Fórum - Zobrazit téma - Duchovní paraziti - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Duchovní paraziti
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Duchovní paraziti
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13, 14, 15  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
abeille
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.3. 2011
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: pá únor 17, 2012 1:40 pm    Předmět: Re: Abeille... Citovat

Zbultran napsal:

Hele Abeille, napadá mě: - co takhle té paní upírce dát reiki a tím jí pomoci. Jinak bude hledat dalšího, co by mohla "vycucnout". Ty sice zůstaneš ochráněná, ale moc se nezmění. A když reiki dáváš, nic neztrácíš, spíše naopak Smile

Myslíš to jako tak,že až někam s karádkou půjdu, tak jí mám " povolit" jen čerpání reiki? Nebo jí ho dát při setkání s jejím vědomím - tak,aby o tom věděla?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: pá únor 17, 2012 2:24 pm    Předmět: Re: Abeille... Citovat

abeille napsal:

Myslíš to jako tak,že až někam s karádkou půjdu, tak jí mám " povolit" jen čerpání reiki? Nebo jí ho dát při setkání s jejím vědomím - tak,aby o tom věděla?


Myslím dát jí ho s jejím vědomím.

Klidně bych jí řekl, že když je se mnou, mám pocit, že mi energii odsává a že máš schopnost jí tu energii doplnit. Pak bych jí dal reiki.

A kdyby nechtěla, tak bych teprve dělal nějaké obrany.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
abeille
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.3. 2011
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: pá únor 17, 2012 2:37 pm    Předmět: Re: Abeille... Citovat

Zbultran napsal:

Myslím dát jí ho s jejím vědomím.

Klidně bych jí řekl, že když je se mnou, mám pocit, že mi energii odsává a že máš schopnost jí tu energii doplnit. Pak bych jí dal reiki.

A kdyby nechtěla, tak bych teprve dělal nějaké obrany.


Ok, to by šlo, zkusím to. Dík za tip.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: pá únor 17, 2012 3:10 pm    Předmět: Citovat

polgara1 napsal:
na jednom semináři řekli, že už nepozná nedostatek energie a to, že v ní zaznělo.

Ano, bylo to na mé R1.
A mistr reiki mi tím opravdu velmi prospěl, protože to řekl tak, že jsem byla bez pochyb, a věděla jsem(vnímala jsem), že jemu to tak funguje, proto nám to sděluje.
Takže když to tak nefungovalo u mě, tak jsem se vracela k tomu, co nás učil(zásady, reikování,meditace).
V praxi to vypadalo tak, že po semináři jsem pomalu (jak jsem tomu ráda, že to probíhalo pomalu!) zcitlivovala tj. začínala jsem vnímat energie.
Druhou stránkou této mince "otevírání se" bylo to, že si občas na mě někdo "pochutnal" Crying or Very sad.
Z čas.důvodů nebudu vypisovat, co jsem dříve aplikovala, aby se to nestávalo, na R1 mě naučili druh ochrany, takže když jsem se tím řídila, bylo to OK.
Jako začátečník a zvědavec jsem samozřejmě zkoušela i jiné postupy, takže jsem nepoužívala ten naučený pořád.
Čili jsem se dočkala poměrně dost zkušeností s tím, že si na mě občas někdo pěkně smlsnul třeba hned po ránu a já pak až do večera, než jsem mohla zalehnout, byla jak tělo bez duše, s bolestí hlavy, na kterou já nikdy (vyjma nemoci) netrpím. Když je člověk vysátý, nemá šanci na sebe položit ruce, je jak zakletý, takhle to probíhalo u mě. Zregeneroval mě vždy jedině spánek (určitě pomáhá příroda, jenže jako člověku který pracuje přes den a žije v bytě v centru Prahy, je takový regenerační pobyt v přírodě v případě okamžité potřeby prostě nedostupný).
Teprve tehdy, až jsem prací na sobě se naučila dostávat se a pobývat ve svém centru(těžišti) bytí, pochopila jsem, jak je to velmi jednoduché.

Stačí být "doma" a je to ten nejefektivnější způsob ochrany

Tím "být doma" mám na mysli být si vědoma sama sebe, své skutečné podstaty/esence, tím mám přístup(cítím se být součástí) zdroje a kde je zdroj, tam je hojnost a žádný boj o pozornost(energii).
Takže za sebe můžu k tomu říci: zkoušejte různé postupy a typy ochrany, když tomu uvěříte, bude to na čas fungovat a mezitím se zase posunete dál a přijdete na jiný svůj způsob.
P.S. Když se mi něco (nepříjemného, nehodícího se apod.) přihodí v současné době, říkám si: Haló, je někdo doma? kde se to touláš a pak se divíš, co se Ti doma děje? Alou domů Idea
Tak to je moje momentálně "poslední" vývojová verze ochrany Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aika
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: pá únor 17, 2012 3:19 pm    Předmět: Blani Citovat

Blani :
P.S. Když se mi něco (nepříjemného, nehodícího se apod.) přihodí v současné době, říkám si: Haló, je někdo doma? kde se to touláš a pak se divíš, co se Ti doma děje? Alou domů

tak to se mi moooc líbí.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 9:17 am    Předmět: Citovat

Tak jsem přes týden chyběla a na RW se rozmohli paraziti. Vlastně nevím, zda se dají léčit antibiotiky nebo krémy, ale dle rozsahu příspěvků se jedná o velkou vlnu...

Aiko, zdravím. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 9:55 am    Předmět: Citovat

Omlouvám se.

Doporučuji si všem najít na google článek jak doporučuje miwa.Je skutečně o mě.Je to asi 1,5roku stará historie.Nevěděl jsem,že jsem byl její macechou v minulém životě.Nedivím se, že se mne bála.Asi i já jsem se choval pod vlivem podvědomí.A to je důvod,proč o tom píšu.To je odpověd,proč z důvodů léčebných čistit minulé životy.Jak moc a dalece nás ovlivnují.Jsem poctěn a neznalým dovoluji mne uctívat.Jedinou SMS,jediným příkazem,,plač“ jsem spustil 2hodinový pláč.Bojte se mne.Vím o tom,a taky sama si dává odpověd,aniž o tom ví. Pro ty co nepracují s regresí,dianetikou SRT,EFT a nevím čím ještě. Jedinou snahou těchto metod je objevit v minulosti(v tomto či minulém životě) spouštěč,situaci,která nás ovlivňuje.Ovlivnuje nás svým emočním,nezpracovaným nábojem.Vše co jsme nezpracovali,nevyrovnali se s tím,nás ovlivňuje.Viz já a její macecha a ona moje dcera. A tyto metody nám pomáhají ten emoční náboj zpracovat.Ano,mám schopnost vycítit tuto informaci,vím to,dělal jsem to,dělám to a budu to dělat,že donutím lidi k pláči. Když to chtějí zažít,dám jim to.Tím pláčem se ta emoce uvolnuje.Znáte to,když nám maminka říkala,nebo babička.Jen plač,uleví se ti. Při normální terapii to vyřešíme ,vybijeme emoce úplně,takhle jí to trvalo 2 hod.,ale sama si odpověděla,ted když to čtu,už nepláču.Už tam není emoční náboj.Toho,čeho se to týkalo,je už vyřešené.Vzpomínám si o co šlo,a ten problém se netýkal mne.Udělal jsem ale medvědí službu všem ,,šamanům“ když ted černovláska uslyší šaman,bude se zase bát ( mezi náma,moje úžasná schopnost vcítění je obyčejná empatie.Copak nevzpomínáte na maminku,nebo kamaráda,kamarádku,kteří vám řekli,tebe něco trápí,i když jste to schovávali a nechtěli nikomu říct.To jsou má kouzla,moje magie.Věděl jsem že ji něco trápí a když vám někdo připomene tu událost,tu bolest tak se rozpláčete,i když jste před tím nalhávali sami sobě i okolí,že už to máte dávno zpracovaný a vyřešený.Já pak jen napíšu v uvozovkách jen CO TĚ TRÁPÍ a slzy tu starost pomohou odplavit.Bože,jsem velký mág,ale to snad mám vrozený,to umím už od mala).A to,že se zhrozila,že má 2reiki,má už hodně načtený a nastudovaný a já jsem mluvil o tom,že reinkarnace je trochu jinak než píší a učí.To beru.Ale to přece dělám i tady,to jsou moje slova.Nejsme přece v době temna,platí jen jedno učení,jedna pravda a kdo si dovolí pochybovat,na hranici s ním.A kde je potom moje svobodná vůle.Moje svobodná vůle je,jak ji tam paní odpovídala,jen já dovolím,co se stane.Já svobodně dovolil,že se setkáme. Je to upřímná,milá a veselá společnice.Pouze máme odlišný pohled na ty dvě schůzky.Já vám napsal můj pohled.A prosím za odpuštění.Jedno latinské přísloví praví „ Chybovat je lidské,odpouštět božské“ a já jsem jen člověk.
Chci reagovat na energetické upíry.Když byla po operaci moje kočička,tak jsem ji dával reiki na rychlejší hojení a bolesti.Skončil jsem a po chvíli jsem cítil,že si zase ode mne bere.Asi čtvrt hodiny,pouze jsem ji nechal at si sama vezme tolik reiki,kolik potřebuje.Proto si ,i proto si nedělám žádnou ochranu(abych byl otevřený celému světu) a stává se mi, že třeba na ulici stojím před krámem s někým a po chvíli cítím,že mi běží reiki a on si bere.Znáte to mnozí z vás.je to normální,proto ji máme.Starý lidi mají už méně energie a proto si tak rádi hrají z dětmi.Děti ji mají na rozdávání a starým lidem ji rádi poskytnou a oni ožijou.I to víte.Málokdo ale ví,že naši předkové to taky věděli a proto na návsi bývali lípy.Lípa dovede dobíjet a v její koruně sedávali staří lidé a pozorovávali mládež co provádí.Stačí jen lipové poleno pod postelí a po pár měsících vyměnit.Ale pak existuje bojové umění a nepříteli tuto energii odebírá,oslabí ho a pak porazí.Ale to je vědomě kradená energie.To nejsou upíři,jen nám chtějí škodit.Asi to děláte stejně jako já,tak to znáte.Ale ..když začínám terapii reiki,tak si dám jednu ruku na svou 2 čakru,haru,a druhou rukou začnu od nohou uhlazovat auru a duchovní těla pacienta-udělám tři kruhy kolem něj od nohou až k hlavě a po druhé straně zpět a třetí kruh končím u hlavy.Tím se nenergeticky na sebe naladíme a snáze proudí energie. A na konci reiki dám jednu ruku nad jeho 2čakru a stejný proces,tím uhladím,zenergetizuji a zharmonizuji jeho auru.Ruku stále pak držím nad jeho 2čakrou a tou rukou,co jsem hladil jeho auru dám nad první čakru a prudce máchnu rukou od spodku těla přes hrud až nad jeho hlavu.Tím jeho energii z hary dobiju celé tělo.Nabíjím toho člověka jeho energií.Ale,když bych máchnul obráceně,tak mu energii ubírám.A bojová umění toho využívají.Taky,když se s někým hádáte,tak máváte rukama a hádejte kterým směrem.podvědomně to cítíme a víme.A vrátím se k černovlásce.Tam jí někdo odpovídá,že nepotřebuje ochranu,že jen co sama dovolí se stane.Když vám někdo bere enrgii,stačí si v duchu říct,ale musí tomu věřit a nepochybovat,že to tak je,říci si,a dost.Už ti nedám žádnou energii.Už mi ji nesmíš brát,zakazuji ti to.Kdo uvěří,stane se.Jožka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 9:59 am    Předmět: Citovat

Ještě poděkování,mám o čem přemýšlet.Jak to,že si nedělám ochranu,dovolím jim,aby si na mne smlsli,ale necítím nepohodlí.Možná tím že mne nenapadlo pochybovat,prostě to tak je,že reiki nedávám ze sebe,jsem jen kanál,a když mnou teče,tak mne léčí.Proto jim ještě poděkuji.Ale to si myslím já,zkuste napsat,proč nepotřebuji ochranu a dávám jak mne to učili.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
miwa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 8.7. 2005
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 10:15 am    Předmět: Duchovní paraziti Citovat

Ach jo, Bůh nás ochraňuj před bláznivými šamany -viz článek v dnešních Novinkách
http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/259505-v-nepalu-upalili-zenu-vinili-ji-z-carodejnictvi.html?ref=ostatni-clanky

Moje poučení z tohoto příběhu a vlákna:
Opravdu duchovní lidé, kteří dosáhli osvícení žijí v klidu někde v ústraní, nedávají najevo jak jsou "hodní", osvícení, dobráci od kosti..... a hlavně NEPOUČUJÍ sáhodlouhými kecy o ničem, kterými jen demonstrují jak velké mají EGO.
Pokud jsem četla a slyšela, při osvícení vlastně dochází ke ztrátě Ega, bytost zjišťuje, že vše je jen klam a iuze.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 12:33 pm    Předmět: x Citovat

Odkazování, žvanění a mudrování o minulých životech nikam nevede.
Žijeme tady na této zemi a v tomto životě a pokud se něco táhne
z minulých životů, pak se to odráží v tom současném.
Takže řešení je potřeba udělat dneska a vůbec nás to neomlouvá
v tom co děláme a jak se chováme v tomto životě.
Tečka.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
bronek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 4.5. 2002
Příspěvky: 721

PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 12:43 pm    Předmět: Citovat

Miwo,
přesně jsi to vystihla Smile

Citace:
Opravdu duchovní lidé, kteří dosáhli osvícení žijí v klidu někde v ústraní, nedávají najevo jak jsou "hodní", osvícení, dobráci od kosti..... a hlavně NEPOUČUJÍ sáhodlouhými kecy o ničem, kterými jen demonstrují jak velké mají EGO.


Jen bych to trochu pokrátil na
Citace:
Opravdu duchovní lidé, žijí v klidu někde v ústraní, nedávají najevo jak jsou "hodní", osvícení, dobráci od kosti..... a hlavně NEPOUČUJÍ sáhodlouhými kecy o ničem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 1:31 pm    Předmět: Citovat

Žití "někde v ústraní", samo o sobě o ničem nevypovídá. Wink
Nebo máte za to, že např. taková Matka Tereza a Dalajláma jsou málo duchovní? Smile
Je celkem jedno kde tito opravdoví lidé žijí, co jim však je společné je skromnost, přirozenost a neokázalost.
A mám za to, že takto jste to i mysleli.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
bronek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 4.5. 2002
Příspěvky: 721

PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 1:40 pm    Předmět: Citovat

"někde v ústraní"
neznamená podle mě, stranit se lidí, ale nejít "hlavou proti zdi"
taky by se to dalo snad vystihnout pořekadlem "Neházet perly sviním"
(komunikovat s tím, kdo o to stojí / dávat informace těm, kdo je schopen je pochopit, atd.)
Doufám, že to pochopíš, špatně se mi to vyjadřuje slovy co tím myslím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 4:32 pm    Předmět: Citovat

Je to jasný Broňku. Smile
Ono to "žití někde v ústraní" trochu evokuje poustevníka meditujícího v jeskyni o chlebu a vodě, ale zřejmě je každému jasný, že v tomhle to není, spíše naopak...že se nese kůže pěkně na trh (a nejlépe až po tom částečném, či úplném, ústraní). Very Happy

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 6:27 pm    Předmět: Citovat

Proti duchovní slepotě nezmůžu ani já,hodný člověk a dobrák od kosti,nic. Je jasné,že zminovaný článek,kde 2 šamani nechali v Nepálu upálit jednu matku od dětí, zapadá do scénáře útoků proti všem alternativním směrům,vedený už několik let.I proti nám. I já jsem šaman. Proč používám tuto přezdívku, i když nemám žádný šamanský kurz. Setkal jsem se a chrání mě stejně jako ostatní, se dvěma šamany. Mám pouze reiki 3 a kurz regresivní terapie. O nic víc jsem se neprosil, prostě to přišlo samo. Dianetika, autohypnóza, modrá alfa. Při reiki meditaci bez nějakého přání či programování kamenů za mnou přišli sami, duchové. Já je nevolal, oni mne sami vzali do tmy… nepotřebuji trans a meditaci na cestu na druhou stranu,každý z vás, když o tom nebude pochybovat jako já, tak může rozmlouvat s duchem kohokoliv, mrtvým či vašim vyšším já, já nepožádal kameny, mluvte na mne, prostě je slyším, já nemluvím se zvířaty, pouze díky empatii, vcítění se, cítím to co oni, že rozmlouvám s duchem stromů, ohně, Země. No a co, naučte se cvičení wydy, starých keltů, a po pár letech to uslyšíte i vy. Žádný zázrak. Že mluvím pomocí svých zkušeností, na příbězích, ale tak to dělali všichni naši předkové. Vidíte, indiáni používají nejdokonalejší systém demokracie. Nechají v kruhu každého kdo chce promluvit a pokaždé řeknou, to byl dobrý příběh a tleskají mu. A teprve až uslyší všechny pravdy rozhodnou. Asi jsem jiný, když si myslím, že nevedou řeči o ničem. Jen na příbězích vyrostli i naše rodiče. A nejlépe to co umím a co dělám vystihuje název šamanismus. Proto jsem šaman. Ale jelikož šamani mají i vychovávat, možná bych měl změnit svou přezdívku. Protože vše co mne znervózňuje na druhých, co mi vadí, s čím se neumím vyrovnat je ve mně a já to ještě neumím zpracovat. Proto bych si měl říkat Dobrý člověk,dobrák od kosti. A jsem. To si pište. Ale to nemůžete změnit. Každý kdo píše sem na web má stejnou potřebu jako já. Myslí si, že má co sdělit. Nikdy jsem ale nepoučoval, nehodnotil ale záměrně zveličoval, přeháněl abych donutil se zamyslet. Neutočím na nikoho, až na výjimky v posledních dnech, ale neomlouvám se za to. Vše co jsem udělal mělo být uděláno. Podle vašich měřítek jsem byl celý život převaděčem. Učil jsem lidi být na sebe hodný, nekrást, nelhat atd. kolem mne vládne klid a harmonie, lidé se nehádají. Až na výjimky, ale ty zase učí mne, abych si lépe uvědomoval jaký nechci být. Ale to taky nezměníte. Prostě už jsem od narození takový.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13, 14, 15  Další
Strana 5 z 15

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund