Fórum - Zobrazit téma - Zastrašování - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Zastrašování
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Zastrašování
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: po duben 22, 2013 1:12 pm    Předmět: Citovat

Co se toho čipování týče
- pokud vím, tak ty čipy mají být tzv.pasivní, bez baterií, něco jako je čip v platební kartě atd, tudíž teoreticky věčný. Takže třeba družice dotyčného nenajde, ale to není třeba. V každém obchodě, divadle, kině, v podstatě na každém rohu mají být snímače těchto čipů, které je dokáží identifikovat a sejmout na určitou vzdálenost a pokud se informace budou ukládat na jedno úložiště, tak bude snadné vystopovat pohyb nositele čipu.
Čipy jako takové i jejich snímače nejsou technickým problémem, jejich rozšíření brzdí snad už jen nějaké etické otázky ohledně základních lidských práv na svobodu pohybu a intimitu. Sliby o nezneužitelnosti dat jsou sice krásné, ale praxe ukazuje, že nereálné. Stačí vzpomenout na úniky všelijakých databází z bank a ministerstev, kde by tato data měla být extra silně chráněna.
Takže zatím se to brzdí, ale populace je nenápadně mediálně masírována a manipulována do názoru, že to vlastně bude pro naše dobro a bezpečnost. Kdo zná Orwella a 1948 si to umí představit jak to může skončit. Řekl by někdo před deseti lety že už i v menších městech bude jeho veřejný pohyb stále více monitorován přibývajícími kamerami? Kriminalita se tím moc nevyřeší, stejně jako tím čipováním terorismus atd, ale je to lepší kšeft než jednoduše upravit zákony a politické postoje v neprospěch pachatelů.
Tolik k tomu čipování.

A kritika Reiki, Shambally a dalších...není se co divit po zkušenostech s působením všelijakých pseudoguru. Sice by neškodilo přiznat, že mince může mít i druhou stranu, ale jsou to její názory a každý si je může přebrat po svém.
Stejně tak jsem četl, že Lorna Byrne tvrdí, že zvířata a rostliny nemají duši...záleží na tom, jak si to, co se nám hrne do uší, zpracujeme. Sebevětší osobnost nemá zaručené právo na jednoznačné pravdy a neomylnost. I obdivovaný tatínek a maminka a babička a dědeček občas můžou docela ujet Wink

Cool
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: st květen 15, 2013 8:11 am    Předmět: Peklo na talíři: Zázračný džus Citovat

Dnes v Pekle na talíři o tom, jak postrašit maminky a pak jim prodat předražený džus:

http://www.stream.cz/peklonataliri/812937-peklo-na-taliri-zazracny-dzus

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: st květen 15, 2013 12:13 pm    Předmět: Citovat

Naše stará dobrá známá manipulace. Nejen na seniorech, ale na veškeré populaci. A snaha zbohatnout na strachu druhých, lží a podvodem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá květen 17, 2013 8:49 am    Předmět: Citovat

Na strachu se přece vydělává nejlépe, a zrovna tak například na dětěch a jejich chtění (což výrobci a prodejci dobře vědí, proto svoje reklamy na předražené hračky umísťují v době, kdy jdou pořady největší dětské sledovanosti).

Princip strachu je uplatňovaný v mnoha reklamách, což lze dobře sledovat například na reklamách na pojištění, potravinové doplňky, na léky apod. Lidská touha a snaha po životních jistotách, tj. zajištění osobní komfortní zóny (ať už je to fyzická nebo ta psychická) svojí, či našich nejbližších, neboli strach, zaručují prodejcům stálý obrat.

Smile

P.S.
V této souvislosti mne ještě někdy maličko překvapí, k čemu všemu se některá ze známých osobností propůjčí…
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá květen 17, 2013 9:38 am    Předmět: Citovat

Jak to jeden otevře, tak...:

http://www.novinky.cz/finance/302074-efekt-angeliny-zajem-zen-o-pojisteni-proti-rakovine-prsu-roste.html

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: pá květen 17, 2013 9:46 pm    Předmět: Citovat

Lidé se evidentně nechají rádi manipulovat. Tady je jen menší výběr z titulků, které se jen v průběhu dnešního dne objevily na titulní straně nejoblíbenějšího českého vyhledávače seznam.cz:

Další exmilenec Bartošové promluvil o její hebké kůži: Koukala jako králíček a nahá mě prosila o víno

Ornella vystavila své vnady: Takhle vypadá v upnutých šatech dva měsíce po porodu!

Už zase provokovala: Zrzka Decastelo ukázala nespoutaná ňadra v průsvitném topu

Jaká matka, taková dcera: Agáta Prachařová i Veronika Žilková vytasily své nebezpečně svůdné výstřihy

Kiki a Maki v akci: Nejkrásnější plážové volejbalistky se ukázaly v bikinách a dopřály si pivní masáž

To musíte vidět: Luxusní exmilenka Jaro Slávika sundala podprsenku a drsně si s bývalým vyřídila účty!

Ta ví, jak na to! Francouzská herečka Frédérique Bel byla v Cannes pod šaty úplně naostro.

Tak si říkám, proč a kdo to asi čte. Teenageři? Maminky na mateřské? Úředníci? Důchodci? Každopádně hodně lidí, jinak by to tam Seznam nedával. Mám z toho divný pocit, když si uvědomím, že to určitě čte i hodně ještě dost malých dětí. Jaký obrázek si takto děti již útlého věku vytvářejí o světě v němž žijí? K formování jakých životních hodnot a postojů to přispívá?

A když na vrcholu pyramidy, kterou představuje naše společnost je navíc vystaveno tohle:

http://www.youtube.com/watch?v=mWpTmFVOdRE

nebo aktuálněji tohle:

http://www.break.com/usercontent/2013/5/16/czech-president-milos-zeman-drunk-as-a-skunk-2444213

nevyvolává to v některých vnímavějších duších, které se ve světě teprve hledají, pocity beznaděje?

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aika
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: čt červen 13, 2013 12:38 pm    Předmět: Dopis kamarádce Citovat

[quote="Evik"]Děkuji abeille za tvá slova. Když jsem řekla ,,á", řeknu i ,,bé" a dám sem mail, který jsem poslala.
Jméno kamarádky neuvádím.

Eviku .. .tos moc hezky napsala... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po červen 17, 2013 9:32 pm    Předmět: hmmm Citovat

Z jiného soudku - spíše strašení.
Přestěhovala jsem se do jiné čtvrti našeho města a jak to už bývá, tak má naprosto odlišnou, dynamickou atmosféru a energii. Odráží se to i v tom, že se v domě občas vykrade kancelář nebo někdo přespává
na chodbě apod.
Tak jsem se zamyslela co s tím. A kromě dalších opatření, zakoupila dle dávných Damaových odborných rad mini šeřík a nainstalovala před dveře
na chodbu. I když tam nemá moc světla, tak se mu docela daří. Má to být tutovka proti zlodějům.

šamanka
Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aika
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: po červen 17, 2013 9:34 pm    Předmět: Páni :o Citovat

tak ty ses stěhovala? no to jsou nooovoty.. Smile TO je super, tak ať se ti líbí a daří.. Smile
K šeříku: máme jej u domu a jsem za něj ráda, mám pocit, že tím je dům skutečně nedotknutelný, jupíííí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: st červen 19, 2013 1:40 pm    Předmět: Citovat

Ahoj děvčata Smile, marně hledám ,,to se mi líbí" jako je na fb Very Happy

Šeřík má tak úžasnou pozitivní energii, že ta špatná se jí lekne a uteče. Tak ti přeji Šamanko šťastné bydlení v nové čtvrti bez nevítaných návštěvníků Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st červen 19, 2013 8:57 pm    Předmět: x Citovat

Evíku děkuji,
je to zajímavé, takové závody o sezení v MHD jako se studenty z kolejí jsem zažila málokdy Laughing
Dělám velké změny až se tomu sama divím Laughing
S tím samozřejmě souvisí i krásná práce se strachy, pozitivním nastavením (neklesat na mysli a když už, tak si to užít a zase nahoru atd.) Crying or Very sad Doba jakoby lidi táhla do stálého pesimismu a nadávání.
No nedivím se, spíš je těžké se nenechat tím stáhnout taky Very Happy
Nevím, jaká je situace v Praze, ale tady firmy jdou velmi s platy dolů
a s množstvím práce a s "buzerací" velmi nahoru. Alespoň na těch normálních pozicích.
Aspoň, že je už krááááásně teploooo.

Jo bylo taky hooodně zajímavé pozorovat, se změnami na bývalém bydlišti, jak mi existence naznačovala, že se mám konečně rozhoupat
a odejít. Tolik znamení naráz jsem v životě nezažila: od žárovky, co mi vyskočila kompletně ze svítidla, samootevřené dveře, totálně ucpaného odpadu, co nejde běžně spravit až po milimetry dělící mě od přejetí autem. Někdy je ta existence hodně hlučná, když jsme taaaak natvrdlí Laughing

Tak krásný horký večer všem

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: pá červen 21, 2013 11:31 pm    Předmět: Citovat

Šeřík je historicky ověřenou ochranou proti zlodějům - proto se sázel poblíž vhcodu do zahrady či do domu, jestli bude působit na chodbě nevím, takže připomínám, že stejně hodnotnou ochranou je vibrace 2. symbolu Reiki SHK.
Je to zvláštní, ale tyto vibrace - šeřík nebo SHK - způsobují často u nenechavých lapků podivné zmatení a nejspíše i pocity, že "v těchto místech" není všechno v pořádku...!
Takže raději jdou "pracovat" jinam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: so červen 22, 2013 5:47 pm    Předmět: Citovat



POSÍLÁM VŠEM, KTEŘÍ TO POTŘEBUJÍ Smile JE Z MOJÍ ZAHRÁDKY. KDYŽ MI ZEMŘELA BABIČKA, VZALA JSEM SI OD ŠEŘÍKU ODKOPEK A TAKHLE KRÁSNĚ MI KAŽDÝ ROK KVETE. PŮVODNÍ STROM SI JEŠTĚ PAMATUJI Z DOB MÉHO RANÉHO DĚTSTVÍ. PO BABIČCE EMILCE TAK MÁM ,,ŽIVOU" PAMÁTKU ...Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: ne červen 23, 2013 3:21 pm    Předmět: Citovat

Je krásný. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: ne červen 23, 2013 6:48 pm    Předmět: x Citovat

Laughing Damao, mám s tou zmateností zrovna takovou čerstvou historku.
Moji rodiče bydlí v oblasti rodinných domků, které tvoří takové účko, kde jsou uprostřed zahrádky. Šeřík mají odjakživa hned za domem, ale taky mají doma takového štěkajícího voříška. Nedávno se v zahrádkách objevili zloději, kteří ve dvou zahradách uprostřed rozstříhali plot. Nikdo nechápal proč, protože ty díry nevedly odnikud - nikam. A nic se nikomu neztratilo...

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.10 sekund