Fórum - Zobrazit téma - Láska a zrození - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Láska a zrození
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Láska a zrození
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 10:49 pm    Předmět: Citovat

Prosím vás, nesnažte se tohle uchopit rozumem. To opravdu nejde.
Nejde o to, co si o tom myslíme, nebo jak to soudíme. Ani nacítit z pozice dospělého to tak docela nejde. Museli bychom se posunout hluboko do stavu, v němž se nachází vědomí na svět přicházející bytosti. Pro takové vědomí je všechno, co posuzujeme, o čem píšete, že to nemůžete přijmout, jenom mája. To skutečné se odehrává v jiné rovině. Lze se tam ponořit - ale není to něco, kam bych doporučoval "pronikat" na zkoušku, bez vedení zkušeného terapeuta. Snad nemusím rozvádět proč.
Je to všechno opravdu více pod kůží.
Psát, co si o tom myslíme, nemá cenu. Co by mělo cenu - přijmout jako hypotézu ten fakt, který jsem uvedl a pak se pokusit procítit svůj život z nové pozice, bez starých scénářů. To by smysl mělo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 11:10 pm    Předmět: Citovat

Damao napsal:
Víš, podle zkušeností ze seminářů "Vnitřní dítě" - my si to pamatujeme !!! - proto si dovoluji tvrdit to, co tvrdím.... Jen prostě pak dětská mysl zaznamenává něco, co se liší - protiklady, které vznikají mezi zaznamenaným faktem při zrození z lásky a tím, co se děje dál.

Mám pocit, že se tady bavíme sice hezky, ale každej trochu o něčem jiném, možná se ale jen mýlím. Snad se to tedy nějak rozčvančulíkuje. Smile
Takže to, že si člověk pamatuje ono "co bylo dál" je právě to (determinace tímto "dosavadním"-utrpení), co ho dříve, či později přivádí k tomu, aby tenhle Matrix proniknul, tj. jasně uviděl, a mohl si uvědomit co to vlastně celé je. Nepřichází tedy na terápku proto (i když si to často myslí), aby na to vše jakoby zapomenul díky onomu rozvzpomenutí se na "božský zážeh svého početí", a rázem bylo vše jako v pohádce s dobrým koncem.

Zkrátka, něco mi tady Karle nehraje. Nevím, ale mám ten dojem, že ty tenhle čistej "Zážeh" (dovolím si jej takto nazvat) nějak ztotožňuješ s jakousi neexistující láskou mezi těma dvěma aktéry, co se díky jejich tělům a vyburcovaným pudům (jednoho, či obou) vytvoří tělo nové, coby inkarnační obal pro bytost, která přesně takovéto podmínky (početí bez vzájemné lásky ploditelů) ke svému zrodu potřebuje.
Jestli jsi to myslel nějak jinak, tak jsem tě v tomto zřejmě chápu nesprávně.

Citace:
Tak, jak to tu bylo vyjádřeno: původní naprosto čistý prožitek lásky vytváří v mysli dítěte (je dokonale lidská, i když nevinná) protiklad - přání a představy o tom, jak se ten záblesk lásky, kterým jsme byli zplozeni, bude projevovat v dalším životě - protikladem je to, co se skutečně s námi v dětství děje - ani jako děti jsme schopni "si to vysvětlit" - tak dalece naše schopnosti v raném dětství ani nesahají.

Protikladem (s tím, čím skutečně jsem) je samotné omezení se do těla.
A protikladem je to jen zdánlivým, ve skutečnosti to žádný protiklad není, žádný takový neexistuje. A i tato samotná iluze protikladu vzniká z té iluze prvotní, tedy tím, že se objeví naše malé jáčko, které jediné vnímá věci jako protikladné.
Ono rozvzpomenutí se není věcí chtění a nechtění, je to dáno jistou načasovaností dané bytosti, a my tuto načasovanost neznáme, a tak, prostě, pokud k tomu dojít má, může k tomu být jistá terapie nápomocna.
A toto vzpomenutí si, je stejně jen začátek, začátek práce na tom, abychom pronikli vším tím, co se do této doby v našem nevědomí usadilo.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 11:13 pm    Předmět: x Citovat

Jestli nakonec není Májá ten blud, že je na všechno potřeba našroubovat láska a jí všechno přikrýt, aby všechno nakonec vypadalo dobře a všichni byli spokojení, protože je potřeba být happy. Zodpovědnost za vlastní život je taky přijmout a vyrovnat se s věcma, které se nám nelíbí a které jsou pro nás zlé, špatné a bolestivé. Je jedno, že to je JEN náš lidský pohled. Taky jaký jiný, když jsme tu na zemi a jsme lidé. Prožíváme svoje bolesti a problémy a ty nejsou pro nás žádná mája, ale každodenní realita. Láska za každou cenu mi připadá jako iluze a faleš, co se stejně ukáže jako pouhý růžový loupající se nátěr.

Měla jsem zážitek onoho nově vzniklého života a nebyla to ta idyla, jak tu popisuje Karel. A to proto, že jsem sice vznikla z lásky, ovšem poněkud nečekaně. Všechny pocity mám i od matky ověřené.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 11:25 pm    Předmět: Citovat

Ano.
Světlo tady není proto, abychom zapomněli na stíny, nebo si snad mysleli že neexistují, ale proto, abychom viděli, že stín je jen pouhým stínem.
To, že jen díky Světlu se stín může tvořit, a jen díky Němu můžeme svoje stíny osvítit, nic neubírá na tom, že dokud prosvětleny nejsou, tak se jich bojíme, a i když je stín jen tím čím je, tak ten strach z něj (ze tmy) je skutečnej.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 11:36 pm    Předmět: Citovat

Opravdu mám pocit, že jsme začali o jednom tématu a ocitli se u jiného. To, že je počat nový život je mystérium nikoliv lidské. Tak to bylo předesláno při původním výkladu na semináři Reiki 3 a jiní si to zažili na semináři Vnitřního dítěte. Diskuze v tomto vláknu se točí kolem toho, zda můžeme či nemůžeme připustit, že láska se může projevit jako násilný čin. Připadá mi to jako žvanění "Účastníků zájezdu" na téma masturbace.
Dospěl jsem k názoru, že pro zplození života je nutné, aby se protnuly dvě roviny - rovina "lásky" mezi rodiči a Lásky Boží.
Jestli má někdo za to, že to takhle nemůže přijmout, je to pochopitelné, protože to nehodnotí z úrovně vědomí nového přicházejícího života, nýbrž posuzuje myslí - myslí dospělého (se vším všudy).
Pokud někdo přišel k jinému závěru, než tady za mě prezentovala šamanka, tak je to fajn. Ať se ho drží.
Proto opakuji, že všechno, co tu diskutijeme má smysl jen pro toho, kdo chce a dokáže přijmout to, k čemu jsem dospěl já osobně nejméně jako hypotézu a na základě takto změněné základny (například: z dítěte nechtěného atp. se stává dítě lásky) přehodnotit své scénáře o svém dětství a životě vůbec.
Kdyby jste měli zájem to opravdu udělat a nešlo vám to individuálně, tak je tu možnostr účasti na semináři "Něžná pohlazení pro vnitřní dítě" v Koutech nad Desnou v druhém prázdninovém týdnu v červenci 2012.
Zdůrezňuju, že nejde o to nevidět stíny, ale o zrušení vlastních scénářů o stínech vlastního dětství. O odhalení, co jsou stíny skutečné a co jen námi vytvořené.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 8:46 am    Předmět: Citovat

Nějak jsem nabyla dojmu, že se zde opravdu hovoří o ne dvou, ale dokonce několika různých věcech.

Vážím si tě, Karle, jako člověka a svého mistra a mám tě ráda, ale přesto si dovolím několik poznámek.

Pokud si dobře všímám, Mílina první otázka začala slovy: "Co myslíte".... Takže jsem vyjádřila, co si myslím. Jsem člověk z masa a kostí, leč vědoma si své duchovní podstaty....

.....a přesto, vyjádřit se k tomu, jak se cítí duše, která se rozhodla přijít v těle na tento svět, zplozena aktem násilí, k tomu se cítím povolána asi tak stejně jako vyjádřit se k tomu, jak se cítí obyvatel planety Umchachaaaa 24. sluneční soustavy, když jde v pondělí ráno do práce......

Zkráka jsou věci, které jsem schopna uchopit a věci, které mi v tomto bytí (omezeném tímto tělem a zapomenutím na to, kdo skutečně a úplně jsem) nejsou odhaleny zcela....

Mohu se tedy vyjádřit k tomu, co cítím já. Já teď a tady, taková, jaká jsem.


Nevylučuji, Karle, možnost, že to je tak, jak to vidíš ty, ale je to pro mě příliš neuchopitelné a momentálně to tak necítím. Nesouzním s tím....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 8:56 am    Předmět: Citovat

Damao napsal:
Diskuze v tomto vláknu se točí kolem toho, zda můžeme či nemůžeme připustit, že láska se může projevit jako násilný čin.

Jde tu spíš o to, kdo a co jak nazývá. V tomto případě obsah slova láska mezi dvěma jedinci.
Nejde o to, jestli se láska může projevit jako násilný čin, protože např. milující matka, taky klidně může dát dítěti na zadek a neznamená to, že ho nemá ráda. Rozdíl je v tom, že v tomto případě je tu mezilidský vztah, který běžně nazýváme láskou, a ten prostě ve všech lidských vztazích obsažen není. Znásilnění ženy mužem však jedním z projevů láskyplného vztahu dvou bytostí, a tohle není Damao žádná hypotéza.


Citace:
Dospěl jsem k názoru, že pro zplození života je nutné, aby se protnuly dvě roviny - rovina "lásky" mezi rodiči a Lásky Boží.

Jestli Damao vidíš například v hromadném pobíjení, mučení a znásilňování žen během válečných tažení (ve kterých byly zplozeny děti) vzájemnou lásku mezi rodiči, tak si v toho klidně drž, jak píšeš.

A aby nedošlo k omylu, nezpochybňuji prožitek (např. na semináři), ten má každý svůj, co ale bývá zavádějící, je jeho interpretace.
Ano, počátek života je mystérium, a existuje jen díky lásce bezpodmínečné, toto však nemá nic společného s lidským vztahem zploditelů (rodičemi je nenazývám, protože rodiči nejsme, těmi se teprve stáváme, a to právě péčí o své potomky).

Pokud se dostaneme do okamžiku vzniku života, například v regresi, je to okamžik lásky bezpodmínečné, to ano, avšak, to, že to někdo vnímá jako lásku mezi těmi, v jejich tělech toto spojení probíhá, je jakási přidaná hodnota, kde je zbožné přání otcem myšlenky. Osobní interpretace jistého prožitku.

A když nic jiného, tak už jen proto, že mezilidská, tj. vzájemná láska dvou lidí je dlouhodobý, nikdy nekončící proces, díky němuž teprve může vzájemná přitažlivost a náklonnosti přerůst ve skutečnou důvěru a lásku,
není tedy dílem jakéhosi jednoho jeidného okamžiku.
Ale jak víme, láskou mezi lidmi se nazývá ledascos...což se taky běžně děje.

Smile

P.S.
To, jestli se z nechtěného dítěte stane dítě milované rozhoduje zralost jeho matky, její ho schopnost přijmout a milovat, je to vlastně věc této její inkarnace (ink. úkolu), jak s tím, co ji potkalo naloží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 12:14 pm    Předmět: Citovat

Tooro, napsal jsem, co jsem napsal. Nechci tu hrát na pálkovanou se slovíčky. Klidně si mysli, že se pletu. Mě jako terapeutovi - a lidem, kteří na terapii přichází - to, na co jsem přišel, pomáhá v terapiích, proto to budu dále užívat, ať si o tom myslí kdo chce co chce.
PS: Jestli se cítíme být nemilovanými dětmi či milovanými dětmi, to je náš postoj a o svých postojích nerozhoduje nikdo jiný než my sami
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 1:24 pm    Předmět: Citovat

Ty, a všichni, kdo tady co napsali vyjádřili svůj názor na jistou položenou otázku na základě vlastních dosavadních zkušeností. A jak to tak bývá, zkušenosti závěry z nich mohou být odlišné... Tak si tak vedle sebe budou existovat, jako mnoho dalších. Smile
Nakonec...ať už se děje v terapii cokoliv, tak ať už si o tom kdokoli myslí cokoli, důležitý je výsledek.

Damao napsal:
Jestli se cítíme být nemilovanými dětmi či milovanými dětmi, to je náš postoj a o svých postojích nerozhoduje nikdo jiný než my sami

Na tom, jestli jsme byli, či nebyli milovaní záleží jen do jisté míry a do určité doby, protože to, co jednoho celoživotně pouze valchuje, druhému je materiálem k prozření a osvobození se od dané dosavadní osobní determinace. Názor-nenázor, co s čím kdo z nás udělá, vždy záleží to na tom, v jaké fázi celého „procesu“ se právě nacházíme.
Cokoliv, tj. co, a jakým způsobem prožíváme, do jaké situce se dostáváme, čím vším procházíme, a co pro nás tyto situace reprezentují, to vše má jen jediný "cíl".

Mně napadá jiná, docela zásadní otázka, která se týká oné otázky první (na tomto vlákně), tedy důvod, proč byla položena, na což bych se zde ráda zeptala.
Šamanko, jaký důvod tě vedl k položení této otázky, k čemu jsi nyní došla a jak ti to pomůže ve tvé další praxi a tvém dalším životě?


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 1:37 pm    Předmět: Citovat

Tooro,

zaplétáš to, proč? Vše je buď na základní úrovni láska nebo strach.
Je-li pro jednoho znásilnění (pro toho, který znásilňuje ) strachem, je dost dobře představitelné, že pro druhého je to radost - takže z hlediska emoční roviny kladná část.

Motáš-li do tohoto tématu všeobjímající lásku - tak to jsme o pár ne milimetrů, ale metrů jinde. V Africe ji nemusí (ale může) žít ani hlavní šaman kmene. Takže o čem vedeš debatu???

Umím si velice dobře představit, že láska je obsažena i v aktu znásilnění.
Z hlediska toho, který znásilňuje. Pro druhou stranu to tak není.

Tak - jaké miminko zažívá všeobjímající lásku lásku u obou partnerů? Kolik takových lidí si potkala? Znáš konkrétně - třeba své děti nebo rodiče nebo sebe nebo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 1:42 pm    Předmět: Citovat

Nemyslím si, že dítě, které vklouzne z jednoty sem do světa, tak neví-necítí rozdíl mezi láskou a něčím jiným. Myslím, že to dítě vnitřně ví, že naše duše, která sem jde ví.
Druhá věc je, proč si vybralo se do takových podmínek narodit, proč to pro svůj životní příběh potřebují.
Osobně považuji za přínosnější vést dotyčného k tomu, že se stalo to a to, protože když si uloží něco v rozporu s pravdou, tak ho to bude stejně konfrontovat.
Věřím, že je láska všudypřítomná, věřím, že je v okamžiku početí přítomna boží láska, ale to, že je vždy přítomna láska rodičů se mnou nesouzní.
Cítím, že se vesmír raduje, že se zrodí nový člověk, který to tu obohatí. Cítím, že na začátku cesty (početí) každého z nás je velká radost, jsme jí obklopeni. Koneckonců je to slavnostní okamžik a nikdy nevznikneme náhodou. Je to dopředu naplánováno.
Ale to, že dítě vznikne a mezi rodiči je vždy láska, to tam necítím, forma aktu je rozdílná.

Prošla jsem si vnitřním dítětem a prošla jsem rituálem zrození u Damaa stejně jako Šamanka a Lendulka. Také ten prožitek o kterém mluví nemám.
Prošla jsem si okamžikem početí, pak vlastním prenatálem a i svým narozením.
Zatím jsem u každého pozorovala, že má právě ten správný zážitek pro něj, že se mu vyjeví, co má vědět, znát. Někdo zjistil, že byl milován. Někdo zjistil, že se mu nechtělo z bříška ven, bylo mu tam dobře.
Já se na svět moc těšila, nemohla jsem se dočkat co všechno uvidím, zažiju. Šla jsem do toho s chutí a radostí, byl to překrásný pocit. Fajn, že jsem si ho teď připomněla.

P.S.: O tom, jestli nás rodiče milují nebo nemilují a nakolik a koho nerozhodujeme my, ale oni.
Na nás je nakolik si dovolíme být pravdivý a tu jejich lásku vidět nebo nevidět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 3:21 pm    Předmět: Citovat

polgara1 napsal:

P.S.: O tom, jestli nás rodiče milují nebo nemilují a nakolik a koho nerozhodujeme my, ale oni.
Na nás je nakolik si dovolíme být pravdivý a tu jejich lásku vidět nebo nevidět.


Krásně řečeno Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 5:06 pm    Předmět: Citovat

Tak, jako většinou, tak i teď s tím, co zde Polgaro píšeš, souzním. Smile

Okénko, tvoje osobní interpretace mého sdělení ve smyslu "všeobímající lásky" jsou mylné, vím o čem píši a proč, nic ve zlém, ale fakt, že mně zřejmě častokrát nerozumíš (soudě z některých tvých reakcí) mne niktrak nermoutí.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2012 12:17 am    Předmět: Citovat

Pro polgaru: Stáňo, je to zvláštní, ale zřejmě nesouzníme ve většině těch rozhodujících věcí:
Co osobně považuju za důležité a přece jen chci zde ještě okomentovat:
- poznání promítaná do semináře o vnitřním dítěti se stále zdokonaluje; takže dnes už je to přece jen jiné než před lety (což mě těší)
- o tom, zda a jak nás rodiče milují samozřejmě rozhodují oni, ale o tom, jak to my vnímáme, rozhodujeme my, rozhoduje o tom vnímání dítěte a to, co si později po celý život chceme z období prenatálu i raného dětství pamatovat - vytváříme si scénáře o svém dětství - často se v praxi setkávám s tím, že se liší scénáře dítěte a rodičů - to velmi obšírně pojednává nauka o ego-stavech a transakční analýza; ale liší se dokonce i to, co si o dětství, rodičích a domovu pamatují jednotliví sourozenci - tudíž není tu žádná "objektivní realita"
- není žádná objektivnbí metoda, podle které lze zjistit, zda co, co si pamatujeme, reálnému stavu věcí odpovídá - z toho vyplývá, že si můžeme záměrně připamatovávat, či pamatovat to, co nám prospívá a můžeme postupně zavrhnout všechny scénáře, které do našeho života vnáší obavy, strach a bolest - nejedná se o manipulaci, je to uplatnění našeho práva nehledat stíny, ale obracet se do Světla.
Každý z nás si nese svoji odpovědnost za to, zda hledá Světlo, nebo se zabývá vyhledáváním stínů, zda "krmí bílého nebo černého vlka" zejména, když takové vyhledávání stínů aplikuje nejen na sebe, ale i na své bližní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2012 1:29 pm    Předmět: Citovat

Damao napsal:
mnohé ženy - pro mne dost nečekaně - právě jisté násilí v sexu tak nějak považovaly za "dobrou" známku svědčící o hloubce lásky (zamilovanosti) mužského partnera, nebo naopak absenci projevu fyzické síly (můžeme hovořit přímo o násilí) považovaly za něco, co nepodporuje jejich jistotu pokud jde o sílu citu lásky u jejich mužských partnerů. Tím nikterak nechci říci, že je to jev obecný, nicméně je rozšířenější, než bych si byl kdy myslel (bez těch svých terapeutických zkušeností).

Damao, jsi muž, takže podle mého názoru není překvapivé, že Tě můžou fantazie a snění žen na toto téma překvapit.
Věřím, že mě jako ženu by překvapily některé fantazie a sny muže.

Mám přímý zážitek na vlastní kůži, jako mladá dívka, kdy jsem cca 15minut byla v roli stopované kořisti.
A o kabelku mu opravdu nešlo, tu mohl získat během pár vteřin už na liduprázdné refýži, když odjela tramvaj či kdykoli potom.
Zachránila mě intuice a rozhodnutí zvolit jinou cestu, o 30minut delší než obvyklá se "zákoutími", šla jsem dvouproudou Spojovací z Balabenky směrem ke Skloněné, ve vozovce, blízko dělicího pruhu, abych měla možnost vrhnout se pod kola prvnímu autu, které by se objevilo v jakémkoli směru.
Samozřejmě jsem nechtěla pod autem zemřít, pouze zastavit řidiče, přesto jsem riskovala, že kdyby zpod viaduktu zezdola vyjelo rychle jedoucí auto, že řidič neubrzdí a srazí mě.
To, co jsem vnímala že mě sleduje, proti tomu sražení autem žádné riziko nebylo.
Přitom si dobře pamatuji na své dívčí fantazie, a mužská síla až jistý druh násilí tam opravdu nechyběl. Ovšem vzhledem k tomu, že jsem takto snila v době, kdy jsem byla pannou, tak ty fantazie byly neuvěřitelně romantické a idealistické.
Takže si můžeš přiřadit ke svým poznatkům o ženách:
jako velmi mladá dívka, panna, jsem rozvíjela fantazie o mužské síle až násilí.
A když se mi to za nějaký čas mohlo splnit, zvolila jsem riskovat zranění při srážce autem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Další
Strana 5 z 11

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund