Fórum - Zobrazit téma - do nemocnice... - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - do nemocnice...
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

do nemocnice...

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bara
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 20.4. 2008
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2012 7:17 am    Předmět: do nemocnice... Citovat

ahoj přátelé,

také díky vám jsem nakonec otěhotněla a doma máme půlroční děvčátko Very Happy . ale má radost netrvala dlouho, můj lékař mi našel dvě pravděpodobně endometriální cysty a zhruba za 2 týdny musím do špitálu na jejich odstranění. já už to sama nějak zvládnu, ale malou musím přestat kojit, budu od ní skoro týden pryč, jak to zvládnout? je mi smutno, že budu muset přetrhnout to pouto, odstavit ji od mateřského mléka, nebýt s ní... ona je se mnou nejraději a nejvíc! a taky se, přiznám, trochu bojím - narkózy, všech těch procedur, konečné diagnozy, co vše mi v mém věku budou muset "vzít"... prosím o povzbuzení. jste skutečně úžasní, vždy vás ráda čtu Very Happy . moc děkuji. bára
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2012 7:44 am    Předmět: Vydrž ! Citovat

Drž se Báro, ty to zvládneš! Very Happy

Nemysli na to, že budeš bez malé, ale na to, jak se k ní zase vrátíš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Bara
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 20.4. 2008
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2012 7:57 am    Předmět: ahoj Citovat

děkuju zbultrane,

tvá slova jsou pro mě důvod k úsměvu Very Happy . mám radost, že ses zastavil...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2012 10:57 am    Předmět: x Citovat

Ahoj Báro,
klasicky, vždyť jsme na reikiwebíku, máš možnosti, kromě svého trápení použít, hádej co Smile Můžeš si nareikovat situaci, tedy celou "nemocniční akci". Prostě poslat univerzálně na celou situaci a určitě budeš klidnější. Neboj se ptát a nenech se odbýt, ať máš ke všemu dost informací (myslím naše zdravotnictví a lékaře).
Navíc jsou tu možnosti jak tomuhle všemu trochu napomoct, včetně doléčování - od bylinek, homeo, reiki až po nějakou dobrou kamarádku, které tě nejen povzbudí a bude tím procházet s tebou. Něco jako dula
u porodu. Mužský v tomhle hraje zase jinou, svoji, chlapskou, roli, to je bez debaty.
Ať to dobře dopadne a jsi zase brzy doma! Smile

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2012 5:01 pm    Předmět: Citovat

Báro, třebaže se neznáme osobně - dovedu si asi představit, jak se cítíš. Jsem s Tebou. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Bara
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 20.4. 2008
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2012 5:13 pm    Předmět: ahoj Citovat

šamanko a damao,

věřte mi, že vaše příspěvky mi uklidnily srdíčko víc než medikamenty Smile.

jen malé doplnění, šamanka trefila do černého: kamarádka homeopatka mi vybrala bachovky pro mne, pro malou dcerku, i sedmiletého syna, aby to zvládli. přestože to bude (doufám!) jen pár dnů, přijde mi to trochu jako věčnost... s miminkem (i synem) jsme si vybudovali tak silný vztah, jsme tak propojení - a teď se paradoxně bojím toho, že jim budu scházet... ale na všechno samozřejmě půjdu s reiki Wink

děkuji vám, vážím si toho, že mě slyšíte Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2012 5:41 pm    Předmět: Citovat

Milá Báro, samozřejmě, že jim budeš scházet, ale právě takové odloučení - není přece až tak dlouhodobé - často vztahy (i s dětmi) okoření, ukážou, co je nezdravé a posílí to, co zdravé je.
Máme-li někoho ve svém srdci, může být s námi nebo v Austrálii, z našeho srdce nezmizí. Nepochybuju o tom, že si to uvědomuješ a Tvé děti se to prostě možná právě nyní naučí. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2012 10:57 am    Předmět: Citovat

Ahoj Baruš, držím palce, naprogramuj to a všechno dobře dopadne. Ber to jako zkoušku. No já jsem to jako maličký taky přežil, různé epizodky. Tak jako prcek dvojče prý mám takovéto zážitky, když máma byla pryč a hlídal tatík. Flašenky byly na krmení " divé zvěře" nachystány, ale...ale....Taťka to jaksi popletl, protože když se mamka vrátila, tak jsme oba vřískali stereo. Ale strašlivácky. No tatovi se povedlo jednomu dát dvojtou dávku a druhý byl hladový. No byli jsme na tom stejně, protože ten překrmenej se poblil, všechno vylítalo a hlady jsme vřískali s brašulem oba dva. Laughing Přežili jsme. Přežijete taky. Wink

Přeju z celého srdce brzké uzdravení a harmonicky poklidný život.

Harmonik, Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund