Fórum - Zobrazit téma - Zastrašování - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Zastrašování
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Zastrašování
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2012 10:03 am    Předmět: Citovat

mamka napsal:
strach je to, co nás nejvíc ovládá, svazuje a vnáší zmatek do našich duší. Je to ta nejnebezpečnější zbraň všech manipulátorů


a - ono to ze strachu samozřejmě vyplývá, přesto bych k tomu ještě vypíchla, že:
vina (pocit viny) - s kterou také velmi obratně manipulátoři pracují, je to, co nám jednoznačně bere radost ze života a zdá se, že život může přímo krátit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2012 10:42 am    Předmět: Citovat

ahoj všichni, tak úplně úvodem vyťukávám, že kamarádka má obrovské štěstí, že zná Tebe, Eviku - z reiki webíku Laughing
To je snad jasná záruka kvality a když jí něco předvedeš ze svého repertoáru, tak nemůže o dobrosrdečnosti a poctivosti reiki pochybovat.

Pan teolog ohánějící se čerty a satanáši fakt docela straší. Ale je i jasnovidcema dokázáno, že kdo žije poctivě a v duchu vesmírných sil, na toho si zlé mocnosti nepřijdou. Je to i o vibracích.

Zajímavé je, že reiki zde u nás dost zpopularizovala Mari Hall vlastnící doktorát z teologie a vlastně i zakladatel a objevitel Mikao Usui vystudoval teologii a přednášel...a jak se uvádí, nakopla ho otázka jeho žáka, jestli umí taky léčit rukama jako Ježíš. A sjezdil kláštery, našprtal se sanskrt atd. Vnuknutím zameditoval 21 dní na posvátné hoře, zjevily se mu symboly, světlo, milióny bublinek. Byl zasvěcen. Měl podobné shopnosti jako Ježíš / i když možná nedosahoval jeho kvalit/.

Dalšími třeba Jan Kefer, přímo praktikující léčení jasnovidný páter Ferda, bylinkář a znalec irisdiagnostiky, zbožný byl i proslulý léčitel Mikolášek.

Proto nechápu strašení církve- i já jsem se setkal s případem, že jak to není " od Boha, Pána," tak žádnou energii nechce. Nechtěl, neměl.

V létě jsme byli na Hostýnku, uvnitř mnoho lidí, postarších, téměř každý berle. Já meditoval raději venku a přišlo mi zamyšlení:" myslíš, že všichni ti modlící konají úplně všechno pro své uzdravení? Poslouží si např. navzájem masážemi, reflexkou, dornovkou, lávovými kameny, prachobyčejným povzbuzením a rozháněním stagnující lymfy? Bylinkami, koupelmy odvary....apod.?"
V žádném případě nezpochybňuju sílu meditace a modlitby, ale já vyznávám i praktičtější úkony. Ideál obojí.
Reiki- to je v mém případě cesta. Cesta tímto zrozením a karmickým vypořádáním.
Máme dědečka v nemocnici. Obrovsky mě potěšilo, když to skoro 90-tileté tělíčko jsme zregenerovali s manželkou po dobu návštěvy. Dal jsem mu reiki přes chodidla, levá pálila jak něco jak brala, po chvíli pulsovala. Pak masáž meridiánů- a nejsou v tom žádné čáry ani magie, abychom s manželkou nepostřehli slabost v meridiánu srdce- zasvěcení tady ví- /malíček.../. No při odchodu moc děkoval, že jsme ho tak zenergetizovali a hlavně, bylo to na něm znát.... Laughing Laughing Laughing
A možná jsme udělali víc než se za něj pomodlili nebo dali sloužit mši.

Zastrašování-pravda? Zpočátku jsme byli každičký miminem- pak nám různé vzory říkaly- musíš být hodným chlapcem, poslušnou dívenkou- pak nám lhali rodiče, pak učitelé / před listopadem byl Jan Zajíc alias pochodeň č. 2 po Palachovi psychopat, za rok nám ta samá učitelská ústa po převratu velebila jeho hrdinský počin Shocked /.
Pravdu nelze najít někde venku, ta se musí objevovat zevnitř. Stejně jako Boha. Pravda je prý "shoda tvrzení s objektivní realitou", ale co to vlastně je? Naše smysly prý zachycují tak 2% toho, co se kolem nás děje. A to ještě dál filtrují a interpretují rozum, emoce, modely, obranné mechanismy....

Stejně jako kdysi i dnes egoisté, chamtivci, toužící po moci a majetku budou lhát a manipulovat ostatní. Mocní se snaží vždy přesvědčit, že má každý dát svoji moc jim a oni" se postarají o vaše dobro."
Jestli se má žít šťastně a spokojeně, chce to odvahu. Shocked Štěstí je ve svobodě a svoboda v odvaze. Shocked
Takže je důležité začít pěstovat pravdu u sebe. Nenechat se zastrašovat. Ti, co straší, vás chtějí udržet ve lži, protože tím nad vámi získávají moc.
Je na každém, jak se rozhodne, co připustí ve svém životě. Vzpomínám si na učení pana Zezulky, ten radil: učte se počítat /obrazně/, poznejte, že pět a pět je deset a ne jedenáct, jak to tvrdí všichni dokola a mnozí to automaticky přebírají. Nikomu nic nikdy nevnucoval a ani jeho pokračovatel. Vždycky dodal: ber jak chceš a uznáš za vhodné.

Tak ať se kamarádka rozhodne jak chce, hlavně to musí jít z jejího nitra. Jestli má reikovat, dřív nebo později bude. Jednou kdosi řek, že kdo je reikista, něco podobného už vykonával v minulosti./minulém životě/. Že navazuje na dřívější konání. Myslíte si to taky?

Ahoj, Harmonik. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kolmart
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 31.7. 2012
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2012 12:44 pm    Předmět: Citovat

Já bych k tématu zastrašování asi napsal toto: Můj postoj v životě je takový, že když se na něco dám nebo chci k něčemu lidově řečeno "přičuchnout", tak sháním hodně informací, poprosím si, protože jak říká můj kamarád. Jsme především prosebníci a ne žadatelé. A dostalo se mu odpovědi, že mu bude podle možností dáno. Jednoho dne se například stane, že někoho potkáte nebo narazíte na knihu, video, přednášku, prakticky uvidíte a pocítíte na sobě nebo na druhém účinky apod. Vše má svůj vývoj a stadia. Nejdříve však musíte věřit a kdo chce dál bude mu dáno i vědět. Kdo má zájem, tak si můžete poslechnout velmi výživné povídání inženýra Aleše Rumlera. http://www.youtube.com/watch?v=V09fVv05ugg&feature=g-hist. Byl to právě Aleš Rumler, jehož přednášky jsem se před lety zúčastnil a na vlastní oči viděl, jak pracuje s virgulí a povídá zajímavé věci. A doslova jsem valil oči, jaké tento pán má zkušenosti a informace. Zajímavé je to i v tom, že podobně se vyjadřuje i mladý americký léčitel Adam přezdívaný Dreamhealer nebo mnoho dalších. Mým učitelem je také Ježíš. On totiž každého léčil individuálně a pokaždé jinak. Na dálku, dotykem i skupinově, slovem atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 729

PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2012 12:53 pm    Předmět: Citovat

Harmoniku,
trochu odbočím od tématu a zmíním se o starých lidech. Došlo mi, že ve většině případů stačí ke zlepšení jejich stavu pouhé dotýkání, hlazení, objetí.
Když jsem měla maminku v domově důchodců jako ležící nemohoucí bytost, chodila jsem za ní denně. Babičky, které ještě byly schopné chodit a mluvit, za čas zjistily, že i jim dělá pohlazení a objetí dobře. Přímo se rozzářily a doslova si vynucovaly mou pozornost. Musela jsem si uhájit čas pro svou mamku.
Pak mi došlo to, co normálně lidi nevnímají. Připadá nám naprosto normální, že se nás někdo dotýká... partner, děti, vnoučata. Neuvědomujeme si, jaký to je dar.
Ale tihle osamocení, staří lidé bytostně postrádají lidský dotek. Pokud vůbec za nimi někdo přijde, tak jim dá maximálně letmou pusu na tvář a podá ruku.
Je sice pravda, že jsem při svém pobytu byla neustále otevřená léčivým energiím a o to mohl být můj dotek příjemnější. Přesto jsem brzy zjistila, že dědouškové a babičky nadevše milují sestřičky, které je pohladily, objaly....

Samozřejmě to neplatí jen pro staré lidi, ale pro všechny osamocené dušičky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 729

PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2012 1:08 pm    Předmět: Citovat

Ještě k zastrašování.
Myslím si, že zastrašuje ten, kdo se cítí jakýmkoli způsobem ohrožen ve své pozici mocného. To znamená, že i on je vlastně hnán strachem. Jen se dobře naučil tento strach transformovat na manipulaci.
Organizovaní manipulátoři jsou v tom přímo školení.
A co si budem namlouvat - největšími odpůrci reiki, léčitelství, homeopatie atd. je většina lékařů a samozřejmě katolická církev. Obě skupiny mají své, velice vlivné, lobisty.
Jsou mezi nimi jistě lidé "osvícení", kteří používají svůj rozum a nezavrhují vše, co neprošlo univerzitními lavicemi. Těmi, ovšem, celá jejich obec pohrdá, hází na ně špínu a znamení šarlatánů, zbloudilců.

Zkusil někdo z vás říci svému lékaři, že než podstoupíte např. operaci, půjdete to zkusit k léčiteli, bylinkáři?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2012 11:05 pm    Předmět: Citovat

Jsem 5 let po operaci nádoru na mozku. Jednou jsem se zmínila na kontrole u pana doktora - který se zrovna rozplýval blahem nad mými výsledky - že za to může moje psychické rozpoložení díky REIKI... Ten pohled stál za to - skepse, skepse a zase jenom skepse....
Prý - Milá paní, tak to teda asi neeeeee............. A já na to - Tak to teda joooo Laughing Laughing Laughing
Od té doby si myslím své a on zřejmě taky.....
Já vím, čím to je a to je důlkežité... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2012 8:34 am    Předmět: Citovat

Lendulko, čirou náhodou jsem večer narazila na můj lékařský nález z r.2010, kdy jsem nastoupila ráno na plánovanou hospitalizaci ( odstranění útvaru 6x6x5 ) a odpoledne mě propustili s tím, že ,,není co" operovat.

Vybavuji si udivené tváře a kroucení hlavami lékařů Smile

Když mi psal primář propouštěcí zprávu, zeptala jsem se, zda věří v silné energie Vesmíru...( nebo tak nějak..) ...a on mi řekl, že věří.
Moc mě to tehdy od něj překvapilo. Ale on prostě nemohl říct, že nevěří...., když věřil, protože se přesvědčil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2012 3:06 pm    Předmět: Citovat

harmonik napsal:
Jednou kdosi řek, že kdo je reikista, něco podobného už vykonával v minulosti./minulém životě/. Že navazuje na dřívější konání. Myslíte si to taky?



No zajímavá otázka Very Happy , ale na druhou stranu léčit (třeba reiki) může každý. To jsem zase slyšel já. Takže to asi obecně neplatí, i když někomu to jde tak nějak samo a lépe než jinému .... ten to mužná již v minulém životě dělal ... nebo má dobrou karmu ... nebo ... kdo vlastně ví? Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2012 10:32 pm    Předmět: x Citovat

Ano, tohle se říká o všech možných léčitelských talentech, vztahu k magii apod. Teoretizovat můžeme, pravdy se těžko dobereme.
V každém někdo má shůry dáno odjakživa, jinému se otevřou schopnosti těžkou nemocí (např. zkušeností s klinickou smrtí) a další se docela nadře než se mu otevřou nějaké dveře.
Myslím, že hodně tyhle věci podporují takoví ti tzv. jasnovidci vykládající co kdo byl údajně v minulém životě. Jistě člověku udělá dobře, když se mu sdělí, že byl egyptský velekněz neobyčejných schopností Very Happy

Ono není ani tak důležité odkud schopnosti pochází, spíš je podstatné jaké dary člověk má v tomto životě a co s nimi podniká. A když už mu bylo dáno, tak je rozumně využívat.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2012 11:15 am    Předmět: Citovat

Jak to tak pozoruju, tak ten, kdo ví, nemluví a ten kdo mluví, neví o čem.
Čím hlasitěji jsou "schopnosti" proklamovány, tím jsem opatrnější.
Na druhé straně - co vlastně hledáme? Schopnosti, abychom je (nebo se) mohli obdivovat, nebo životní harmonii a zdraví?
A ... potřebujeme k tomu, abychom žili v harmonii a ve zdraví ty
"schopnosti"?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2012 7:16 pm    Předmět: Citovat

Opravdu: k čemu schopnosti? Umět uhodnout čísla ve sportce apod.? Oplývat bohatstvím jako jměním a pak z teho degenerovat vývojově z hlediska duše? Tak já se odmala zajímám o jasnovidectví, jasnoslyšení apod., ale k čemu to je? Vědět například konec bytí a existence nějakého tvora, planety, galaxie? V lecčems si člověk pomůže, ale taková bulharská jasnovidka Vanga velice trpěla, když mnohým tzv. " viděla až do žaludku", jaké to byly špatné duchovní bytosti. Páter Ferda se vysiloval a mnozí další, lidé je zkrátka nenechali regenerovat.
Vědět třebas, že tě nejbližší člověk podvádí?- To radši nevědět. Laughing

Důležité je žít tak, abychom sami se sebou byli spokojeni, aby nám život přinášel radost a potěšení....

O jednom člověku se začalo vyprávět, že po jeho smrti ničeho nedosáhl, že jeho život byl zbytečný. Zaslechl to buddhistický mnich a řekl: " Ublížil tento člověk někomu? Obtěžoval vás svými starostmi a trápením? Vyžadoval od vás péči a starostlivost? Ne- a pak žil plodným životem, splnil svůj úkol zde na Zemi. Tento člověk si zaslouží nejvyšší ocenění."

Podobně zní heslo nynějšího dalajlámy: " Kde můžeš pomoci, pomoz. Kde pomoci nemůžeš, alespoň neubližuj."

Kdysi jsem zaslech, že známkou duchovní vyzrálosti je i " jakási zdrženlivost". Míním tím opak mnohých zrovna zasvěcených do čehokoliv, že hned a všechny chtějí např. vyléčit. /Ti zkušenější už ví, že nejde léčit všechno hned a všechny neduhy..../

Proč ti nejlepší léčitelé nepotřebují reklamu? Proč za nimi jezdí lidé z daleka předaleka? Proč za fyzioterapeutem Kolářem jezdí ti nejbohatší sportovci rozesetí po celém světě?.....Proč v pohádkách moudrý král jel navštívit např. moudré staroušky do obyčejné pastoušky? Shocked Laughing Laughing Laughing

Ahoj všichni, Harmonik. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2012 12:26 am    Předmět: Citovat

harmonik napsal:


Proč ti nejlepší léčitelé nepotřebují reklamu? Proč za nimi jezdí lidé z daleka předaleka? Proč za fyzioterapeutem Kolářem jezdí ti nejbohatší sportovci rozesetí po celém světě?.....Proč v pohádkách moudrý král jel navštívit např. moudré staroušky do obyčejné pastoušky? Shocked Laughing Laughing Laughing

Ahoj všichni, Harmonik. Wink


Very Happy Že by to bylo tím, že mají schopnosti ... a proto jsou šikovní, moudří a ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2012 12:35 am    Předmět: Citovat

[quote="polgara1"]
harmonik napsal:


Proč ti nejlepší léčitelé nepotřebují reklamu? Proč za nimi jezdí lidé z daleka předaleka? Proč za fyzioterapeutem Kolářem jezdí ti nejbohatší sportovci rozesetí po celém světě?.....Proč v pohádkách moudrý král jel navštívit např. moudré staroušky do obyčejné pastoušky? Shocked Laughing Laughing Laughing

Ahoj všichni, Harmonik. Wink


Very Happy Že by to bylo tím, že mají schopnosti?
A proto jsou třeba šikovní, moudří a ...
Osobně se domnívám, že mít schopnosti se nevylučuje s touhou žít harmonický život, ba právě naopak, podporuje se to.
Duchovní ego může vyskočit u člověka se schopnostmi nebo i u toho, který schopnosti nemá, ale rád by měl, tak si na to aspoň hraje.

Se schopnostmi se pojí také velká zodpovědnost, přátelé, které mám a něco umí, tak se snaží se zdokonolovat a pracovat na sobě i svém daru a užívat ho pro nejvyšší dobro své i všech zúčastněných.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2012 10:23 am    Předmět: Citovat

detto napsal:
...v pohádkách moudrý král jel navštívit např. moudré staroušky do obyčejné pastoušky? Shocked Laughing Laughing Laughing

Ahoj všichni, ... jsou třeba šikovní, moudří a ...

Duchovní ego může vyskočit u člověka se schopností nebo i u toho, který schopnosti nemá, ale rád by měl, tak si na to aspoň hraje.


... Snáď preto, lebo ... (medveď) ... aj samotné Kozmické Vedomie a Bytie si "hrajú" na seba ... a My si vystačíme aj s hrou "na svoje ambície" alebo sny, či predstavy ... veď čokoľvek si dokážeš predstaviť, môže sa stať skutočnosťou!??, či ... Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
abeille
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.3. 2011
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: ne duben 21, 2013 10:35 am    Předmět: Citovat

Ahoj ... napíšu sem včerejší zážitky z přednášky Marty Foučkové.
Paní Foučková když se rozhovoří, tak dokáže k tématu bez přestání mluvit hodiny a hodiny - což je obdivuhodné .

Někdo tam položil otázku o anorexii - dle ní trpí anorexii hlavně osoby, které prošly koncentrákem.

Co mě zarazilo - ona věří, že budeme očipování ! Shocked ... Říkala, že v Americe už ted čipují děti , tak aby se daly vypátrat (tak,jako se u nás čipují psi) což mi nějak není jasné - čip přece nemá žádný zdroj energie, žádnou baterii, takže nemůže vysílat nějaký signal - slouží jen identifikaci přes nějakou čtečku - ale zaměřit ho přes GPS - to bude nějaká blbost, ne? Nebo je nutné ty očipované děti sem tam "připojit" k zásuvce, aby se jim čip dobil????

No - a to hromadné očipování bude v podstatě konec naší civilizace . Pak konečně nastane věk Vodnáře ( přibližně kolem roku 2027 - údajně je to tak uvedeno i v nějakých spisech z Tibetu) .

Dále dost zkritizovala Reiki, Shamballu - dle ní jsou to blbiny, které svádí člověka z pravé cesty. A obojí je velmi nebezpečné - měla prý možnost být v kontatku s dívkou, která se po zasvěcení totálně zbláznila - viděla všude jen samé lastrury, perly, víly . .. a nakonec stejně skončila na psychiatrii. Kdybych nevěděla o Reiki to, co vím, odcházela bych z přednášky zděšená tím, co vše může Reiki a Shambala způsobit a všechny "reikisty" bych si držela od těla.

V podstatě zkrizovala i knihy od Lorny Byrne ( i když ta kritika byla mírná - ne tak ohnivá jako kritika Reiki) - Lorna prý nevidí anděly, ale průvodce.A už vůbec nemůže vidět archanděly - ti se prý lidem neukazují nikdy a lidé by je o to ani neměli prosit .Prosit o pomoc můžeme jen své průvodce.

A vrchol zla - jakákoliv magie - která je pouze černá, bílá neexistuje. A dorazila to tím, že jediná pravá cesta, která vede ke spojení s Bohem je meditace, kterou provádí ona ( vnitřní slunce v hrudi, spojení s božskou podstatou ) ..ou jee - hned se mi vybavila věta, kterou jsem kdysi četla -a to : POKUD TI BUDE NĚKDO TVRDIT, ŽE JEN TA JEHO CESTA JE TA PRAVÁ - RYCHLE OD NĚJ UTEČ. Laughing


Každopádně - přednáška pro mě poučná ve všech směrech . Opět mě to utvrdilo v tom, že člověk fakt nesmí bezhlavě věřit nikomu. Paní Foučková je určitě odbornice v regresních terapiích - a toho by se měla držet.

Příště na její přednášku opět ráda zajdu. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund