Fórum - Zobrazit téma - Lokalni anestezie - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Lokalni anestezie
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Lokalni anestezie

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ariadney
Nováček
Nováček


Registrace: 15.7. 2012
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne červenec 15, 2012 7:40 pm    Předmět: Lokalni anestezie Citovat

Ahoj,

chtela bych se zeptat zda ma nekdo z vas zkusenosti s lokalni anestezii, kdyz je zasveceny do Reiki? Ja mam R2 a vim, ze ma mistryne mi rikala, ze ji u zubare nemohli umrtvit pusu, protoze reiki odvadelo tu anestezii z tela porad ven.
Mate s tim prosim nekdo zkusenost? Smile
Mam jit zanedlouho na celkem neprijemny zdlouhavy zubni zakrok Smile

DIiiiiky .-)
Ari
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2012 12:31 pm    Předmět: Re:LA Citovat

Ahoj Ari,
bežne LA programujem do zubárskeho kresla.Ale len pokiaľ sa jedná o odstránenie zubného kameňa(kazu) a plombovanie.Pri extrakcii si radšej zaplatím 10,-Eur ... "a je to!"Rozhodni sa sama za seba.

Ten komfort stojí za TO! Embarassed moi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
abeille
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.3. 2011
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2012 2:00 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Ari - taky mám R2 - a u zubaře nemám problém ,umrtvení funguje na 100 % . Když už sedím na zubařském křesle , Reiki nepoužívám - začnu s ním,až začne anestezie odeznívat a zub či rána přichází k sobě - což je tak za 2 hodiny po zákroku - a trochu bolí.
Ať ti ten zubařský zákrok dobře dopadne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: út červenec 17, 2012 9:22 am    Předmět: Re:LA Citovat

Reiki anestéziu nezruší,chémia funguje,problém je v mysli!Ver si! ... a hneď je Svet krajší. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: út červenec 17, 2012 5:19 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím, Reiki nic "neruší", pokud jsou problémy, "generuje" je mysl.
Reiki Ti naopak může pomoci ke klidu v průběhu zákroku. Můžeš soustředit svoji mysl na cokoliv, co Tě podporuje a dodává Ti jistotu- a vše proběhne v porádku, jak jen je možné.
Zvěsti o tom, že Reiki ruší anestezii jsou šířenými pověrami. Ovšem - když tomu někdo chce věřit, možná se dočká toho, v co věří.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2012 11:16 am    Předmět: x Citovat

Souhlas. Taky si hezky pošlu na celou návštěvu a jsem klidnější nebo když mě čeká něco zvlášť nepříjemného, tak dám homeo, ale trhat nebo něco podobného bych bez injekce neriskovala. Na to je můj strach
ze zubaře příliš velký Laughing

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2012 10:24 pm    Předmět: Citovat

U sebe mám vypozorováno, že jakmile mám v těle něco cizího, tak můj organismus se nastartuje a snaží se urychleně nepatřící věci vyloučit.
U moře jsem se píchla o ježatku a jed se poměrně rychle z mého těla vyloučil Když mě jednou píchla včela, tak mi to hodně rychle oteklo, udělalo se mi zle a za chvilku bylo vše v pořádku.
Takže u zubaře umrtvení funguje, ale moje tělo se to snaží urychleně zpracovat, proto mi doktorka někdy anestezii připichovala.
Od té doby co vím, že to takhle mám, tak si před zubařem říkám, že je to takto v pořádku, "dovolím to" a nepřipichuje mi.

Také si posílám Reiki do situace.
Držím ti moc palce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: so červenec 21, 2012 11:21 am    Předmět: Citovat

polgara1 napsal:
U sebe mám vypozorováno, že jakmile mám v těle něco cizího, tak můj organismus se nastartuje a snaží se urychleně nepatřící věci vyloučit.

U moře jsem se píchla o ježatku a jed se poměrně rychle z mého těla vyloučil Když mě jednou píchla včela, tak mi to hodně rychle oteklo, udělalo se mi zle a za chvilku bylo vše v pořádku.

Takže u zubaře umrtvení funguje, ale moje tělo se to snaží urychleně zpracovat, proto mi doktorka někdy anestezii připichovala.

Od té doby co vím, že to takhle mám, tak si před zubařem říkám, že je to takto v pořádku, "dovolím to" a nepřipichuje mi.


Bavili jsme se o tom již dříve s Lenkou a ona říkala v podstatě totéž, včetně toho, že pokud člověk něco takového pozoruje, tak je dobré říct, že je to takto v pořádku, a třeba i požádat, aby se účinek anestetika v průběhu zákroku neoslaboval. Jinak, já osobně jsem s tímto problémy nikdy neměl a můj zubař mi dává injekci při každém vrtání.

Lenču taky nedávno po mnoha letech píchla včela a byla překvapená, že jí to vůbec nenateklo, ani moc nebolelo, na rozdíl od dřívějška, a bylo to rychle pryč.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ariadney
Nováček
Nováček


Registrace: 15.7. 2012
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po červenec 23, 2012 6:19 pm    Předmět: Citovat

Diky za rady Smile Uplne vim, ze jsem to potrebovala slyset.
Byla jsem ted na mensim zakroku (jeste ne na tom velkym) a proste jsem si rekla ze potrebuju aby ta anestezie fungovala. Dali mi polovicni davku a trvala mi 2x dele nez ta normalni davka. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 11:12 am    Předmět: Citovat

Tak to je moc fajn. To jsem ráda, držím palce i na velký výkon. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sadlos
Nováček
Nováček


Registrace: 28.12. 2012
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá prosinec 28, 2012 11:03 am    Předmět: Re: Lokalni anestezie Citovat

Ariadney napsal:
Ahoj,

chtela bych se zeptat zda ma nekdo z vas zkusenosti s lokalni anestezii, kdyz je zasveceny do Reiki? Ja mam R2 a vim, ze ma mistryne mi rikala, ze ji u zubare nemohli umrtvit pusu, protoze reiki odvadelo tu anestezii z tela porad ven.
Mate s tim prosim nekdo zkusenost? Smile
Mam jit zanedlouho na celkem neprijemny zdlouhavy zubni zakrok Smile

DIiiiiky .-)
Ari


Je to v pohodě. Já osobně jsem byl z anestezie tak rozhozen, že jsem volal mámě z JIPky s radostí a úsměvem na rtech. Horší pak byla bolest, když to odešlo, ale to už je věc jiná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: pá prosinec 28, 2012 11:31 am    Předmět: Re:LA Citovat

Sadlos,
ak veríš prírodným zákonom, niet dôvodu aby narkotikum/anestetikum zlyhalo. Ešte srdce ako zvon a ... "malá domov! " Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund