Fórum - Zobrazit téma - Láska a zrození - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Láska a zrození
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Láska a zrození
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tao
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 10.3. 2012
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: ne březen 11, 2012 12:06 pm    Předmět: Citovat

Jednota není prázdnota, nula apod. Jednota je harmocické vyvážení protikladů v jednom. Lásky a nenávisti; klidu a hněvu.... Kde jedno převáží, naní harmonie, není jednota. V člověku jsou obsaženy všecny senrgie kosmu. Ideální je, když jsou v rovnováze. Ale to se dnes vidí vzácně. Klid je zapotřebí, ale samoten nic nevytvoří. Musí být v rovnováze se svou opozicí. Jen tak vzniká insporace a tvoření.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne březen 11, 2012 12:49 pm    Předmět: KONCEPTY Citovat

Hovoříš Tao o jednotě s malým "j", což je rovnováha projevu, tedy dualita.

Slovo Jednota (s velkým počátečním písmenem) je označení pro ne-dualitu.
TO, co to opravdu je, je slovy nevyjádřitelné, proto hovořím o "pohledu z Jednoty" (a o směšování těchto dvou pohledů Jožkou).

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: ne březen 11, 2012 1:04 pm    Předmět: x Citovat

Jožko, ty motáš všechno dohromady. Jako by sis vysnil nějaký ideální svět podle vlastních snů a představ a odmítáš příjmout realitu jaká je.
A ty ses v tom svém světě pasoval na jakého ideálního člověka.

Cituji definici nomády podle čínského učení, principu polarity Jing a Jang.
Principem Jin – Jang, neboli principem polarity, je v taoismu vysvětlována podstata věcí a jevů. Tyto dva protichůdné prvky spolu podle této filosofie neustále soupeří, avšak jeden nemůže existovat bez druhého. Existují ve všech procesech v přírodě. Vnitřní boj těchto prvků se projevuje formou životní energie čchi.

Oba principy jsou znázorňovány symbolem tzv. čínské monády, tj. kruh rozdělený vlnou pohybu na poloviny odlišných barev. Obvykle bývá přiřazována červená či černá barva pro Jang; zelená či bílá barva pro Jin. V každé polovině kruhu je malý kroužek opačné barvy jako symbol zárodku Jangu v oblasti Jinu a opačně. Monáda také bývá znázorňována dvěma draky, kteří spolu zápasí, ale jsou spolu nerozlučně propleteni
Citace z Wikipedie.
Tedy nic statického, tuhého a šedivého, tahle jednota obsahuje a přiznává obě složky života a právě v tom ten život představuje.


šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: ne březen 11, 2012 6:34 pm    Předmět: Re: x Citovat

Cituji definici nomády podle čínského učení, principu polarity Jing a Jang.
Principem Jin – Jang, neboli principem polarity, je v taoismu vysvětlována podstata věcí a jevů. Tyto dva protichůdné prvky spolu podle této filosofie neustále soupeří, avšak jeden nemůže existovat bez druhého
šamanka[/quote
Já znám tuto definici asi 40 let,ptal jsem se, kdo jste o ní přemýšleli, myslím tím ten symbol. Někdo ho nakreslil, co nám tím chtěl říct, jakou pravdu zdělit. Zvolil jsem to záměrně. Pro mnoho lidí je to symbol jednoty, tato definice ale mluví o dualitě. Je tam ale v ní zrnko pravdy. V jednotě je zárodek všeho. Tao,JEDNOTA JE, je jednotná v jednotném čísle, nedá se popsat, podchytit..nemůže být v harmonii, jak a s čím, když je sama ,nemůže být ( a doplnte si sami). Nechovám se povýšinecky, ale citujete mi tu něčí výklad, výklad lidí, ale kdyby byli tak moudří a pochopili, byli by osvícení a odešli by. Jen pár jedinců se dokázalo vrátit, ale ty známe jmény. Jsem pochybovačný z principu, církev měla mnoho staletí jediná právo vykládat nám co je a není pravda. A kolik duchovních káže, ale sami neví co, protože to sami nezažili. Mají to jen vyčtené naučené ze škol. A vy stejným způsobem nepochybujete o učení jiných lidí. Když někoho zavřu nejsem vrah, ale žalářník.Ale kdo jim dal právo soudit, hájí tvoje právo, ty sama schvaluješ, jsi zajedno se všemi zákony tooro. Já uznávám ty vyšší, jsou jednoduché, ale souzním s každým z nich. Já jsem nenapsal, že terminus technikus odmítám, já napsal, že když někoho posuzuji, jsem stejný jako on. Když lékař někomu řekne, že je autista, neposuzuje jeho, ale nazval jeho nemoc jménem. Ale když někoho posuzuji, a posoudím jako rasistu, vypovídá to o mě, že nevidím, jakou roli on hraje, že jsem na stejné duchovní úrovni jako on. Kdybych byl výš, tak se ho snažím alespon pochopit, proč je takový. Možná byl špatně vychován, pak ale za to nemůže on, ale jeho chůva. Možná,... možná,... ale pak ho už neposuzuji, ale bez emocí ho pozoruji a snažím se pochopit a poznat pravdu. A o tom jsem psal, někdo si zvolil jinou roli a já mu ji bez posuzování a nebo hodnocení nechávám. Je to o svobodné vůli. Mohu se k tomu vyjádřit, říci si, co si myslím, že není správné, ale vždy konkrétně. Ale tím vypovídám o sobě, co já považuji za správné a co né. A jestli si myslíte, že je to vysněný sen, tak už mnoho let žiju ve snu, ale čím dál se mi líbí víc a víc, a čím dál jsem štastnější. Vidět bez brýlí a předsudků, pochybovat o všem a žít s vědomím, že zítra možná poznám, jak moc jsem se mýlil, a bez výčitek svědomí přijmu novou pravdu. Ano jsem snílek, ale štastný.
Zeptám se znovu, kdo z vás meditoval o nomádě alespon několik měsíců, kdo z vás alespon zasleschl ozvěnu z jednoty, ten pocit, kdo z vás několik let se ptal co jsem já, kdo jsem já, JÁ JSEM... zahodte učení, studia, doporučení ty vás jen omezují a svazují, vydejte se na cestu svou vlastní cestu, neptejte se druhých ale sami sebe. Děláte regrese a mnoho dalších terapií, a vždy odpovědi na daný problém toho jedince hledáte v něm, v něm jsou ukryty odpovědi o jeho zdravotním stavu, o jeho duši, o jeho reinkarnacích...ALE COPAK VE VÁS NÉÉÉ... Ptejte se sebe...A o tom píšu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne březen 11, 2012 7:13 pm    Předmět: Citovat

Uznáváš Jožko vyšší zákony a popíráš zákony lidské společnosti, etiku atd., de-fakcto tedy zavíráš oči před nutností zákonů díky kterým může společnost vůbec existovat.
Abys nebyl žalářníkem, nechal by jsi násilníky a vrahy na svobodě, protože přeci uznáváš jen vyšší zákony, jsi takto lepší. Cool

Tak, jako kvalifikujeme nemoc diagnózou, tak někdo, dle jistých projevů pojmenuje někoho např. rasistou, a ty si zřejmě nějak nedokážeš ani představit, že ten člověk třebas jen cosi označí správným jménem, bez emocí, a vůbec ho tím neodsoudí. To, že vím, co jistého člověka k jeho jednání vede, že mu tedy rozumím a soucítím s ním, ještě neznamená, že že tím rasistou není.

Je to stále totéž Jožko, bojíš se černé, proto ji popíráš, jednou (jedno ve kterém životě) tě dožene, a budeš ji muset přijmout, bez svých příkras a navoňování, se kterými se ti zřejmě stává život krásnějším.
To, co se ti nevoní natíráš narůžovo, namísto toho, abys to přijal takové jaké to je, tj. se vším všady.
Lidé i věci jsou jaké jsou, to ale neznamená, že jsou špatní, nebo že je něco špatně, jen je to prostě tak, jak to zrovna teď je.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: ne březen 11, 2012 7:23 pm    Předmět: x Citovat

Jožko, Jožko, ty jsi ale řečník. Všechno zamotáš do takové kaše, ve které se nikdo nevyzná, ale určitě z nich vyvodíš závěry, jaké se ti hodí
do krámu.
Souhlasím s toorou, je zajímavé proč se snažíš popírat a zametat
pod koberec věci z té druhé strany života, té méně hezké...

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: po březen 12, 2012 12:20 am    Předmět: Re: x Citovat

clovek napsal:

Zeptám se znovu,...... kdo z vás alespon zasleschl ozvěnu z jednoty, ten pocit, kdo z vás několik let se ptal co jsem já, kdo jsem já, JÁ JSEM... zahodte učení, studia, doporučení ty vás jen omezují a svazují,

Ano Jožko, zaslechla a pocítila.
JÁ je navíc.
Pouhé "JSEM" je realizace mě samé (vlastní bytosti) v existenci.
Tolik k uvědomování se, jak vnímám a prožívám.

Samozřejmě vymezování sebe sama v prostoru a v realitě "já jsem" potřebuji a používám nadále tak jako každý člověk zde na Zemi. Dává mi to prostor k bytí a k realizaci sebe sama jako jedince, protože JÁ je Ego a bez Ega člověk není schopen normálně fungovat v reálu.

Kdybych to obrátila, pak bych si věru moc nepomohla, v reálném životě bych potřebovala neustále někoho, aby se o mě staral, protože bez Ega bych to nezvládala. A v uvědomování, meditaci, tam zase přítomnost nezvládnutého Ega nepustí ke skutečnosti.

clovek napsal:

LENAP, NENÍ TO OSOBNÍ A OMLOUVÁM SE TI, alle hned v následujícím příspěvku lenap píše, že pan Plzák je šovinista. To není odsouzení?... Vše co je podbarveno emocemi, odmítáním, přílišným chválením a vyzdvihováním..

Já jsem se s Lenap setkala a znám její projev. Pokud se nepletu, není původem Češka, a to, jak brilantně a bez chyb se vyjadřuje písemně v češtině, to je pro mě záhadou.
Já to od ní vnímám jako humornou vsuvku na odlehčení, s tím, že na fóru se pohybuje víc žen než mužů. Taky mě napadlo, jestli si Lenap neplete Plzáka s Josefem Hausmannem, který je od roku 97, kdy vyšla jeho prní knížka, narozdíl od Plzáka hodně vydávaný a čtený...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: po březen 12, 2012 8:28 am    Předmět: Citovat

Blankas, ahoj. Máš pravdu, i když o tom nepíšu, je to samozřejmost, raději provokuji tím, co je ještě potřeba zpracovat. Bez ega bych si neuvědomoval svoji indentitu, jedinečnost, ale abych , jen díky tomu uvědomění si ega, na konci mohl pochopit a přijmout a rozpustit své ego a kruh se uzavřel.Ale proto se rodíme do materiálního světa, jen zde ho můžeme skutečně cítit a prožívat. Děkuji cítím klid, mír ve tvých slovech a vložila jsi ho do mé duše.Jožka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: po březen 12, 2012 9:25 am    Předmět: Citovat

Děkuji pěkně, dáváte mi. Necítím potřeby tohoto světa, mám růžový brýle a mám vysněný sen...
Snažím se žít zdravě, protože...musím být zdraví.Za hodně málo let stát nám nedá ani korunu na zdravotnictví a z čeho bych si zaplatil . Já už zažil situaci, kdy jsem scháněl milion na lečbu svého syna, psal jsem vám to...
Snažím se meditovat a cvičit...protože se snažím rozvíjet svoje schopnosti, za hodně málo let stát nedá ani korunu důchodcům a já budu moci léčit a vydělávat si na nájem a jídlo do smrti. Toto už vím od 95 roku,kdy jsem absolvoval ekonomický seminář,akorát krize to urychlila proti tehdejším prognozám.
Ano neuznávám vaše,ano vaše zákony,...dovolí prezidnetu USA popravit bez soudu člověka jen na základě podezření(zákon přijat v prosinci minulého roku), imunita našich poslanců i proti kriminálním činům,že naše české zákony podporují rasismus řízený moci pány tohoto světa, jinak by zasáhli proti šíření a propagaci rasismu třeba na vebu a nebo v novinách( sociální podpora cikánů v tomto státě je finančně nepatrná proti ztrátám díky vládě a poslancům, že propagace Hitlera jako člověka, kter ýuměl malovat a byl by...vnímáte vůbec tuto hrozbu) aby odvedli vaši pozornost a hněv jiným směrem, že soudci hájí jejich, jejich zájmy i policie ...já uznávám úctu k životu, já ho nedal, nestvořil a nemůžu ho vzít..eutanázie, povolení potratů, zákaz potratů, rozsudek smrti..u nás vykonávaná eutanázie s vědomím mocných akorát vám to neřekli viz. osobní zkušenost.
Demagogicky odpíráte přemýšlet o pravdách a proto nepochopíte nikdy že když jsem dokázal říct STAŇ SE VŮLE TVÁ, není to huba plná křestanských nesmyslů, ale hluboké pochopení a přijetí pravdy, kdy jsem dokázal říct stan se vůle tvá MAMINKO, staň se vůle tvá SYNU, to nebylo o bohu, i když mi to podsouváte aniž by jste se namáhali přemýšlet, jak jsem to myslel.Byla to hluboká úcta k jejich právu na svobodnou vůli, i když jednoho to může moc bolet a i ted to znovu procítit...
Nevidím černou a jednou mne dostihne. Ano nevidím černou ale nevidím ani bílou...kdo z vás přemýšlel a pochopil...bavil jsem se z člověkem v důchodu, který mi obsáhle popisoval pocity a svoje zdůvodnění pocitů když byl jeden z mála lidí, kteří v 50 letech vykonával trest smrti oběšením,s katem,...pocity ženy, která nemůže mít děti a střídá milence..pocity ženy, která zabije své děti...pocity muže, který obětuje svou ženu aby zachránil jejich dítě ( osobní vzpomínky na reinkarnace,ale né méně pravdivé nebo bolestné)...pocity muže, který stratí své syny...pocity dítěte, které stratí svou matku..pocity vítěze, který se smířil s Bohem...pocity muže, kterého miluje žena...vidím ten svět přez růžové brýle?
Kdo z vás mluvil s andělem, který je v tomto dualitním světe dvoubarevný,jako nomáda, bílí a zářivý vepředu( něco tak nádherného jsem ještě neviděl) a černého v zadu, bez stínu, absolutní tma. Je bez emocí a dává nám pouze jen to, co dovolíme my sami. Se Satanem, jak jste mu dali jméno. Ale anděl nemůže být dualitní, je to mája, stejná jako že amgie je bílá a černá.Jak dlouho zde na reikiwebíku odmítám toto rozdělení magie. Ano už nevidím dvoubarevně, a jestli vy ano, je to vaše cesta, ale nevnucujte mi ji. Já vám nenapsal, jen já mám pravdu, vždy píšu a prezentuji jen sám sebe bez nároku někomu něco vnucovat,pouze chci aby jste přemýšleli a sami si udělali obraz, a né citovali pravdy druhých...nemyslím si, že míchám vše dohormady, ale dělám syntézu poznatků a snažím se je aplikovat na svůj denní život.Jsem dysgrafik a dyslektik, přesto že mám IQ podle několika testů, které už jsem musel absolvovat v životě, 145, ale už mi to nevadí že dělám chyby. Pochopil jsem, že i tím někoho učím, někomu to vadí, někdo mě zesměšnuje, ale je to jeho cesta a já mám úctu k jeho svobodné vůli a nepoužívám opravu češtiny( příklad aplikace poznaného na svůj život)..
ale vy směšujete moje a vaše dohromady.Já píšu o jednotě( v tomto světě můžeme žít jen v dualitě) a vy mi podstrkáváte, že tady to nelze poznat, nelze žít. Ale já jsem někdy napsal, že ano...podívejte se na www.jitrnizeme.cz, Petr Kubala, osobně znám, doporučuji ho, napsal serii článků o tom, co já už žiju. Jeden člověk změní svět. A jestli nevěříte jemu, podívejte se na film Gándí, on sám dokázal porazit největší tehdejší mocnost světa, Anglii, aniž by zvedl prst na svoji obranu, pošlapal tehdy platné lidské zákony v Indii i ty náboženské zákony kast v Indii a změnil životy lidí na celém světě.A přitom nikdy nezvedl prst na svoji obranu.Pouze žil a ctil vyšší zákony.Nebojte se, jde to skloubit s životem zde na zemi.Ale musíte chtít, to je to celé kouzlo..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: po březen 12, 2012 11:05 am    Předmět: Citovat

Víš Jožko,
nejsi jediný, který je na cestě ke světlu, dá se říci, že to je zde většina lidí. Součástí této cesty, kdy mi řekneme hlasité ANO této cestě je učení se. Učení se jak to funguje, jaký je vnitřní řád světa. Že když jednáme v souladu s řádem, tak je to v pořádku a pokud ne, tak se nám to v životě projeví a my máme šanci si to srovnat, pochopit, uchopit. Současně se tím naše duše učí a zažívá. Na této cestě je nám nápomocen Bůh, vesmír, my sami sobě navzájem. V ten moment, kdy mi chceme, tak jsme učeni. Informace přichází ke každéme z nás způsobem jakému rozumí, prostě tak aby tomu rozuměl. Můžeme se podívat do Akáši, číst v mentálních, emocionálních polech, v auře. Informace nám přicházejí v meditacích, v hlubokém ponoření se do sebe, ztišení se, naslouchání si. V prožitkových seminářích, knihách, filozofiích. Na základě zkušeností jiných lidí. Učíme se postupně tempem, jaký jsme schopni zvládnout. A učíme se všichni.
Už při zrození máme každý svoji výchozí pozici, která je odlišná od druhého. Máme jinou úroveň vědomí a to, kam se dostaneme záleží na nás. Nechápu tím pádem, proč z nás děláš nevědomé. To, že nějaké tvoje teze nesdílíme přece neznamená, že tomu nerozumíme a že nerozumíme tobě. To, co jsem se naučila nebo chceš-li viděla moje duše, která se také učí s tím tvým prostě nesouhlasí. Viděla jsem ve svých vizích také mnoho věcí, ale nepovažuji své názory za jediné a správné a už vůbec by mě nenapadlo bagatelizovat prožitky jiných. Domnívám se, že i ty si zde máš něco srovnat, jinak by ses nenarodil sem a postojem - na všechny se usmívám a ať se zloběj jak chtěj, já už vím víc si ty věci asi nesrovnáš. Oni ti ty lidé možná něco ukazují, možná ti ukazují něco o sobě samotném.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: po březen 12, 2012 11:34 am    Předmět: Citovat

Děkuji ti. Máš úplnou pravdu a asi nemám...záměrně provokuji, abych se něco naučil, přemýšlím o všem, ale nenapíšu úplnou pravdu o sobě. Vždy jen část, proto, možná záměrně proto, mohu diskutovat a poukazovat, ale přitom být stále v pozadí, nenapsat, třeba že i já mám svoje chyby, že i já, když mi něco nejde, jsem zvyklí si ulevit, a souhlasím s tebou, že i já si tím něco řeším, napsal jsem to zase jak jsem zvyklí přehnaně, ale snat to chápeš můj výrok, že tuto nit, toto téma šamanka napsala pro mne atd (je to ale v jiném tématu o parazitech). asi bych to dělat neměl. Musím na tom zapracovat.Děkuji a přeji krásný den, Jožka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: po březen 12, 2012 5:35 pm    Předmět: Citovat

Vyjadřuješ se Jožko k něčemu, co tady nikde nezaznělo.
Neustále obviňuješ diskutující z toho, co nejenže právě nepášou, ani nespáchali, ale ani nikdy hodlat nespáchají.
Nevím, co tě k těmto výronům vede, nic ve zlém, ale jako provokaci to nevnímám, vypadá to spíš jako nějaká duchovňácká onanie. Wink

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
miwa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 8.7. 2005
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: po březen 12, 2012 8:24 pm    Předmět: Citovat

Duchovňácká onanie, úplně přesně jsi to Tooro vystihla. Bývalá manželka utekla po 27 letech, nemohla už to dále poslouchat, já snášela výsměch okolí čtyři roky, jsem zvědavá jak to vydrží dlouho ta současná.
Víš, on se rád poslouchá a je zvyklý řečnit, má to ještě z bývalého režimu. Na vlastní oči jsem viděla červenou knížku. Po pádu režimu se začal angažovat jiným způsobem, nechal si narůst dlouhé vlasy, ověsil se amulety a pořád má potřebu řečnit a oblbovat. Semele páté přes deváté, nemá to hlavu ani patu, ale má potřebu se prezentovat jak je jedinečný, vyjímečný, prostě velký guru a učitel.
Díkybohu, že pro mne ta trapná životní epizoda už skončila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po březen 12, 2012 9:42 pm    Předmět: x Citovat

tooro: Bingo, líp už to vyjádřit snad ani nelze. Laughing

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: út březen 13, 2012 7:29 am    Předmět: Citovat

Miwo, jsem moc ráda, že jsi spokojená.

Ideální by bylo, kdyby Ti už tato minulost nepřinášela emoce. Ale to chce možná čas.

Moje přítelkyně si našla na seznamce přítele. Velice se nám přátelům líbil, trávili jsme spolu Silvestra, plánovali dovolenou. Přítelka i její přítel zářili.
Jednou jsem přišla na návštěvu a došlo mi, že přítel spadl do střední deprese. To by ještě nebyl konec světa, ale jak jsem zjistila, tuto diagnozu naprosto odmítá a léčit se nechce. Asi po deseti dnech se spakoval s tím, že tam nemůže vydržet, nemůže dýchat... Přítelka to nechápala. Všemožně se jej snažila přemluvit, aby navštívil lékaře, psala mu, smskovala. Byť věděla, jaká těžká energie v bytě byla, za každou cenu jej chtěla zpátky. Do toho tam jsou děti, malý chlapec desetiletý se v něm viděl...

Uvědomila jsem si, jak je pro nás mnohé ženy těžké přijmout to, že žijeme single... Je tedy na nás, že někdy žijeme až neuvěřitelné příběhy jen proto, že nechceme žít samy....

Zajímalo by mě, zda je opravdu málo mužů nebo jak tento zamotanec funguje...

Tak přeji všem nám reikowníčkům, ať jsme v naplněných vztazích nebo šťastně single.

M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
Strana 9 z 11

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund