Fórum - Zobrazit téma - Můj pohled na to, co se stane 21.12.2012 a poté, a.. - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Můj pohled na to, co se stane 21.12.2012 a poté, a..
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Můj pohled na to, co se stane 21.12.2012 a poté, a..
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 948

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2012 9:09 am    Předmět: Citovat

Kwisatz_Haderach napsal:
Prosil bych vysvětlit ten slogan, pane šéf.


Slogan je velice jednoduchý. Znamená, že si nejdříve musíme vyčistit tu naší temnou stránku v nás, tu falešnou temnotu, se kterou většina z nás "bojuje" celý život. Jsou to všechny negativní emoce, vzorce chování, strachy, masky, traumata, ponižování, stud, vina, lítost, sebelítost, bezmoc, nejistota, hněv, agrese, nadřazenost atd. Prostě všechno to, co nám vadí jak u nás samých, tak i u druhých, tak i třeba u tohoto článku nebo i u jiných článků atd. Very Happy Bez toho se nemůžeme posunout dál.

Mnoho lidí popírá temnotu v sobě. Často říkají, že se přeci má žít láska a pouštět si do sebe světlo, žít ve světle, já jsem světlo... Ale i při pouštění světla se zase ukáže ta falešná temnota v nás. Tím, že ji v sobě popřu, neznamená, že ji mám vyřešenou. To je dualita ve které žijeme - tedy ještě. A mistrovsví je, že pochopím Temnotu jako takovou (polarita ke světlu), když si v sobě vyřeším falešnou temnotu. Přijmu tu mou temnou stránku v sobě. Vyřešením falešné temnoty ve mně se stávám Mistrem Temnoty.

Žijeme v polaritním vesmíru a jedna strana polarity je Temnota - ženský princip a druhá polarita je Světlo - mužský princip. Jakmile srovnám obě tyto části v sobě, stanu se Mistrem Světla. To je začnu žít v Jednotě se Vším-Co-Je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2012 1:39 pm    Předmět: Citovat

Světlo (s velkým S) vnímáš Mílo jako jednu stranu polarity?

Pro mne Světlo samo je nad jakoukoli polaritou, tedy Světlo je pro mne Bůh, Vědomí, čili Svědek prostý rozdělování na tzv. „dobré“ a „zlé“.

Ano, vše projevené tvoří právě polarita, neboli světlo a tma,
které jsou tu spolu, coby jin a jang, které se dají prozkoumat, poznat tím, že si na ně tzv. posvítíme, pochopíme a přijmeme - tady a teď, takové jaké jsou, a pak teprve…rozhostí se ticho a mír…

Není třeba (a nakonec ani možné) ovládnout dualitu, jen je potřeba přijít na to, že tu ve skutečnosti není žádná temnota, a tak nemůže ani existovat žádný vládce světla, či vládce temnoty.


Existuje Světlo, a je tu také naše dočasné zatemnění, a pak je tu (naštěstí) nonstop k dispozici „spínač“, kterým je naše bdělá pozornost, a jen či ni určuje naše žití v tomto světě, tedy to, je-li tato bdělost v tuto chvíli přítomna, či nikoliv.


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
tacit
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 11.9. 2011
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2012 2:57 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:
Světlo je pro mne Bůh, Vědomí, čili Svědek prostý rozdělování na tzv. „dobré“ a „zlé“.

Ano, vše projevené tvoří právě polarita, neboli světlo a tma,
které jsou tu spolu, coby jin a jang, které se dají prozkoumat, poznat tím, že si na ně tzv. posvítíme, pochopíme a přijmeme - tady a teď, takové jaké jsou, a pak teprve…rozhostí se ticho a mír…

Není třeba (a nakonec ani možné) ovládnout dualitu, jen je potřeba přijít na to, že tu ve skutečnosti není žádná temnota, a tak nemůže ani existovat žádný vládce světla, či vládce temnoty. Smile

Taky to tak vnímám. Světlo jako prvotní projev Absolutna (= nekonečného Vědomí-Bytí) vytváří, modeluje ze Sebe Sama zdánlivé polarity... A ve vesmíru takto vzniklé (iluzorní) dvojnosti se pak prostřednictvím zkušeností - coby "někdo samostatně existující" - postupně vrací zpátky k Sebe-rozpoznání: k vnímání toho, za co se dosud považoval, jako jednoho z bezpočtu aspektů Absolutna.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 948

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2012 4:36 pm    Předmět: Citovat

Toora a tacit, ostatní

Trochu poopravím váš dualitní názor na vznik Všeho-Co-Je a na polarity. Přikládáte váhu jedné z polarit, pokud to děláte, je to dualita, falešná polarita.

Určitě většina z vás ví nebo jste mohli pozorovat, že nový život a růst vzejde většinou z temných míst. Dítě se zrodí v temnotě matčiného lůna. Semena klíčí a zakořeňují v temnotě hlíny Země.

Světlo (s velkým S), které umožňuje materiální realitu a individuální zkušenost, se zrodilo z Temnoty bezejmenné, beztvaré prázdnoty. Mohli bychom vlastně říct, že Temnota porodila Světlo.

Předtím než přišlo "Tvoření", byla jen čistá myšlenka Jednoho Vědomí, které existovalo v Temnotě nekonečné prázdnoty. S přáním Jednoho Vědomí víc činit a ne jen "myslet" a zažívat, vytvořila Temnota Světlo a pozitivní a negativní elektromagnetická pole, která umožňují Myšlenkám a Přáním, aby se staly manifestovanou hmotou.

V Temnotě kosmického Lůna byl stvořen nový Život - který znáte jako Matka-Otec Bůh. V nekonečném Nyní mimo lineární čas a prostor pokračuje tento proces ve věčnosti napořád. Tvoření je věčně běžící proces porodů nových životů nebo Světla z lůna Temnoty.

Pokud bychom zažívali jen temnotu, viděli bychom jen černotu. To samé by bylo i se světlem, také bychom nic neviděli, žádný detail vůbec nic. Až teprve světlo a temnota dohromady nám umožní vidět barvu a formu, postavy, objekty a obrysy. Jedno doplňuje druhé.

Proto u mne Světlo (s velkým S) je Otec Bůh a Temnota (s velkým T) je Matka Bůh. To jsou čisté polarity Matky-Otce Boha.

Rozdělování na dobro zlo je dualita, neboli falešná polarita... A za ní je frekvenční pásmo Strachu a Karma... a falešná Temnota...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
tacit
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 11.9. 2011
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2012 5:14 pm    Předmět: Citovat

Lightworker napsal:
Toora a tacit, ostatní

Trochu poopravím váš dualitní názor na vznik Všeho-Co-Je a na polarity. Protože jste pořád ještě v dualitě, tak i tak myslíte - dualitně. To je ale v pořádku, nemůže to být ani jinak. Přikládáte váhu jedné z polarit, pokud to děláte, je to dualita, falešná polarita.

To myslíš vážně? Surprised Přehlédl jsi, že polaritu - t.j. dualitu - naopak relativizujeme Smile

To co tady teď píšeš by byla vcelku výstižná oponentura k Tvému předchozímu tvrzení, že se máme stát Mistry něčeho - Světla a Temnoty. Něco takového je možné jen v iluzorní dvojnosti. Ve sjednocení s Absolutním Bytím (Bohem) jedinec mizí a neexistuje už nikdo, kdo by se mohl stát Mistrem čehokoliv. Je tu jen Jediné, vnímající Samo Sebe coby Hru prázdného iluzorního projevení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2012 8:22 pm    Předmět: Re:detto; dtto Citovat

Lw,
"ešte,že som si doma rozsvietil!"
"Inak; veru neviem, neviem ..." Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2012 8:44 pm    Předmět: Citovat

Lightworker napsal:
Přikládáte váhu jedné z polarit, pokud to děláte, je to dualita, falešná polarita.

Z čeho tak soudíš Lightwokere?
V tom co píšeš si sám sobě odporuješ – to, co sám označuješ za "beztvaré a bezejmenné" hned na to názýváš "Temnotou". Wink
Nebudu ti vyvracet tvoje představy, jen by bylo dobré si uvědomit, že to jsou koncepty, nic víc. Škoda jen, že jakmile máš pocit, že ten koncept můj ti do toho tvého nezapadá, vyložíš si to tak, že se kloním z jedné z polarit, což tak není.

Není žádá pravá a falešná polarita, polarita je jen jedna. Polarita je to, co drží celý tento stvořený svět pohromadě, je to určité (dané), napětí. Samotný (prvotní emanací počínaje) zrod je polarizací, která umožňuje, abychom coby tělo mohli existovat a fungovat, to tedy když už tady coby tahle tělesná soustava jsme, tak abychom se hned nerozpadli a vše okolo jakbysmet.
Dualita pak je oddělené vnímání toho, co ve skutečnosti tvoří jeden jediný a nerozlučný celek, leč i ta tady má svoje místo, bez ní bychom neměli potřebu sem cokoli psát.
Komu co psát, když ve skutečnosti můžu stejně jen mluvit sám k sobě, žejo.

Citace:
...vytvořila Temnota Světlo a pozitivní a negativní elektromagnetická pole, která umožňují Myšlenkám a Přáním, aby se staly manifestovanou hmotou.

Když budeš pozorovat „svoje“ myšlenky Mílo, můžeš přijít na to, že samotná myšlenka je polaritou, a že bez téhle polarity by se nemohla zrodit ani jedna jediná myšlenka.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2012 10:11 pm    Předmět: Re:detto Citovat

toora napsal:
Lightworker napsal:
Přikládáte váhu jedné z polarit, pokud to děláte, je to dualita, falešná polarita.

Z čeho tak soudíš Lightwokere?

jen by bylo dobré si uvědomit, že to jsou koncepty, nic víc. Smile


" Len a len koncept (návrh?) a nič viac! " ; či? ... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2012 8:12 am    Předmět: Citovat

Šlo o to Moi, že chtít mluvit o něčem, co je nepojmenovatelné, je mírně řečeno pošetilé. Wink

Přínosné může být spíš bavení se o tom, co si můžeme sami na sobě ověřit, jednou z možností je právě „pozorování“, například zrovínka těch myšlenek (vznikání a zanikání), tedy nic abstraktního, ale zcela konkrétní praxe, kterou lze ledacos dosud skrytého nahlédnout.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 948

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2012 9:29 am    Předmět: Citovat

toora napsal:

...Pro mne Světlo samo je nad jakoukoli polaritou, tedy Světlo je pro mne Bůh, Vědomí, čili Svědek prostý rozdělování na tzv. „dobré“ a „zlé“.

Ano, vše projevené tvoří právě polarita, neboli světlo a tma,
které jsou tu spolu, coby jin a jang, [/b]které se dají prozkoumat, poznat tím, že si na ně tzv. posvítíme, pochopíme a přijmeme[/b] - tady a teď, takové jaké jsou, a pak teprve…rozhostí se ticho a mír…

Není třeba (a nakonec ani možné) ovládnout dualitu, jen je potřeba přijít na to, že tu ve skutečnosti není žádná temnota, a tak nemůže ani existovat žádný vládce světla, či vládce temnoty....


Toora vím, že je někdy těžké se trefit těmi správnými slovy na psaném "papíře". Každý to vidí pak trochu jinak přes ty své dualitní filtry.

To, co jsi tu napsala, je v mém pojetí právě ta falešná Temnota - dualita. Definice duality u mne je, že to jsou polarity, na kterých je nalepený strach. Neboť žijeme v pásmu strachů a karmy. A to je falešná temnota, které se bojíme. Když odstraním strach tu falešnou temnotu, zbydou mi jen čisté polarity a to je Jednota. Třeba se někdy setkáme a přes mluvené slovo to bude pak lepší.

A pravá polarita u mne je to moje další vysvětlení, co to jsou polarity. Pokud bys "prostudovala" mé články důkladněji, zjistíš, že si až tak neoponuju.

Ano jsou to koncepty určené pro Novou Zemi, opravené ty staré, a jsou pro většinu ještě neznámé, ale máte tu možnost být mezi prvními...

Možná jsem napsal nešťastně, že poopravím váš dualitní názor. To může pro některé vyvolat různé negativní pocity v sobě. Very Happy A pak začne "bojovat" za tu svoji pravdu. Prostě to tak v dualitě je.

Takže jestli jsem se vás tím nějak dotknul, tak se omlouvám.

To platí i pro tacit a ostatní
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2012 10:28 am    Předmět: Citovat

Abychom se mohli stát Mistry světla---musíme se stát nejdřív mistry Temnoty.

Myslím, že rozumím, co tím chtěl autor říci. Ne jako školit se v temnotě a zdokonalovat, ale být mistrem temnotu odlišovat a oddělovat. I když tady je- jako druhý pól.

Světlo přece obsahuje všechny odstíny barev, to nám dokázali rozkladem paprsků křišťálovým hranolem. Která je lepší? Která líp vyzařuje? Toť otázka. Každému podle naladění a vnímání vyjde něco jiného. Tady na Zemi už to tak je: abys sklidil, musíš občas oddělovat "zrno od plev". Abys vnímal kopce a hory, musíš mít i údolí....ženská je taky něco jinýho jak chlap Idea Question Exclamation Shocked

A přec když se naladíš, vnímáš....třebas jako včera na besídce- dětičky jako čertíci pařily na tanec Bu BU Bu od Dády----černá-- nevyzařuje, spíš pohlcuje, rudě červená---ta razí, dloube, trčí, aktivizuje, provokuje----špičaté rohy---trkají , viditelně signalizují, vysílají....vidle- zase špičky---můžou bodat..... jaký kontrast třebas jako zrána či zjara pomalu vycházející oranžový velký kotouč, kulatý, láskyplně probouzející..... nebo bílá vločka---taková něžně vyzařující a svítící........

A to všechno dohromady slladěné a vyvážené je světlo- a s pocity i právě to, co se vidívá při klinické smrti nebo úmrtí na konci tunelu.....

No každý vnímá podle svého naladění- i jedná. Když Obama pláče pro nejedno ptáče--- asi se aktér nedíval na "Pohádky z mechu a kapradí"... a nebyl zrovna na dětské besídce..... máma dostala za životní vysvědčení několik kulek--- z jedné hlavně vybrané z několika vlastněných..... a celý svět se ptá: jak to, že v loajálních Čechách se střílí kuličkami pomalu pouťovými produkty a ve všemající a všemocné Americe se děje toto!!!

Nás to moc nepřekvapuje, reikisté ví, co se děje a bude dít, sám pozoruju útoky a ataky /spíše slovní/ nespokojenců se svým nynějším žitím.

.....krásné vánoční svátky, mnoho dárečků pod stromečkem a pohodové chvíle přeje Harmonik. Wink

P.S. Tak jsem šeptal Ježíškovi, aby zkusil zase třebas nějak se s webíkáři setkat.... třebas taková Šamanka, ta je tajemná jak---tajemný hrad v .../ na Veveří/ Laughing . Pan Damao je daleko- ale dálka je relativní pojem...Eviku, kde vystavuješ svoje dílka, kde se dá na ně podívat?/Klidně do SZ./ A vy všichni další....

Pěkně prožité chvíle, ahoj. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
tobee
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 10.9. 2011
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2012 12:11 pm    Předmět: Citovat

harmonik napsal:
No každý vnímá podle svého naladění...

a není snadné sdílet ho pomocí slov, když každý chápeme jejich význam trochu nebo úplně jinak... jako tady v případě chápání významu Světla a Tmy. Pojmy můžou vyvolávat řadu nesourodých asociací, protože obojí se dá aplikovat na duální i na neduální rovinu.

Mně je blízké Balsekarovo pojmenování Absolutna (Sat-Čit-Ananda) v Sobě Samém jako Vědomí v klidu. A všetvořící aspekt Absolutna nazývá Vědomí v pohybu. Šiva a Šakti podle starých Indů.

RB: "Dříve než Vědomí v pohybu tu je Vědomí v klidu, které je naší pravou přirozeností. Mluví se tedy o neprojeveném a projeveném. Neosobní Vědomí je Šiva neboli Átman čili Já, jak říkával Ramana Mahariši. A džíva neboli já, tedy „sobecké já“, je vědomí, které se s něčím ztotožňuje. Ramana Mahariši vysvětloval, že Vědomí je jako oceán. Univerzální Vědomí neboli Já je oceán a džíva neboli ztotožněné vědomí je vlnou. Dokud vlna zůstává vlnou, zdá se, že jako taková existuje samostatně. Je ale vlna něčím jiným než vodou? A když vlna zaniká, kam jde? Stává se oceánem... Každý Mistr to vyjadřuje jinak z jediného důvodu: jeho posluchači byli jiní, okolnosti byly jiné, lidé i doba byli odlišní."

Slova se tak v internetových diskusích často stávají nástrojem nedorozumění. Jak se domluvit při písemné diskusi o vaření a o receptech, když část účastníků mluví o vodě jako o mouce a naopak moukou míní vodu? Těžko. Cool

I když - vždycky je možné začít přátelsky a trpělivě sjednocovat pojmy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2012 1:25 pm    Předmět: Citovat

Lightworker napsal:
Toora vím, že je někdy těžké se trefit těmi správnými slovy na psaném "papíře". Každý to vidí pak trochu jinak přes ty své dualitní filtry.

Lighte těžké si to tak akorát můžeme sami dělat. K dorozumění vede ochota se dorozumět a dobrým pomocníkem v jakékoli diskusi je logika. Proto, je-li něco nezjevené a nepojmenované, co o tom můžeš vypovědět? Vůbec nic, tedy je jaksi kontraproduktivní TO cpát do jakýchkoli slov.

Citace:
Definice duality u mne je, že to jsou polarity, na kterých je nalepený strach. Neboť žijeme v pásmu strachů a karmy. A to je falešná temnota, které se bojíme.

Strach vzniká ze ztožnění se s formou, v tomto případě s tělem, a za každou naší obavou a strachem je strach rudimentální, tj. z nebytí, neboli ze smrti (tak jak ji většinou lidé vnímají). Opět - i toto se dá moc pěkně vysledovat ve vlastní mysli a těle.


Citace:
Když odstraním strach tu falešnou temnotu, zbydou mi jen čisté polarity a to je Jednota. Třeba se někdy setkáme a přes mluvené slovo to bude pak lepší.

Strach není potřeba odstraňovat, co je třeba uvidět a rozpustit je nevědomost, strach pak zmizí sám,
tedy není třeba odstrańovat temnotu, neb je odstrněna tím, že se prostě rozsvítí.


Citace:
Pokud bys "prostudovala" mé články důkladněji, zjistíš, že si až tak neoponuju.

Nestuduji články Mílo, úplně mi stačí studovat sebe a přicházet na to, jak to je doopravdy. Žádný článek ještě nikdy nikomu nenahradil práci a myslí, krom toho, jsme právě nyní v etapě, kdy je třeba se naopak „zbavovat“ než chtít cosi načítat, tj. "Méně myšlení, více činění", jak pravil klasik. Smile


Citace:
Ano jsou to koncepty určené pro Novou Zemi, opravené ty staré, a jsou pro většinu ještě neznámé, ale máte tu možnost být mezi prvními...

No a časem se zase upraví ty nynější, takhle holt to chodí... Wink

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kolmart
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 31.7. 2012
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2012 1:32 pm    Předmět: Citovat

Já si myslím, že změna brzo přijde. Mělo by se jednat o transformaci vědomí i těla člověka. Bylo řečeno, že neznáme dne ani hodiny, takže úplně přesnou dobu ví akorát samotný Bůh. V našem rozměru hmoty tj. bytí plyne cyklický čas. Planety obíhají pravidelně, v přírodě i člověku působí cyklus. Náš svět se dostává do bodu konce nebo začátku Platónského roku během kterého se vše, lidstvo i příroda vyvíjelo. Pak je tu ještě jeden svět duchovní, který nás ovlivňuje a pomáhá nám a tady se projevuje ve vibracích, vlnách, tvoří výdechem nebo výronem a myslím, že i tento svět se projeví a lidstvo až na duše, kterým nebude dáno,čeká postup ve vědomí a nové úkoly v osidlování vesmíru a vyučování. Vědomí, které má nyní člověk bude dáno tvorům zvířecí říše. Čeká nás období příchodu Lásky a poznání Pravdy a budeme žít v Míru a pokoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2012 2:11 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:
"Šlo o to, že chtít mluvit o něčem, co je nepojmenovatelné ..." Smile


Toto tvrdia Rig Védy; aj ja a plne súhlasím ... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 2 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund