Fórum - Zobrazit téma - ŽENSKÉ POHLAVNÍ ORGÁNY - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - ŽENSKÉ POHLAVNÍ ORGÁNY
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

ŽENSKÉ POHLAVNÍ ORGÁNY

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sadhana
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 14.8. 2009
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2013 1:20 pm    Předmět: ŽENSKÉ POHLAVNÍ ORGÁNY Citovat

Srdečně vás všechny zdravím a chci se zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti s opakovaným růstem polypů v děložním hrdle, kamarádka byla už několikrát na chirurgickém odstranění a dochází opakovaně k novému nárůstu polypu,je možná nějaká bylinná nebo jiná léčba než chirurgická???Děkuji všem za odpovědi Sadhana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2013 1:34 pm    Předmět: Citovat

V poslední době jsem se přiklonil k detoxikační léčbě jako téměř "všelék" na většinu zdravotních problémů.

Věřím že za těmito i jinými problémy můžou být cizorodé mikroorganismy, viry, bakterie které žijí na sliznici a ta na ně nějakým způsobem reaguje.

Proto bych doporučil zajít k nějakému detoxikačnímu poradci, nechat se změřit na parazity, bakterie, viry a pokusit se je zlikvidovat jak medikální cestou tak přírodními - informačními preparáty. Je to běh na delší trať, nelze čekat uzdravení za 14 dnů, ale důležité je začít.

Ahoj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2013 4:50 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Sadhano.

Na jiné vlákno jsem před nedávnem dala toto:
RECEPT NA OČISTU POHLAVNÍCH ORGÁNŮ A MOČOVÝCH CEST (Starý tibetský způsob).

5 půllitrových skleniček očíslujeme od 1 do 5. Každý den dáme do jedné skleničky 2 polévkové lžíce rýže natural, vodu a vložíme do lednice.
Šestý den ráno z uvaříme rýži ze skleničky č. 1 (vařit max 10min), kterou sníme k snídani, potom cca 3-4 hod. nejíme.
Při myomech přidáme štipku zázvoru. 7.den a další dny až do desátého uděláme to stejné.

Jinak mám dobré zkušenosti s gemoterapií paní Podhorné, když se na ní kamarádka obrátí (napíše jí e-mail), potom jí paní Podhorná poradí, resp. doporučí jí složení bylinné kůry zacílené na její zdravotní problém.
http://www.nadeje-byliny.eu/

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Sadhana
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 14.8. 2009
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2013 6:03 pm    Předmět: Citovat

Děkuji za radu určitě to kamarádce dám přečíst a budem věřit že to pomůže Sadhana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Sadhana
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 14.8. 2009
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2013 6:06 pm    Předmět: Citovat

Bylinkové tinktury od mgr.Podhorné používám a s velkým úspěchem a také už jsem tam našla očistnou kůru přímo na ten kamarádky problém díky moc Sadhana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2014 10:58 am    Předmět: x Citovat

Trochu z jiného soudku, ale téma dneska hojně rozšířené a skloňované
v ženské populaci: chlamydie.

V poslední době mě zaujalo, že Mgr. Podhorná má ve své nabídce tinkturu, která se tohoto problému týká, s názvem Chlamysan.
Vyzkoušela jste ho některá? Máte s tímto výrobkem nějaké zkušenosti?

Díky za sdílení

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
miwa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 8.7. 2005
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2014 4:15 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Mílo,

mám s tím osobní zkušenost, dva měsíce mne trápily chlamýdie, ale ty plicní. Brala jsem dva měsíce atb, pak MMS a napadlo mne i kontaktovat paní Mgr. Podhornou, poslala mi několik lahviček. Mimo Chlamysanu, tam byl i žampion, líska, grep, ořešák a snad ještě něco. Uvidíme, snad se to vyléčilo. Je to zatím krátká doba.
Teď beru preventivně grep a ořešák. Též jsem hodně používala zapper, různé frekvence na chlamýdie, borélie a parazity.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund