu já nedržel. Snažím se dlouhodobě už před touto dobou držet dietu založenou na omezení bílé mouky cukru a v menší míře jíst i maso.
Další kontrola proběhla opět za měsíc, Výsledek byl obdobný, opět se mi funkce ledvin nepatrně zlepšila na 473 umol/l. doktorka udiveně krčí rameny. Se slovy Váš stav budeme neustale sledovat.
Já jsem skálopevně přesvědčen, že nastolený směr vede k uzdravení a že svoje ledvinky především odpouštěním, urinoterapii jogou otužováním a hladověním dokážu uzdravit úplně!!!
Přeji všem kdo mají podobný problém s ledvinami aby se nevzdávali a s pevnou vůli na sobě pracovali… výsledek se dřív nebo později dostaví! Bůh s Vámi..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: ne červen 23, 2013 9:49 pm    Předmět: Re: Chronický zánět ledvin Citovat

lukassz napsal:
Já jsem skálopevně přesvědčen, že nastolený směr vede k uzdravení a že svoje ledvinky především odpouštěním, urinoterapii jogou otužováním a hladověním dokážu uzdravit úplně!!!


Dík za sdílení. Také jsem přesvědčen, že to zvládneš.

Rozhodně, vyléčení vztahů je naprosto zásadní, hodně Ti k tomu, kromě spousty jiných věcí, může pomoci i meditace milující laskavosti - v buddhismu jí říkají mettá - a může spočívat i v prostém žehnání sobě samému, svým blízkým a postupně to můžeš rozšiřovat. Pokud by Ti zpočátku dělalo problémy žehnat sám sobě, tak můžeš začít u někoho, u koho Ti to problémy nedělá, a ono se to časem poddá.

Půsty jsou také zázračný lék. Nevím, jestli znáš server www.pust.cz. Pavel Mácha, který ho založil, má obrovské zkušenosti, naučil se již také žít bez jídla a bez vody, a věřím, že by Ti poradil, jak bezpečně postupovat v této nemoci, kdyby ses na něj obrátil. Prodává i knižní podobu původního serveru, kde je spousta zkušeností půstujících, včetně konkrétních případů uzdravení. Cena se může zdát být vysoká, ale to je relativní. Já ji zatím nemám, ale chci si ji také koupit. Zatím jsem ale dosáhnul "pouze" 21 dní o vodě, tak počkám, až budu mít více zkušeností, aby mne zbytečně neovlivňovaly zkušenosti a názory druhých. Ale pro povzbuzení v nemoci může být určitě hodně užitečná.

Přeji Ti hodně štěstí!

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 7:09 pm    Předmět: x Citovat

Ahojky,
tak to držím palce, abys byl nejen zdravý, ale taky hlavně šťastný.
Rozhodnutí, skutečné rozhodnutí, je obrovská síla, která nás popadne jako loďku, když se dostane do proudu a najednou se nám dostává pomoci, třeba od té nepatrné až po "motorovou" ze všech stran.

Zádrhel vidím právě v tom rozhodnutí. Člověk si kolikrát říká: "ano to chci", ale kdesi v podvědomí je tolik různých strachů se skutečně rozhodnout (aby se to přání opravdu nezačalo uskutečňovat!!!) a vykročit nebo i podvědomých důvodů, proč sice říkáme ANO, jenže ve skutečnosti se nám do té námahy nechce, jsou to jen prázdná slova bez skutečného přesvědčení. A pak se moc divíme, proč se ta loď šomtá kdesi u břehu
a motá pořád dokola, když...
Jenže, přesně jak píšeš a jak ses odvážil, pokud neodstraníme překážky, co nás brzdí v pevném rozhodnutí, tak to nebude mít ten správný spád
a tu správnou dávku energie.

Připadá mi, že je v takovém případě, alespoň pro některé z nás, potřeba takový mix optimismu jako je na kartě Blázen a hodně zdravého rozumu
a skutečné práce, ať už v jakékoliv formě zrovna potřebujeme.

Zdravím a zdraví přeji

šamanka Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
lukassz
Nováček
Nováček


Registrace: 23.6. 2013
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st červenec 10, 2013 3:46 pm    Předmět: Citovat

Smile děkuju za komentáře... Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: so červenec 13, 2013 10:58 am    Předmět: Citovat

Skvělá práce !!! Smile



Zaujalo mě, jak píšeš ve slově ,,Matka" velké písmeno. Ještě i teď, kdy jsi přebral zodpovědnost za své zdraví do svých rukou ....

Ráda bych věděla proč. Říkám si:

Je to z úcty ?
Je to z autority?

Matka, máti, máma, mamka, mamina, maminka....

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund