Fórum - Zobrazit téma - Reiki a peníze - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reiki a peníze
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reiki a peníze
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daerwok
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.11. 2008
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2009 11:35 pm    Předmět: Reiki a peníze Citovat

Doufám, že má otázka nebude někomu připada divná, popř. špatně formulovaná, ale docela by mě zajímalo, jak získat peníze prostřednictvím reiki. Je např. možné reikiváním zvýšit šance na výhru v nějaké soutěži, nebo něco takového?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2009 11:57 pm    Předmět: Re: Reiki a peníze Citovat

Daerwok napsal:
Je např. možné reikiváním zvýšit šance na výhru v nějaké soutěži, nebo něco takového?


Kdysi jsem byla ,,závislá " na sportovních sázkách. Hodně mě to bavilo, protože mi to šlo. Potom mi manžel koupil ,,vědeckou příručku" jak na to a jak vyhrávat na 90%. Když jsem začala používat ,,návod ", přestalo se mi dařit.

Nabízí se říct, abys použil kyvadlo. Ale myslím, že by to byl podvod a že by Tě ta výhra ani netěšila. Teď mi došlo, že vlastně už tenkrát jsem terénovala intuici. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Kwisatz_Haderach
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 215

PříspěvekZaslal: so říjen 10, 2009 12:06 am    Předmět: Citovat

Pokud máš mít v určité fázi života určité množství peněz, tak se k nim dostaneš. Pokud máš být chudá a poprat se s tím, peníze mít nebudeš. Tedy, podle mě a čistě teoreticky, může se někomu pomocí reiki přihodit, že mu peníze spadnou do klína, a druhému, používající stejné techniky, se nic takového nepřihodí. Tak to vnímám já a zahrnuje to všechny metody...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
somka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 3.9. 2009
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: so říjen 10, 2009 6:15 am    Předmět: Re: Reiki a peníze Citovat

Daerwok napsal:
Doufám, že má otázka nebude někomu připada divná, popř. špatně formulovaná, ale docela by mě zajímalo, jak získat peníze prostřednictvím reiki. Je např. možné reikiváním zvýšit šance na výhru v nějaké soutěži, nebo něco takového?


Daerwork: A což takhle se stát s pomocí reiki takovým člověkem, který je schopný být určitým magnetem na hojnost ve všech oblastech svého života? Naladit se na své vnitřní bohatství.

Pak se třeba může stát, že se někdo cítí vedený k tomu, aby si vsadil a někdo jiný je vedený ke změně zaměstnání, které mu bude po všech stránkách více vyhovovat. Možností je mnoho...

Někteří lidé mají hodně peněz a stejně jsou svým způsobem chudí. Nebo když se někomu stane, že penízky přijdou do jeho života, stejně za chvilku nemá zase nic a je tam, kde byl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kwisatz_Haderach
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 215

PříspěvekZaslal: so říjen 10, 2009 11:41 am    Předmět: Citovat

Somka: Napsala jsi to naprosto výborně, klobouk dolů Very Happy. K tomu už není co dodat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 3:21 pm    Předmět: Citovat

Ahoj lidicky.Zlost v dusi nám bráni prijimat Boži požehnání a tudiž i peníze.náš pocit oběti pritahuje materiální nedostatek,náš slib chudoby byt z minulých životů ním brání udržet penize.
Tak ze,než se spolehat na pomoc zvenčí zacni u sobe.Ocista tela i ducha nam umozni znovunapojeni na Boží pozehnani....
Neni to o penezich ale o vyznamu,kterym jim davam.není to o snaza být bohatý ale prijmout, že jen já rozhoduji, kolik bohatsví přijmu a zdali jsem už dozral pro to stat se nejbohatsim clovekem sveta.Pouze a vzdy to je pouze v hlave.\prijmu li,ze jsem miliardar,tak nikdo ani Bůh mi v tom nebude branit.\to je má svobodna vůle co si vyberu. Ale jen můj strach a pochybnosti to můžou zmněnit.
A jestli někdo něco má proti bohatsví pak zapomíná na první poučku z jogy. Neodpočaty,strádající člověk v materialnim nedostatku nemůže meditovat ani se soustředit na meditaci.Šaman
Kdo poznal co je hlad uveri hladovému
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 8:52 pm    Předmět: x Citovat

Myslím, že myšlenka získávání výhod nad druhými je v kategorii černá magie, ne reiki. Jo posílání si na zlepšení paměti, abych mohla uspět
v nějaké soutěži nebo požádání o dobře placenou práci, to je jiné kafe.
Výhra stejně nezajišťuje ani štěstí ani že se neztratí stejně rychle jako přišla...

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 402

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 10:58 am    Předmět: Citovat

V jistem smyslu to urcite funguje.
Mam vyzkouseno, ze pokud po necem touzim a nemam na to tak vznesu prani. A ono se mi to bud nejakou formou splni anebo kvuli necemu jeste vice zajimavemu zapomenu, co jsem si prala predtim. Mozna to bude tim, ze si PORAD neco preju Wink . Nekdy se mi plni veci, ktere jsem si ani neuvedomila, jak moc jsem si je prala......treba prave prozity vikend u Dzarmi v Irsku Cool .

Tzn. primo penize do penezenky ne ale cesta jak se k cili dostat se objevi. Nebo jinak receno - hojnost jako prostredek k necemu dalsimu si lze cestou reiki urcite zaridit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 11:46 am    Předmět: Citovat

Ono taky jak člověk postupně pracuje sám na sobě, tak se mění i žebříček hodnot a to, bez čeho jsem nedávno nemohl žít, mě dnes nechává chladným.
Není to o teatrálním zbavování se hmotných statků a omezováním sebe sama, ale o tom, že čím víc věcí kolem sebe mám, tím víc mě omezuje starost a péče o ně, ať už finančně, prostorově či duševně. Takže je už nebudu bezhlavě dál hromadit.

Neříkám, že by se mi Jackpot nehodil a že bych jím osvíceně pohrdnul, naopak - díky němu bych si zařídil život tak, abych mohl dál pracovat na sobě a jiných a nemusel se starat o to, abych měl na živobytí. A ne že bych se odstěhoval na Bahamy a pomalu shnil zaživa nudou.
Ale abych kvůli jeho získání provozoval nějaké nekalé praktiky, to určitě ne. každý má tolik kolik snese, jistě že krapet navíc by neuškodilo, ale třeba nás to chrání před sebou samými.

Hojnost nemusí přijít v podobě peněžní výhry a pečených holubů rovnou do huby, může to být i tak, že se mi najednou otevřou obzory, díky nimž si k té hojnosti finanční pak už pomůžu sám.
Např. se mi po požádání o hojnost místo první ve Sportce připlete do cesty kurs, o kterém jsem dřív ani nepřemýšlel a ten mi může pomoci zhodnotit mé schopnosti a tím ukáže, co ve mě je.
A to je pro osobní růst ještě větší výhra než ten Jackpot, není to sice okamžitě a hned, ale zase mi to dá něco, co se nedá koupit, co mi nikdo nezdaní, neukradne a ani jinak nevezme.

Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 11:48 am    Předmět: Citovat

smart napsal:

Mam vyzkouseno, ze pokud po necem touzim a nemam na to tak vznesu prani. A ono se mi to bud nejakou formou splni anebo kvuli necemu jeste vice zajimavemu zapomenu, co jsem si prala predtim.


Souhlas Very Happy . Je to tak, jak píšeš. Kdo chce, může si přečíst tohle:

http://schneiderova.blog.idnes.cz/c/95212/Vesmirne-auto.html

Rolling Eyes Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 11:50 am    Předmět: Citovat

No...já tady o pečených holubech a někomu padají z nebe rovnou auta...viď, Eviku?
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 12:08 pm    Předmět: x Citovat

Přání:
tohle téma mě přesně oslovilo.
O víkendu jsem byla na Hostýně. A znáte to, přesně jak píše smart, na takovém silném místě si neposílit nějaké hezké přání by byla velká škoda.
Taky jsem cestou do toho děsnýho kopce o něm usilovně přemýšlela.
Pak jsem vešla dovnitř, sedla si a cvak.
Nic, vypnuto, v hlavě prázdno. A přišel ke mě zajímavý pocit, že stejně
ti nahoře všechno ví, netřeba vymýšlet ptákoviny, přání a mluvit a myslet
a vysílat a posílat a... Prostě takový on-line, kde všechno jde jaksi samo
a stačí jen být. Opravdu moc pěkný a uklidňující pocit.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 12:33 pm    Předmět: Citovat

clovek napsal:

Neni to o penezich ale o vyznamu,kterym jim davam.není to o snaza být bohatý ale prijmout, že jen já rozhoduji, kolik bohatsví přijmu a zdali jsem už dozral pro to stat se nejbohatsim clovekem sveta.Pouze a vzdy to je pouze v hlave.\prijmu li,ze jsem miliardar,tak nikdo ani Bůh mi v tom nebude branit.\to je má svobodna vůle co si vyberu.


Nesouhlasím Smile

Citace:
"Člověk míní, Pánbůh mění."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 12:43 pm    Předmět: Citovat

Kwisatz_Haderach napsal:
Pokud máš mít v určité fázi života určité množství peněz, tak se k nim dostaneš. Pokud máš být chudá a poprat se s tím, peníze mít nebudeš. Tedy, podle mě a čistě teoreticky, může se někomu pomocí reiki přihodit, že mu peníze spadnou do klína, a druhému, používající stejné techniky, se nic takového nepřihodí. Tak to vnímám já a zahrnuje to všechny metody...


Souhlasím Very Happy

Citace:

Jednou se Pán Šiva procházel s manželkou po tržišti a tam viděli velmi chudého muže, který žebral. Šivova manželka se nad ním slitovala a chtěla, aby mu Šiva dal nějaký cenný dar.
"To nemá cenu, něco tomu člověku dávat, je to smolař. " na to Šiva.
"Ne, ne, něco mu prostě musíš dát" odpověděla jeho manželka a tak dlouho do něho šťourala, až bylo po jejím (ani Šiva to nemá jednoduché).
A tak dal Šiva žebrákovi dar, meloun plný drahých kamenů.
Žebrák se poklonil a poděkoval za dar. Když ale Šiva odešel, začal o daru, o tom melounu přemýšlet: "Sním meloun a nic mi nezbyde, ale když ho na trhu prodám, dostanu nějaké rupie a ty mi vydrží na delší dobu."

A tak meloun prodal za pár rupií.

A Šiva pohlédl na manželku (ale nic jí neříkal).



Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 12:45 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
A přišel ke mě zajímavý pocit, že stejně
ti nahoře všechno ví, netřeba vymýšlet ptákoviny, přání a mluvit a myslet
a vysílat a posílat a... Prostě takový on-line, kde všechno jde jaksi samo
a stačí jen být. Opravdu moc pěkný a uklidňující pocit.

šamanka


Nádherná realizace, klobouk dolů! Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund