Fórum - Zobrazit téma - Prosba o pomoc - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Prosba o pomoc
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Prosba o pomoc
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
danikt
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 4.11. 2012
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: ne listopad 04, 2012 2:03 pm    Předmět: Prosba o pomoc Citovat

Dobrý den, prosím o pomoc poslání energie nemocnému miminku. Daniel se narodil předčasně 20.9.2011 v 29týdnu těhotenství po autonehodě. Byl zdravej šikovnej a tak ho nechali ať si dýchá sám, oddýchal dva dny pak mu praskli plíce, resuscitovali, půl hodiny se ho snažili stabilizovat, pak přestali, řekli,že nemá žádnou šanci a nedělali nic,že do hodiny bude po všem ať se jdu rozloučit.Daniel ,ale odejít nechtěl. Po dvou hodinách,když neumřel,tak mu odsáli plíce plné krve, pak se už statečně držel. Dvě hodiny bez kyslíku způsobili atrofii mozku. Dali jsme mu absolutní svobodu v rozhodování, on se rozhodl žít a bojovat,za podpory léčitele se začal uzdravovat, doktoři hovořili o zázraku. Po půl roce v nemocnici nás pustili domů. Pak prodělal zápal plic, který chytil v nemocnici, rozjela se mu epilepsie. Léky na epilepsii nezabírají ,stav se zhoršuje, nyní po měsíci v nemocnici mu přiřkli westův syndrom - epilepsie s tragickou prognozou, která mu může ještě více poškodit mozek. Nyní mu chtějí dát lék s velmi nepříznivými vedlejšími účinky a léčbu 6týdnů injekce kortikoidů - ta ale zničí imunitní systém a zase další množství vedlejších účinků.
Daniel má DMO spastickou kvadruparézu,teď změnili v těžkou diparezu s kvadruspasticitou, atrofii mozku, epilepsii westův syndrom. Přesto má obrovskou chuť do života. Proto Vás prosíme o pomoc, děkuji Petra s Danečkem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: ne listopad 04, 2012 6:54 pm    Předmět: Citovat

Jsem s vámi...

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
danikt
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 4.11. 2012
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: ne listopad 04, 2012 7:47 pm    Předmět: Citovat

děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: ne listopad 04, 2012 9:23 pm    Předmět: Citovat

♥♥♥
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: ne listopad 04, 2012 10:29 pm    Předmět: x Citovat

Ať už to dopadne jakkoliv dobře, přeju hodně síly všem.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
danikt
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 4.11. 2012
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2012 11:40 am    Předmět: Citovat

všem děkujeme,Danielek je o moc lepší,záchvat měl naposledy včera ráno,tak snad mu to vydrží...aby jsme se vyhli sabrilu a kortikoidum

jinak je dnes Danielek veselej je vidět,že mu je líp
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
HonzaD
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.1. 2010
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2012 2:27 pm    Předmět: Citovat

Posláno. Ať se daří co nejlépe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kolmart
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 31.7. 2012
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2012 3:20 pm    Předmět: Citovat

Rád pomůžu. Přeju vše dobré. Martin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
danikt
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 4.11. 2012
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2012 4:34 pm    Předmět: Citovat

děkujeme
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2012 9:24 pm    Předmět: x Citovat

Mám ještě jednu poznámku k něčemu, co se mezitím zřejmě smazalo.
Nezapomeň se věnovat taky sama sobě (viz poznámka o čakrách,
u miminka mi to připadá trochu přehnané i když chápu tvoji starost).
Když budeš v pohodě ty, bude se to přenášet i na dítě, však víš Very Happy

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
danikt
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 4.11. 2012
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2012 7:24 am    Předmět: Citovat

Příspěvek s čakrama jsem dala pryč,protože jsem pochopila,že si do nich nechce nechat zasahovat
snžím se být v pohodě, jenže ono je to někdy těžký doktoři mě zavalí děsivýma prognozama, dr.řekla,že má westův syndrom,že stav je velmi vážný a ve stejnym stavu jako jsme byli měsíc v nemocnici nás pustí domů,westův syndrom poškozuje mozek,způsobuje těžkou mentální retardardaci, Daniel má problém s pohybem, ale právě mentálně je snad zatim ok, když jsem řekla doktorce při propuštění ať mi řekne něco pozitivního,tak divně se na mě podívala a mlčela, jo asijsem jen potřebovala slyšet nějakou kapku naděje,že to nebude tak zlý...že udělají všechno,že to bude dobrý,cokoliv, ale ona jen mlčela....
i když se snažim být v pohodě, nevim co teď dělat buď mu vymění léky a dostane sabril a pak kortikoidy, nebo ještě počkat jestli zaberou stávající léky, doktoři mě tlačí do první možnosti, já se neumim srovnat s vedlejšími účinky sabrilu,četla jsem klinické studie , a přijde mi (třeba u kortikoidů)to podobné jako když doktoři léčí rakovinu chemoterapií - otráví člověka, odbourají imunitní systém....Daniel má hodně poškozené plíce, už teď imunita nic moc, chytí všechno kolem, po kortikoidech bude imunitní systém pasé, nebudemem moc do lázní nikam, když nebudem cvičit nude víc spastickej, už teď po dvou měsících bez cvičení je to na něm moc vidět....
vedlejší účinky těhto léků pak nejsou odbouratelné vysazením, sabril trvale poškodí oko a mozek a stím už pak nikdo nic neudělá a jako bonus u dětí do 9 let ani není možnost poškození zraku vyšetřit,takže mi doktoři řekli, že se to u dětí neukázalo, ale na námitku,že to nejde vyšetřit ,nemohli nic namítat, ale když problém nejde zjistit chovat se jako,že neexistuje je asi alibismus...
Daniel na vše vždy potřeboval čas , když mu bylo 14dní a měl zápal plic,ještě ho neměl doléčený,léčitel říkal,že potřebuje čas,že se to srovná samo a doktoři mu chtěli dát kortikoidy, naivně jsme si mysleli,že když se do rána zlepší a bude na etubaci,že se mi tomu podaří vyhnout, léčitel zapracoval, Daniel byl ráno ze 40procent kyslíku na 20,funěl na rouře a museli ho extubovat a pak už si dýchal sám, ale oni mu injekci kortikoidů dali už včera a zastavit 14denní kůru už se mi nepodařilo, a normálně se při kortikoidech podaří dítě extubovat nejdříve po 10dnech a oni si blahořečili jak mu ta jrdiná injekce úplně fantasticky zabrala....
léčitel si zjistil do jaké míry mu ty kortikoidy ublíží a nesouhlasil s podánim, v klinických studiích ustupovali od tohoto podání právě pro nežádoucí účinky, poškození mozku,dmo,růstová retardace
proto se bráníám kortikoidům
když měl půl roku dostal v nemocnici další zápal plic a znovu dostal kortikoidy,proti těm jsem neprotestovala, neřešila vedlejší účinky
kortikoidová kůra co ho čeká teď jsou koňské dávky, které mají donutit nadledvinky něco produkovat, je to zátěž pro srdce, dítě je zavodněné , a bohužel jsem ty děti v Praze na kortikoidech viděla a vážně si nechi dovést po téhle léčbě dítě,které jen leží a nevnímá,nereaguje nic....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2012 7:33 am    Předmět: Citovat

"Prajem Vám úzdravu, hojnosť a prosperitu. "

♥♥♥

moi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2012 11:27 am    Předmět: Citovat

Nemohu Ti Petro nabídnout víc, nežli je moje soucítění s tvým nesmírně těžkým úkolem, tj. s rozhodováním o tvém vážně nemocném dítěti, léčbě a především přijetí, a pochopení této životní situace samotné.

Pokud budeš mít chuť a naladění, vřele doporučuji přednášky Ivy Adamcové na Youtube - viz:
http://www.ivanka-centrumduchovnipomoci.cz/videa-z-prednasek/

Objímám Vás. ♥

Katka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
arikiran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.7. 2011
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2012 3:18 pm    Předmět: Citovat

ahoj
je nás mnoho,co se potřebujeme uzdravit...bilióny...

a ti nejvíc nemocní nám možná jdou příkladem...

zdravím a děkuji

petr
........................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
danikt
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 4.11. 2012
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2012 4:51 pm    Předmět: Citovat

Děkuju
Danielek jinak až na tu epilepsii je takový sluníčko, s pohybem se popere...on se hýbat chce strašně moc, a všeho co chce dosáhne....je to takovej bojovník
často mam pocit,od jeho narození,že on to tělo vlastně tolik nepotřebuje...
umí se radovat ze života a tu radost šíří kolem sebe...
jsem šťasrná,že ho mam...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.19 sekund