Fórum - Zobrazit téma - Prezidentka Táňa Fischerová - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Prezidentka Táňa Fischerová
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Prezidentka Táňa Fischerová
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
punkt
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 30.10. 2006
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2012 10:36 am    Předmět: Sběr petičních archů Citovat

Drazí přátelé,

termín odevzdání podpisových archů se kvapem blíží a každý podpis je důležitý. Podle posledních aktualizací se blížíme cílové padesátce. Díky všem, kteří zvedli svůj hlas, nebo se ještě mohou připojit a přispět k tomu, aby bylo koho volit.

Petice, prosím, doručte buď doporučenou poštou nejpozději ve středu večer, anebo osobně (zejména Vy, kteří máte stovky a více podpisů) do kanceláře Strany zelených, Senovážné náměstí 2, Praha 1, nejpozději do neděle 4.11.

Podrobnější info naleznete na www.prezidentka.cz

Budeme vám vděčni, pokud petice pošlete či odevzdáte spočítané a zkontrolované, zda neobsahují očividně nepravé, nečitelné, zkratkovité, či jinak při namátkové kontrole napadnutelné údaje. Pokud ano, archy přibalte zvlášť.

Hezký den všem! Petr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
punkt
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 30.10. 2006
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2012 9:48 pm    Předmět: Registrace prezidentské kandidatury Citovat

Milí přátelé,

mám tichou vnitřní, zato velkou radost, že se nám všem, díky osobním aktivitám a bez jediné koruny na kampaň na podporu prezidentské kandidatury Táni Fischerové, podařilo nasbírat téměř neuvěřitelných 72.610 platných podpisů. Za sebe moc děkuji všem zúčastněným za vzájemnou pomoc a za to, že jsem mohl sdílet nezapomenutelnou sérii nových zkušeností a zažít i spoustu humorných historek.

Buďme sami tou změnou! Petr ; )

P.S. Přikládám odkaz na pěkný rozhovor s paní kandidátkou na TV Pětka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2012 8:14 am    Předmět: Re: Registrace prezidentské kandidatury Citovat

punkt napsal:
Milí přátelé,

mám tichou vnitřní, zato velkou radost, že se nám všem, díky osobním aktivitám a bez jediné koruny na kampaň na podporu prezidentské kandidatury Táni Fischerové, podařilo nasbírat téměř neuvěřitelných 72.610 platných podpisů. Za sebe moc děkuji všem zúčastněným za vzájemnou pomoc a za to, že jsem mohl sdílet nezapomenutelnou sérii nových zkušeností a zažít i spoustu humorných historek.

Buďme sami tou změnou! Petr ; )

P.S. Přikládám odkaz na pěkný rozhovor s paní kandidátkou na TV Pětka


Díky Petře,

taky jsem moc rád, že tu podporu získala. Abych pravdu řekl, byl jsem dost skeptický, když nedlouho před konečným datem nikdo nevěděl, jak na tom je, a když jsem si šel vyměnit podpis pro ni za podpis pro prof. France na stanici metra Anděl, tak mi ta paní říkala, že se jí lidé ptají, kde by mohli podepsat petici pro Táňu Fischerovou. Přišlo mi to škoda, že ona takový hezký stánek, jako prof. Franc, nemá, tam petici podepisovali i čtyři lidé současně. Přitom získat podpis pro ni bylo tak jednoduché. Byli jsme třeba na houbách a večer jsme se stavili v restauraci. Petici mi beze všeho podepsal mladý číšník. Pak jsme šli ještě do Tesca koupit vajíčka na smaženici. Když jsem odtud odcházel, měl jsem další čtyři podpisy.

Bylo až dojemné vidět, jak lidé chtějí změnu a jsou ochotni k ní přispět. Většina jich je už ale asi ztratila víru v to, že by se něco dalo změnit, nebo jsou tak ubití každodenními starostmi, že nemají sílu se sami nějak více zapojit. Ale při podpisu se jim na tvářích objevil aspoň na chvíli úsměv a jakási jiskřička naděje.

Tak jsem moc rád, že jsem se mýlil, když jsem nabyl dojmu, že podpisy sbírá jen několik málo nadšenců, kteří to sami patrně nezvládnou, přestože tolik lidí by si to přálo. Taky ze srdce děkuji všem, kteří přispěli.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
punkt
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 30.10. 2006
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 5:30 pm    Předmět: Poděkování Táni Fischerové Citovat

Drazí přátelé,

Mirku, je to přesně tak, jak popisuješ : )

Dovoluji si Vám přeposlat poděkování Táni Fischerové. S odstupem ještě více oceňuji, že se rozhodla pro občanskou iniciativu bez billboardů, hnutí šířeným od úst k ústům a o to je množství podpisů cennější a o něčem vypovídá.

Opravdové kampaně kandidátů teprve začnou, takže můžeme stejným tvůrčím způsobem pokračovat. Oficiální stránka bude na www.prezidentka.cz a web www.prezidentkatanafischerova.cz bude nadále věnovaný občanské iniciativě. Jsem rád, že se naplnila moje vize, že konec roku rychle uteče a budeme si moci říct, že jsme zatím zejména v říjnu udělali maximum pro to, abychom si nemuseli jen stěžovat.

Letos na jaře se mi zdál nádherný a živý sen, který se může již brzy splnit. Jestli chceme prezidenta, který má něco změnit, pak nás bude potřebovat i po jeho zvolení. Petr

"Vážení přátelé,

chci Vám nesmírně poděkovat za Vaše nasazení a tvůrčí aktivitu. Díky Vám se začíná naplňovat vize, že když víme, co chceme, má to velikou sílu a nejsou k tomu třeba peníze. Protože jste se rozhodli a potom konkrétně něco udělali, stal se zázrak, který nás všechny překvapil. Nasbíralo se 72 610 podpisů. Bylo jich ještě o pár tisíc víc, ale údaje byly často neúplné a proto jsme je museli vyřadit.
Věřím, že tady vzniká základ do budoucna, kdy se vždycky dokážeme propojit a spojit pro věci důležité.

Děkuji a přeji všem hodně tvůrčích sil do dalších dnů.



Táňa Fischerová"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
punkt
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 30.10. 2006
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2012 1:53 pm    Předmět: Volební komise Citovat

Vážení přátelé,

stále ještě máte možnost usednout ve volebních komisích ve vašich okrscích a pomoci při prezidentských volbách. Zájemci nám prosím napište na adresu

volebnikomise@prezidentkatf.cz tyto údaje..

Jméno a příjmení:
Datum narození:
Adresa trvalého pobytu:
Zdravotní pojišťovna:
Delegace požadována do volební komise č.
Telefon:
Adresa příslušného obecního úřadu, na jehož území okrsek leží:

Sledujte novinky na www.prezidentka.cz a v případě jakýchkoli dotazů mne můžete kdykoli kontaktovat na výše uvedeném e-mailu nebo na tel. 725 570 980.

Přeji Vám krásné a klidné prožití dnů na sklonku časů a děkuji za Vaši podporu. Petr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: po prosinec 17, 2012 7:28 am    Předmět: Citovat

http://www.macekvbotach.cz/pondelni-glosy-17-12-2012/

Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
punkt
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 30.10. 2006
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: po prosinec 17, 2012 10:34 am    Předmět: Citovat

kamo napsal:
http://www.macekvbotach.cz/pondelni-glosy-17-12-2012/

Cool


To má být osobitý způsob, jak vyjádřit názor či nesouhlas? Pár nesouvislých vět vytržených z kontextu, a řekl bych i nepřesně citovaných, něco vypovídá především o tom, kdo je cituje.

Koho doopravdy zajímají názory paní Táni Fischerové, může si vyhledat její autentické odpovědi sestřihané podle otázek i celá videa zde:

www.youtube.com/prezidentkatf
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
punkt
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 30.10. 2006
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2012 1:09 am    Předmět: Z blogu režisérky Terezy Tary Citovat

Milí přátelé, chci se s Vámi podělit o krásný text Terezy Tary, která mě mluví z duše. Přeji Vám klidný poslední adventní týden a hezké svátky. Petr

www.terezatara.com/cs/blog/post/13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Kwisatz_Haderach
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 215

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2012 11:38 pm    Předmět: Citovat

Když jsem tak sledoval televizní debaty s TF, tak mi přišla TF někde na úrovni Tomia Okamury, jako by měla zapíchlý v zadku špendlík... Chybí mi na jejím reálném vystupování to vyzařování, které tu deklarujete v různých podporujících textech...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: čt prosinec 20, 2012 8:22 am    Předmět: Citovat

Kwisatz_Haderach napsal:
Když jsem tak sledoval televizní debaty s TF, tak mi přišla TF někde na úrovni Tomia Okamury, jako by měla zapíchlý v zadku špendlík... Chybí mi na jejím reálném vystupování to vyzařování, které tu deklarujete v různých podporujících textech...


Kdo ví, jak bys působil Ty, Honzo, kdybys měl vystupovat v televizi Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kwisatz_Haderach
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 215

PříspěvekZaslal: čt prosinec 20, 2012 11:20 am    Předmět: Citovat

sunnyi napsal:
Kwisatz_Haderach napsal:
Když jsem tak sledoval televizní debaty s TF, tak mi přišla TF někde na úrovni Tomia Okamury, jako by měla zapíchlý v zadku špendlík... Chybí mi na jejím reálném vystupování to vyzařování, které tu deklarujete v různých podporujících textech...


Kdo ví, jak bys působil Ty, Honzo, kdybys měl vystupovat v televizi Smile.

No, to bych viděl nechtěl Very Happy. Ale já nejsem kandidát na prezidenta.

Každopádně vystupování paní Roithové mi naopak přišlo velmi dobré. Možná je trochu škoda, že TF a paní Roithová si mezi sebou rozdělí podobnou skupinu voličů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
punkt
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 30.10. 2006
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 12:55 pm    Předmět: Prezidentské volby - jdeme do finále Citovat

Drazí přátelé,

v rámci celorepublikové mobilizace podporovatelů Táni Fischerové si Vám touto cestou dovoluji přeposlat nejnovější zpravodaj. Nenechte se ovlivnit mediální manipulací ani taktizováním rozumu a volte srdcem za sebe, ať už budete volit kohokoli. Přeji Vám všechno nejlepší v roce 13 a šťastnou ruku při volbě prezidenta! Petr

-------------------

BRNO HLÁSÍ! VYRÁŽÍME DO ULIC.

Vyrážíme do ulic, podpořit volbu srdcem, volbu bez kalkulací a machinací a jiných "kujme pikle".

DNES od 16 do 18h na Moravském náměstí (před kinem Scala).

Přidejte se!
http://www.facebook.com/events/514103585276340/

Šiřte prosím dál.

-------------------

PRAHA HLASÍ - PŘIJĎTE K OHNI !

HAPPENING NA STROMĚSTSKÉM NÁMĚSTÍ - DNES 9.1. OD 18 HODIN.
POZVĚTE, PROSÍM, SVÉ PŘÁTELE Z VIRTUÁLNÍHO I Z REÁLNÉHO SVĚTA!
PROSÍM, PŘIJĎTE POMOCI S PŘÍPRAVOU AKCE A ZAPOJIT SE.

Potřebujeme pomoci například - vykládka věcí, příprava stánku, příprava ohňů, 4 lidé pro hlídání hořících košů a následný uklid. Následuje debata v Městské knihovně (Mariánské náměstí), kde je potřeba také pomoci s přípravou materiálů. Dejte vědět, zda můžete pomoci - KONTAKT: Dana Feminová, tel. 777 711 911, dana.feminova@gmail.com

PROGRAM:
18:00 Staroměstské náměstí
- pozdravení Táni Fischerové
- společná žádost za hlubokou změnu
- hudba, ohně, vyslovení prání pro rok 2013, význam spontánní
občanské kampaně...

19:00 setkání v Městské knihovně, Velký sál
- hudba, videa, úvodní slovo Táni Fischerové, beseda, občerstvení

Veškeré informace ZDE: www.facebook.com/events/462187890509378/

-------------------

VIDEO: PŘEDVOLEBNÍ GULÁŠ
www.youtube.com/watch?v=Mj7WjpKh7i4

Jsme schopni ještě svého názoru, nebo jen bezmyšlenkovitě a pohodlně přebíráme marketingově naservírované TOP kandidáty.

Chceme-li se dostat ze současného politického bahna, přistupujme k přímé volbě obezřetně. Tyto volby můžou být vhodným impulsem ke změně, byť dílčí. Ale jak říká jedno přísloví, cesta dlouhá tisíc mil začíná prvním krokem.

Shánějme informace a sledujme názory kandidátů, přemýšlejme o nich a na základě toho poté vyberme podle našeho vědomí a svědomí toho nejlepšího. Např. na Youtube lze nalézt dost besed a pořadů, kde kandidáti vystupují. Chce to jen trochu času a úsilí.

Pokud budeme jen sledovat předvolební průzkumy a podle nich si upravovat názor, pokud budeme vybírat podle předvolebního klipu či doporučení nějaké známé „osobnosti", nebo podle laciných frází či prvního dojmu, zvolíme špatně a nic se nezmění. Naše volba musí být svobodná, učiněna na základě souznění našich názorů s názory kandidáta. Jen taková volba má smysl a může být cestou ke změně.

Je potřeba si uvědomit, že za mnoha kandidáty je celý pluk lidí, kteří budují marketingovou fasádu a kandidáti moc dobře vědí, jak vystupovat na veřejnosti a co říkat, aby se lidem zalíbili.

Velmi dobře si tedy rozmysleme, čí jméno do urny hodíme. Osoby spjaté s mocí peněz nejsou vždy tou nejlepší volbou a krokem ke změně.

-------------------

10.1. - ON-LINE PŘENOS PODPOROVATELŮ TF

Představujeme program spontánního televizního vysílání z improvizovaného studia na Václavském náměstí, které vytvořili občané ČR na podporu zvolení Táni Fischerové první prezidentkou České republiky. Veškeré změny v programu jsou vyhrazeny a určují se aktuálním děním, tématy a přicházejícími hosty. Vysílání bude probíhat nepřetržitě od 16 hodin. Startujeme živým rozhovorem s Táňou Fischerovou a dotazy, které budou směřovat k aktuálnímu dění a připravě na superdebatu v ČT.

Video pozvánka k dalšímu šíření mezi Vaše přátelé
www.youtube.com/watch?v=aTXyjkDz8YU

Termín vysílání z Václaváku
čtvrtek 10.1. od 16 hodin
Vysílání bude probíhat minimálně do 20 hodin.

Svou účast předem nahlaste na e-mail:
Petr Hepnar, petrhepnar@gmail.com
tel. 725 570 980

SLEDOVÁNÍ ON-LINE VYSÍLÁNÍ ZDE:
www.prezidentkatf.cz/online-prenos

Hosté
TO JSTE VY! Vysílání se může zúčastnit každý, kdo chce veřejně vyjádřit svůj názor:
Proč podporuje a volí Táňu Fischerovou? Přijít a vyjádřit svůj názor může každý z vás.

Adresa místa vysílání
Václavské náměstí 21, Inner Winner Institut (rohový dům Václavské náměstí a ulice Jindřišská)
Vchod do domu je z Jindřišské ulice.
Při příchodu volejte 725 570 980.

-------------------

SETKÁNÍ OBČANSKÉHO HNUTÍ NA PODPORU TF
a konečné sledování výsledků voleb v Divadle Kampa.
Sobota 12.1. od 17 hodin.

Sdílený catering - přineste každý něco dobré k snědku a sdílejme s ostatními.
Pití - čaj a kávu je možné si zakoupit na divadelním baru.
Speciální pozvánka bude všem rozeslána zvlášť v e-mailu.

-------------------

VIDEO: TÁŇA FISCHEROVÁ - IKONA NADĚJE

Autorka: Petra Janošková
www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ioEHG0l-WDw

Natočte i Vy své video nebo krátký vzkaz na podporu Táni Fischerové.

-------------------

Aktuální informace WWW.PREZIDENTKA.CZ

Zpravodajství na www.facebook.com/prezidentkatanafischerova
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Kwisatz_Haderach
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 215

PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2013 3:57 pm    Předmět: Citovat

Jsem chtěl jen říct, že se mi moc líbí, jak o sobě hovoří Táňa Fischerová se Zuzanou Roithovou. Je to takové trochu netradiční a hezké Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
tobee
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 10.9. 2011
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: pá leden 11, 2013 12:40 pm    Předmět: Citovat

Z trochu širšího pohledu - úvahy z jiného fóra:

Citace:
Citace:
Janeček: ..."jsem se rozhodl podívat se na sázkové kanceláře, na kurzy, které dobře odráží pravděpodobnosti kandidátů. Třetím v pořadí je pan Schwarzenberg. Ačkoliv to není ideální kandidát, já jsem přesvědčen, že v rámci možností je to člověk, který dokáže pro tuto zemi něco udělat. A proto za sebe, za svoji osobu, já budu volit pana Schwarzenberga."

Kurz má daleko blíž k objektivnosti, než v tisku zveřejňované průzkumy. Řada průzkumů pro prezidentské volby byla totiž sdělovacími prostředky zadaná stejným firmám jako v minulých volbách, kdy volby dopadly úplně jinak, než jak průzkumy ukazovaly, protože hlavním cílem značné části průzkumů byla snaha ovlivnit voliče.

Teď se můžeme rozhodnout, jestli přímo nebo nepřímo (podporou kandidátů, kteří nemají šanci uspět) podpoříme Zemana a Fišera. Myslím, že bychom si konečně zasloužili někoho lepšího, než je Zeman, který společně s Klausem umožnil vytvoření korupčního prostředí nevídaných rozměrů, nebo Fišer, který vstoupil do KSČ v roce 1980 a při vstupu musel souhlasit se sovětskou okupací. Členství ukončil až s revolucí v roce 1989, kdy mu bylo jasné, že rudá knížka už neskýtá žádné výhody v podobě pracovních funkcí a výběrového zaměstnání.

Asi nemám moc na vybranou. Pokud nechci svou volbou nepřímo napomáhat těm dvěma do prezidentského křesla, nezbývá mi, než bez ohledu na moje osobní preference (mně by se na příklad po dnešní závěrečné debatě nejvíc líbila Roithová ) dát hlas Schwarzenberkovi, který i když patří taky k politikům a není jako nikdo z nás bez chyby, nemá s tímhle svinstvem nic společného.

Není politik jako politik.

Citace:
Citace:
jde především o to udělat všechno, co je v našich možnostech,aby se prezidentem nestal některý z těch dvou, Zeman nebo Fišer. Protože jestli ano, bude korupce a machinace mocných nerušeně pokračovat dál,na úkor nás všech, jako to bylo doteď. Nic se nezmění.

Kdyby teď byl na třetím místo Karla S. Dienstbier, budu volit Dienstbiera,i když mám k němu hodně velké výhrady. Vidím to jako jedinou možnost,jak by se do druhého kola mohl dostat někdo, kdo není tak naprosto bez skrupulí jako Zeman, který má největší šanci na výhru.

Jenže tohle si hodně lidí neuvědomuje. Budou v nejlepším úmyslu volit někoho, kdo nemá nejmenší šanci dostat se do druhého kola, a pomůžou tak otevřít tatíčkovi Zemanovi cestu na hrad.


http://www.lepsiprezident.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: pá leden 11, 2013 2:34 pm    Předmět: Citovat

Já takhle spekulovat nechci. Budu volit srdcem a moje jednoznačná volba je Táňa Fischerová. A věřím, že je nás takových hodně. Podle mne rozhodně není bez šance.

Navíc, média celou dobu protěžovala Fišera se Zemanem, takže to může být jen optický klam, že mají tak velikou podporu, jak se tvrdí. Je to, jako když tokající tetřev natřásá své peří, aby vypadal větší, než ve skutečnosti je.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 4 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.23 sekund