Fórum - Zobrazit téma - Volba prezidenta pokračuje - co dál? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Volba prezidenta pokračuje - co dál?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Volba prezidenta pokračuje - co dál?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2013 10:17 am    Předmět: Citovat

Harmoniku,

volila jsem osobnost, mohla byti dle nálepek levicová,
sociální napětí je v cele Evropě. Proto mohu tolerovat kampaň, která je postavena na některých lzivych prohlášeních?
Mohu.
To jsou mista, na která se zde upozornovalo.
Přesto, ze přeji paní z Orlove hojnost, stejně jako me přítelkyni v Praze,
lež je lež.

Misa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2013 11:02 am    Předmět: Citovat

Evik napsal:
harmonik napsal:
Taky internet A FB jistě úřadoval. Hlavně mladí na tom klikají stále víc. Je jasné, že pankáč zabere víc jak strejda s karosáckým autobusem Zemákem.


Harmoniku,

maminka , které bude 81 roků, FB nezná, ale v prvním kole dala hlas Franzovi a kdyby se dostal do druhého kola, dala by mu ho zas. Řekla mi dokonce i proč, i když to je každého věc, do které druhému nemusí nic být.
V druhém kole volila knížete, ale rozhodně to nebylo kvůli číru.

Takže oni ti mladí taky za všechno ,,nemůžou".

V této diskuzi končím, svůj pocit jsem vyjádřila, ze Zemana rozhodně odvázaná nejsem, ale dál se volbami zabývat nebudu.
Navíc nikdo, ani hlava státu mi nestojí za to, abych kvůli ní přišla o své přátele.





Wink


Ahoj Eviku, Tvoje maminka působí velice šarmantně a plná života.Z obrázku to bylo hned jasný. Přeju Tobě i jí, ať jste stále plny aktivity a v pohodě, hlavně zdravé a šťastné.

Volbou Franze to jenom dokolorovala a možná touží po "novém- svěžím dechu" nejen v politice.

Velice se mi líbilo jeho vyjádření- že to je jako volit mezi " ptačí a prasečí chřipkou". Mně to naprosto sedí a Franz u mě zabodoval.

U nás tady vedle je jedna bývalá paní pošťačka, ale ta , ač v letech, ta ti má takové tempo, pořád je akční....podivuhodné, kolik je v ní živosti. Inu styl života.

Taky končím s "prezidentováním". Na případné dotazy ovšem klidně zareaguju.

Nynější prezident, to je jenom jedna kapitolka. Ke všem kandidátům jsem měl něco, ani jeden nebyl dle mého souznění. V prvním kole jsem byl " Táňovec", to jsem volil srdcem. Nejvíc mě oslovila myšlenka- proč vozit máslo z jižních Čech na sever Moravy. Vždyť do okruhu cca 20-30 km by mohla být v regionu mlékárna. V mnohém by se dle mého ušetřilo. Ale pak tam měla v programu i nevyjasněnosti. Ale zasadila semínko, najde pokračovatele, bude to lepší. Ještě jedna věc mě zaujala, jak málo hlasů dostaly kandidátky ženy. Že ani ženy nevolily ženy? Idea
Ani v náznaku jsem neočekával finalisty.

Evi, ani já nejsem z Miloše odvázanej.Jeho životní styl v podobě kouřových obláčků, panáků slivovice vyšperkovaný gothajem mě nerajcuje. Ale přesto byl pro mě volitelnější. Dokázal rozdýchat ekonomiku a má přehled.

Jinak ještě to tu není demokracie, za vyřčený názor se dostane perzekuce- Dejdar, já tady apod.
Ač neznám vůbec Krabase, tak snad do puntíku jsem s ním souhlasil- jakobych to psal já. Neuvěřitelná shoda. Co jsi zač? Beppe dá se říct taky. Ke všem ostatním jsem samozřejmě tolerantní. Mají na své názory právo z jakéhokoliv důvodu. Třeba Kamo s názorem na Klause mi vůbec nevadí. Úplně v poho, pohoda, džez. Akorát já ho uznávám jako vynikajícího a skvělého znalce hodícího se pro vedení podniku nebo banky, stát je přece jen o něčem jiném. Ale kupónovka a amnestie se mu moc nepovedla. Čistě můj názor. Zato s mým nejbližším DNA nekomunikuju. Až upustí "páru" a vychladne, ono se to upraví. Holt už nějaký pátek je okolní "pražskej", pro tamější poměry zpracovanej.

Já bych navrhl pana Hnízdila- to by byl pro mě nejvhodnější kandidát. Šije správně do zdravotnictví- i lidiček, aby se sebou něco dělali. Na politiky se dívá tak, že to jsou vlastně psychopaté, něco jim schází a oni si musí něco kompenzovat politikou.

Z hlediska vývoje a záměru vesmíru to vlastně dopadlo nejlíp jak mohlo. V globálu půl na půl, lidé se budou víc angažovat, pídit po informacích, získávat přehled....

Nic nového pod sluncem- už Komenský hodně sepsal v - O nápravě věcí lidských.

Z toho " mišmaše" tu vznikne směr, který bude vzorem pro celý svět. Zatím jsme v předkuchyni. Ještě musí padnout moc vlády, církve a peněz.

Mayové měli pravdu. Začne nová éra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2013 11:15 am    Předmět: Citovat

okenko napsal:
Harmoniku,

volila jsem osobnost, mohla byti dle nálepek levicová,
sociální napětí je v cele Evropě. Proto mohu tolerovat kampaň, která je postavena na některých lzivych prohlášeních?
Mohu.
To jsou mista, na která se zde upozornovalo.
Přesto, ze přeji paní z Orlove hojnost, stejně jako me přítelkyni v Praze,
lež je lež.

Misa


Ahoj Okénko. Sociální napětí je opravdu v celé Evropě. Francouzská automobilka má problémy a tak pobočka na Slovensku si bude dávat pauzičky. Na volbách bylo opravdu zajímavé, že z hlediska Evropy prý byly úplně obrácené. Všude jinde jsou města levicová a vesnice pravicovější. Co to? Takhle obráceně? / jak by řekli v slunce, seno../ Laughing

Lež je lež a pravda je pravda.

A třeba je to jak v nejznámější pohádce- pyšné.....

" A třeba to byl král Miroslav !"

" Jé, král Miroslav, král Miroslav ...."

Laughing
/ Který Miroslav, to už může být docela jiný příběh...../ Idea Question Exclamation Shocked Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2013 5:56 pm    Předmět: Citovat

harmonik napsal:
Zato s mým nejbližším DNA nekomunikuju. Až upustí "páru" a vychladne, ono se to upraví. Holt už nějaký pátek je okolní "pražskej", pro tamější poměry zpracovanej.

Prosím jej ode mne pěkně pozdravuj, a vyřiď mu, že si na rozdíl od jeho DNA nemyslím, že by byl neměl vlastní schopnost se podle svého svědomí a vědomí rozhodovat, a že ačkoli jsem z dalekého severu, tak jsem zřejmě hozená a ovlivněna stejně špatným směrem jako on. Cool Very Happy


harmonik napsal:
Jinak ještě to tu není demokracie, za vyřčený názor se dostane perzekuce- Dejdar, já tady apod

Fňuk?

Cítíš se býti perzekuován Harmoniku?
Kde-kdy-jak a kým prosímtě?

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2013 7:51 pm    Předmět: Citovat

harmonik napsal:

Z hlediska vývoje a záměru vesmíru to vlastně dopadlo nejlíp jak mohlo. V globálu půl na půl, lidé se budou víc angažovat, pídit po informacích, získávat přehled....



Harmoniku.

Pravdou je, že v okamžiku, kdy jsem se začala zabývat reiki, přestaly pro mě tyto ,,pozemské věci" existovat. Byla to chyba. Patří to sem ať je politika jakkoliv špinavá.

To, že jsme se ,,chytili pod krkem" také má svůj význam. Kdybychom byli za jedno, zase bychom se nechali třeba ukolébat. Možná, že nás to nakonec zase spojí a změna přijde rychleji. Rovněž si myslím, že kandidáti, kteří se nedostali dál, tak v politice zůstanou a budou mít ještě možnost ukázat své schopnosti a také pro ně to byla neopakovatelná zkušenost.

Já jsem uvažovala o Zuzaně Roithové, ale častokrát jsem slyšela od žen názor, že ,,ženskou" v roli presidenta nechtějí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
Strana 21 z 21

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund