Fórum - Zobrazit téma - Diagnóza na dálku - umí to někdo? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Diagnóza na dálku - umí to někdo?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Diagnóza na dálku - umí to někdo?

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
miwa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 8.7. 2005
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 6:56 pm    Předmět: Diagnóza na dálku - umí to někdo? Citovat

Zdravím Vás, přátelé,
je mezi Vámi někdo, kdo umí diagnostikovat na dálku? Potřebovala bych, aby se na mne někdo mohl podívat, co mi vlastně je.
Již několik týdnů mám bolest na levé straně krku, jak na povrchu - jakoby napnuté svaly nebo bolavé uzliny, též uvnitř citím nepříjemný pocit, též se hůř mluví. U lékaře na ORL jsem byla, nic nezjištěno a na štítnou žlázu mi dělali rozbory krve. Vše je prý v pořádku. Vypadám jak hypochondr. Bojím se co to je, chci se nechat poslat na rentgen či sono, už to trvá delší dobu a jsem z toho značně nervozní.
Pokud bude potřeba, pošlu svoje údaje pro napojení.
Jinak jsem vyzkoušela kdeco, reiki, čistím si to přes SRT, EFT apod. a pořád nic. Nejhorší je, když má člověk pomoci sám sobě.
Díky.
Mirka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
niki
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 3.12. 2009
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 8:03 pm    Předmět: Citovat

Milá Miwo,
tvé potíže mi připomněly to, co se mi před pár lety dělo. Měla jsem podobné příznaky, neustálou bolest na krku, jakoby uzliny, nepříjemný pocit uvnitř, pocit, že se mi špatně mluví. Prošla jsem různá vyšetření krku, dutin... měla strach, co mi je. Dokonce jsem měla i díky bolesti zvýšenou teplotu - občas. Podle lékařů jsem byla zdravá, ale bolelo to stále, někdy víc, někdy míň, ale stále jsem to cítila.
Až mi někdo poradil, že by to mohlo být od zubů. A opravdu, rostl mi zub moudrosti, který ještě nebylo vidět, ani cítit uvnitř úst, ale zubařka odhalila, že mi utlačuje jakýsi nerv - no stačil krátký zákrok a bylo to. A že by to bylo od zubu, to mě ani nenapadlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 8:26 pm    Předmět: Citovat

Mirko, neboj se a nedělej předčasné závěry. K ničemu to nevede a zbytečně se stresuješ.
Dojdi si na RTG, může to mít souvislost s krční páteří ( napnuté svaly ), nebo ještě lépe na SONO nebo CT.

Zaměřila bych se asi také na duchovní příčinu - něco si nechceš připustit, nemůžeš něco spolknout...tady bych řekla, že něco, co v sobě dusíš, potřebuje ven a to co nejdřív.

Citace:
Nejhorší je, když má člověk pomoci sám sobě.

To mi povídej Wink . Ale od čeho máš své přátele ? Když budeš chtít, domluvím se ještě s Blankou a pošleme Ti Reiki. Nejvíc práce budeš mít stejně Ty, ale nebudeš na to sama Wink .
Diagnostikovat bohužel neumím .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
JANAA
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 28.9. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2010 5:55 am    Předmět: Citovat

Mirko, diagnostikovat neumím, ale s reiki jsem Ti k dispozici. Jana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
miwa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 8.7. 2005
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2010 6:08 am    Předmět: Diagnóza na dálku - umí to někdo? Citovat

Ahoj přátelé,
díky za pomoc, reiki určitě uvítám, to budu ráda když mi pošlete. Dnes jdu zase otravovat k doktorce, nevím ještě zda to vezmu k praktické nebo rovnou na ORL, ať už mě konečně udělají pořádné vyšetření. Navíc jsem si včera v práci pořádně namohla hlasivky, že už skoro ani pořádně nemohu mluvit.
Evčo, ty problémy doma řeším, nevím, jestli je to správné,ale rozhodla jsem se za J. zaplatit ty nejaktuálnější dluhy,padne na to celá výplata. Už jsem byla opravdu v koncích a nevěděla, jak z toho ven.
Mirka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2010 6:45 pm    Předmět: Citovat

Mirko, posílat budu v 19.00.

Dej vědět, jak jsi dopadla u lékařů. Hlas je tvoje živobytí a tak věřím, že ti vyjdou všemožně vstříc.

Co se týká těch problémů, které řešíš. Asi bych to pro tentokrát udělala jako ty, protože by mě tlačil čas. Potom bych si ale určila mantinely - kam už rozhodně ne - a byla bych nekompromisní.

Držím palce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
miwa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 8.7. 2005
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: ne únor 21, 2010 2:43 pm    Předmět: Citovat

Ahoj přátelé,
díky za reiki, cítila jsem, že se něco děje a někdo mi pomáhá. K e-mailu jsem se dostala až nyní. A já si pořád říkám, že je mi již mnohem lépe, aspoň se v klidu vyspím.
Na vyšetření jsem byla, závěr zní: díky profesionálnímu zatížení mám chronickou laryngitidu navíc ještě zkoršenou refluxem (to jsou kyselé štávy ze žaludku, které rozleptávají hrtan) A hlavně mám pořádně poškozenou páteř, vybočení a degenerativní změny. Takže jsem dostala léky na žaludek, na bolest a jdu na rehabilitaci. V práci to přijali dobře, ani moc nenadávali a dokonce nebudou s tou rehabilitací dělat problémy. Toho jsem se bála nejvíce. Hlavně už mám klid na duši, bála jsem se, že by to mohl být nádor.
Vám všem děkuji, vše mi moc pomohlo, jak reiki tak i Shiatsu od Hanky na dálku. Pokud budete posílat, budu moc ráda. Můžete to naprogramovat na dobu odpočinku a spánku a mám vyzkoušeno, že to vždy dorazí.
Dám vědět, jak to pomáhá.
Díky za vše. Mirka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sanmoon
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 11.6. 2009
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: ne únor 21, 2010 3:40 pm    Předmět: Citovat

" to jsou kyselé štávy ze žaludku, které rozleptávají hrtan "

Nechci tu být za chytrou, ale tento problém jsem kdysi řešila a osvědčilo se následné.
Ráno, nalačno - vypít sklenici vody s 1/2 vymačkaného citronu. Též je dobrá čaj. lžička jablečného octu v troše vody - zase na lačno vypít.
Léky, které neutralizují kyseliny v žaludku moc nepomáhají, je lépe na to jít z jinudy.
Dostanu-li do žaludku kyselé, žaludek reaguje tak, že se snaží o rovnováhu a tvoří z kyselin zásadité prostředí.
Pro posílení stěn žaludku je dobrý kousek syrové brambory ( asi jako vlašský ořech), nastrouhat, či přímo rozžvýkat - jak jinak - na lačno. Brambor ochrání žal. stěny před kyselinami, následně i hrtan.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
JANAA
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 28.9. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: po únor 22, 2010 4:48 am    Předmět: Citovat

Mirko, to jsou dobré zprávy. Hodně štěstí. Příložetistně budu ještě reiki posílat. Jana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Valinor
Nováček
Nováček


Registrace: 9.9. 2013
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 3:58 am    Předmět: Citovat

No tak trošku podívná věc. Píšeš

Citace:
U lékaře na ORL jsem byla, nic nezjištěno a na štítnou žlázu mi dělali rozbory krve.


To jako že otorinolaryngolog nic nenašel a na štítnou žlázu Ti dali udělát rozbory?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 11:21 am    Předmět: Citovat

Ahoj Miwo.

A taky cvičit, žejo Wink

Třeba takhle, jak to ukazuje Břetislav:

http://www.youtube.com/watch?v=Ilb79S1trlE

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
miwa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 8.7. 2005
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 11:35 am    Předmět: Citovat

Ahoj, tak toto téma jsem již vyřešila, snad dobře. Moje problémy tehdy skončily celkovým burn out syndromem a následnou 6ti měsíční prac. neschopností. Tehdy tomu hodně "pomohl" i tehdejší problematický partner. Vše je již ukončeno, vše nyní v pohodě, nová práce, nové lidi, nové události... Věřím, že vše bylo pro mé dobro. A děkuji moc všem za spoluúčast.
Mirka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 4:04 pm    Předmět: Citovat

Fí ha, už jsem si myslela, že jsem se přemístila v čase 3 a 1/2 roku zpátky po časové ose Twisted Evil
Mirko,jsem ráda, že teď řešíš jiné věci a držím palce ať jsou OK Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
miwa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 8.7. 2005
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 4:13 pm    Předmět: Citovat

Díkybohu, Blanko, to je už dávná minulost, jen se na to dnes někdo zeptal, tak jsem odpověděla. Ano, v současné době už řeším jiné věci, snad vše dobře dopadne a bude nás o jednoho člena rodiny více. Tak držte palce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.19 sekund