Fórum - Zobrazit téma - MMS - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - MMS
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

MMS

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mrtvybrouk
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 19.7. 2007
Příspěvky: 129

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 12:17 pm    Předmět: MMS Citovat

Dneska jsem dostala zprávu o tomhle, že je to dobré.... Nemáte s tím někdo osobní zkušenost..?

http://mms.prirodni-leciva.cz/mms-miracle-mineral-supplement-kniha-o-mms/d-41917/?sklik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 1:53 pm    Předmět: x Citovat

A sakra! Učinkuje okamžitě na všechno a neexistuje na světě nemoc, kterou by za chvíli, nejpozději do pár dnů, nevyléčil.
Píše se v informacích. Hmmmm

Trošku mě zarazilo, že je potřeba si zakoupit ještě knihu, abyste tohle
správně užívali.
A věta, jak léčí AIDS do tří dnů je na mě už moc.

Tak jsem zvědavá na reakce těch bleskově uzdravených.
Tzv. potravinové dopňky jsou zajímavá kategorie. Pod tím se prodávají hodně zajímavé a účinné léčivky, stejné jako bezcenné blivajzy.
Kampak patří tohle?
Pište zkušení!

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
jafik
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 16.10. 2007
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 5:47 pm    Předmět: Citovat

Chloritan sodný, kyselina citronová - běžné chemikálie za "pár kaček i potravinářské kvalitě" a ty účinky, no nekupte to za skoro devět stovek Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mrtvybrouk
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 19.7. 2007
Příspěvky: 129

PříspěvekZaslal: po říjen 05, 2009 8:45 am    Předmět: Citovat

Tak kdyby to někoho zajímalo, dostala jsem odkaz přímo na diskuzi se zkušenostma.

A prý se to dá koupit jen jako přímo roztok v lékarně za mnohem míň Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 1286

PříspěvekZaslal: po říjen 05, 2009 9:04 am    Předmět: Citovat

Namíchej si to doma...Smile
O tom co umí citron (kyselina citronová) v desinfekci se ví dlouho...no a když se to hodí do dobré chemické vazby (reakce s chloritanem sodným) a dá k tomu vynikající marketing a zaručeně pravé diskuzní forum. Kdo myslite, že tam píše ty dobré zkušenosti? Uživatelé?? Neznám přesné slovo, ale pozornost na weby se dělá i tak, že autoři článku se pod různými jmény registrují a připisují si sami reakce a diskuze k článku...

Hele Šamanko, já bych řekla, že tohle je velmi předražená vcelku užitečná věc.

Není tu nějaký chemik, který by řekl co to udělá? po smíchání? Natož v biologickém systému jakým je lidské tělo?

Zatím jsem se dočetla, že ten chloritan v kombinaci s organickými látkami (kys. citronová je organická kyselina, a další látky v těle taktéž) intenzivně reaguje a může tvořit až výbušnou směs. Takže v dobré koncentraci to vážně bude hotová bomba mezi léčivými prostředky:))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 1286

PříspěvekZaslal: po říjen 05, 2009 9:26 am    Předmět: Citovat

http://www.lidovky.cz/hleda-se-pul-milionu-vyvolenych-cechu-d8r-/diskuse.asp?iddiskuse=A090907_213133_ln_domov_ter&vlakno=34911944

Citace:
Chloritan sodný 28% roztok v destilované vodě + kyselina citronová 1 ku devíti v destil. vodě. Smíchat na 3 minuty naředit vodou a vyžrat. Dávkování individuální. Taky se tomu říká MMS. Bohužel na prodej je (emms.cz) zlodějsky předraženo. Nejmenší balení dostatečně čistého chloritanu sodného na trhu v česku je mě známo jako 50kg sud za cca 6 tisíc kč. To je asi tak pro tisíc lidí na sto let. V drogerii a už vůbec ne v lékárně to nekoupíte. Kyselina citronová je k dostání jako potravinářská běžně. Dá se použít i obyčejný 8% ocet. Jo a nejde teda o chloritan sodný, ale o kysličník chloričitý, který se vyvíjí při chemické redukci zásady s kyselinou. To je zřejmě nejdokonalejší univerzální likvidátor jednobuněčných organismů (viry, baktérie atd.) . V případě již v chodu uměle vyvolané chřipkové epidemie skrz očkování vhodné též koloidní stříbro. Očkování zřejmě bude povinné pod hrozbou až zastřelení. Pak je třeba se okamžitě a důkladně se pročistit kysličníkem chloričitým i pro jistotu koloidním stříbrem, aby byly zabity diverzní viry z vakcíny. Nebo se nechat zastřelit či jít do koncentráku. Kdyby to používali ve špitálech k úklidu a dezinfekci - za pár korun, žádnej zlatej stafylokok, žádné hromady mrtvol na "nemocniční infekce". Někdo, kdo jde přes mrtvoly, by ale kurevsky "prodělal"....


Tak jsem vyzkoumala že dochází k uvolnování Chlordioxidu (oxid chloričitý), což je silný oxidant, který se používá hojně při úpravě pitné vody a zabíjí kdeco organického. Jeví se jako velmi vhodný při úpravě vody ve vodárnách, i když si zatím nejsou jistí, zda se při reakcích neuvolňují i pro lidi toxické látky. Takže odhaduji, že v těle to prostě pozabíjí kde co, ale vsadím se, že i včetně osazenstva vašich střev, což může být pro člověka dvojsečné. Takže bych to používala v nouzi nejvyšší a po kůře si dala kůru s probiotiky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund