Fórum - Zobrazit téma - Volba prezidenta pokračuje - co dál? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Volba prezidenta pokračuje - co dál?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Volba prezidenta pokračuje - co dál?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
abeille
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.3. 2011
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2013 10:22 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:
Na některé z otázek dnes odpověděla večerní debeta na ČT1.

Pokud bude dán další potřebný prostor (doufám že ano) k debatě, potom si může každý udělat vlastní názor na to, co je pravda, a co jsou smyšlené, čistě učelové lži a obvinění.

Smile


Sledovala jsem asi 15 minut, jen ze zvědavosti, koho budu volit vím a začíná mi to celé už kapku vadit - diskuze na téma volba prezidenta vyskakuje málem i z ledničky Smile

Ale:
KS začínal odpovědi na otázku pana Moravce- já si myslím,nebo - myslím si že....
Zeman začínal své odpovědi utočným - na rozdíl od pana Schwarzenberga si myslím.... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
tobee
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 10.9. 2011
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2013 11:33 am    Předmět: Citovat

http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/dalibor-spok.php?itemid=18793
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2013 12:17 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:
Tobee, Karle, Zbyňku, to, jak píšete a vnímáte K. Schwarzenbergera mne zahřálo u srdce.

Občas si říkám, jak je možné, že někdo u pana Zemana nevidí jeho neomezenou sebestřednost a aroganci, manipulaci, to, jak nedovede mluvit jinak než z patra, vše je mu jasné, jeho mimiku a gesta, jak čeká na potlesk, na ovace po svých „geniálních“ výrocích, a to, jaké uspokojení se mu zračí ve tváři, když se ozve potlesk, jeho okopávání kotníků těm, co s ním nesouhlasí, politikaření, mlžení a urážky, jako když se ho někdo např. zeptá na jeho letitého poradce Šloufa http://zpravy.idnes.cz/slouf-financuje-navrat-zemana-do-politiky-odkud-bere-penize-pqr-/domaci.aspx?c=A081007_222844_domaci_abr Sad
atd. atd.

Smile


Nikdo není dokonalý. Já mám Zemana rád.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2013 1:56 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Krabe.

Tak to bývá, někdo nám je sympatičtější a druhý třebas méně.

Když už je o tomto řeč, tak co máš na Zemanovi rád Krabasi?
Čím si získal Tvoje srdce a důvěru, a co z jeho dosavadní politické činnosti
považuješ za opravdu prospěšné pro tuto zemi?

Za případnou odpověď díky.

Katka

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2013 3:09 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Katko, jsme stále na reikiwebíku? Very Happy
Ale odpovím.

Mám rád i Karla, ale jako prezidenta jsem jej chtěl před deseti lety. Teď mám víc obavy o jeho zdraví.

Zeman je velmi chytrý a prokládá to vtipem. Má dobrý úsudek a názory na věc. Je lidský a proto má své chyby. Karel je jiná liga, stýká se s jinými lidmi a jeho politika i chování je tak zaměřené. Obyčejní lidé volí Miloše, protože je jako oni. A já jsem obyčejný člověk, nepodléhající PR, momentálním vlnám a zkresleným mediálním obrázkům.

Karel pochází z oblasti jako já (Orlík, jižní čechy), jen tak na okraj (a byl jsem na něj vždy hrdý).
Vím že Miloš má nepřátele z důvodu svého chování, ale to je mi jedno. To je jeho problém.

A pro ty co bojují, na závěr jedno poselství - buďte v klidu, volte srdcem, je totiž úplně jedno, kdo z těchto dvou pánů vyhraje. Nic zásadního se nestane.

ps: Tooro, citovat idnes je v tomto případě hodně neobjektivní. Zkus číst jiná, nezávislejší média.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2013 8:44 pm    Předmět: Citovat

Díky Pepo za odpověď.
To, že se někomu líbí to, s čím sami souzní, to je známý fakt, měla jsem ale něco konkrétního, ve smyslu „líbí se mi jak odpověděl na…., protože…“ nebo něco z toho, proč si toho člověka vážíš, co přesně je Tebe v jeho dosavadním působení přínosem, atd.

Zajímá mne to například i proto, že když se tak koukám po lidech a jejich názorech (ať už okolo mne, tak např. známých osobnostech) tak mi připadá, jako by měl Zeman ohlas u lidí, kteří mají z jeho projevu pocit, že jim zajistí jejich teplá místa u televizí s dostatkem dobrý bašty, i když (a právě proto), že se nebudou nějak moc o věci veřejné zajímat a občansky angažovat. Cosi ve smyslu, držte ústa na nechte to na mně. A na tohle hodně lidí slyší, protože se vlastně o věci do hloubky zajímat nechtějí.
Co si o tomhle mém postřehu myslíš Pepo Ty?

Krabas napsal:
Tooro, citovat idnes je v tomto případě hodně neobjektivní. Zkus číst jiná, nezávislejší média.

V čem konkrétně se mýlí Krabasi? Bez toho, aby sdělil, co je dle tvého názoru nepravda, je to jen takové plácnutí do vody o subjektivním dojmu solidnosti a nesolidnosti určitého média.
Jestli je to Petr nebo Pavel je mi celkem jedno, zajímám mne jen to, co píše, tj. jestli jsou jeho slova pravdivá, či nikoliv.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2013 10:04 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:


Zajímá mne to například i proto, že když se tak koukám po lidech a jejich názorech (ať už okolo mne, tak např. známých osobnostech) tak mi připadá, jako by měl Zeman ohlas u lidí, kteří mají z jeho projevu pocit, že jim zajistí jejich teplá místa u televizí s dostatkem dobrý bašty, i když (a právě proto), že se nebudou nějak moc o věci veřejné zajímat a občansky angažovat. Cosi ve smyslu, držte ústa na nechte to na mně. A na tohle hodně lidí slyší, protože se vlastně o věci do hloubky zajímat nechtějí.
Co si o tomhle mém postřehu myslíš Pepo Ty?


Smile


Tvuj postrech Katko vypovida vic o tom jak smyslis než o tom, jaci jsou volici Miloše Zemana Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2013 12:25 am    Předmět: Citovat

Zeptala jsem se Tě Pepo jaký je Tvůj názor na určitý jev.
A Ty, aniž by jsi přidal nějaký názor svůj (třeba položil nějakou upřesňující otázku), hodnotíš mne, zřejmě proto, že se domníváš , že je v mém názoru přítomen jakýsi odsudek, tedy mi píšeš, že takto smýšlející jsem já, nikoli část příznivců jednoho z kandidátů.
Tedy přesně taková, jak mnou napsaný příspěvek vnímáš Ty.

Jedna názorná ukázka demagogie:
Vnímáš to, co píši jako lichotivé? Pak tedy budeš mít moje smýšlení za dobré. Vnímáš to, co píšu jako odsudek? Pak zřejmě budeš mít moje smýšlení za nedobré.
Jestliže můžeš vnímat moje smýšlení jako nedobré, tím pádem sám nemůžeš být dobrý. Confused

Toto pojetí, i když zcela nesmyslné, přesto se zde v různých obdobách neustále a pravidelně objevuje, a to tehdy, když dotyčnému chybí ochota se nad něčím zamyslet a jakýkoliv věcný argument. A tak si tady tak spolu žijeme....

Tož dobrou noc Ti Pepo přeju.

Katka

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2013 9:24 am    Předmět: Citovat

Katko já si myslím ze tohle tema na reikiwebik nepatří. Cela ta zalezitost je navic stejne trapná jako včerejší závěrečné vystoupení Karla na Primě. V jeho mediální kampani napadají Zemana za údajně privatizační průšvihy. Kdyz Zeman vcera vyzval Karla ať uvede příklad, tak rekl jen jeden, ktery jeste popletl, neboť privatizaci řešila předchozí vláda a ta Zemanova odprodala jen zbytek akcii. Karel byl bohužel tak mimo, ze popletl i časovou posloupnost, nevěděl k tomu vlastne vubec nic.
A takhle je to v podstatě ve všem. Ale většina voličů na tenhle populisticky trik s hesly skočí. Pokud Te k tomu zajima vic, tak procti články na tema privatizaci na nezávislém zpravodajském portalu ceskapozice.cz. Idnes jiz dávno nepatří k nezávislému médiu, pisi tendenčně a manipuluji s fakty dle toho, kdo plati.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2013 11:15 am    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
Katko já si myslím ze tohle tema na reikiwebik nepatří..

Proč myslíš? Jestliže je něco součástí našeho života, pak to patří tam, kde je o životě a všech jeho podobách řeč, a mám za to, že RW k takovým patří.


Krabas napsal:
Cela ta zalezitost je navic stejne trapná jako včerejší závěrečné vystoupení Karla na Primě.

Takže to, že se třeba někdo jednou splete Ti přijde trapný Pepo? A co takhle opravdová znalost historie této země, hlouběji než do roku 1900? Rozdíl mezi uzákoněním ČJ jakožto úředního jazyka, a jeho skutečným, v praxi užíváním coby jazyka úředního?...atd. atd.

Pokud by šlo právě o toto, potom by se našlo dostatek případů, kdy se v čemsi blafoval Zeman, a nakonec ho jeho fotbalový klub svým včerejším projevem dostatečně reprezentoval.

Nesmysly, jakými vyrukovávají někteří lidé proti Schwarzenbergrovi jsou vysloveně ubohé.
Na jedné straně jsme si např. vědomi faktu, že někdo pro svoji vlast udělal ze zahraničí daleko víc, i když v ní (z pochopitelného důvodu) nežil, nežli kterýkoli zástupce bačkorovopivní kultury žijící celou dobu tady, a totéž se klidně použije jako argument proti Schwarzenbergrovi. Co vše dalšího si dokáže nenávistná propaganda vymyslit kvůli něčí programové dehonestaci už ani nemluvě.

Osobně necítím proti panu Zemanovi nevraživost, proto jsem se Tě ptala na jistá „pro“, o kterých máš určité znalosti, a na to, co cítíš. Vím koho budu volit a proč, a zároveň mne zajímá, proč lidé volí právě toho, či zrovna onoho kandidáta, a nemám ve zvyku někoho za jeho volbu soudit, nevidím důvod.

Co se týká otázky toho, jak tyhle volby dopadnou, tak to bude, jako vždy, jen jistým obrazem celkového současného stavu.
Za určující podmínku pro možnou změnu v této společnosti je to, zda je občan ve své většině připraven sám sebe měnit, zajímat se o věci, angažovat se (to co dnes reprezentují spíše mladí voliči) nebo nikoli, a tady jsem, myslím, dostatek realistická. Protože tohle je vždycky běh na delší trať, většinou se člověk pohne ke změně vědomí pouze cestou úkornou, tedy až za cenu nemalých ztrát a obětí, zkrzevá vlastní, zpravidla velice bolestivou zkušenost. Sad

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: ne leden 20, 2013 2:30 am    Předmět: Švance nebrat ! Citovat

OFICIÁLNÍ STANOVISKO TÁNI FISCHEROVÉ:

Druhý den,

po volbách jsem řekla do medií, že jsem se rozhodla nejít ke druhému kolu. Dala jsem rozhovor ČT, televizi NOVA, ČTK, a jednotlivým novinám. Přesto se stále objevuje zpráva (ČT), že prý podporuji Karla Schwanzerberga. Je to záměrné manipulování skutečností a lze se ptát, proč se tak děje a zda se už opravdu nevracíme do minulosti, kdy se obecně vědělo, že media neříkají pravdu. Proto znovu opakuji důvody, pro které jsem se rozhodla nepodporovat žádného z kandidátů.

Jsem přesvědčena, že hlava státu by měla být především mravní osobností, která celý svůj život dbá na soulad svých slov a činů. Ačkoli sama politika často uznává kompromis jako most mezi krajnostmi, s mravností se kompromis dělat nedá.
Nebude –li na Hradě osobnost tohoto formátu, nepřinese nové obsazení Hradu žádný posun k lepšímu. Jedině morální osobnost může spojovat lidi a zjednat úřadu prezidenta skutečnou autoritu. Kdo v minulosti selhával, bude selhávat i v dalších zásadních otázkách.

Miloš Zeman v minulosti opoziční smlouvou zrušil kontrolu moci opozicí a zapříčinil spolu s Václavem Klausem dělení mocenských pozic a bezuzdný nástup kariéristů všeho druhu do všech míst. Stejně jako Václav Klaus opovrhoval občanskou společností a demonstranty nazýval lůzou. Rozděloval lidi i společnost a nikdy nedošel k vlastní sebereflexi.

Karel Schwanzerberg se vedle svých dobrých skutků za minulého režimu v průběhu své současné politické kariéry stále víc vzdaluje ideálu mravnímu. Je odpovědný za stvoření neoliberální antisociální strany, která má navíc ve svém středu Miroslava Kalouska, Jaromíra Drábka, Leoše Hegera a další ministry, kteří se podílejí na pádu solidarity a soudržnosti v naší zemi. Je odpovědný za svá hlasování ve vládě i ve sněmovně, opovrhuje demonstranty, kteří nesouhlasí s vládní politikou. Selhal v případě Jiřího Čunka, Ladislava Bátory, ale třeba i člověka na vlastním ministerstvu, který upozornil na finanční nesrovnalosti. Toho nepodržel a nápravu nezjednal.

Proto jsem se rozhodla nejít k volbám a nepodpořit žádného z kandidátů.

Táňa Fischerová
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: ne leden 20, 2013 2:47 am    Předmět: Citovat

Jsem rád, že se paní Táňa narozdíl od mnohých jiných osobností nepodílí na té hořké komedii kolem Karla Schwarzenberga, který je téměř všemi médii a zfanatizovanými příznivci masivně protlačován do prezidentské funkce. Je kolem něj vytvářen úplný kult osobnosti, jakoby se jednalo o nějákého mýtického poloboha s nadlidsky skvělými vlastnostmi a přitom jsou jeho reálně skutky v politice v příkrém rozporu s tímhle mýtem. K tomu co napsala paní Táňa dodám ještě třeba takové nehoráznosti, jako je uznání Kosova a tím ukradení území jenž tisíc let patřilo Srbům a podpoření vzniku narkomafiánského státu, protlačování cizí vojenské základny na našem území, na což by doplácely ještě mnohé generace po nás, protože bysme se stali "nárazníkem" pro jiný stát nebo obhajování kalouskových zlodějen (viz třeba vysloveně trapná obhajoba nevydání Parkánové k trestnímu stíhání). Aktuálně taky setrvávání ve vládě jejíž předseda jménem vlády podepsal amnestii, která propouští mimo jiné ekonomické gaunery a poškozuje okradené, kteří už se nedomůžou náhrady škody. Schwarzenberg též považuje korupci za normální věc, jednak se sám k vlastnímu korumpování přiznal v kauze vydávání jeho majetku v restitucích a druhak mluví o zkorumpování poslanců ODS ze státních peněz jako o normální přijatelné věci (viz jeho postoj k tomu, že odstoupivší poslanci ODS dostali za svoje odstoupení od vlády teplá místečka ve státní správě). Našlo by se toho samozřejmě ještě mnoho. Celé působení v TOP 09 ve spojení s Kalouskem a Drábkem - tj. s největším zlodějem a manipulátorem a s největším sociopatem v české politice, samo o sobě Schwarzenberga zcela diskvalifikuje. Jeho volbou volíte Kalouska a další lumpy, kteří tak získají ještě větší moc.

Co se týče Zemana, tak ten má také spoustu hříchů a osobnostních vad. Bohužel je řada zde mu vyčítaných negativních vlastností zřejmě pravdivá. Stejně tak jeho působení v době oposmlouvy a obklopování se pochybnými kádry je značně negativní. Přesto jej shledávám v porovnání se Schwarzenbergem jako jednoznačně menší zlo a půjdu ho volit. Výhodou je mimo jiné to, že má podstatně lepší ekonomické názory než současná vládní garnitura a narozdíl od Schwarzenberga, který podepíše cokoliv mu EU nebo USA předloží, se bude více prát za naše zájmy. Stejně tak ve vztahu k sudetským Němcům je Schwarzenberg opravdu nebezpečný pro náš stát a lidi žijcí v pohraničí. S jeho postoji by mohlo dojít i k prolomení benešových dekretů, čímž by se mimochodem sám Schwarzenberg mohl dostat ke značnému majetku. To s Zemanem nehrozí. Tož tak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: ne leden 20, 2013 10:08 am    Předmět: Citovat

Diky za pretisk stanoviska Táni Fischerove s kterym souznim a je dulezite, se nad nim zamyslet. Mimoto jeji volební vysledek povazuji za obrovsky úspěch, neboť za sebou nechala takové mediální molochy jako jsou pan Sobotka a pani Bobošíková.

Já dodám za sebe dvě veci. To co dělají media kolem K.S. mi připomíná dobu pred rokem 1989. To za prve. Za druhé, ano mozna je Zeman menší zlo, ale pro me je důležitější, ze je nazorove čitelnější, vim co se od nej dá čekat, na rozdíl od Karla. Myslím, ze pokud by volby vyhrál, pak bychom v nekterych pripadech docela koukali.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
tobee
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 10.9. 2011
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: ne leden 20, 2013 10:48 am    Předmět: Citovat

Na jiném fóru se na prohlášení Táni Fischerové objevila tahle reakce:

"Plně ji chápu. Člověk, který žije jen pro ideál, nenachází nikde bezchybné lidi - jenom víc nebo míň chybující, a pak ty, kteří jednají na úkor všech, protože je zajímá jen vlastní prospěch a na nikoho jiného se neohlížejí. V politice se takových bohužel najde hodně. Táňa Fischerová by se coby prezidentka často ocitla v obdobné situaci, jako my teď při volbách: musela by přijmout odpovědnost a vědomě se rozhodnout pro menší zlo. Nebo abdikovat.

Její prohlášení bude mít i svoje důsledky: že nepůjdou volit někteří z těch, kteří by jinak volili menší zlo. Ačkoliv to jistě neměla v úmyslu, pomáhá, aby se miska vah převážila ve prospěch Zemana."

Vidím to stejně, i s důsledky, které to celé zemi přinese. Možná potřebujeme tuhle tvrdou zkušenost, abychom se konečně naučili poznat, jaký je rozdíl mezi člověkem, motivovaným snahou zemi pomáhat (a dělá ve své práci chyby jako každý z nás), od mocichtivého kariéristy, který se zajímá jen o vlastní prospěch a je ochotný pro to využít kohokoliv a cokoliv.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne leden 20, 2013 10:52 am    Předmět: Citovat

Beppe napsal:
Našlo by se toho samozřejmě ještě mnoho.

Jak jinak, kdo chce najít, vždycky najde Beppe, a když se nenajde, tak se vymyslí.

To, co tady Beppe píšeš je nepochopení Schwarzenbergových slov i po činů. Vyvracet ti to nehodlám, protože by to nemělo žádný smysl. Vyjádřím se alespoň k jednomu:
Beppe napsal:
Schwarzenberg opravdu nebezpečný pro náš stát a lidi žijcí v pohraničí...

Domníváš, že se zde jedná o jakési majetky sudet. Němců apod., ale nejsi v tom sám. Klaus zaslepen svojí nenávistí vůči Schwararzenbergovi dnes vědomě lže a popírá sám sebe.

Schwarzenberg má tedy namysli to, jak se zachovali někteří Češi při odsunu lidí německé národnosti, kteří zde po generace žili, a přitom šlo o lidi, kteří byli celou dobu okupace proti fašismu zcela na naší straně, pomáhali zde kde se dalo.
O tom, čeho všeho byli někteří z nás schopni se přeci dobře ví, tj. tak, jak bylo správně řečeno „Někteří se nakazili virem nacismu“ , a právě o tohle jde, o naše svědomí, morální nápravu a evropskou integritu. To, že se nejedná o navracení majetků bylo řečeno zcela jasně.

***

15. března 2003
Prezident Václav Klaus včera vystoupil s prohlášením k výročí obsazení Československa nacistickými vojsky v roce 1938. V prohlášení sdělil, že:

„ …okupace i odsun Němců po válce byly nepřijatelné."

"Tyto události plné násilí a lidských tragédií poznamenaly celé generace a pocity křivd v myslích řady lidí přežívají dodnes. V České republice i v Německu bychom měli umět říci: Toto se stalo, dnes už minulost nezměníme, z dnešního hlediska šlo o činy nepřijatelné."

http://www.youtube.com/watch?v=6Ai1ltKbhmU


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Další
Strana 3 z 21

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund