Fórum - Zobrazit téma - Reiki - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reiki
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reiki
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vyzkoušejte si
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: so březen 09, 2013 12:20 pm    Předmět: Citovat

Roso napsal:
Mokro, ještě neznamená oceán..

Není Roso, a co přesně tím míním vysvětlím níže.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: so březen 09, 2013 1:04 pm    Předmět: Citovat

okenko napsal:
jak popsat bdělost ?

Je to bdělá přítomnost, bez minulosti, bez budoucnosti.
Bdělost je Ducha-přítomnost, pozornost bez vztahování k čemukoli, bez vlastníka, poslední pozorovatel…..To, co je zde stále a dostává se ke slovu až když je mysl (ego) tichá.
Je to To, co zůstává i po destrukci těla, tedy To, co je zde stále a je to jediné skutečné.
Cesta k Němu ale tak jednoduchá není, neb jsme zvyklí vše vztahovat k sobě, tedy k tomuto tvaru, tomuto tělu, a vede skrze uvědomování si a pravdivost k sobě samému, skrze bdění. V praxi to znamená, že například vím, že zrovna v tuto chvíli jsem podrážděná, nejistá, nervózní atd…což je způsobeno tím, že něco nepřijímám, a z kteréhokoli nepřijetí (je za ním strach) vzniká naprosto veškeré napětí.

Že je Kristus Láska, na tom se asi většinou shodneme, ale co to je Láska? Láska je bezpodmínečné přijetí, tj. přijetí toho co je, přesně tak jak to je.
Pokud se ale například budeme nutit milovat někoho, nebo něco, co (ať už z nám známých nebo neznámých důvodů ) odmítáme, budeme se tak jen chtít vytáhnout do vzduchu za kaničky od bot, a staneme tak ve vnitřním konfliktu.
Přijmout (odevzdat sebe) to, co nepřijímáme, můžeme jedině tehdy, když jsme si vědomi svých napětí (nepřijetí) a zároveň toho, co za našimi napětími skutečně je, bez toho to možné není.
A uvědomovat si je v danou chvíli nelze bez toho, abychom tuhle bdělost trénovali.
Není možné změnit svoje zažité vzorce myšlení a chování bez toho, abychom si je nejdříve uvědomili (ve chvíli kdy se dějou) a zároveň s tím je také pravdivě pojmenovali.

Církev vykládá Učení po svém, černobíle, její dogma je založeno na strachu a poslušnosti farníků.
A tak třeba jde křesťan do kostela, pan farář hezky promluví, dotyčnému tam je pěkně, a v tu chvíli si tento člověk třeba i uvědomí, že v něčem nesmýšlí, či nejedná dobře, jenže…pak jde domů, dvakrát to sousedovo nepřístojné chování přejde, ale po třetí nabere vrch jeho „spravedlivé“ rozhořčení a je zle. Církev obecně nemá zájem na tom, aby člověk nahlédl svoje tendence a jejich příčiny (mechanismy fungování mysli), a tím, co a jak káže je člověk často jen potlačí, zamete pod koberec, a tak je křesťan ve věčném střetu s tím, jaký by měl podle pane faráře být, a tím, co se v něm odehrává doopravdy. No, a pak to vypadá tak, jak to vypadá. Dvojakost →pokrytectví→ hřích→kání se→ znovu opakující se tendence=stálá oscilace mezi dvěma světy. Základním know-how je zde po staletí vina, tedy hřích a strach z trestu.
A když už pak něco v tom životě zrovna není něco vůbec k vydření, tak se v modlitbách prosí a žadoní...

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: so březen 09, 2013 9:31 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, tak reiki funguje skvěle. Tomas 3, chtěl jsem ti odepsat hned, ale pak jsem si řekl, že mne zastoupí zdejší skvělí diskutéři. Opravdu ti nejexcelentnější. Laughing

Ježíš Kristus- toto oslovení jako spojení není z těch nejsprávnějších. Ježíš z Nazaretu, syn tesaře, je zajisté přesnější.
Kristus- to je vlastně Ježíš s tzv. " Kristovým vědomím". Kristovo vědomí mělo a má velice mnoho lidí. Vlastně by " Kristovo vědomí" měli mít všichni opravdoví křesťané. Podle "christ" se začala nazývat skupina lidí- tak vznikli křesťané.

Ježíš nebyl Bůh- byl ---syn Boží. Osoba se schopnostmi konat zázraky. Zřejmě ovládal zákony proměny hmoty a ducha, ovládal jedinečnou energii.
Proměnit vodu ve víno- to dokáže i příroda- ale chvíli jí to trvá- než dozrají hrozny. Měl zvláštní schopnosti- ale dokázal je předávat. Vychovával učedníky. Ti prý ty schopnosti / aspoň částečně/ měli. No v reiki taky mistři vlastně - " naladí reiki žáčky" tak, že jim vycentrují čakry. Prý doživotně. Možná v tomto je to velice podobné. A v mnohém dalším. Faráři také předávají energii rukama- při žehnání, sv. přijímání...dávají křížek na čelo / v místě 6. čakry/.Spojení dlaní při modlitbě, poklek, sklonění hlavy / otevření prostoru zadního aspektu 6.čakry/, stimulace 7. čakry, pozvednutí vědomí např. kadidlem- to jsou precizně funkční polohy a úkony. Atd. atd.
Ježíš z Nazaretu nezůstával v chrámu, cestoval, setkával se s lidmi, uzdravoval..... Opravdoví mistři Reiki také vychovávají nástupce, předávají léčitelské umění dál.....
Zažil jsem vyprávění jednoho faráře, jak byl v Medžugorii a tam zažil něco jako zázrak- rozšířilo se mu vědomí....reikista by to komentoval- rozšířila a otevřela se mu čtyřka čakra.....
Reiki je pro mne supr v tom, že jedinec nikde nemusí patřit, být organizovaný. Není svazován přikázáními jako např. katolíci.
Takže " kristovo vědomí"- může zažít každý. Je potvrzeno i jasnovidnými médii. Je to něco jako - nadvědomí- opravdová neomezená láska- akáša- databanka všech činů a konání.....
Ve zvláštních stavech lze přecházet po žhavém uhlí, matka v ohrožení dítěte uzvedla tunu vážící auto, apod.

No já mám z okolí zkušenosti, že věřící a "kosteloví" se vyjadřují o energii reiki jako né od Boha, nepřijímají ji, ba kolikrát si myslí, že to je od satana apod. Přitom žehlí jen lavice v kostele oproti reiki lidičkám mnohdy bádajícím dál v energetických systémech a léčebných metodách, praktikách.......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Tomas3
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 5.3. 2013
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 12:45 am    Předmět: Citovat

Nebyl jsem teš skoro 2 dny u počítače a je tu najednou pár příspěvků vcelku obsáhlých. Tak odpovím útržkovitě. RoSo - omlouvám se napsal jsem to malinko nepřesně co se týče těch válek. Mluvil jsem pouze o zakladatelech náboženství, tzn. už ne o tom co v průběhu dějin natropili ostatní představitelé…tzn. zakladatel Islámu měl své vojsko, které používal. Ježíš Kristus by vojsko nikdy nepotřeboval. Nemůžu úplně souhlasit s tím „Úplně nahoře se to scvrkává do trojice Brahma-Višnu-Mahešvara, neboli G.O.D Generator (Tvůrce)-Operator (Udržovatel)-Destructor (Ničitel) a všechny tyto 3 aspekty se spojují v jednom a to je DATTATREYA". Asi to tak v hinduismu je. Řečen je příspěvek asi v podobnosti s křesťanstvím jestli jsem to správně pochopil. Křesťanství má Boha trojjediného tzn. Otec, Syn a Duch svatý. Ničitel je satan, který je otec lži, z celého „srdce“ nenávidí Boha a k nám lidem chová zcela neúprosnou nenávist. A taky jak si napsal „Je to jen pýcha křesťanství a ostatních náboženství, kdy si myslí, že oni jsou ti vyvolení. Je to jen nepochopení Ježíšova poselství ale i dalších...“ Nevím jak u ostatních náboženství, ale i dnešní křesťanská církev i se svými mouchami nepovyšuje jednoho člověka nad druhým. A je úplně jedno jakého je ten člověk vyznání nebo ateista. To by Vám řekl jak obyčejný farář tak papež, i když teď prozatím žádného nemáme. (8-D). Vzhledem k tomu, že Ježíš byl schopný vidět i do budoucnosti, věc s rozdělením náboženství ho velmi trápila. To jsme prostě my lidi…Jinak příspěvek o tom, že církev je taková nemocnice, můžu říct je to docela trefné.

.Meditaci znám ze Silvovi metody, ale poznal jsem, že ke spousty věcem vůbec nepotřebuji Boha. Odstavil jsem ho na druhou kolej. Podvědomí vše řešilo samo, i když jsem věděl, že je propojeno s nadvědomím. Ani jsem si to neuvědomoval, ale postupně jsem se odkláněl od Boha, už nebyl tak potřebný. Jinak na těch přednáškách se nechodilo po ohni, ale po skleněných střepech kdo chtěl.(8-D).
K modlitbě se obracím ne jenom do sebe, ale mluvím s prosbami přímo k Bohu. Co se týče Sai Babi, snad se nikoho nedotknu, ale pro mě je to jen další z falešných proroků, jejichž pravost se dá rozpoznat po ovoci. On opravdu žádný světec nebyl. Tady je příspěvek, i kdyby z toho byla jen část pravdy http://www.oslikuv.net/vnitrnihlas/sc-cl-26.htm , tak mluví za dost. Světců bylo v dějinách církve hodně a v současné době je jich také dost. Ve 20. století to byl třeba sv. Pio. Po 1. světové válce se modlil před křížem Ježíše Krista a v modlitbách ho prosil o to, že chce hříchy lidí vzít na sebe. Z kříže začala téct krev z Ježíšových ran, z čehož byl hodně překvapený. Když přestala krev téct, ucítil obrovskou bolest v částech těla, kde byl Ježíš probodnut, zejména v srdci. Tehdy se mu otevřely všechny na těle Ježíšovi rány, které mu tekly neustále dalších 50 let. Lékaři ho zkoumali celá léta dělali různé testy, dokonce dávali pečeť na obvazy, aby zjistili pravost. Pio stigmata nechtěl, s bolestí souhlasil, ale nechtěl, aby to lidé veděli. Jeden lékař mu řekl, že si stigmata vsugeroval, načež mu odpověděl ať si vsugeruje parohy a třeba vyrostou....Pio a všichni tito světci nerozmlouvali s žádnou kristovskou energií, ale s konkrétní osobou-Bohem Ježíšem Kristem. Pio konal také spousty zázraků jako uzdravování, bilokace, nahlížení do duší lidí, exorcismy, zvláštní vůně z krve ze stigmat atd. V životě vyzpovídal mnoho miliónů lidí a obrátil k Bohu obrovské množství lidí. Byl velmi nebezpečný pro Božího nepřítele, který ho napadal do posledních chvil života jak fyzicky, tak psychicky. Tady je o něm jedna kratší kniha http://web.katolik.cz/feeling/library/padrepio.pdf

Byla tu poznámka, že Kristus je tu s námi. Je pravda, že Ježíš Kristus zde s.mezi je. Na Zemi je spousta lidí, kteří vyznávají spousty náboženství, mají různé názory, to tak je. Všechny duše ale předstoupí před Ježíšem Kristem. On je totiž jediná cesta přes kterou se dostaneme k Bohu-Otci. Ježíš řekl - Já jsem ta cesta, pravda i život. Nikdo nepřichází k Otci než skrze mne. Co se týče toho kristovství, o kterém tady píšete a je dnou z hlavních myšlenek New Age, netušil jsem, že je to mezi lidmi opravdu takto rozšířeno. Je mi jasné, že vám to nevyvrátím stejně jako vy mě moje přesvědčení (8-D). Alice Bailey vycházející z Petrovny Blavatské poprvé použila výraz Nové éry a byla zakladetelkou tohoto hnutí. Velmi zajímavý je plán, o kterém A. Bailey psala v r. 1945, který ji nadiktoval nějaký duch. Je to docela drsné. Je to řečeno od času 9:40 této přednášky http://www.youtube.com/watch?v=wm9CkJYokJA&feature=relmfu . Jinak to pokračuje zde http://www.youtube.com/watch?v=I5ZLYGU2Apg . Jinak co se týče té přednášky o hudbě, to musí člověk brát s rezervou...Pokud někdo chcete vědět jaký je rozdíl mezi Ježíšem Kristem a uváděným kosmickým kristovstvím přečtěte si knihu Kristus podle New Age od Alessandra Oliveri Pennesi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
lenap
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 23.4. 2009
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 9:30 am    Předmět: Citovat

ad bdělost
http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/531622_517770838262705_222799495_n.png
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 12:18 pm    Předmět: Citovat

Tomas3 napsal:
On je totiž jediná cesta přes kterou se dostaneme k Bohu-Otci.


Jak k tomu tak přijde takový amazonský kmen, co v životě o kresťanství neslyšel? Confused

Stále totéž Tome. Cool
Přijdeš si sem se svojí pravdou, svým přesvědčením a prezentuješ jej jako tu jedinou pravdu.
Jsi skrz na skrz infikovaný virem církevních dogmat.
Namísto toho, abys se sám plně věnoval tomu, co je pro tebe dobré a děkoval Pánu, že jsi našel, to co jsi hledal, tak tady kážeš. Protož kdyby tomu tak opravdu bylo, na podobné aktivity by ti nezbýval čas.

Hledáš kde jaké drby na internetu (například ty o Sai Bábovi), a sám tomu věříš, protože se ti to hodí do krámu, namísto toho, abys věnoval ještě větší pozornost slovům Kristovým.
Jevíš se mi dosti podobně, jako ten mecenáš, co při plánování výstavby nové vesnice trval na vystavbě dvou kostelů v této malé vesnici, víš proč? No přeci ten jeden kostel bude ten, do kterého bude chodit, a ten druhý je ten, do kterého on nikdy nevkročí.
Podobně jako tvoje stálé vyhraňování se, kázání o tom, co je to pravé a co je zatraceníhodné. Mám však za to, že tvoje názory by ocenil mnohý z farníků, že bys u nich jistě našel dobré porozumění. Proč chceš ještě něco jiného?
Vymlouvá ti zde snad někdo tu cestu tvoji?

Proč jdeš se svými radikálními prohlášeními do zdejší diskuse, a proč zde cosi píšeš, když nereaguješ na konkrétní věcí, co zde lidé píší? Co z napsaného konkrétně ti dává myslet si, že jde o jakési New Age? Proč si myslíš, že lidé zde píší z něčeho jiného než je vlastní zkušenost?

To, co jsem ti tady napsala není filozofie, je to osobní zkušenost, ale protože stejnou zkušenost nemáš (a tu vlastní jsi postavil do opozice), tak ani nechápeš, že by ji mohl někdo mít, nedokážeš toto rozlišit. Přes svoje přesvědčení takto nemůžeš ani nahlédnout, že Satji Sai Bába je Avatarem, nemám ti to za zlé, ale prosím neznevažuj zde to, o čem vůbec nic nevíš, protože stále jen vyhledáváš a ztotožňuješ se s něčím, co tě utvrzuje ve tvém přesvědčení.

Celé tvoje zdejší psaní, jak způsob, tak obsah, vykazuje známky fanatismu, a proto na mne působí jako jakási nešťastná osobně-iniciativní církevní agitka.

Sám sobě si polož otázku, čeho tím chceš dostáhnout?
Proč nediskutuješ s lidmi na křesťansky zaměřených webech, se kterými si jistě porozumíš Question

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 12:38 pm    Předmět: Re:lenap Citovat

lenap napsal:
ad bdělost
http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/531622_517770838262705_222799495_n.png
Smile


Ten obraz vypovedá názorne a jasne! Vďaka! ... Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
abeille
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.3. 2011
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 1:42 pm    Předmět: Citovat

lenap napsal:
ad bdělost
http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/531622_517770838262705_222799495_n.png
Smile


To je krásné Laughing - ale má znalost angličtiny je v podstatě neexistující - mohla bych poprosit o doslovný překlad? (je to asi slovní hříčka, že...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
abeille
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.3. 2011
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 1:45 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:


Jak k tomu tak přijde takový amazonský kmen, co v životě o kresťanství neslyšel? Confused


Jednu diskuzi na podobné téma jsem už kdysi četla - věřící a praktikující křestan vznesl na foru otázku, kam se asi dostanou primitivní kmeny z Afriky ... k Bohu - dle něho - jistě ne.
Přitom tyhle kmeny mají k Bohu a přírodě mnohem blíž než ledajský křestan , který svého Boha zavřel do kostela.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 5:43 pm    Předmět: Citovat

abeille napsal:
je to asi slovní hříčka, že...


Je to taková slovní hříčka, nalevo je mysl lidská, která je neustále hlučící přeplněná „Mind Full“, a napravo je "Mindful", tj.cosi jako „smysluplný“ (meaningful) obraz kterým disponuje pejsek.
V bublině je vidět lidská spřádající mysl, těkající mezi minulostí a budoucností, neustále po něčem bažící, a v pravé bublině je psí, zcela přirozené vnímání pouze toho, co má právě před čumáčkem.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
abeille
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.3. 2011
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 7:17 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:

Je to taková slovní hříčka, nalevo je mysl lidská, která je neustále hlučící přeplněná „Mind Full“, a napravo je "Mindful", tj.cosi jako „smysluplný“ (meaningful) obraz kterým disponuje pejsek.
V bublině je vidět lidská spřádající mysl, těkající mezi minulostí a budoucností, neustále po něčem bažící, a v pravé bublině je psí, zcela přirozené vnímání pouze toho, co má právě před čumáčkem.
Smile


Dík. Zadala jsem si ty dva výrazy do překladače, ale nebylo to moc smysluplné. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Tomas3
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 5.3. 2013
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 9:53 pm    Předmět: Citovat

toora - co se týče Sai Baby, dal jsem tu stránku jen jako příklad...docela pochvalně o něm mluví Josef, možná se Vám to bude líbit http://www.youtube.com/watch?v=fvwePH50ZKM , který o něm přečetl hodně knih a je odpůrce křesťanských dogmat. Tam mluví i o tom Kristovi, jak jste chtěli vědět odkud mám tu informaci. Docela zajímavě ho popisuje cca o 5 minuty. Mluví i o dalších indických avatarech. Neříkám, že se slučuji zcela s jeho myšlenkami. Co se týče těch indiánů, je blbost, aby se nedostali k Bohu. V životě se nesetkali s křesťanstvím, stejně jako hromada lidí po celém světě, ale je úplná blbost, když někdo řekne, že jsou zatraceni. Když je člověk dobrý a chová úctu k Božímu tvorstvu, tak samozřejmě není žádný důvod Boha, aby by ho k sobě nepustil, jedině, že by Boha přímo odmítnul. A takto to říká i církev.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
lenap
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 23.4. 2009
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: po březen 11, 2013 8:13 am    Předmět: Citovat

já jsem si vyložila Mind full = plná mysl; Mindfull = dbalý = bdělý

jinak jsem si také říkala, že by bylo zajímavé, pokud by se někomu chtělo zamyslet se nad psychologickým mechanismem, který ponouká přesvědčovat další lidi o své pravdě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: po březen 11, 2013 9:11 am    Předmět: Citovat

možná se jedná o pocit bezpečí - pojď se mnou moji cestu a moje přesvědčení. Patřit do skupiny silná energie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: po březen 11, 2013 12:50 pm    Předmět: Citovat

lenap napsal:
já jsem si vyložila Mind full = plná mysl; Mindfull = dbalý = bdělý

Jasně, tak to je dobře, a co do významu je to vlastně totéž.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vyzkoušejte si Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 5 z 9

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund