Fórum - Zobrazit téma - Duchovní parazitky - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Duchovní parazitky
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Duchovní parazitky
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 2:11 pm    Předmět: Duchovní parazitky Citovat

Tak chlapi, teď je řada na Vás Smile.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 2:16 pm    Předmět: Citovat

Snad stačí jedno téma. Tohle je chování dítěte tak pětiletého, spíš tříletého.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 2:18 pm    Předmět: Citovat

Tak to je hustej flame. Jdeš do toho zostra Smile.

Ale Mirku zklamu tě, nejedu zrovna na takový vlně, abych měl na to to podpořit nějakým nenávistným příspěvkem Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 2:21 pm    Předmět: Citovat

Ikdyž teď mě napadá, jak mi zrovna jeden kolega z práce vyprávěl, jak ho jeho manželka, již tedy skoro bývalá, totálně duchovně vysála.
Včetně auta, domu a veškerých finančních prostředků. Zase bude o jednoho bezdomovce víc Confused .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 2:42 pm    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
Tak to je hustej flame. Jdeš do toho zostra Smile.

Ale Mirku zklamu tě, nejedu zrovna na takový vlně, abych měl na to to podpořit nějakým nenávistným příspěvkem Very Happy .


To jsi mě Pepo špatně pochopil. Nic takového jsem neměl založením tohoto vlákna v úmyslu. Šlo mi o naprosto věcné, nestranné příspěvky.

Beppe, to hodnotíš podle sebe, viď?

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 3:44 pm    Předmět: Citovat

sunnyi napsal:
Krabas napsal:
Tak to je hustej flame. Jdeš do toho zostra Smile.

Ale Mirku zklamu tě, nejedu zrovna na takový vlně, abych měl na to to podpořit nějakým nenávistným příspěvkem Very Happy .


To jsi mě Pepo špatně pochopil. Nic takového jsem neměl založením tohoto vlákna v úmyslu. Šlo mi o naprosto věcné, nestranné příspěvky.

Beppe, to hodnotíš podle sebe, viď?

Mirek


Vzhledem k tomu tvému dětskému truc chování si to myslím Krabas vyložil celkem pochopitelně takhle. Jinak samozřejmě že to hodnotím i podle sebe, taky mám často tendenci chovat se jako uražené dítě. Ale dnes jsi mě tedy trumfnul na celé čáře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 4:01 pm    Předmět: Citovat

Beppe napsal:
Vzhledem k tomu tvému dětskému truc chování si to myslím Krabas vyložil celkem pochopitelně takhle. Jinak samozřejmě že to hodnotím i podle sebe, taky mám často tendenci chovat se jako uražené dítě. Ale dnes jsi mě tedy trumfnul na celé čáře.


A to je opravdu tak, nebo je to jen Tvoje přání? Pokud si Krabas založení tohoto vlákna vyložil tak, že mi jde o rozdmychávání nenávisti, tak to vypovídá o něm, nikoli o mně. A totéž platí i pro Tebe, včetně toho chování na truc. Možná by ses měl podívat sám na sebe, co v Tobě takové myšlenky vyvolává.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 4:48 pm    Předmět: Citovat

sunnyi napsal:
Beppe napsal:
Vzhledem k tomu tvému dětskému truc chování si to myslím Krabas vyložil celkem pochopitelně takhle. Jinak samozřejmě že to hodnotím i podle sebe, taky mám často tendenci chovat se jako uražené dítě. Ale dnes jsi mě tedy trumfnul na celé čáře.


A to je opravdu tak, nebo je to jen Tvoje přání? Pokud si Krabas založení tohoto vlákna vyložil tak, že mi jde o rozdmychávání nenávisti, tak to vypovídá o něm, nikoli o mně. A totéž platí i pro Tebe, včetně toho chování na truc. Možná by ses měl podívat sám na sebe, co v Tobě takové myšlenky vyvolává.

Mirek


Pěkný příklad manipulace jak se pokoušet i sebezjevnější vlastní faul přehodt na toho druhého. V tomto případě to lze ale jen opravdu velice obtížně. Když si někdo založí vlákno se stejným obsahem jako vlákno na kterém se dosud diskutovalo, poté co je upozorněn, že to téma se týká jak žen tak mužů, tak to opravdu mnohé vypovídá. Ne ovšem o lidech co na to upozorní, o těch to vypovídá až v druhé či třetí řadě, ale v první řadě o tobě. Jako už vícekrát v minulosti, tak si ani teď nepřiznal svoje vlastní pochybení a tváříš "já nic, já muzikant", to vy vidíte něco špatného,mě se to netýká ..... Tohle je téma k přemýšlení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kwisatz_Haderach
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 215

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 5:01 pm    Předmět: Citovat

Soudruzi, já v tom vidím recesi. Prostě každý se na to dívá po svém... A kdo se chce hádat, ať se hádá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 8:20 pm    Předmět: x Citovat

Pánové, vy jste přispěli věcně a nestranně do mého vlákna, je čas vám tuto službu oblatit.

Takže suchá pravda: vy jste nikdy nepotkali žádného takového mnou popisovaného muže a já zase můžu přísahat, že jsem nikdy nepotkala takovou ženu, jak popisujete vy. Nikdy mě žádná nebalila, nekontaktovala, nechodila se mnou a dokonce ani se mnou nikdy nežila. Tak kdo ví, jestli existuje, jestli jen nechcete rozdmýchávat nenávistné nálady mezi muži a ženami. Crying or Very sad

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 8:27 pm    Předmět: Citovat

Díky Honzo. Ano, bylo to dílem z recese, měl jsem zrovna dobrou náladu a chuť si rýpnout Smile . Když se dámy vedle tak dojímaly nad vykořisťovanými ženami (neříkám, že neprávem), tak jsem si říkal, proč by si na tomto vlákně nepoplakaly taky nad několika vykořisťovanými muži?

Ale chápu, že pro někoho, kdo se na svět zatím nedokáže dívat jinak, než kritickýma očima, s hlavou plnou domněnek, je nepředstavitelné, že by někdo mohl chtít vést věcnou, nezaujatou diskusi bez odsuzování a s porozuměním. Natož, aby za tím dokázal ucítit jemný humor. Takže každý si v mém novém vlákně najde to své. Přesně podle pořekadla: "Podle sebe soudím tebe."

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 8:40 pm    Předmět: Citovat

Jo ještě, uznávám, že jsem si to mohl nechat na jiný den, než na sv. Valentýna Confused . Že je 14. jsem si ale uvědomil až před chvílí. Aspoň jsem stihnul dát Lence pusu Smile , i když kytku už ne.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 11:32 pm    Předmět: Citovat

Když už nic jiného, tak je tohle dvojvlákno školou, že ani léta "duchovní práce" nevedou mnohdy k tomu, aby se změnily základní vlastnosti člověka resp. jeho ega. A tak když je někdo například ........, tak to nezmění ani meditování do aleluja a vhledy do jiných světů. Mnohdy je na tom v tomto lidsky základním směru daleko lépe běžný zcela neduchovní člověk. Budiž toto poučením.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 8:38 am    Předmět: Citovat

sunnyi napsal:

Pokud si Krabas založení tohoto vlákna vyložil tak, že mi jde o rozdmychávání nenávisti,
Mirek


Ne Mirku, myslím že jsem tam psal smajlík, což je znakem toho, že jsem si to vyložil jinak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 8:25 pm    Předmět: Re: Duchovní parazitky Citovat

sunnyi napsal:
Tak chlapi, teď je řada na Vás Smile.
Mirek

Teda chlapi, to jste se moc nevytáhli.
Líbí se mi však přísaha šamanky, a tak se k ní připojuju:

"I já, Blankas, můžu přísahat, že jsem nikdy nepotkala takovou ženu, jak popisujete vy. Nikdy mě žádná nebalila, nekontaktovala, nechodila se mnou a dokonce ani se mnou nikdy nežila. Tak kdo ví, jestli existuje Twisted Evil"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund