Fórum - Zobrazit téma - Zajímavý článek - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Zajímavý článek
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Zajímavý článek
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: po říjen 03, 2016 8:08 am    Předmět: Re: Zaujímavé články. (É-čka vs. doplnky výživy.) Citovat

Zbultran,

"aspoň, že vieme, čo jeme!!!
Poďme teda smelo baštiť!
Teraz už informovaní a s chuťou!" Twisted Evil Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2016 8:19 am    Předmět: Dušek Citovat

Lidi jsou vypatlaní, zmatení z reality. Někdo nás pořád pokutuje, tlačí exekuční party, říká Dušek

https://video.aktualne.cz/dvtv/lidi-jsou-vypatlany-zmateny-z-reality-nekdo-nas-porad-pokutu/r~e88dc7b8b72811e686630025900fea04/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-0&redirected=1480573743
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: st leden 04, 2017 8:02 am    Předmět: Vánoční povídání s Jaroslavem Duškem 11.12. 2016 Citovat

Vánoční povídání s Jaroslavem Duškem 11.12. 2016

https://www.youtube.com/watch?v=4KW4VBZl9Rc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: so únor 04, 2017 9:54 am    Předmět: x Citovat

Svatá pravda. Tenhle člověk cestoval po celém světě, já jen po Evropě, ale
došla jsem ke stejným závěrům. Sobě a svým démonům nikdy neutečete.

http://blog.aktualne.cz/blogy/petr-horky.php/petr-horky.php?itemid=28798

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: po únor 06, 2017 8:18 am    Předmět: Plnění si přání Citovat

Přečetl jsem článek a pokusil se dát k němu komentář, něvím, zda se mi podařilo a tak ho dám ještě jednou sem:

V článku máte naprostou pravdu, ale je tu ještě jedna věc. Zkušenosti jsou nepřenositelné, to co popisujete se přihodilo již mnohým a ještě se i mnohým přihodí. Myslím, že podobnou zkušenost měli i Beatles, když se vrátili z meditace v ašramu v Indii. Dokud lidé však nezažijí podobné, nedojdou k stenému poznání. Kdyby to tak fungovalo, to bychom tu byli všichni dokonalí a seberealizovaní. Každý musí projít svou cestu ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: po březen 06, 2017 12:59 am    Předmět: Citovat

Díky za článek, je opravdu k zamyšlení. jen si nemyslím, že je to tak absolutní jak pan Horký prezentuje, prostě, že každý člověk to má jinak.

V reakcích mě zaujala zkušenost s amazonským indiánem, který se cestovatelky udiveně ptal, proč jezdí do amazonského pralesa, jestli je to tím, že nemá doma žádný les ? To je řekl bych velmi trefné.

V té souvislosti si neodpustím reagovat na zbultrana. Ty už jsi zjistil, že máš doma svůj les ? A nebo se pořád klaníš nějákému indickému božstvu případně vymyšleným Keltům ? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: út březen 07, 2017 9:25 am    Předmět: Citovat

Beppe napsal:
V té souvislosti si neodpustím reagovat na zbultrana. Ty už jsi zjistil, že máš doma svůj les ? A nebo se pořád klaníš nějákému indickému božstvu případně vymyšleným Keltům ? Smile


Klaním se jedinému Bohu, Nejvyšší osobnosti Božství, na kterého může být celá řada pohledů, podle místních kulturních zvyklostí.

Keltům se neklaním, jen nechápu proč se domníváš, že jsou vymyšlení?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: út březen 07, 2017 9:28 am    Předmět: Paraziti na parazitech útočí Citovat

Paraziti na parazitech útočí. Hrozí nám smrt?

https://www.stream.cz/adost/10016287-paraziti-na-parazitech-hrozi-nam-smrt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: čt březen 16, 2017 10:36 am    Předmět: Citovat

Připadá mi, že Keltové jsou taková berlička pro lidi, kteří z nějákého důvodu odmítají přijmout, že jsme Slovani. Je to taková deklarace nepřijetí sebe sama, vymýšlení si spojitosti mezi sebou a někým, s kým souvislost nemáš. Podobně jako uchylovat se k nějákým indickým slonibohům a podobně. Toť můj názor. Samozřejmě, že vzdát se zdravého rozumu, nepřijmout odpovědnost a hodit jí na někoho jiného tj.uchýlit se k náboženskému fanatismu zřejmě některým lidem pomáhá přežívat a snad jsou i šťastnější. Ale nejsou moc svobodní. Přirovnal bych to k braní prášků na uklidnění a rezignaci na svobodnou vůli.
Tím se ale nestavím do role někoho, kdo to zvládá lépe. Sám mám spoustu jiných berliček, a třebas i daleko horších. Mrzí mě ale, že ses z toho sektářství stále nedostal. Sám vidíš na muslimech, jak je to nebezpečné. Naštěstí tvoje sekta snad k agresi nevede, ale princip vzdaní se odpovědnosti je podobný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
abeille
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.3. 2011
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: ne březen 19, 2017 9:22 am    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Svatá pravda. Tenhle člověk cestoval po celém světě, já jen po Evropě, ale
došla jsem ke stejným závěrům. Sobě a svým démonům nikdy neutečete.

http://blog.aktualne.cz/blogy/petr-horky.php/petr-horky.php?itemid=28798

šamanka Cool


Zajímavý uhel pohledu. Ale znám dost lidí, kteří cestují pro radost a poznání a ne aby před čímkoliv utekli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
abeille
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.3. 2011
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: ne březen 19, 2017 9:39 am    Předmět: Citovat

Beppe napsal:
Připadá mi, že Keltové jsou taková berlička pro lidi, kteří z nějákého důvodu odmítají přijmout, že jsme Slovani. Je to taková deklarace nepřijetí sebe sama, vymýšlení si spojitosti mezi sebou a někým, s kým souvislost nemáš. Podobně jako uchylovat se k nějákým indickým slonibohům a podobně. Toť můj názor. Samozřejmě, že vzdát se zdravého rozumu, nepřijmout odpovědnost a hodit jí na někoho jiného tj.uchýlit se k náboženskému fanatismu zřejmě některým lidem pomáhá přežívat a snad jsou i šťastnější. Ale nejsou moc svobodní.


Nemám problém se svým slovanským původem a přesto se mi líbí Keltové. Jsem pokřtná - a pokud bych byla postavena před volbu, koho si postavit na poličku, raděj si tam dám třikrát Ganešu, než jeden kříž s Kristem. To, že se o něco intenzivně zajimám a líbí se mi to, přece neznamená, že automaticky odmítám něco v sobě.
Učím se cizí jazyk, mám doma vystavené fotky země, kde se tímto jazykem mluví- popírám tak Čecha v sobě? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: po březen 20, 2017 1:55 pm    Předmět: Citovat

Beppe napsal:
Připadá mi, že Keltové jsou taková berlička pro lidi, kteří z nějákého důvodu odmítají přijmout, že jsme Slovani. Je to taková deklarace nepřijetí sebe sama, vymýšlení si spojitosti mezi sebou a někým, s kým souvislost nemáš.


Říci o sobě, že jsem Slovan je docela odvážné. Prošlo tu, středem Evropy, mnoho armád, mnoho obchodníků a ti všichni tu nechali svůj genetický kód. Spíše by se dalo říci, že jsme směska a že v sobě máme i geny keltů.

Když si nenecháš udělat rozbor svého genomu, nevíš, zda máš v sobě geny keltů. Ale je to nějak důležité? Já vždy říkal, že správný kelt se pozná podle toho, zda platí členské příspěvky Bratrstvu Keltů. To však činnost ukončilo a tedy to říkat nemohu.

Zajímám se o historii a za bolševika nám keltskou minulost tajili z důvodů politických, abychom cítili větší sounáležitost s Ruskem, tehdy SSSR. A tak došlo k tomu, že na obrázcích Slovanů jsou keltské spony a pod.. Nevidím s Keltech žádnou berličku .... líbí se mi irská hudba, té se teď říká keltská, aniž by kdo pravou keltskou kdy slyšel, líbí se mi to, že za Marobuda tu byla velká keltská říše a pod..

A jen tak pro zajímavost. Rusové jsou germáni, původem vikongové, kteří si porobili knížetsví na nynější Ukrajině a nad původními zemědělci Slovany vládli. Rusové byli, že byli zrzaví, tedy rusí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: út březen 28, 2017 7:47 am    Předmět: Obrovský podvod. Zázračné přístroje prý zachraňují životy Citovat

Obrovský podvod. Zázračné přístroje prý zachraňují životy

https://www.stream.cz/adost/10016428-obrovsky-podvod-zazracne-pristroje-pry-zachranuji-zivoty
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: čt březen 30, 2017 9:45 am    Předmět: Citovat

Jak víte, že nějáké spony byly keltské, když ani historici si nejsou jistí vůbec existencí Keltů natož jaké měli spony ? Smile A tu historku s Rusy co by Germány, tak tu jsem ještě neslyšel. To už je hodně přitažené za vlasy.

Možné je všechno, ale proč bych měl věřit zrovna tomuto výkladu ? Mě by zajímalo co člověka vede k tomu, že uvěří nějákým legendám, navíc takto nepravděpodobným ? Jakým mechanismem tomu uvěříte ? Výkladů je nespočet. Například jsem viděl kousek duchovního pořadu s nějákými "Slovany" resp. lidmi co se stylizují do starých Slovanů a kteří byli zase přesvědčeni o neuvěřitelných věcech, co se týče Slovanů, jejich tajného písemnictví, původu a bůh ví čeho všeho. Taky mi to připadalo hodně přehnané, ale ti lidé působili, jako naprosto přesvědčení o své pravdě, že takhle to rozhodně bylo ! Nevím kde se v lidech vezme ta jistota, že jejich řešení je to správné. Kdyby vám někdo řekl alternativní historku, třeba že Rusové jsou potomci třeba Italů, a byl dostatečně věrohodný, tak uvěříte zase tomu ? Čím je ta vaše víra podložená ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: pá březen 31, 2017 7:38 am    Předmět: Rusové - wikingové Citovat

https://cs.wikipedia.org/wiki/Rurik

To je k těm wikingům v Rusku. Najdeš toho jistě mnohem víc, když budeš chtít.

Ohledně Keltů se s tebou nebudu dohadovat, nemám na to čas ani sílu ...
Když se rozhodneš, že Keltové žádní nebyli, nedá se s tím nic dělat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 5 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund