Fórum - Zobrazit téma - Tma je zhuštěné světlo, černá díra je ženské lůno - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Tma je zhuštěné světlo, černá díra je ženské lůno
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Tma je zhuštěné světlo, černá díra je ženské lůno
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: čt prosinec 20, 2012 2:08 pm    Předmět: Tma je zhuštěné světlo, černá díra je ženské lůno Citovat

Tma není jak se mnozí domnívají absence světla ale snížené vibrace světla se stávají tmou. Když světlo vstupuje do hmoty, tak snižuje svoje vibrace. Víme o tom, že černá díra pohlcuje všechno co má v dosahu dokonce i světlo. Světlo nemizí ale stává se tmou a transformuje se. Transformuje se skrze tmu. Černá díra je vysoká koncentrace světla se sníženou nebo zastavenou vibrací.

Černá díra je ženské lůno. Světlo vstupuje do ženského lůna, aby se skrze toto lůno zrodilo jako nová bytost v jiném světě!

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2012 1:01 pm    Předmět: Citovat

Všechen život začíná a končí v temnotě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
kolmart
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 31.7. 2012
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2012 1:23 pm    Předmět: Citovat

Ježíš řekl: "Já jsem světlo svět; kdo Mě následuje, nebude chodit ve tmě, ale bude mít světlo života. "(Jan 8,12)

Pokud jsem na světě, jsem světlo světa. (Jan 9,5)

Ještě jen malou chvíli je světlo mezi vámi. Dokud máte světlo, neustávejte v cestě, aby vás nepřekvapila tma; kdo chodí ve tmě, neví, kam jde. Dokud máte světlo, věřte ve světlo, abyste se stali syny světla. Já jsem přišel na svět jako světlo, aby nikdo, kdo ve Mne věří, nezůstal ve tmě. (Jan 12,35.36.46)

Světlo přišlo na svět, ale lidé si zamilovali více tmu než světlo. (Jan 3,19)

Toto je pravda, kterou se řídím já. Martin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2012 5:32 pm    Předmět: Citovat

Genesis 1
1. Na počátku stvořil Bůh nebe a zemi.
2. Země pak byla nesličná a pustá, a TMA byla nad propastí, a Duch Boží vznášel se nad vodami.
3. I řekl Bůh: Buď SVĚTLO! I bylo světlo.
4. A viděl Bůh světlo, že bylo dobré; i ODDĚLIL Bůh SVĚTLO od TMY.
5. A nazval Bůh světlo dnem, a tmu nazval nocí. I byl večer a bylo jitro, den první.

Takže podle Genesis byla tma jako první a teprve pak vzniklo světlo. Takhle je to napsáno velmi jednoduše asi jako když píšete pohádku pro děti. Když se podíváš hlouběji tak zjistíš, že světlo se transformuje skrze tmu. Jedno bez druhého nemůže existovat protože by se nemělo jak zviditelnit.
Můžeme si povšimnout, že směřujeme ke světlu (teda aspoň většina doufám), pokud tedy směřujeme ke světlu, tak jsme tedy vyšli ze tmy. Takže jdeme z bodu A - tma do bodu B - světlo.
Co se ale stane až dojdeme do světla a rozplyneme se v něm? Budeme znova pohlceni tmou a zrodime se na jiném světě a budeme zase směřovat ke světlu? Konec i začátek zároveň.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2012 5:37 pm    Předmět: Citovat

Jenom chci dodat Kolmarte, že to co píšeš ty není v rozporu s tím co píšu já. Naopak. Doplňuje se to a tvoří to celek.
Rozdíl je v tom, že ty zřejmě vnímáš temnotu jako něco negativního. Já vnímám temnoutu jako součást mně, jako něco z čeho jsem vzešel...nebo chceš li čím jsem prošel...
RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2012 9:49 pm    Předmět: Citovat

Když je něco temné, neznamená to, že je to špatné. Je to prostě jenom temné. Například každý máme své temné stránky....a neznamenají, že jsou špatné, aby tady raději nebyly....

Mě se moc líbí jedna legenda Maorského národa, která se vztahuje k tématu původní temnoty.

Nebyl ani oceán, ani země ani nebe a vše bylo v temnotě. Rangi byl otec nebe a Papa, jeho žena , byla matkou Země. Byli považováni za zdroj, z něhož vše pochází.
Byla temnota, protože oni byli stále přimknuti k sobě. Jejich synové byli bohy pevnin, moří, květin, ptáků, hmyzu....a stále žili v úzkém prostoru mezi svými rodiči. Neustále mysleli na to, jaký je rozdíl mezi temnotou a světlem.
Potom dostali nápad, že musí od sebe rodiče odtrhnout. Že musí odtrhnout nebe od Země.....


Temnota tedy může znamenat počátek transformace, počátek nějakého zrodu

Zrovna tak mateřské lůno, ve kterém roste nový život a černá země, ze které klíčí nové rostliny - tedy temnota, jako počátek zrození.

Takový návrat do matky Země je považován i pohřeb. Co vzešlo ze země, vrací se zemi....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: po prosinec 24, 2012 12:48 pm    Předmět: Citovat

Nebo se dá také říct, že světlo se nechá pohltit tmou (vstoupí do ní), aby ji transformovalo zevnitř.
RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: po prosinec 24, 2012 2:23 pm    Předmět: Citovat

Roso,
skús si to nainštalovať do sakrálnej geometrie ... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: po prosinec 24, 2012 9:52 pm    Předmět: Citovat

světlo - tma - počátek - zánik - neustálá transformace jednoho v druhé, zkrátka koloběh, který nezačíná a nekončí, prostě JE ... Idea

(tak to vnímám )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
kolmart
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 31.7. 2012
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: po prosinec 24, 2012 11:09 pm    Předmět: Citovat

Mám radost z vašich příspěvků a myšlenek a taky poznání, vidím v mnohých z vás moudrost. Světlo - tma, den a noc, dobro a zlo, začátek a konec , alfa a omega, vše je jedna strana mince. I naše Slunce obsahuje černé skvrny. Roso, taky si myslím, že jedno druhé nevylučuje. Cítil jsem potřebu zastat se strany "světla" tj.dobra. Myslím si, že tam vše směřuje, světlo, duchovnost, jemná energie působí na hmotu, tím jí umožňuje produchovnění, zjemnění, procitnutí, poznání. Vliv duchovního světa působí na hmotný, ale ne naopak. Všechno živé je v životu udržováno vlivem světla z duchovního světa. Trvání bytí je vlastně neustálé vznikání. Ano, semínko například stromu nejdříve potřebuje k vyklíčení zem, a první kořínek roste směrem dolů, ale růst stromu pokračuje směrem vzhůru z půdy za světlem. Zvířata se taky rodí do určitého řádu, například ptáci hned ví, kde shánět potravu, jak stavět hnízda, kdo je jejich nepřítel. Jen člověk se do tohoto řádu nerodí, má svobodnou vůli rozhodování a musí se vývojem a vůlí zdokonalovat a do Božského řádu uvést. Ježíš Kristus člověku přinesl učení a příklad, jak tohoto dosáhnout. Jeho úplný význam pro lidstvo je ještě pro mnohé lidi mystériem, tajemstvím, do kterého nahlédlo několik mystiků. Přicházející doba však toto poznání přinese mnoha lidem dobré vůle. Všechny vás zdravím. Martin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
arikiran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.7. 2011
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: út prosinec 25, 2012 12:44 pm    Předmět: Citovat

kdesi sem čet:

není světlo a není tma,není nic,nejsme my...je jen obrovská Síla Představivosti,která to všechno dělá...

................................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: čt prosinec 27, 2012 11:57 am    Předmět: Citovat

kolmart napsal:
Cítil jsem potřebu zastat se strany "světla" tj.dobra. Myslím si, že tam vše směřuje, světlo, duchovnost, jemná energie působí na hmotu, tím jí umožňuje produchovnění, zjemnění, procitnutí, poznání.

Napsal jsi "světlo, duchovnost, jemné energie působící na hmotu"... I tma je duchovnost i tma působí na hmotu a skrze hmotu. Ale hmota nerovná se tma. Stejně jako tma tak i světlo se projevuje skrze hmotu.
Je potřeba se zastat tedy i tmy...Bez přijetí tmy nemůžeme dojít ke světlu, protože když nepřijmeme tmu v sobě, tak nás bude neustále stahovat k sobě do temnoty.
Je mnoho duchů temných i světlých ale pouze jeden Duch Svatý. Povšimni si, že se říká "Duch Svatý" a ne světelný...

kolmart napsal:
Vliv duchovního světa působí na hmotný, ale ne naopak.

Ano. Všechno vzniká nejprve v duchovní světě a teprve pak se to zhmotňuje ve fyzickém světě. Bez duchovního světa by fyzický nemohl existovat. I "obyčejné" nachlazení či rýma, má svou příčinu/původ v duchovním světě.¨¨

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: po prosinec 31, 2012 8:45 am    Předmět: Citovat

Já mám tmu rád, stejně tak, jako ženské lůno.

Obojí pro mne představuje nekonečný zdroj energie.

Hezký rok 2013!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
abeille
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.3. 2011
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: po prosinec 31, 2012 11:10 am    Předmět: Citovat

Přeji Všem pohodový rok 2013
- a stálou přitomnost aspoň malého světýlka rozjasňujícího temnotu Laughing


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: po prosinec 31, 2012 3:36 pm    Předmět: Citovat

No tak my jsme vyřešili tmu čistě po " harmonikovsku" Laughing Laughing Laughing
Zcela nefilosofsky jsme za poslední peníze koupili u Vietnamce svítící řetěz s blikajícími hvězdičkami.......
--- no a doma jsem jimi obtočil moji Jaruš a zapnul ji do zásuvky Exclamation Idea Shocked Laughing Laughing Laughing

No krásně se rozsvítila, hvězda jedna....... Laughing Laughing Laughing

/ Pelíšky slabý odvar Laughing , //ale praskavka ve vlasech už nebyla Laughing Laughing ///

Doma bylo světlo i zářivo.......

Mějte se krásně, Harmonik. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund