Fórum - Zobrazit téma - Konec Reiki? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Konec Reiki?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Konec Reiki?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne červenec 07, 2013 10:24 pm    Předmět: Citovat

Damao napsal:
V každém případě nám právě mysl a rozum obzvláště - přináší nejrůznější příležitosti, onu neharmonii, o níž jsem psal.


Díky Damao.
Ptala jsem se protože pokud bychom vnímali rozum jako ego, a ego jako zdroj potíží, potom by byl nerozum výhrou Smile
Rozum vnímám jako schopnost dobrého rozlišování na jehož základě se neustále rozhodujeme...a jak rozumná, neboli moudrá, jsou naše rozhodnutí, pak poznáváme "po ovoci".
Čím méně je v rozhodování nás samotných, tím lépe.

Co je rozum, tj. rozumné či nerozumné (prospěšné či neprospěšné), určujeme individuálním posouzením (viz toto vlákno), proto mám (pokud už tedy je řeč o egu) za přesnější výraz „mysl“, kterážto je buď čistá, nebo zaplétající se, poskakující jako opice atd. Sama o sobě je čistá, a ego je zde až naším ztotožněním se s jejím obsahem, tedy s iluzí.


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: ne červenec 07, 2013 11:41 pm    Předmět: Citovat

Nicméně ego je součástí mysli, jako jakýsi "čertík ve škatulce"...
Na druhé straně - má obrovskou sílu, neboť jeho součástí je chtění...
Můžeme se usilovat o to, abychom ono chtění obrátili k cílům duchovním? Určitě ano. Přesto - chtění je chtění... jako střenka nože v holé dlani.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: po červenec 08, 2013 7:19 am    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Tak tu čtu zajímavý příspěvek - s tématem: všechno ezoterické je špatné. Cituji: dokud se to bere jako hračka tak je to v pořádku" Jinak fuj. Je tu semleto všechno od výkladu karet až po reiki a dokonce je fuj
i fyzioterapie jako špatná, protože jednou někomu nepomohla. Nevím, co všechno dotyčná za ty roky absolvovala, ale jako červená nit se tu táhne téma: nic mi nepomohlo a je to špatné. Bez ohledu na to kolika lidem ezoterika pomohla a pomáhá. Pokud se do něčeho jde už s pocitem
"nikdo a nic mi nikdy nepomůže", no pak se tato myšlenka stane skutečností.

Moje zkušenosti, letité jsou naprosto odlišné. Taky jsem tahala těžké nákupy a chodila jsem pak se zády a dneska jsem v pořádku a nic mě nebolí. Absolovala jsem různé kurzy a terapie, jsem stále duševně zdravá a naopak mi každá tahle věc hodně do života dala a dává. I když už si dneska hodně vybírám kdy, kam a proč jdu, tak i špatná zkušenost mě hodně posunula a opět jsem se ze všeho vždycky vzpamatovala a duševní zdraví si zachovala.

Vtipné je, že se dominika neustále soustřeďuje na téma brýle. Znám takový podobný případ (řekněme abych nebyla konkrétní) - kašel. Dotyčný má prostě celý život kašel. Díky léčení úplně změnil svůj život k lepšímu, je spokojený, má báječné vztahy, jen mu zůstal ten kašel...
Jsou prostě věci, které z nějakého důvodu zůstávají a nikdo neví proč.
A pokud z celého toho procesu jen vybereme kašel, pak by mu skutečně nikdo nepomohl i když v celé šíři je všechno jinak..

Nevím, proč by mělo být všechno špatně jen proto, že se to jednomu člověku nepovedlo tak, jak si představoval. Možná pak není špatné se do
věcí ponořit a provětrat ten zatuchlý prach z minulosti. Proč? může mít překvapivá zjištění. Samozřejmě se do těch bolavých ran nikomu moc nechce, ale nevyléčí se tak, že se budeme tvářit jakože neexistují a co když by se při jejich odkrytí člověk zbláznil či co? Pokud se věci pořád vrací do naší pozornosti, má to svůj důvod. Ano je to naše volba, jestli se tomu strachu podíváme od očí nebo ne.

Je moc dobře, že je tolik možností léčení a je na nás jakou cestu si vybereme.

šamanka


To je fajn, že Ti mé psaní o brýlích přijde vtipné, ale klidně na ně zapomeň... Laughing To jen takový malý příklad... Tvá záda taky asi přestala bolet díky tomu, že jsi pochopila, že obstarávat těžké nákupy lze i jinak, než je nosit v rukách...?

Všechno moudro tu na světě už dávno je, a stačí k němu obrátit svoji pozornost a odpovědi začnou přicházet, aniž by člověk musel absolvovat esoterické kurzy.

Ale koho to baví, líbí se mu to, má na to dost financí a je ochotný tomu dát svůj čas, jako ty, tak proč ne. Určitá forma zábavy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: po červenec 08, 2013 7:32 am    Předmět: Citovat

Jasně Harmoniku, že čakry člověk vnímá vnitřním zrakem... Laughing Mně okouzlilo, dojalo a úlevně rozesmívá a těší to, že třetí oko osvícenců na jednom konci světa vnímá energetický systém jinak, než třetí oko osvícenců na druhém konci...
Moje vnímání mého energetického systému mi, dokud jsem znala jen běžný popis 7 čaker, zas přinášelo krásné obrazy vířící průzračné téměř neznatelně duhově zabarvené energie, která se rozpíná do nekonečna a je intenzivně se měnící, probublávající a osvěžující jako bublinkový nápoj...
Dle učení andských mystiků do toho obrazu teď vědomě a schválně přidávám i zevnitř zářící temně černou barvu... takže nekonečné průzračné duchové spektrum obohacuji o představu vířící temné noční oblohy ozářené miliony hvězd..... A s vnímáním jiskřivé černé barvy v mém energetickém systému začínám vnímat i určitý řád, uzemnění, stabilitu a sílu... Smile
Pro mě to jsou nádherné občasné hry s moji fantazií..... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: po červenec 08, 2013 9:30 am    Předmět: Citovat

Damao napsal:
Nicméně ego je součástí mysli...

Pochopení, jak je to s myslí a myšlenkami doopravdy přichází s bedlivým pozorováním vlastních myšlenek a hnutí s nimi spojených, což je součástí onoho procesu sebepoznávání (kteréžto bylo zmíněno na vedlejším vlákně).


Damao napsal:
Přesto - chtění je chtění... jako střenka nože v holé dlani.

Ano, není však chtění jako chtění, stejně tak i u jednoho „cíle“ není motivace jako motivace.
Touha po Pánubohu je ta nejjemnější a zároveň nejsilnější, a i tu je nakonec třeba odevzdat, jak jinak, odevzdávme-li sebe, je to se vším všudy….buď vůle Tvá.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: po červenec 08, 2013 10:34 am    Předmět: Citovat

Jak říkávala Míla Tomášová - Dokud je ten, kdo touží a ten, po Němž touží, není jednoty s Bohem.
Odevzdat chtění... To je právě to, jenže - ono se to řekne - ale ne úplně snadno se to realizuje - nejde to, nejde to a bolí to...!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: po červenec 08, 2013 3:12 pm    Předmět: Citovat

Smile
Damao napsal:
Odevzdat chtění... To je právě to, jenže - ono se to řekne - ale ne úplně snadno se to realizuje - nejde to, nejde to a bolí to...!

No jóó, to by takhle náš egoušek odevzdal kde co, aby se zachránil, ale sebe samotného odevzdat to nééé! Very Happy
Nakonec jde jen o to odevzdat tuhle osobu, s celým tím balíkem, který si myslí, že je její, a do té doby odevzdáváme to, či ono, chtění a nechtění nevyjímaje. Tak tedy aspoň tak.

Citace:
Jak říkávala Míla Tomášová - Dokud je ten, kdo touží a ten, po Němž touží, není jednoty s Bohem....!

Bať bať, nebo taky...„V přítomnosti boží je i myšlenka na Boha hříchem“

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: po červenec 08, 2013 5:12 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:
Smile
Nakonec jde jen o to odevzdat tuhle osobu, s celým tím balíkem, který si myslí, že je její, a do té doby odevzdáváme to, či ono, chtění a nechtění nevyjímaje.


Jojojo, tááák je to jednoduché Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po červenec 08, 2013 10:18 pm    Předmět: Re: x Citovat

dominika napsal:
samanka napsal:
Tak tu čtu zajímavý příspěvek - s tématem: všechno ezoterické je špatné. Cituji: dokud se to bere jako hračka tak je to v pořádku" Jinak fuj. Je tu semleto všechno od výkladu karet až po reiki a dokonce je fuj
i fyzioterapie jako špatná, protože jednou někomu nepomohla. Nevím, co všechno dotyčná za ty roky absolvovala, ale jako červená nit se tu táhne téma: nic mi nepomohlo a je to špatné. Bez ohledu na to kolika lidem ezoterika pomohla a pomáhá. Pokud se do něčeho jde už s pocitem
"nikdo a nic mi nikdy nepomůže", no pak se tato myšlenka stane skutečností.

Moje zkušenosti, letité jsou naprosto odlišné. Taky jsem tahala těžké nákupy a chodila jsem pak se zády a dneska jsem v pořádku a nic mě nebolí. Absolovala jsem různé kurzy a terapie, jsem stále duševně zdravá a naopak mi každá tahle věc hodně do života dala a dává. I když už si dneska hodně vybírám kdy, kam a proč jdu, tak i špatná zkušenost mě hodně posunula a opět jsem se ze všeho vždycky vzpamatovala a duševní zdraví si zachovala.

Vtipné je, že se dominika neustále soustřeďuje na téma brýle. Znám takový podobný případ (řekněme abych nebyla konkrétní) - kašel. Dotyčný má prostě celý život kašel. Díky léčení úplně změnil svůj život k lepšímu, je spokojený, má báječné vztahy, jen mu zůstal ten kašel...
Jsou prostě věci, které z nějakého důvodu zůstávají a nikdo neví proč.
A pokud z celého toho procesu jen vybereme kašel, pak by mu skutečně nikdo nepomohl i když v celé šíři je všechno jinak..

Nevím, proč by mělo být všechno špatně jen proto, že se to jednomu člověku nepovedlo tak, jak si představoval. Možná pak není špatné se do
věcí ponořit a provětrat ten zatuchlý prach z minulosti. Proč? může mít překvapivá zjištění. Samozřejmě se do těch bolavých ran nikomu moc nechce, ale nevyléčí se tak, že se budeme tvářit jakože neexistují a co když by se při jejich odkrytí člověk zbláznil či co? Pokud se věci pořád vrací do naší pozornosti, má to svůj důvod. Ano je to naše volba, jestli se tomu strachu podíváme od očí nebo ne.

Je moc dobře, že je tolik možností léčení a je na nás jakou cestu si vybereme.

šamanka


To je fajn, že Ti mé psaní o brýlích přijde vtipné, ale klidně na ně zapomeň... Laughing To jen takový malý příklad... Tvá záda taky asi přestala bolet díky tomu, že jsi pochopila, že obstarávat těžké nákupy lze i jinak, než je nosit v rukách...?

Všechno moudro tu na světě už dávno je, a stačí k němu obrátit svoji pozornost a odpovědi začnou přicházet, aniž by člověk musel absolvovat esoterické kurzy.

Ale koho to baví, líbí se mu to, má na to dost financí a je ochotný tomu dát svůj čas, jako ty, tak proč ne. Určitá forma zábavy.



No mám pocit, že jsi do ničeho z toho, co hážeš do jakéhosi společného pytle, moc nepronikla do hloubky.
Jinak bys o TOM VŠEM (co to ovšem to všechno je?) nemohla psát tak pohrdavě a nadřazeně. Protože o tom moc nevíš.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: út červenec 09, 2013 6:05 am    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:

No mám pocit, že jsi do ničeho z toho, co hážeš do jakéhosi společného pytle, moc nepronikla do hloubky.
Jinak bys o TOM VŠEM (co to ovšem to všechno je?) nemohla psát tak pohrdavě a nadřazeně. Protože o tom moc nevíš.

šamanka


to je možné...


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: út červenec 09, 2013 6:51 am    Předmět: Citovat

toora napsal:
Smile
Damao napsal:
Odevzdat chtění... To je právě to, jenže - ono se to řekne - ale ne úplně snadno se to realizuje - nejde to, nejde to a bolí to...!

No jóó, to by takhle náš egoušek odevzdal kde co, aby se zachránil, ale sebe samotného odevzdat to nééé! Very Happy
Nakonec jde jen o to odevzdat tuhle osobu, s celým tím balíkem, který si myslí, že je její, a do té doby odevzdáváme to, či ono, chtění a nechtění nevyjímaje. Tak tedy aspoň tak.

Citace:
Jak říkávala Míla Tomášová - Dokud je ten, kdo touží a ten, po Němž touží, není jednoty s Bohem....!

Bať bať, nebo taky...„V přítomnosti boží je i myšlenka na Boha hříchem“

Smile


Odevzdat se , ponořit se do jednoty existence, se podle mě může člověk teprve tehdy, když jeho ego je uzrálé, silné, vykrystalizované. Pak se odevzdanost nestane těžkým a obtížně proveditelným aktem, ale docela přirozeným stavem, podobně, jako když na stromě dozraje hruška a sama odpadne....Odevzdání se je přirozené, když všechny touhy jsou naplněny. Do té doby to podle mě člověk nedokáže, protože není na odevzdání sama sebe dost silný a připravený... Touhy a pocit sebedůležitosti bude vždycky silnější.....Pokud v sobě člověk nosí sebenepatrnější pocit sebedůležitosti, sebemenší touhu po něčem (i chuť a pocit toho, že člověk je povolán k tomu, aby pomáhal druhým je egoistická touha)

jinak je dost svazující, snažit se dosáhnout stavu bez myšlenek.... Myšlenky jsou forma energii, kterou produkuje náš mozek a energie je nezničitelná... Brát doslova citaci, že v přítomnosti Boží je i myšlenka na Boha hříchem vytváří u mě v mém vnímání tendenci myšlenek se zbavovat, což je ale něco, co nelze provést.... Z vlastní praxe vím, že Člověk se nemusí snažit vzdát svých myšlenek ani na Boha ani na nic jiného. (vzdání tady beru jako odmítnutí, které by vedlo k potlačení - jen já to tak beru, nevím, jak kdo jiný. Mě to tak připadá) Podle mě je v bdělém vědomí neproveditelné vzdát se myšlenek, myšlenky jsou těkavé formy energie, ve své podstatě nezničitelné, ale lze se zklidnit natolik, že lze přestat být otrokem svých myšlenek a pocitů, jen se usadit uvnitř sebe na břehu řeky svých pocitů a myšlenek, udělat si pohodlí, uvolnit se a pozorovat jak si myšlenky a pocity někdy poklidně, jindy bouřlivě, nebo zmateně, nebo přecitlivěle, nebo láskyplně a dojímavě ...plynou hlavou a plynule se mění v další různé pocity a jiné myšlenky, aniž by kapičky z té řeky na člověka sedícího na břehu dosáhly ..... myšlenky stále jsou, ale nemají hlavní slovo..... nesnažit se dosáhnou stavu bytí, kdy člověk myšlenky a pocity nemá, nebo mu zůstanou jen ty pozitivní, ale naopak přijmout všechna hnutí své mysli, i negativní... a pak jsou dva, ten, kdo prožívá bouřlivé či klidné myšlenky a emoce a ten, který sedí na břehu své vlastní řeky myšlenek a pocitů a pozoruje je.... nádherným zjištěním je, že ačkoli to jsou dva, je to zároveň jeden a ten jeden je součástí stvoření, které se zdá být mnohočetné, přesto je taky jen jedním energetickým polem, jedinou myšlenkou toho, kdo je větší než všechny jednotliví, zdánlivě oddělení jedinci...
Mně okouzluje si uvědomovat své osobní zanedbatelné a úplně postradatelné místo v celém stvoření a nechávat se okouzlit tím, že přes svoji naprostou nepatrnost si můj přítel, ten kdo je větší než já, z nějakého důvodu přál, abych tu byla... A když už tady teda jsem, budu tedy z čisté radosti a potěšení darem těm, kdo tu jsou se mnou... Bůh a já jsme jeden, ale Bůh je větší než já... paradox paradoxů... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: út červenec 09, 2013 9:10 am    Předmět: Citovat

Ahoj Dominiko.

dominika napsal:
Odevzdání se je přirozené, když všechny touhy jsou naplněny. Do té doby to podle mě člověk nedokáže, protože není na odevzdání sama sebe dost silný a připravený...

Krásná teorie Dominiko, avšak velké utrpení přináší toto bezpodmínečné odevzdání nejčastěji.
Běžně jde však o proces (viz náš rozhovor s Damaem), tedy jsou zde dílčí odevzdávání, křesťan by možná mohl říci, odevzdávání „veškerých svých věcí do rukou božích“.

Díky praktikování (ve smyslu praxe buddhistické), tedy v práci s myslí, přichází pochopení, že tím, co je třeba neustále pouštět (neboli odevzdávat) jsou právě myšlenky (nerozvíjení). To, že si jich jeden musí být nejdříve vědom, je asi jasné.

dominika napsal:
…jinak je dost svazující, snažit se dosáhnout stavu bez myšlenek.... Myšlenky jsou forma energii, kterou produkuje náš mozek a energie je nezničitelná... Brát doslova citaci, že v přítomnosti Boží je i myšlenka na Boha hříchem vytváří u mě v mém vnímání tendenci myšlenek se zbavovat, což je ale něco, co nelze provést....

Na takovýchto fórech existují dvě možnosti Dominiko, buď rozvádět svoje dojmy a vytvořit takto sloupce textu o svých domněnkách Smile nebo se pisatele rovnou zeptat, co tím, co napsal, míní.

Nejedná se tedy o snahu zbavit se myšlenek, respektive nejde o snahu se čehokoli zbavit…neboli, jak jsi napsala je třeba…“přijmout všechna hnutí své mysli“.

Časem lze také nazřít fakt, že přijetí a odevzdání je vlastně totéž.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: út červenec 09, 2013 4:42 pm    Předmět: x Citovat

Shocked

I po těch letech mi pořád uniká smysl činnosti, kdy člověk, který nenávidí ezoteriku, ezoteriky a duchovně naladěné jedince a jejich činnost, tak se s planoucím zrakem přihrne na výhradně ezotericko - duchovně zaměřené fórum, aby tady diskutoval na téma, jací jsou ti ezoterici hlupáci, jak jim to nemá fungovat a jestli jim to funguje, tak je v tom určitě nějaký podvod či aspoň ďábel nebo nějaké jiné podivnosti. Protože kromě Sysifosu je tenhle koníček obvyklou zábavou zarytých křesťanů.

Stále mě to překvapuje a docela ráda bych znala motivaci třeba právě dominiky, když už ji tu máme.

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: út červenec 09, 2013 5:12 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Stále mě to překvapuje a docela ráda bych znala motivaci třeba právě dominiky, když už ji tu máme.

šamanka Cool


Můj pocit je, že takoví lidé ve skutečnosti nepřicházejí diskutovat, ale předvádět se, prudit a něco si dokazovat.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: út červenec 09, 2013 5:20 pm    Předmět: Citovat

Váš dojem je samozřejmě váš.
Taky se o duchovno zajímám, stejně jako vy a byla jsem k němu "přitažena" už coby malá holčička. Jen jsem teď došla překvapivě k jiným, než běžně uznávaným názorům a cítím se být v určité oblasti díky tomuto zjištění osvobozena. Ptáš se mě Šamanko na motivaci... Možná, že ve mně stále je trocha zbytkové euforie z tohoto zjištění a chtěla jsem se s ní s vámi podělit.
Má vůbec smysl psát, že nepíšu ani z pozice prudění, ani z pozice vyvyšování a ani z pozice nenávisti, kterou jsem už dlouho necítila vůči nikomu?
Podle mě duchovní fora slouží, nebo by mohla by sloužit všem, kteří mají zájem, protože cíl je pravděpodobně stejný u všech......dojít k vyrovnanosti v běžném všedním životě, ale nevím, moje forum toto není a nevím s jakým záměrem bylo založeno.
Co se týče diskuse, střetnou-li se dva protichůdné názory, taky je to diskuse, nebo ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Další
Strana 5 z 13

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund