Fórum - Zobrazit téma - Sexuální nabídka od reiki MISTRA - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Sexuální nabídka od reiki MISTRA
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Sexuální nabídka od reiki MISTRA
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JaninaP
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 4.10. 2009
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2009 3:27 pm    Předmět: Citovat

Jinak Lightworkře, díky za tip ohledně techniky pro práci a taky tá role oběti bude mít asi cosi do sebe... zase nějaký čas popřemýšlím... Smile dík. Jana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2009 7:42 pm    Předmět: x Citovat

Pod pojmem hranice není myšlena izolace od ostatních nebo stažení se
z aktivního přístupu k životu.
Stanovit si hranice znamená vyjasnit si, jak moc a kam chci ostatní pustit.
Co si kdo k nám může dovolit neboli co my ostatním vůči sobě dovolíme.
Je to jiné s lidmi, kteří jsou nám bližší a jiné jsou hranice s ostatními. Je to otázka sebeúcty a sebeobrany. Nenechat se sebou orat, manipulovat, dělat co chce po mě někdo jiný, ale já nechci - ať už z jakéhokoliv důvodu: nemám čas, nechci to dělat,... umění říkat NE. A umět dávat
tyto signály jasně najevo nejen slovem, ale i řečí těla.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2009 11:20 pm    Předmět: Re: Sexuální nabídka od reiki MISTRA Citovat

JaninaP napsal:

Tak se dodnes nevím srovnat s tím, jak je možný, že člověk, který o sobě tvrdí, že má za sebou víc než 10 let intenzivní reiki praxe - a to zdaleka není v duchovní sféře všechno, čím se prezentuje, že zvládá - ještě podléhá takovémuto typu pokušení. Jak je možné, že se takový člověk vcelku úspěšně pohybuje jako učitel mezi duchovně hledajícími?


Někteří lidé se za Reiki schovávají.

Někteří si pomocí uměle vytvořené autority - vzniku titulu mistra čehosi - kompenzují své problémy s nízkým sebevědomým (například při komunikaci s lidmi).
Někteří lidé jsou ale čuňata od povahy a je jedno jestli dělají reiki nebo lékaře - gynekologa.

Na hajzlíky narazíš všude - jak v "duchovním" světě (reiki prase mistr který osahává ženy na kurzech, kněží církve zneužívající mladé chlapce) tak i v tom "neduchovním".
Není v tom rozdíl, protože pořád jsou to jenom lidé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
JaninaP
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 4.10. 2009
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: st říjen 07, 2009 7:41 am    Předmět: Citovat

Krabasi, máš úžasný podpis... Smile Cítím s ním totální souznění.
Jinak to schovávání se za reiki jsem totálně přehlídla - bylo to těžké rozpoznat tu rafinovanost schovanou za přátelství a nabízenou pomoc... Pán normálně pusobí spokojeným vyzrálým dojmem, zkušeně, co se otázek mého duchovního tápání týče - alespoň soudě dle odpovědí... ale to je asi muj problém začátečníka - že se nechám vcelku snadno ošálit pozlátkem, že jo? Smile

Šamanko, díky moc za příspěvek - co se ohraničení týče, je to taky asi lekce na delší studium u mě... Smile A asi dennodení...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st říjen 07, 2009 10:52 am    Předmět: Citovat

JaninaP napsal:
Krabasi, máš úžasný podpis... Smile Cítím s ním totální souznění.


Laughing Laughing Laughing Který chlap by něčemu takovému odolal Laughing Laughing Laughing

Pěkný námět k zamyšlení: Co vysílám směrem k mužům? Byť třeba nevědomky....

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 1286

PříspěvekZaslal: st říjen 07, 2009 10:57 am    Předmět: Citovat

Tak, ber to jako lekci. Otázka proč teď ti nepomůže. Prostě si tu zkušenost potkala a máš šanci se z ní něco dobrého naučit, to je známka rozvoje. I to, že si jasněji uvědomuješ, co ještě je ok, a co už ne. To určuješ ty, ale také tvoje výchova, rodinné zásady, ty není marné občas prozkoumat, ale ani ty za nic nemohou, prostě vznikly díky individuálním zkušenostem lidí a je na tobě, co ty k nim ještě přidáš, jak je v sobě rozvineš, poupravíš, odstraníš méně prospěšné části.

Být k lidem laskavý a přátelský, neznamená být hloupý. Takový pes udělá pro svoji smečku cokoliv, jen aby si zachoval členství. To můžeme obdivovat, ale může to být i nebezpečné. Proto mám raději kočky, jejich energie a chování je přátelské, klidné, pro své lidi také udělají hodně, ale moc dobře vědí, kdy už je čas vytáhnout drápy a bránit se, hájit si svoji individualitu a hranice. V mystice možná jde o odložení já, rozvoj pokory a otevřenosti, ale to neznamená lidem dovolit všude všechno, zákonitě toho někdo když ne rovnou zneužije, tak aspon využije.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: st říjen 07, 2009 11:11 am    Předmět: Citovat

samanka napsal:


Pěkný námět k zamyšlení: Co vysílám směrem k mužům? Byť třeba nevědomky....

šamanka


jestli tvůj dotaz směřuje ke mě šamanko, tak zrovna včera jsem nad tebou chvíli přemýšlel, přesně na tohle téma. V souvislosti s jiným příspěvkem a tématem "Reikiweb a já".
Je to pro mě také silné téma, přemýšlel jsem, jestli k tomu mám něco napsat, ale nemám rád moc dlouhé příspěvky.

Když budu mluvit za sebe, tak vyzařuješ něco, co mě jako chlapovi vůbec neinponuje. Pokud bych tě někde potkal ve společnosti několika lidí, vůbec bych tě neznal, nic o tobě nevěděl, tak přesto bych se ti vyhnul velkým obloukem.

Abych trochu povzbudil, mám lehce pocit, že se v tobě něco hnulo, že by přeci jen nějaká z měna k lepšímu? Že by poslední dobou nějaká sebereflexe?

Pár upřímných slov od Krabase (bez jakéhokoli úmyslu poškodit tvojí osobu, zmenožnit, pomluvit či zašlapat do země).
ahoj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st říjen 07, 2009 12:12 pm    Předmět: x Citovat

Milý Krabasi,
kdyby sis dal tu práci a přečetl vlákno, tak bys věděl komu je příspěvek určen.

K tobě: až ti budu konečně tak lhostejná, jak píšeš, tak Ti opravdu nebudu stát za tu námahu s přemýšlením nad moji osobou a vymýšlením tak dlouhého příspěvku se záměrem mě urazit Laughing Laughing Laughing

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ella
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 26.12. 2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: st říjen 07, 2009 12:28 pm    Předmět: Citovat

Překvapuje mě, že většina reakcí je typu - něco jsi k němu (zřejmě nevědomky) vysílala a tudíž se nad tím zamysli a začni s tím pracovat.
Nikdo z nás u toho, když se "Mistr" svlékal nebyl, takže těžko můžeme dělat takovéhle závěry. Je docela možné, že ten člověk žádné signály nepotřeboval. Co když si už na začátku Janinu vyhlédl (byla ten typ, který ho přitahuje) a pak, když už se domníval, že je dostatečně "zpracovaná" jeho zkušenostmi šel rovnou na věc? Co když si Janina nemá uvědomovat nic, co se týče svého vyzařování k druhému pohlaví, ale co když je to pouze o důvěře? Nebo je to úplně jinak. V takovéhle věci bych žádné závěry nedělala, když neznám ani jednu ze stran osobně, obzvlášť ne.
Jinak přeji Všem na reikiwebu krásný slunečný říjnový den Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st říjen 07, 2009 12:30 pm    Předmět: Citovat

Krabas napsal:

tak přesto bych se ti vyhnul velkým obloukem.


To je moudré, tak to udělej i tady a prostě se mým příspěvkům vyhni velkým obloukem a máš klid.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: st říjen 07, 2009 12:43 pm    Předmět: Citovat

Kdyby se z toho dala dělat elektřina, tak vy dva nahradíte Dukovany.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: st říjen 07, 2009 1:12 pm    Předmět: Citovat

Už to tady možná padlo.
Iluze. Rozbil ti iluze. Iluze o tom, že mistr reiki se musí chovat tak a tak. Že se musí chovat duchovně (co to je se chovat duchovně?) a přitom se zapomíná, že je to člověk jako každý jiný a že si zpracovává karmu jako každý jiný.
To, že je někdo mistr reiki, jak už víme, není záruka ničeho. Vůbec ničeho. Stejně jako když má někdo vysokoškolský titul Ing., Mudr. apod. není záruka inteligence, slušného chování, vůbec ničeho.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: st říjen 07, 2009 2:12 pm    Předmět: Citovat

kamo napsal:
Kdyby se z toho dala dělat elektřina, tak vy dva nahradíte Dukovany.

Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 1286

PříspěvekZaslal: st říjen 07, 2009 2:13 pm    Předmět: Citovat

Kamo, si taky říkám...Smile

Ello tak to každopádně, prostě každý dodal svoji hypotézu a Jana si to utřídila podle sebe, své zkušenosti a to je moc fajn.

M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
JaninaP
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 4.10. 2009
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: st říjen 07, 2009 4:39 pm    Předmět: Citovat

No každopádně jsem ráda, že tady existuje ten prostor pro vyjádření se. Jsem moc ráda, že jsem měla tu možnosť tady "vyplyvnout", co mě tížilo a s pomocí vás všech, co jste se zapojili, si celou záležitost ujasnit, získat jiný úhel pohledu na celou věc, na sebe i na protistranu a že jsem to nemusela jen sama možná ještě hodně dlouho promítat jen ve své hlavě....
Možná to taky bude časem nějak užitečné, případně inspirativní i pro někoho jiného, kdo si to pročte.

Šamanko: Ten virtuální svět poskytuje trochu více možností, asi bych normálně Krabasovi nešeptala do ouška při prvním setkání slova, která jsem napsala. Ale jelikož se neznáme (teda - to předpokládám), jsme tady anonymně, tak ten prostor na vyjádření víc jak to cítím od srdíčka prostě je a využila jsem toho. Příšlo mi to fakt geniální, co má napsané ve svém podpisu, hodně mě to zrovna nějak oslovilo a tak jsem na to reagovala, jak jsem to momentálně cítila.. ta anonymita internetové diskuze to umožňuje. Kdybys to měla napsané jako podpis ty, reagovala bych stejně... nebyla to lichotka pro MUŽE, promiň, Krabasi... Smile
Vždyť kolikrát ani nevím, jestli se za nick skrývá muž nebo žena .... teda, ale to není případ vás dvou, to je fakt... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund