Fórum - Zobrazit téma - Reiki je živý proces - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reiki je živý proces
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reiki je živý proces
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: ne březen 18, 2012 7:55 am    Předmět: Re:Reiki+ Citovat

Ja Reiki vnímam okrem prúdenia,toku,vyžarovania(radiálne aj vlnoplošne)a nosiča energoinformačných programov najmä takto:

http://www.panna.cz/prirodni-lecby.6/japonsky-model-zivotni-energie-ki.205.html


t.j.ako "integrujúcu" SILU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
lenap
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 23.4. 2009
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: ne březen 18, 2012 10:02 am    Předmět: Citovat

(moi, děkuji za inspirující odkaz, hodně mě oslovil - i jako případný model pro ujasnění souvztažností mezi stavy, které zažívám při různých technikách; zatím mne pročsi nenapadlo je vnímat jinak než "vedle sebe", nikoliv "jeden v druhém". Určitě už tento princip kolem mě letěl - nu, ale "uviděla" jsem až dnes Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2012 9:51 pm    Předmět: x Citovat

Ahoj sportovci,
od terorií zase zpátky k praxi. Hrajete si někdy s reiki při sportování?
Pomáhá vám dodat síly, když už nemůžete, jste unavení nebo při relaxu?
Jako hračička zase něco zkouším, tak by mě zajímalo, kdo z vás to má vyzkoušené?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Tao
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 10.3. 2012
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2012 10:37 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Ahoj sportovci,
od terorií zase zpátky k praxi. Hrajete si někdy s reiki při sportování?
Pomáhá vám dodat síly, když už nemůžete, jste unavení nebo při relaxu?
Jako hračička zase něco zkouším, tak by mě zajímalo, kdo z vás to má vyzkoušené?

šamanka

Při sportu ne. Ale léta jsem měl potíže s usínámím. A tak jsem jednou začal po zalehnutí kohosi iniciovat. Ale to jsem nedokončil, usnul jsem. Dělávám to pravidelně, víc než rok. Iniciuji sám sebe. A nikdy jsem iniciaci nedokončil, protožej jsem usnul. Už mi nevadí káva ani čaj v pozdním odpoledni. Dříve to byl kolotoč myšlenek dlouhé hodiny. Někdy až do kuropění. A není v tom jen udměrnění myšlenek. "Počítání oveček", ani gurumantra dříve nepomáhaly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
abeille
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.3. 2011
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: so červen 23, 2012 8:52 am    Předmět: Re: x Citovat

Citace:

Při sportu ne. Ale léta jsem měl potíže s usínámím. A tak jsem jednou začal po zalehnutí kohosi iniciovat. Ale to jsem nedokončil, usnul jsem. Dělávám to pravidelně, víc než rok. Iniciuji sám sebe. A nikdy jsem iniciaci nedokončil, protožej jsem usnul. Už mi nevadí káva ani čaj v pozdním odpoledni. Dříve to byl kolotoč myšlenek dlouhé hodiny. Někdy až do kuropění. A není v tom jen udměrnění myšlenek. "Počítání oveček", ani gurumantra dříve nepomáhaly.

Tak tohle mám stejně - co mám reiki,nemám vůbec žádné potíže s usínáním , navíc spím jako když mě do vody hodí, tvrdě - připadám si kolikrát jak Veškrnka ve filmu Ohnivé ženy - lehnu do postele a za minutu je to jako bych byla "z těla ven" Laughing ...ani si nepamatuji své sny(což mě trochu mrzí). Před tím jsem měla se spaním problémy, nemohla jsem usnout, čumákovala jsem do tmy a když už jsem usnula, bylo to spaní jak na "psí plachtě", povrchní, každý zvuk mě vzbudil.

Myslíte,že se dá reiki využít i při procesu učení (třeba cizího jazyka) ? A pokud ano -jak?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: so červen 23, 2012 9:11 pm    Předmět: Citovat

Razz Abeille,
kapacitu pamäti Ti Reiki nezvýši ani frekvenciu používania fráz nenahradí,nezvýši slovnú zásobu.
Ako R/2 si ju dokážeš naprogramovať a poslať v určený čas na potrebné miesto(snímeš frekvencie objektu,tzn.pomenuješ/charakterizuješ objekt,miesto a čas-SEČ,...stačí v mysli) a vymedzíš dobu pôsobenia(od ... do ...).Nič nepokazíš,Reiki Ťa tam počká a naštartuje psychiku. "Vhodné zharmonizovať maturitnú miestnosť a pripraviť si pohodičku"... a pod. ~pre všetkých spolužiakov.Tá istota,že tam je a čaká ... ~to priam uvoľňuje a hladí Dušu ... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
abeille
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.3. 2011
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: ne červen 24, 2012 6:42 pm    Předmět: Citovat

Ahoj moi - děkuji za odpověd- energii do učebny jsem si posílala - ale stejně mě vždy ovládala tréma..a pamět pracovala na stejné ( mizerné) urovni Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: ne červen 24, 2012 6:59 pm    Předmět: Re:Reiki je živý proces ... Citovat

abeille napsal:
Ahoj moi - děkuji za odpověd- energii do učebny jsem si posílala - ale stejně mě vždy ovládala tréma..a pamět pracovala na stejné ( mizerné) urovni Smile


Razz Programujem si ju(Reiki) priamo do zubárskeho kresla ... Embarassed ... a funguje TO(zatiaľ!).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
abeille
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.3. 2011
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: ne červen 24, 2012 7:04 pm    Předmět: Citovat

Se zubařem už problém nemám - ten náš umrtvuje i při vrtání a plombování - a já necítím vůbec nic. Takže tady - v mém případě - reiki netřeba. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: so červen 30, 2012 9:11 pm    Předmět: Citovat

Reiki je neuvěřitelně živá Smile Ačkoli reiki není o tom, kolik hodin se člověk reikuje, není možné bez reikování mluvit o tom, že reiki je cestou po které jdu Smile Pár minut před spaním to nezachrání Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund