Fórum - Zobrazit téma - Prezidentka Táňa Fischerová - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Prezidentka Táňa Fischerová
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Prezidentka Táňa Fischerová
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2012 10:04 am    Předmět: Citovat

Ahoj všichni- prezident nebo panovník? Představitel státu, lidu, reprezentant?

Moudrý a mystiku praktikující či podporující, znalý či obeznámený vesmírných zákonů- takový jako Karel IV.- / a to ještě na tehdejší dobu !!!!!!/- tak to nevím, jestli se najde. Přitom v mládí nicmoc podmínky. Byl u svého strýce ve Francii chytat rozumy jako klučisko, učil se vládnout, panovat....tatík výbojný rytíř, mamka Eliška......přijeli do zbídačeného českého království.....prý se moc nedalo ani přespávat na pražském hradě.... no budoval, budoval...diplomacie...uměl to no.... dneska to hltají a cvakají nejen Japonci na foťáky a soukají to do kamer.

Krása, ojedinělost....nebo skanzen? Čeho?

Prezident tehdy, prezident nyní, prezident nástupce? Kdo si co pamatuje? Masaryk prý byl "tatíček", opěvuje se, bifluje se ve školách a jsou po něm pojmenovaná náměstí, školy apod.....a já si pamatuju, jak jako prckovi mně bábi povídala, jak bylo těžko, snad nejtěžší období, co prožila. Nebyla práce, zkrátka bída...Klema- ten se " právě vrátil z Hradu"- aby oznámil " vítězství pracujícího lidu". No kam to ti pracující dopracovali, to se celkem zná. Husák- za "popelníky" luštící očka novoroční projev v československém znění....ostatní státníky člověk ani nezná. Havel- asi i figurka podporovaná ze západu či nějakou skupinou- pravda a láska vítězí nad lží a nenávistí- srdíčko jako znak- a v bulváru Obermannová práskne jako jeho milenka, jak Dáše lhal do telefonu před její dcerkou, že je v Penklubu, když u nich srkal kafíčko. Omlouval se, že někdy zkrátka musíš.... podpantoflák nebo ne? Je jedno, hlavně že se po něm jmenuje letiště. Vašek Klausů- tak to je současnost- to zná celý svět- ty názory z jeho vět. Masaryk byl často vyobrazován na koni, stmeloval a burcoval národ, Klaus dává přednost soukromníkům a jezdí radši soukromými vlaky než národní společností...../stejně tak úředníci z finančáků a jiných institucí, úřadů- však jim to stát proplatí Very Happy /

Kandidáti na prezidentský post?
Z hlediska rovnováhy by bylo nejlepší, ať vládne každý chvilku nebo zkusmo někde v regionu, ať prokáže činy své dovednosti.

- jenomže- ať je to ten nebo ten, bude chleba levnější? Když vidím Vietnamce na nejlukrativnějších místech obchodovat ve městech, Poláky obšancovat náměstí a prodávat kdeco....skvělá broušená sklenička stojí tolik co dvě klobásy....nějak se mi to nepozdává. Hóóódně se musí změnit.
Jinak dík za přehled, za info, politika je mým okrajovým zájmem, dosbírávám bylinky, ať vyhraje ten nebo ten, maralový kořen a list se bude hodit vždycky. Jinak nedávno jsem se dozvěděl, že už mezi námi není Pepa Zentrichů, velká škoda, kdo ho znal a má k němu úctu, může věnovat kratičkou vzpomínku třeba. Já se až nyní dozvěděl, že jsem narozený ve stejný den jak byl on. Možná že proto ty bylinky, léčitelství, že by i vesmírně konstelační dědictví? Né, to né- a když- tak jenom záblesk....

Ahoj všichni, se to tu probudilo, Kolmarte, tys to tu dal- že reagoval i Kámo, hledím. Samozřejmě absolutorium Šamankovic za aktivitu- nechtěla bys být prezidentkou? Vždyť Tebe zajímá kdeco, tady bys našla i poradce Laughing Laughing Laughing
Harmonik. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2012 10:36 am    Předmět: Citovat

Ahoj Harmoniku Smile

no reaguji proto, že je to po nějaké době téma, ke kterému jsem měl chuť něco napsat, ačkoli se nejedná o esoteriku.
Někteří asi nebudou souhlasit, ale pro mě je konečně prezidentem se vším všudy ten stávající a když vidím ty, co mají přijít po něm...

No co, jak praví klasik: "Byli jsme za Rakouska, budeme i po něm." Smile

Cool
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2012 12:30 pm    Předmět: Citovat

harmonik napsal:
Ahoj všichni- prezident nebo panovník? Představitel státu, lidu, reprezentant?

Moudrý a mystiku praktikující či podporující, znalý či obeznámený vesmírných zákonů- takový jako Karel IV.- / a to ještě na tehdejší dobu !!!!!!/- tak to nevím, jestli se najde. Přitom v mládí nicmoc podmínky. Byl u svého strýce ve Francii chytat rozumy jako klučisko, učil se vládnout, panovat....tatík výbojný rytíř, mamka Eliška......přijeli do zbídačeného českého království.....prý se moc nedalo ani přespávat na pražském hradě.... no budoval, budoval...diplomacie...uměl to no.... dneska to hltají a cvakají nejen Japonci na foťáky a soukají to do kamer.

Krása, ojedinělost....nebo skanzen? Čeho?


harmonik napsal:
Prezident tehdy, prezident nyní, prezident nástupce? Kdo si co pamatuje?


No, právě...

harmonik napsal:
Masaryk prý byl "tatíček", opěvuje se, bifluje se ve školách a jsou po něm pojmenovaná náměstí, školy apod.....a já si pamatuju, jak jako prckovi mně bábi povídala, jak bylo těžko, snad nejtěžší období, co prožila. Nebyla práce, zkrátka bída...


Kdoví, co by bábi povídala, kdyby žila za opěvovaného "moudrého a mystiku praktikujícího či podporujícího, znalého či obeznámeného vesmírných zákonů Karla IV". Lid potřebuje modly a idoly. Ale kdoví, jaká byla skutečnost.

harmonik napsal:
Havel- asi i figurka podporovaná ze západu či nějakou skupinou- pravda a láska vítězí nad lží a nenávistí- srdíčko jako znak- a v bulváru Obermannová práskne jako jeho milenka, jak Dáše lhal do telefonu před její dcerkou, že je v Penklubu, když u nich srkal kafíčko. Omlouval se, že někdy zkrátka musíš...


Havel byl podle mne velmi statečný člověk. Ale jinak souhlas.

harmonik napsal:
- jenomže- ať je to ten nebo ten, bude chleba levnější?


Nejsou i jiné hodnoty, než levnější chleba?

harmonik napsal:
Když vidím Vietnamce na nejlukrativnějších místech obchodovat ve městech


A proč ne? Když jsou podnikaví a pracovití.

Před několika týdny, při příležitosti odhalení sochy králi Přemyslovi Otakaru II. v našem městě, jsme byli s Lenkou vedeni k tomu, abychom se v souvislosti s tímto králem angažovali na hlubší úrovni. Byla to úžasná a nesmírně zajímavá práce. A v jejím průběhu bylo Lence v naladění sděleno, že nejlepší prezidentkou by v současné době byla Táňa Fišerová. Ale i kdyby se na ten post dostala, tak by proti ní byly podnikány útoky, aby byla co nejdříve sesazena nebo aby sama odešla.

Ale bylo by to důležité, když by byla prezidentkou žena. Svět teď potřebuje naučit se vidět ženskýma očima. Lence bylo dále řečeno, že Táňa Fišerová je dost chytrá, vzdělaná, odvážná, čestná, je v ní Láska, a i velká síla. Má všechny předpoklady k tomu, aby v těchto nejlepších kvalitách zůstala. Takže ona by byla důstojná prezidentka. Mohla by ukázat, jaká by měla být politika. Čím by měla být politika. Že by měla být pro člověka. A vlastně by se to ani nemělo nazývat politika. Spíše by se to mělo nazývat péče o občana nebo péče o člověka. Lenka vnímala Tánino srdce a říkala, že v ní vnímá ženu pečovatelku a schopnost jednat v zájmu všech občanů. Budova vlády a dalších vládních budov by měl veliký pečovatelský dům, kde se věnuje péče občanům, lidem.

Ano, je to idealistické, alespoň prozatím. Ale podle mne potřebné. Se mnou to okamžitě zarezonovalo. Člověk, který má srdce na pravém místě a je zároveň inteligentní a soudný, nemůže být špatným prezidentem. Táňa Fišerová by vnesla do politiky tolik potřebné Světlo. Alespoň na chvíli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kolmart
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 31.7. 2012
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2012 12:39 pm    Předmět: Citovat

Není mi zapotřebí reagovat na všechno. Jen z příspěvku Harmonika i některých dalších je mi trochu smutno. Zajímavý je pohled Harmonika, který se hodně ohlíží do minulosti, hodnotí lidi z článků bulvárního tisku a dává přednost lamentování nad cenou jídla. Ano občas se ohlédnou, co se dělo za námi nebo v minulosti je potřebné, to nás každého i Harmonika asi už nejednou v životě vyškolilo, ale být otočený pohledem stále zpět a jít dopředu nebo přešlapovat na místě hrozí velkým nárazem nebo průšvihem. Jsem rád, že mnoho lidí si to uvědomuje a ví, že nelze se stále jen dívat dolů nosem k zemi a mít ohnutý hřbet a ví, že potřebují i duchovní chleba. Proto se zvedají a přijímají také energie z vyšších sfér. Jinak poučení při sklizni kořenové zeleniny lze také nalézt v pohádce o řepě nebo slova Boženky Cibulkové: "Vždyť proto jde člověk žít tělesný život, aby na Zemi rozvíjel duši, povznesl ji ke mně(Kristu-Z knihy Slovo Kristovo) a odevzdal mi ji jako dobrý pracovník své dobré a již hotové dílo. V tom je právě velikost zemského života, když za těžkých podmínek a při nedostatku času umí si člověk vydobýt duchovní chléb." Určitě je také pravda, že: KAŽDÝ OKAMŽIK ŽIVOTA NÁM DÁVÁ MOŽNOST SVOBODNÉ VOLBY A KAŽDÁ NAŠE VOLBA URČUJE JEHO DALŠÍ SMĚR. (Olivia Hoblitzelles)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kwisatz_Haderach
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 215

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2012 1:51 pm    Předmět: Citovat

Díval jsem se na video s paní Fišerovou na cestyksobe, které se natáčelo 3. října. Co o ní píšete hezkého sice může být pravda, ale já za sebe podporovat někoho, kdo působí dojmem, že prezidentem být nechce a "oni mě donutili", nemíním. Když to řeknu s velkou nadsázkou, přijde mi to skoro jako "porušování svobodné vůle" Táni Fišerové.

Je dobrou myšlenkou podporovat kandidáta určitých kvalit, ale to pro mne má smysl pouze tehdy, když o to ten kandidát skutečně stojí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
arikiran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.7. 2011
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2012 2:33 pm    Předmět: Citovat

ahoj Kwi

máš pravdu
jenže ostatní kandidáti na tom nejsou o nic lépe,je zase donutila bankéřská loby,agentura CIA,skupina bildenberg,atp...akorát to o sobě neříkají

..........................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2012 3:23 pm    Předmět: Citovat

Kwisatz_Haderach napsal:
Díval jsem se na video s paní Fišerovou na cestyksobe, které se natáčelo 3. října. Co o ní píšete hezkého sice může být pravda, ale já za sebe podporovat někoho, kdo působí dojmem, že prezidentem být nechce a "oni mě donutili", nemíním. Když to řeknu s velkou nadsázkou, přijde mi to skoro jako "porušování svobodné vůle" Táni Fišerové.

Je dobrou myšlenkou podporovat kandidáta určitých kvalit, ale to pro mne má smysl pouze tehdy, když o to ten kandidát skutečně stojí.


Já si myslím, že důležité je, že je připravena tu službu přijmout, když si ji lidé zvolí. Je to něco jiného, než dravé kampaně prezidentských kandidátů, jak je známe třeba z USA, kde sokové proti sobě ostře vystupují v médiích a snaží se jeden druhého dehonestovat a zesměšnit, za masivní podpory svých týmů a milionů dolarů. Pro mě je postoj Táni Fišerové naprosto v pořádku. Myslím si, že je v tom i její skromnost, že to bere tak, že není nenahraditelná, že mohou být i lepší kandidáti. Ale je nás hodně, kteří se to nemyslí, a pokud nebudeme jen pasivně přihlížet, a budeme připraveni dát to veřejně najevo, tak ona je zase připravena to poslání vzít a za naši důvěru nás odměnit.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2012 4:07 pm    Předmět: Citovat

Kwisatz_Haderach napsal:
Díval jsem se na video s paní Fišerovou na cestyksobe, které se natáčelo 3. října. Co o ní píšete hezkého sice může být pravda, ale já za sebe podporovat někoho, kdo působí dojmem, že prezidentem být nechce a "oni mě donutili", nemíním. Když to řeknu s velkou nadsázkou, přijde mi to skoro jako "porušování svobodné vůle" Táni Fišerové.

Je dobrou myšlenkou podporovat kandidáta určitých kvalit, ale to pro mne má smysl pouze tehdy, když o to ten kandidát skutečně stojí.


No viděli jsme stejné video a viděli a slyšeli různé věci:). Paní Fisherová sice říkala, že původně nechtěla usilovat o prezidentský post, ale nakonec vlivem dění ve společnosti a počtu pozitivních ohlasů na její případnou kandidaturu to prostě zkusí. Ne za sebe, ale za hlásání něčeho většího než je osobní prospěch.

Možná jsem to slyšel jen já, ale pravda je taková, že každý slyší to co potřebuje.

Sílu a zdar nám všem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2012 10:23 pm    Předmět: x Citovat

arikiran napsal:
ahoj Kwi

máš pravdu
jenže ostatní kandidáti na tom nejsou o nic lépe,je zase donutila bankéřská loby,agentura CIA,skupina bildenberg,atp...akorát to o sobě neříkají

..........................


A jejda ani konspirační teorie nechybí Cool
Jak jsem dnes četla, všude můžou být nastrčení agenti FBI nebo CIA. Tak pozor!

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2012 10:34 pm    Předmět: Re: x Citovat

[quote="samanka"]
arikiran napsal:
A jejda ani konspirační teorie nechybí Cool
Jak jsem dnes četla, všude můžou být nastrčení agenti FBI nebo CIA. Tak pozor!

šamanka


Konspirační teorie dost možná obsahují mnohdy více pravdy než informace, jimiž nás krmí média.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kolmart
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 31.7. 2012
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2012 8:35 am    Předmět: Citovat

Harmonik v předešlých příspěvcích zmiňoval J. Zentricha. Ten ve své knize Když padalo Slunce uvádí toto: Při dokazování pravdivosti během filozofického hledání bychom měli vždy mít na paměti několik základních atributů:
- člověku pochopitelná Pravda se mění s jeho vnitřní zralostí. Člověk tedy činí všechno tak, jak to odpovídá jeho současnému vnitřnímu stavu.

- k tomu, abychom o něčem pochybovali, často pouze stačí to, že danému nerozumíme.

-mnohé je dokázáno, co v podstatě není pravdivé. A mnohé je věčně pravdivé, ačkoliv pro to není důkazu.

-slyší-li moudrý Pravdu - snaží se ji následovat. Slyší-li hledající pravdu - občas ji zachová a občas o ni nedbá. Slyší-li hlupák Pravdu, dá se do smíchu. . .

Já osobně v těchto slovech cítím hodně Pravdy a moudrosti, děkuji všem, kdo přispěli nebo ještě budou nejen k tématu volby Táni Fischerové na prezidentku republiky přispívat. Hodně se na vašich slovech učím. Přeju vše dobré. Martin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
arikiran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.7. 2011
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2012 8:47 am    Předmět: Citovat

moudrý dneška byl kdysi také hlupákem...akorát měl to štěstí,že se životem poučil a pozvedl své Poznání...

a toto myslím čeká úplně každého z nás
.............................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2012 11:42 am    Předmět: Citovat

Já už jsem se s touto dámou jednou v politice spálil. Volil jsem jí a pak toho litoval. Hluboce mě zklamala, když prosazovala zachování "kastovního" systému ve věci pronájmu bytů. Kde lidé s dekretem z doby předlistopadové patřili k vyvolené kastě (shodou okolností takový dekret paní Táňa také vlastnila). Lidé z této kasty patřili mezi státem velmi přehnaně chráněné nájemníky, které prakticky nebylo možno vykázat z nájmu ani když neplatili a mohli bydlet za regulovanou cenu na úrovni asi 20 procent tržních nájmů. Zatímco ostatní neprivilegování občané patřili ke kastě zavržených, kteří naopak neměli v nájemním vztahu od státu ochranu prakticky žádnou, mohli platit libovolnou cenu a neměli žádné zastání. Paní Táňa vystupovala za zachování tohoto systému, což mi otevřelo oči a u mě tím navždy skončila. Hájit systém, kde jsou občané rozděleni do různých kategorií s různými právy, to je podle mě hluboce amorální, obzvlášť když patřím mezi ty vyvolené. Přirovnat se to dá k apartheidu v JAR nebo kastovnímu systému v Indii, do demokratické společnosti to nepatří. ...... Takže nenechte se zmást skořápkou jako kdysi já.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2012 1:45 pm    Předmět: Citovat

ahoj,
Kolmartíku, nemusí ti být smutno z příspěvků mých i těch druhých. Kdyžtak proštuduj " Čtyři dohody"- kde jedna z nich je- nikdy si nic neber osobně. /Nic z toho, co konají druzí, nedělají kvůli vám. Je to projev jejich vlastní reality, jejich vlastního snu./
V rychlokursu- nezneužívej slovo- vyjadřuj se jasně a přesně a to, co si myslíš......
- nevytvářej si žádné domněnky
-vždy všechno dělej, jak nejlíp dovedeš a umíš....

Možná byl můj minulý příspěvek ne zcela pochopen- idea byla- nový prezident- v této konzumní společnosti a době?

Proto chápu i Káma s jeho názorem, i když mě " pérobérec" až tak nerajcuje.
Zaznamenávám i ráznost Bobošíkové, té je též třeba. Okamura je mladý, 40 na prezidenta- ať si ještě počká. O Táni Fišerové jsem moc neslýchával, největší info až teď. Do podvědomí zkrátka neskočila. Jistě- adventní koncerty, parlament.... A není to trochu pozdě s těmi podpisy, když někde uvádí do konce října?
Není to dlouho, co kolega po cinkání klíčema v ulicích po listopadu se aktivně angažoval v pořádání mítinků Občanského Fóra- dnes když si vzpomene po letech, je mu hanba a líto vlastních aktivit- a to jenom chtěl změnu ve společnosti- stejně jak mnozí jiní. Kam se dospělo.
Táňa Fišerová sdělovala, že bude hájit dobro všech lidí, celé společnosti. Co je dobro a pro koho dobro /romská otázka? např./
Má duchovní cítění, je vyzrálá- ale bude mít vůbec čas v prezidentském postu pěstovat duchovnost?
Snad je to pořád pravda, že prezident je "nejvyšší voják" a má moc nejvyššího velení. /A teď prosím, kdo to víte přesně, odpovězte.Nedávno mi říkali, že když by se něco semlelo a byla mobilizace, tak budou povoláni do zbraně muži i ženy, že vláda změnila a schválila zákon o
mobilizaci.Není to ovšem ověřené!!!!/
Jak tomu bude ta duchovní Táňa velet? O čem si budou povídat s Putinem, Obamou a spol.?
Svět je na konci s dechem konzumní společnosti, žít pořád na dluh se nedá, nevyřeší to dle mého žádný jeden prezident. Základem musí být zas rodina, vzpomínám na fajn příspěvek Lendulky o rodině.
Vážím si vize, jak je tu popisována ohledně Táni Fišerové. Vnímám to zrovna tak.
Takže vzniknou malé spolky, rodiny, klany, státečky- to se už děje, kdysi my se Slovákama, dneska to zkouší Benátsko s osamostatněním od Itálie, v Belgii se to taky stále řeší....
To všechno předpověděl jasnovidec Cayce.
Taky používal přirovnání- špetka kvasnic dá vykynout celé díži. Třeba bude na Hradě Táňa Fišerová.
A kdyby ne , jedeme dál. Člověk se musí přizpůsobit a na této planetě je to stejnak zajímavé-
-Ta nejkrásnější růže kolikrát vzejde z něčeho mnohými tak nevábného Very Happy
Močál, kam slunko nedosvítí, se dokáže přeměnit vysušením v tu nejúrodnější půdu. / Tomu se říká odpor prostředí/. atd. atd.

Poslední dotaz- může být opravdový reikista současným politikem?
Bez narušení a porušení páté čakry?

Mějte se krásně, Harmonik.
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2012 2:10 pm    Předmět: Citovat

Beppe napsal:
Paní Táňa vystupovala za zachování tohoto systému, což mi otevřelo oči a u mě tím navždy skončila. Hájit systém, kde jsou občané rozděleni do různých kategorií s různými právy, to je podle mě hluboce amorální, obzvlášť když patřím mezi ty vyvolené. Přirovnat se to dá k apartheidu v JAR nebo kastovnímu systému v Indii, do demokratické společnosti to nepatří. ...... Takže nenechte se zmást skořápkou jako kdysi já.


Kdo z nás někdy v životě neudělal nějakou vážnou chybu? A samozřejmě, když je někdo veřejně činný, tak tu chybu vidí každý a může mu ji otloukat o hlavu ještě za sto let. Chápu Tvůj pocit křivdy Beppe, ale do jejích skutečných pohnutek tehdy ani Ty, ani já nevidíme.

Kromě toho, všichni se vyvíjíme, poznáváme, uplyne deset, dvacet let a z člověka může být někdo jiný - v dobrém či ve zlém.

Moje přesvědčení, že Táňa Fišerová je slušný a schopný člověk a že by byla hlavou naší země na svém místě, nemůže nijak ovlivnit nějaká její dávná chyba.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 2 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund