Fórum - Zobrazit téma - Duchovní párátka - peří - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Duchovní párátka - peří
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Duchovní párátka - peří

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 2:50 pm    Předmět: Duchovní párátka - peří Citovat

Když už jsme v tom posuzování / odsuzování duchovních parazitů/tek, co takhle téma duchovní párátka? :DDD

Naposledy upravil zeto dne čt únor 16, 2012 9:23 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 3:09 pm    Předmět: Citovat

Mně by se víc líbilo duchovní jitrnice Smile . Ale nové vlákno na to zakládat nebudu.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aika
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 6:49 pm    Předmět: Zeto.. :) Citovat

zrovna tak bádám.... jestli se ta duchovní párátka taky používají na zuby nebo ne? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Smile Smile dííííky.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 7:36 pm    Předmět: Re: Duchovní párátka Citovat

zeto napsal:
co takhle téma duchovní párátka? :DDD

Já osobně jsem pro téma duchna Very Happy

Pod tou modrobíle pruhovanou duchnou z husího peří nadraného kdysi dávno mojí mámou se úžasně medituje.

Duchna je prostě úžasná duchovní záležitost protože lenošení pardon meditování pod duchnou mi jde jedna báseň Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: čt únor 16, 2012 8:52 am    Předmět: Citovat

blankas: a zrovna já duchny nemám rád, jelikož jsou těžké a "dusí".... a jsou plné prachového peří (peří = andělé) prach = andělský prach = PCP - FENYLCYKLIDIN, "ANDĚLSKÝ PRACH"

Pro vysvětlení pojmu PCP:
Kód:
PCP - FENYLCYKLIDIN, "ANDĚLSKÝ PRACH"
Psychoaktivní látka s účinkyna centrální nervový systém,s budivými, bolest tlumícími a halucinogenními účinky.Tato látka byla zavedena do klinické medicíny jako disociativní anestetikum,ale její užívání bylo zakázáno kvůli častému výskytu syndromu sestávajícího se ze ztráty orientace, neklidu a zmatenosti.PCP lze relativně levně a jednoduše vyrobit a od sedmdesátých let se užívá jako nepovolená droga. Látky s podobnými účinky jsou dexoxadrol a ketamin. Přinepovoleném užívání se PCP bere orálně, intravenózně, nebo se šňupe, nejčastěji se však kouří. Obvyklá dávka je 5-15 mg.Účinky se začnou projevovat přibližně 5minut po užití a vrcholí po 30 minutách. Na začátku nastupuje euforie, pocit tepla, brnění, vznášení se a „klidné izolace/odloučení“.Mohou se vyskytnout sluchové a vizuální halucinace, nebo změněné vnímání těla, zkreslené vnímání času a prostoru, „klam, blud“a rozpad myšlení. Přidružené neurologické a fyziologické reakce souvisí s dávkováním a zahrnují zvýšení krevního tlaku,grimasování,zvýšení potivosti,hypotermie, kóma, rozšířené nereagující zřítelnice, snížená citlivost vnímání bolesti, svalová ztuhlost atd. Účinky PCP trvají zpravidla 4-6 hodin, ale někdy trvá iněkolik dní a déle, než některé z nich zcela vymizí.Během „dojezdu“ se může vyskytnout sebedestrukčnínebo násilné jednání. Byly zaznamenány poruchy vnímání, delirium a poruchy nálad, způsobené PCP. Stejně jako v případě hlaucinogenů není prokázáno, zda jsou takové poruchy způsobeny účinkem drogy, nebo zda jde o pre-existujícízranitelnost či dispozici.
odkaz

Tedy chápu sice Tvůj postoj k duchnám a chápu že meditace v ní / na ní / pod ní je pro Tebe zážitek:)



Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: pá únor 17, 2012 4:38 pm    Předmět: Citovat

Skoro jsem se lekla, že když jsem pod duchnou, tak fetuju Shocked
Zas jsem o něco chytřejší, "andělský prach" jsem neznala.

A co se týká té duchny:
já spávám pod přkrývkou z Dadky Vracov - doporučuju, potřebovala jsem vyměnit staré přikrývky z ovčí vlny za jiné, chtěla jsem nějaké duté vlákno a nevěděla jsem, jaké koupit, abych nekoupila šunt a přitom abych za ně nedala majlant. Dadka mi byla doporučena a jsem s ní spokojena.

Takže duchna na mě čeká opravdu jen když jsem mimo Prahu, v místě mého rodiště. A nespím pod ní běžně, jenom když je hodně chladno a nechce se mi topit v kamnech. Základ je o duchnu dobře pečovat, pak je krásně nadýchaná a voní.

A tak pro mě funguje jako zkratka do dětství a leccos se mi díky ní "objevilo" Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 10:16 am    Předmět: Citovat

Já zase mám jinou zkušenost.Duchna se tváří že zahřeje,ale skutečnost je jiná.Večer ji naklepete,krásně hřeje,je nadýchaná,ale rána bývají zrádná.Všechno peří máte v nohách,od pasu jste přikrytí jen sýpkem a povlakem a je vám zima.Ale je to krásná vzpomínka na mé dětství.Zdravím duchnaře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund