Fórum - Zobrazit téma - Prezidentka Táňa Fischerová - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Prezidentka Táňa Fischerová
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Prezidentka Táňa Fischerová
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2012 2:25 pm    Předmět: Citovat

harmonik napsal:
Má duchovní cítění, je vyzrálá - ale bude mít vůbec čas v prezidentském postu pěstovat duchovnost?


Pro mě duchovnost = moudrost. Člověk buď moudrý je, anebo není.

harmonik napsal:
Snad je to pořád pravda, že prezident je "nejvyšší voják" a má moc nejvyššího velení... Jak tomu bude ta duchovní Táňa velet? O čem si budou povídat s Putinem, Obamou a spol.?


Moudrý člověk dělá moudrá rozhodnutí. Nebojím se, že by Táňa byla horší velitelkou ozbrojených sil než kdokoliv jiný. Právě naopak.

harmonik napsal:
Svět je na konci s dechem konzumní společnosti, žít pořád na dluh se nedá, nevyřeší to dle mého žádný jeden prezident.


To ne, nicméně není jedno, kdo tím prezidentem bude.

harmonik napsal:
Základem musí být zas rodina, vzpomínám na fajn příspěvek Lendulky o rodině.


Souhlasím, vždyť to k tomu i směřuje. Spousta rodin bude vnějšími okolnostmi vyloženě donucena k tomu, aby se opět stmelily, často i z důvodu holého přežití.


harmonik napsal:
Poslední dotaz- může být opravdový reikista současným politikem? Bez narušení a porušení páté čakry?


A proč by nemohl? Cožpak Světlo může být něčím poskvrněno? Jde spíš o to, že by se do politiky nejspíš vůbec nedostal, a pokud ano, tak by s ním asi hodně rychle zametli. I když, kdoví, třeba by měl dostatečně silnou ochranu, pokud by on sám byl dost silný.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
arikiran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.7. 2011
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2012 2:30 pm    Předmět: Citovat

Táně a jejím spolupracovníkům sem poslal mejl,kde sem předestřel problem s byty,můžeme kouknout,jak zareaguje...
..........................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2012 4:10 pm    Předmět: Citovat

že jsem tak smělá, fffšude se hovoří o volbách, ale kdy že půjdeme volit?

Někdy brzy teď?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
punkt
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 30.10. 2006
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2012 10:22 pm    Předmět: Prezidentské volby 2013 Citovat

okenko napsal:
že jsem tak smělá, fffšude se hovoří o volbách, ale kdy že půjdeme volit?

Někdy brzy teď?


"Termín voleb prezidenta republiky bude pravděpodobně vyhlášen buď 11. a 12. ledna, nebo 18. a 19. ledna 2013. "Pro jeden z těch termínů se rozhodnu," řekl předseda Senátu Milan Štěch, který má podle ústavy stanovit termín vybírání nástupce Václava Klause."

www.prezidentkatanafischerova.cz/o-volbe-prezidenta

Dobrý večer všem a díky za podporu! Petr : )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
arikiran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.7. 2011
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: so říjen 13, 2012 7:17 am    Předmět: Citovat

dostal sem od lidí okolo Táni mejl ohledně těch bytů,poslali mi ale jen starý její projev ze sněmovny,který k tomu měla tenkrát
pochopil sem trochu,že chce aby se měli dobře i majitelé bytů i nájemníci,jak toho ale chce dosáhnout,to sem nepochopil
projev je dlouhý,kdo má zájem,pošlu mu ho mejlem
arikiran@seznam.cz
....................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: so říjen 13, 2012 8:33 am    Předmět: Citovat

Díky za info. Jsem překvapená, jak intenzivně se voličstvo připravuje. Viděla jsem podpisové archy i Táni Fišerové. Vnímám Táňu jako posledního ''Havlovce'', jen neznám věci, které se jí podařilo prosadit. Už ta představa pí prezidentky je nová. Žena v Čechách zatím neprezidentovala, vnímáme i tento fakt jako přínos? V USA vyhrál Afroameričan nad ženou, jací jsme my, Čechové, potomci Libuše a Přemysla?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kolmart
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 31.7. 2012
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2012 12:20 pm    Předmět: Citovat

Já pevně věřím, že úloha českého národa se projeví tím správným směrem, protože tato úloha mu byla dána už při vzniku světa po potopě a tvorby prakontinentu Gondwana, kdy do tohoto prostoru byly vloženy zvláštní mocné síly. Myslím si a spousta dalších lidí to tak vnímá a čím dál víc se jich probouzí, že čas starého se nachyluje ke svému konci a zároveň se rodí období nového poznání a vývinu (zrození nových kvalit člověka) a kdo jiný by u toho neměl být než žena nebo ženský princip. Samozřejmě, že důležitá je taky mužská energie. Bez ní se zrození žádného člověka neobejde a máme každý v sobě, jak mužskou, tak i ženskou energii, jenom v jiném poměru. Jsou to vlastně obě strany jedné mince a vzájemným spojením vzniká jedno tělo. Taky si myslím, že ke změnám začne docházet v Praze, protože už to má toto město dáno v názvu, že na Prahu změn přijde hlavní úloha tohoto místa, ve kterém leží silné energetické místo zvané Vyšehrad. Změna se bude hlavně týkat duchovního vnímání, proto i Přemysl má ve znaku pluh, který má zúrodňovat duchovní půdu na tomto území, kde se inkarnují duše s tímto nelehkým úkolem. Víc si můžete přečíst třeba zde: http://smit.wz.cz/zrcadlo/view.php?cisloclanku=2008052401
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2012 9:37 pm    Předmět: Tak to hroch bohužel nevyhrál Citovat

V našem pražském senátním volební obvodě, kde kandidoval i Petr Binder (alias poutník Hroch) nám postoupili do druhého kola komunista Dolejš a odesačka Filipiová. Dřív jsem si myslel, že půjdu volit vždycky, abych zvolil menší zlo, ale teď zjišťuji, že na to asi nemám žaludek. Pro mě je to volba asi tak, jako mezi blátem a louží ..... Rolling Eyes U volby prezidenta to není tak dramatické, ale zatím jsem si tedy nevybral. Asi si nechám poradit intuicí, rozumově mi to něják nejde rozlousknout Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2012 7:56 am    Předmět: Volby do senátu Citovat

Po těch volbách jsem si v první chvíli myslel, že snad také půjdu volit bolševika, než senátorku s nejnižší účastí v senátu. Ale pak jsem si v jednom článku připomněl, že pan Dolejš slíbil provokatérům z MF Dnes lobovat za nějaký zákon o hracích automatech za příspěvek 1 milion do stranické kasy ..... takže na to s.... a nejdu nikam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
HonzaD
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.1. 2010
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2012 9:00 am    Předmět: Citovat

No, tu záležitost s Dolejšem bych neviděl tak jednoznačně.

http://www.blisty.cz/art/65500.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2012 11:50 am    Předmět: Vladimír FRANZ Citovat

kamo napsal:

P.S: pokud by se někdo pozastavil nad tím, že v předešlém příspěvku jsem mluvil o Vladimírovi Franzovi ................. pokud vím, V.F se nedostal do "užší nominace"...

Nestahuj kalhoty před brodem Dalibore, V.F. je též mým favoritem, vůbec nemám problém s jeho vzhledem. Bydlí v naší ulici, a tak mám k němu ze všech kandidátů nejblíže, a to i doslovně Very Happy
http://zpravy.idnes.cz/podpisy-kandidatu-na-prezidenta-da5-/domaci.aspx?c=A121018_110339_domaci_zep
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kolmart
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 31.7. 2012
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 10:20 am    Předmět: Citovat

Kdo by chtěl, tak se může podívat na toto video: http://www.inspirativni.tv/povidani-s-tanou-fischerovou/ , Já za sebe jen napíšu, jsou mi blízká tato slova: "Člověka nešpiní to, co vchází do úst, ale co vychází z úst, to člověka špiní." a taky: "Střezte se lživých proroků, kteří k vám přicházejí v rouchu ovčím, ale uvnitř jsou draví vlci. Po jejich ovoci je poznáte. Dobrý strom dává dobré ovoce, ale špatný strom dává špatné ovoce." Přeju vše dobré. Martin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
arikiran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.7. 2011
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 10:53 am    Předmět: Citovat

rozdělovat lidi na dobré a špatné stromy,zrno a plevy,vlky a beránky...je jedna možnost....
já se přikláním k možnosti,že v každém je to i to...
.......................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
kolmart
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 31.7. 2012
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 11:32 am    Předmět: Citovat

Je určitě pravda, že v každém je "to i to". Je taky pravda, že jako lidé máme svobodnou volbu k čemu se přiklonit a co podporovat. Pak za to, jak zasejeme, budeme sklízet. Pro dosažení dobré úrody je však nutné to co nerodí nebo rodí špatné plody vyřezávat a podporovat v růstu vše co plodí dobré. To je ta správná cesta. To potvrdí i každý sadař nebo kdo se stará třeba o vinohrad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
arikiran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.7. 2011
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 12:28 pm    Předmět: Citovat

každý šachista zas potvrdí,že k dobré hře je třeba i bílých i černých figurek...

k podpoře své teorie mohu vždy z okolního světa vybrat nějakou ilustraci,která to podporuje,což ale není žádný důkaz

.....................................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 3 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund