Fórum - Zobrazit téma - Sexuální nabídka od reiki MISTRA - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Sexuální nabídka od reiki MISTRA
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Sexuální nabídka od reiki MISTRA
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2011 8:42 pm    Předmět: Citovat

Ále, seděla jsem za šicím strojem a poslouchala zprávy na Primě. Laughing
Říkali, že něco bude dneska večer v těch Soukr. dramatech. Prý se jim ozývají lidi, které ošklivě napálil a kolik stovek tisíc je stála důvěra v tohohle "gurua".....a na konci té upoutávky říkali, že spáchal sebevraždu......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2011 10:30 pm    Předmět: x Citovat

Tak to byla síla! Nikdy mi není jasné, jestli je takový člověk absolutně přesvědčený o tom co dělá (a jenom to prostě podle jeho slov nevyšlo, protože klient udělal chybu při cvičení, jak tam bylo řečeno) nebo jsou to jenom vypečení jedinci, kteří jdou po penězích a osahávání. V každém případě pokud se peněz týká, tak rozhodně nebývají troškaři.

Jakmile jsem někde na přednášce slyšela nebo v literatuře četla, že právě oni léčí úplně všechno a tutovka, tak jsem se zvedla a už se nikdy
k takovému směru nevrátila. Zatím jsem nepotkala léčbu, která by tohle mohla splnit na 100 % a žádného záračného léčitele, který by dokázal každého a vždy napořád vyléčit jsem dosud nepotkala. Je to smutné, protože bychom si to často pro nás nebo naše blízké přáli...

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: st listopad 09, 2011 8:22 am    Předmět: Citovat

Ten chlápek opravdu spáchal sebevraždu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st listopad 09, 2011 11:47 am    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Tak to byla síla! Nikdy mi není jasné, jestli je takový člověk absolutně přesvědčený o tom co dělá (a jenom to prostě podle jeho slov nevyšlo, protože klient udělal chybu při cvičení, jak tam bylo řečeno) nebo jsou to jenom vypečení jedinci, kteří jdou po penězích a osahávání.

Ano, tohle právě běžný člověk v té těžké životní situaci těžko rozpozná. Crying or Very sad
V podstatě se jedná o dva základní typy takovýchto rádoby léčitelů, jeden jde jen po penězích a druhý tomu, co těm lidem trvdí sám věří.
První je tedy podvodník a druhý ziskuchtivý pomatenec. Sad

Nebezpeční jsou lidem hledajícím pomoc ale oba naprosto stejně.
A samozřemě škodí tak i lidem, kteří dokáží skutečně pomáhat, tedy tím, že potom veřejnost hází ráda všechny do jednoho pytle. Confused

Tak, jako u všeho, tak i zde je to o bdělosti, a z ní vyplývající naší schopnosti rozlišovací.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
grasshopper
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 22.1. 2007
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: čt listopad 24, 2011 2:17 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem tu reportáž v TV viděl. Nejhorší na tom je, že "běžný člověk", který se o tyhle věci nezajímá si vytvoří takový obrázek, že reiki je velmi nebezpečná sekta, která jen tahá peníze z lidí. člověk aby se pak bál pravdivě odpovědět na otázky typu kde byl včera večer, když byl třeba na setkání reikistů... Už jsem se setkal s tím, že si o mě v práci kolega myslel, že jsem členem nějaké sekty či co a ptal se, zda jsme na tom semináři provozovali také .... no radši to ani nebudu jmenovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2011 3:25 pm    Předmět: Citovat

Mrzí mě, že takové sexistické skupiny nepotkávám. Rád bych je navštěvoval a rád bych o tom potom vykládal chlapům v práci. Místo toho jsem svědkem samých téměř frigidních dotyků, většinou deset centimetrů nad tělem Sad

Nejerotičtější co jsem dosud na mých toulkách reikisvětem potkal byly afirmace typu: "jsem jaký jsem a takový se mám rád".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2011 4:35 pm    Předmět: x Citovat

Psychedelic: asi to bude tím, že ženské nemají takové potřeby někoho ochmatávat. Zajeď si na nějakou tantrickou sešlost a vynahradiš si to bohatě. Je pravda, že jsem vždycky potkala vlezlouny mužského pohlaví...
Ale i na normálních skupinách, kde se dělají různá cvičení např. společného působení to nebývá kdesi nad tělem. Zaleží na vztahu dotyčných k vlastnímu tělu.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: so listopad 26, 2011 7:54 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Psychedelic: asi to bude tím, že ženské nemají takové potřeby někoho ochmatávat.


Proč nemáte takové potřeby?

samanka napsal:
Zajeď si na nějakou tantrickou sešlost a vynahradiš si to bohatě. Je pravda, že jsem vždycky potkala vlezlouny mužského pohlaví...


Jste prostě příliš krásné. Smile

samanka napsal:
Zaleží na vztahu dotyčných k vlastnímu tělu. .

To mě docela zajímá. Já u sebe mám obavy, aby druzí to nebrali jako nevusné a nemravné, tak raději bych na ně působil z metru (nadsázka) Smile
To jen tak mě napadá...

Co se týče té tantrické sešlosti, tak jsem už nad tím přemýšlel Smile V Brně jsem našel jednu tantru a tam jsou oddělené skupiny žen a mužů Smile
Ty víš o nějaké tantře v Brně, kde kontakt se ženou neprobíhá formou imaginace? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: so listopad 26, 2011 10:07 pm    Předmět: Citovat

Psychedelic napsal:

Nejerotičtější co jsem dosud na mých toulkách reikisvětem potkal byly afirmace typu: "jsem jaký jsem a takový se mám rád".


A vzal sis z toho ponaučení?Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: so listopad 26, 2011 11:47 pm    Předmět: xx Citovat

Psychedelicu, to chce zajet na nějaký víkend do Lažánek (je to na konci přehrady, takže prakticky v Brně). Tam jsou společné víkendy, možné mají něco i v Domečku.

To, proč ženy neosahávají muže, přesně nevím. Ale ty si to pořád představuješ jako něco příjemného, vzrušujícího, něco jako v erotickém filmu. Krásná masérka svádí svého klienta rafinovanými pohyby
a technikami ... Laughing

Tady se mluví o dvou různých věcech: masážích všech typů, kde jsou doteky příjemné a na tělo ať už oblečené (reiki), tak nahé.
A hodně odlišná věc je zneužívání situace něčím co bych nazvala: "sáhnout si". To už je jiné kafe, s dojezdem na psychiku. Tohle ženy nemají nějak v povaze.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: po listopad 28, 2011 6:21 pm    Předmět: Citovat

Šamanka:
Díky Mílo za odpověď. Jak byl první příspěvek 26.11. míněn spíš jako vtípek, ty další jsem myslel vážně a jsem rád, že jsi je nepřešla.

P.S.
Tak trochu jsem se bál toho, že řekneš Lažánky Smile Jestli tam ale je ale tantra s ženami, možná se tam přeci jen rozjedu a věřím, že si centrum i oblíbím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: po listopad 28, 2011 6:24 pm    Předmět: Citovat

Zeto:
No učím se Smile Doufám, že jednou budu moct říct, že jsem si to poučení vzal opravdu k srdci Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po listopad 28, 2011 8:58 pm    Předmět: x Citovat

Laughing Psychedelicu, po tvých posledních tématických příspěvcích korunovaných úvahou o hyždích a lidožroutech (k vláknu spinování vody) bych to viděla jako velmi vhodnou terapii
Laughing Laughing Laughing

šamanka Cool
PS: mohl bys také zajít na tantrickou či tao masáž, ovšem její cena by tě dost namíchla!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
grasshopper
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 22.1. 2007
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2011 8:29 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:

PS: mohl bys také zajít na tantrickou či tao masáž, ovšem její cena by tě dost namíchla!


Ano, ta cena je dost vysoká i na mě a to je co říct. Very Happy

Poslední příspěvky mi připomněly, že bych se zase mohl přihlásit do reiki klubu. Posledně jsem tam zažil dotyky dosti "na hraně" ovšem pro mě to bylo příjemné. A za podstatně nižší cenu než výše uvedené masáže. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund