Fórum - Zobrazit téma - Breussova metoda - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Breussova metoda
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Breussova metoda

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: so říjen 10, 2009 5:22 pm    Předmět: Breussova metoda Citovat

Zajímalo by mne, zda máte někdo zkušenosti s metodou Rudolfa Breusse. Napsal knihu: "Rakovina, leukémie a jiné zdánlivě nevyléčitelné nemoci, léčitelné přírodními prostředky."

Na stránkách: http://www.stefajir.cz/ je rozcupovaná na cucky. Dík.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
lubi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 20.7. 2008
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: so říjen 10, 2009 11:44 pm    Předmět: Citovat

Citala som.Pracovala som na onkologii,potvrdim len spravnost tejto metody.Dobre ziveni ,prepchati ludia roznymi dobrotkami ,ktore im nosili pribuzni,velmi rychlo isli dole vodou.vela ludi-zaujimave ,viac zien ,ako muzov,dodrziavali tuto dietu,mali na izbach odstavovace a vysledky boli prekvapujuce .A veru neboli podvyziveni.Samozrejme ,zalezi aj na psyche,kto sa ako k tejto chorobe postavi.osobne aj ja sa po takejto kure -i ked nie tolko dni-citim velmi dobre.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 9:00 pm    Předmět: x Citovat

Mockrát jsem se potkala jak s velkými ctiteli, tak velkými odpůrci této metody.
Sama jsem znala paní, která se s ní vyléčila před mnoha lety.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
brahman
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 27.8. 2007
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: po říjen 12, 2009 7:25 am    Předmět: Citovat

Já osobně jsem spíše zastáncem této metody. Zkoušela tí moje teta, která bohužel měla rakovinu už v pokročilém stádiu a nepřežila to, ale během této "diety" se nádor zmenšil na minimum. Doktorka z toho prý byla docela překvapená. Můj otec (bratr tety) z jakési solidarity držel dietu s ní, ale jen asi 30 dní. Byl pod kontrolou své obvodové doktorky a cítil se po této dietě velmi dobře. Rozbor krve, který mu doktorka dělala po dokončení by se prý dal srovnat s krví nemluvněte. Normálně při této dietě chodil do práce a na zahradě dělal lehčí práce . Smile
Moje máma si prošla klasickou léčbou (operace, ozařování a chemoterapie) a též nepřežila . Sad

Já osobně bych do toho šel, ale pokud možno v počátečním stádiu, když je ještě tělo a imunita celkem silná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
somka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 3.9. 2009
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: po říjen 12, 2009 7:57 am    Předmět: Citovat

O čem ta metoda vlastně je? Znám pouze breussovu masáž a z toho Mirkova odkazu jsem to nenašla... To je taková ta dieta, jak se pijí pouze šťávy? Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po říjen 12, 2009 10:44 am    Předmět: x Citovat

brahman: já taky. Už delší dobu mě láká ji vyzkoušet jen tak, ale zatím jsem se k tomu neodhodlala. Nedávno jsem diskutovala s ženou, která ji absolvovala celou ve stavu zdraví a měla podobnou zkušenost jak to tu popisuješ. V lékárnách prodávají speciální hotové směsi tuším made in Switzerland, nejsou z nejlevnějších, ale od nich budou asi kvalitní.

Jenže v případě rakoviny to zase není jen o pití šťávy, ale i dalších okolnostech.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund