Fórum - Zobrazit téma - Duchovní paraziti - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Duchovní paraziti
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Duchovní paraziti
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 13, 14, 15  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 2:09 pm    Předmět: Citovat

Máš pravdu Pepo. Mílo, omlouvám se.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 2:14 pm    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
Beppe - praní špinavého prádla mi moc zásadní nepřijde. Ale neznám Jožkův případ a uznávám, že každý můžeme mít jiné představy o zásadních věcech.


Já měl tedy na mysli tohle téma obecně. To že se sem dostalo i nějáké soukromé špinavé prádlo, to je dílo okolností, pochybuji že by to někdo zamýšlel dopředu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 6:57 pm    Předmět: Citovat

Krabasi,už nejde o vyrovnávání osobních účtů či praní prádla.Jde o podstatu duchovna a vývoje probíhajícího kolem nás v dnešní době.Miwa mne moc dobře znala, že se nebudu bránit.Ouha,zapomněla na mou přítelkyni.Včera byla chudák tak bezradná,nevěděla jak mne bránit,co udělat. Každá nespravedlnost se jí dotýká,proto budu reagovat šamanko, tooro a ostatní.Udělám to.
Kdo vám dal právo linčovat neviné,urážet je, co vy víte, vy jste tam žili se mnou, s někým jiným. Tooro,vyrovnat dluhy, a co ty, kvůli kterým jsme do nich spadli. Už jste zapomněli, jak jsem psal a píšu,už jste z historie zapomněli, že ten kdo křičí nejvíce nemívá pravdu.A klidně se k linčování přidáte. Tooro,neznáš mne a asi jsi nebyla v Praze asi před 3 lety(šamanka ano,damao a jiní) jak jsem měl před operací nádoru tlustého střeva,nevěděli jsme zda je zhoubný a já byl jediný,kdo v klidu a s úsměvem uklidnoval ostatní, nebo jak jsem psal o tom,že jsem usnul u zubaře v čekárně kdy mi měli trhat najednou 9 zubů 2dny před vánocemi.To jasně ukazuje,že ještě nevím co chci,že jen kecám o duchovnu ale jednám jinak.A nebo už jsem smířen s Bohem a osudem.Co myslíte.Stačí si jen přečíst moje a miwi příspěvky,ze kterých je i po 2 letech po rozchodu cítit ,,duchovní“ nenávist,zlobu a zášt. Bud to nechcete vidět a nebo jste stejní jako ona,že šamanko.Kdo jiné odsuzuje at pro víru,či barvu pleti či jinou odlišnost je rasista (at už je odlišný jako křestan nebo parazit) vid šamanko.Proč jsou to pro mne jen lidé a vyznáním jsou křestané, povahou jsou takový a makový. Toro,četla jsi moje příspěvky,jak moc jsem tam propagoval Boha,že píšeš o lidech,kteří mají plnou pusu Boha ale jednají jinak a směřuješ to proti mně,jasně jsi to napsala.Taktéž že dluhy by se měli platit,postavit se k tomu čelem. Co ty o tom víš.Tak moc jsem propagoval svoje vyznání,že jste mi vložili,že jsem křestan. Vidíte,věřím v Boha,učení Budhy,skutky Ježíše ale nějak se mi vytrácí,jaký křestan tedy jsem.
Jen tedy pro pořádek.Když mne chcete ukřižovat.
Chorobná nenávist je nemoc.Ti lidé jen mluví o lásce,krásně mluví o něčem co ale vlastně neznají,jen se sami domnívají,že ví, co mluví.Ale žárlivost přece není láska.Prominte,dovolil jsem si citovat doktora Plzáka,a on ví co mluví.Mirka je chorobně žárlivá.18 prosince jsem se k ní nastěhoval a na silvestra byl u nás na návštěvě můj jediný syn,co mi zbyl,sama Mirka proti tomu nic nenamítala.Ouha již 4 ledna mi ztropila žárlivou scénu,že už nesmí překročit práh JEJÍHO BYTU to zdůraznila,protože ho mám z jinou a né s ní(to jsou její slova.Scéna trvala 1,5hod.Už nikdy k nám nepřišel,pardon 1xho sama pozvala,už to nevydržela,aby se ho sama zeptala,zda bude po ní chtít moje věci,které jsem tam přinesl.Je čisté duše po mně a proto ji s úsměvem a nechápajíce odpověděl,že to jsou snad moje věci a můžu si s nima dělat co chci.Myslela tím např, křišťálový lustr,pračku,skleníčky a takový blbosti,co mi zůstali z bývalého manželství.Minimálně 3x v týdnu jsem ho měl na talíři,tak moc ji vadil,1,5 roku mi vyčítala 1 paní se želvím krkem,že se se mnou bavila.Jinou ani nemohla,nebyla.Že jsem fotografie i svých mrtvých synů musel odnést do sklepa a stejně mi to vyčítala,protože chtěla,abych je odvezl k tátovi.I oni ji vadili.
Že jsem tam byl 4roky mín než podnájemník.Měl jsem jednu polici ve skříni,kde jsem měl věci.Zbytek v krabici ve sklepě.Prostě na jaře jsem si letní věci co budu nosit donesl a zimní odnesl do sklepa.Ale nájem chtěla,její slova byla,že přeci je normální,že nebude živit chlapa.S tím jsem souhlasil a neživila.Když jsem vidělaval víc,dával jsem i víc,ale naposledy už jen 10000měsíčně,musel jsem dát na alimenty,měsíční na dopravu,mobila a na jednu večeři do měsíce se synem.abychom se aspon viděli.A vydělával jsem si 15tisíc.A už mi nezbyla ani koruna.A víte proč.Prodali jsme svůj byt a každý dostal 360 tisíc já i moje bývalá žena.Zeptejte se Mirky proč nemám peníze.Na mém účtě teda né.Jako podnájemník jsem jí přispěl 50 tisíc na skříně a postel, 17,5tisíce na televizi,1200 za připojovací 3m kabel a zbytek více méně ze mne vytáhla.asi jsem blbý,ale nevadí mi to.za tu zkušenost se musí zaplatit.
Tooro,dluhy mám,jeden.Když mě přestal platit bývalý zaměstnavatel,tak jsem po dvou měsících odešel a třetí měsíc čekáte,než po měsíci v práci dostanete výplatu.Mirka by mi nikdy nepočkala,říkala,že přeci u ní nebudu zadarmo,at si jdu půjčit k sestrám.Půjček se bojí jako čert kříže.Byla mi ostuda jít za nimi,tak jsem si vzal 40 tisíc a dodnes splácím,Mirka mi nikdy NIKDY nedala ani korunu.Nevykopla mne ona,ale když jsem nastoupil jako prodejce koberců,tak jsem si spočítal,že ji budu moci dát jen 8tisíc a kde bych bral každý měsíc ty 2tisíce.Tak jsem ji oznámil asi 5 července večer,že už ji nemohu platit nájem a druhý den odcházím.Za těch 5 dní po mně chce těch 10tisíc a to je to proč křičí,že ji dlužím.Na to konto(ten kdo jinému zcizí či jinak odebere věc či věci a nebo mu je nevydá,jedná se o krádež)mi Mirka nevydala obrazy v hodnotě 30tisíc(2z předminulého století),zlatou soupravu,kterou jsem mněl v úschově pro mého syna,okradla i jeho, nevydala mi ani památeční věci po mém zemřelém starším synovi.3x chtěla napsat seznam věcí,které bych si rád vzal a k čemu jí to bylo.odešel jsem ráno s malým batůžkem,kde jsem měl pár ponožek,slipů jednu košili a kalhoty a to co jsem měl na sobě.Další 3 měsíce mi odmítala cokoliv vydat.Teprve pak mi dovolila ze sklepa si odvést svoje osobní věci.S radostí mi pouze oznámila po své dceři,že mi zrušila trvalé bydliště a tudíš je občanka neplatná.Automaticky je zrušená šamanko,já to zažil.Bydliště máte na městském úřadě.Mirka vám opětovně lhala,tohle moc dobře ví,vyhrožovala mi tím několikrát.
K těm meditacím.Teprve poslední rok u ní(před tím jsem jezdil do práce před 5 hod)od července jsem nastoupil do práce,kde jsem jezdil až po 8 hod do kanceláře.Jenže Mirka mě budila v 5 hod,protože každý den musí od 5 vysávat celý byt,utírat prach.To samé se opakuje po 17 hodině,kdy přijde z práce.A co jsem měl dělat,sedět v kuchyni na židli.tak jsem si vzal deku a šel do sušárny cvičit a meditovat.Proč to tak duchovní bytosti, na jako si hraje Mirka, tak vadilo.Jejím sousedům vadí to její vysávání,ale ona na to reaguje,že proč by se měla měnit ona.U ní je to nemoc,to uklízení.Ze 4 let se jednalo pouze o 4 měsíce,protože od listopadu jsem nastoupil na roznášku tisku a byl jsem od 4 hod do 19 hod mimo byt.Teda když jsem šel 2x v týdnu nakoupit,tak jsem jezdil kolem půl deváté.Mirka nenakupuje,nezvládla by to(její slova).Taktéž vařil jsem já,občas a jinak její dcera.Ona by to nezvládla.Ale vidělávat peníze umí.Kolem 30 tisíc čistého,jsem rád,že se o sebe umí postarat.Nemakačenko jsem,jako každý chlap.Proto jsem už 14 dní po operaci nádoru tlustého střeva nastoupil k černým šerifům.Abych ji mohl platit nájem.Před tím jsem byl na živnostáku na burze,ale po dobu mé nemoci před operací a po ní nikdo za mne neobchodoval a já potřeboval jistý výdělek.
Vím,chtěla abych jí nosil 30tisíc,šetřil si při tom sám na dovolenou pro sebe a pro ni.Nechtěla,abych byl dělník,pro ní to jsou cituji socky. Bohužel nejsem inženýr.
Snad tím potěším svoji nynější přítelkyni.Ano Mirko,zase bydlím u ženský,parazituji u ní jak píšete se šamanskou, ale ona to cítí jinak.Nechtěl jsem,aby psal a hájila mne ona.Ona mne zná už rok,tooro,šamanko a už mne zná.Mám ji rád a jsem dnes štastný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
miwa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 8.7. 2005
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 8:05 pm    Předmět: Duchovní paraziti Citovat

A já jsem zase šťastná, že jsi v háji, milý Jožine. I se svými dluhy. Jen tady napíši, že jsem po Tvém odchodu našla ve sklepě v igelitkách plno smluv o půjčkách od nebankovních společností, dokonce jsi dokladoval i místo svého bydliště mým výpisem z katastru, který jsi mi ukradl, když jsem byla v práci a Ty jsi se povaloval doma spoustu měsíců. Jen ať si to Tvoje přítelkyně klidně přečte, nevím co jsi jí nakukal, že Tě vzala k sobě a živí. Já po Tvém tehdejším nastěhování jsem nestačila zírat kde všude dlužíš. Hodně jsi mi toho nalhal, realita pak byla děsná.

Vím, jak to zkoušíš na ženské, našla jsem na fóru Moje Pravdy článek o tom, jak z Tebe měla strach jedna žena, Tvoje praktiky se rychle k někomu nastěhovat. Článek se nazývá "Hrozí mi nebezpečí od šamana" a dá se najít přes Google.

Co se týká Tvého dluhu vůči mě, mám dodnes schovanou SMsku, že mi zaplatíš, až vysoudíš peníze. Víš sám, že ten poslední rok od prosince do června jsi u mne byl zadarmo.
Přeji Tvé přítelkyni je to nejlepší, asi musí být opravdu moc hodná a důvěřivá. No, asi má teď ona projít nyní tou školou života, vybrala si to před svým narozením To jsou Tvoje slova), že bude jednou živit nemakačenka.
Jsi opravdu moc domýšlivý, když se domníváš, že já žárlím, proboha na co? Jsem opravdu šťastná, že už tady nemám smradlavé ponožky, zuby ve sklenici a strach, že na mou adresu zase budou chodit doporučené dopisy od vymahačských firem.
A ještě k mému vztahu vůči Tvému synovi. Prostě mne nebavilo jej živit, hostit ze svého, 26tiletého kluka, také nemakačenka, věčného studenta, který se též chytil pánbíčkářů a jezdí kázat. Nevím, proč jsem Ti měla tehdy půjčovat deset tisíc, to aby měl synek na misijní cestu do Izraele?
Tvoje vlastní sestry mne před ním varovaly.
Toť vše. A omlouvám se tady všem za praní špinavého prádla. Nepatří to sem. Šamanka nazvala toto vlákno Duchovní paraziti a toto zkrátka byl příběh ze života. Smutný, ale pravdivý, snad i poučný pro ostatní ženy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: čt únor 16, 2012 9:07 am    Předmět: Citovat

Děti! Perete své špinavé prádlo ve veřejné prádelně, je to odvážný krok.

Dr. Usui napsal:
PRÁVĚ DNES SE NEHNĚVEJ

PRÁVĚ DNES SI NEDĚLEJ ŽÁDNÉ STAROSTI

PRÁVĚ DNES BUĎ VDĚČNÝ ZA VŠE ČEHO SE TI DOSTÁVÁ

PRÁVĚ DNES VYKONÁVEJ SVOU PRÁCI POCTIVĚ

PRÁVĚ DNES BUĎ LASKAVÝ KE VŠEM BYTOSTEM


I dnes můžete zkusit udělat další krok k pochopení. Přeji Vám oběma MIWO i ČLOVĚČE hodně sil a životního elánu. Já za sebe nemám důvod soudit ani jednoho z vás. I proto posílám hezkou myšlenku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: čt únor 16, 2012 9:13 am    Předmět: Citovat

Ty děti jsou Zeto cca o 30 let starší než ty Wink .
O to možná více smutné. Hlavní je nesoudit, ale hledat tam i sebe.

Dnes jsem na fejsbúku četl krásný citát:
„Když se podíváš na Měsíc, říkáš si: "Tak takhle malý jsem. A co moje problémy?" Zasazujeme tak věci do perspektivy. Všichni bychom se měli častěji dívat na Měsíc.“ Alain de Botton

A jedna reakce, když už to tu veřejně propíráte:

Citace:
Na to konto(ten kdo jinému zcizí či jinak odebere věc či věci a nebo mu je nevydá,jedná se o krádež)mi Mirka nevydala obrazy v hodnotě 30tisíc(2z předminulého století),zlatou soupravu,kterou jsem mněl v úschově pro mého syna,okradla i jeho, nevydala mi ani památeční věci po mém zemřelém starším synovi.


Pokud je tohle pravda, tak to je pěkné svinstvo. Bez ohledu na to, kdo komu kolik dluží. Zadržovat někomu jeho věci, které jsou dokonce i spjaté s vlastní rodinou, na to nemá nikdo právo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
abeille
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.3. 2011
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: čt únor 16, 2012 3:56 pm    Předmět: Citovat

...pod pojmem duchovní parazit si nepředstavím žádné konkretní pohlaví. Věřím tomu,že tihle "parazité" se objevují pěkně napříč mezi oběma pohlavími - tj muži i ženami.
Naštěstí jsem se se žádným nesetkala osobně , mám zkušenost jen s "upíry",lidmi, kteří dokáží nasávat cizí energii. Měla jsem kamarádku, která se už dlouho lečí s nervovými problémy, má deprese, uzkosti a další psychické problémy, a která vždy úplně rozkvetla, když se objevil nějaký vážnější problém u mě . A pokud jsem spolu zašly třeba na kávu, bavily se o běžných věcech, ona odcházela spokojená a rozesmátá a já se sotva ploužila,hlava mě bolela jako střep ( což semi stává opravdu málokdy, na bolesti hlavy netrpím). Myslím,že to nedělala vědomě, ale asi byla - jak se říká - bez energie a podvědomě se snažila získat chybějící energii u někoho jiného.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aika
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: čt únor 16, 2012 5:02 pm    Předmět: Abeille... Citovat

nevím, jak duchovního parazita vnímají ostatní přítomní, ale od těchto upírů se dle mého názoru nikterak neliší..... nejen, že jsou lidé, co jsou schopni zatemnit mysl, tak ale i přebít tím svým, naše vlastní myšlenky, emoce, pocity a energetické pole.. Smile Mám velice bohaté zkušenosti.. Smile a ráda je mám... Smile
Faktem ovšem zůstává - k čemuž já se neustále přikláním, že i my si toto způsobujeme "dírami" v našem systému.. Smile Dá se s tím pracovat, ba i se to dá odnaučit.. Smile a kdyby se ti toto stalo příště - jen si požádej, aby se ta energie (v té bolící hlavě), vrátila tam, kam patří a vezmi si zpět svůj klid. Funguje to. Jen ti to chtělo sdělit, že někde máš díru v systému a holt si ji máš zacelit.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
abeille
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.3. 2011
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: čt únor 16, 2012 5:14 pm    Předmět: Re: Abeille... Citovat

Aika napsal:

Faktem ovšem zůstává - k čemuž já se neustále přikláním, že i my si toto způsobujeme "dírami" v našem systému.. Smile Dá se s tím pracovat, ba i se to dá odnaučit.. Smile a kdyby se ti toto stalo příště - jen si požádej, aby se ta energie (v té bolící hlavě), vrátila tam, kam patří a vezmi si zpět svůj klid. Funguje to. Jen ti to chtělo sdělit, že někde máš díru v systému a holt si ji máš zacelit.. Smile

Jojo,máš pravdu - ted už se mi to nestává , vždy, když spolu někam jdem, udělám pomyslně kolem sebe modré vajíčko ( proč zrovna modré nevím - modrá byla první barva, která mě napadla a osvědčilo se ) - a po dobu setkání jsem "zakázala" výcuc jakékoliv energie Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt únor 16, 2012 5:23 pm    Předmět: Citovat

clovek napsal:
Toro,četla jsi moje příspěvky,jak moc jsem tam propagoval Boha,že píšeš o lidech,kteří mají plnou pusu Boha ale jednají jinak a směřuješ to proti mně,jasně jsi to napsala.

Copak mi to tady Šamane podsouváš za nesmysl? Nic takového jsem tady nenapsala, prostě si mne s někým pleteš. Cool Smile

Co se materiálních věcí týká, reagovala jsem sice na to, co tady napsala Miwa, ale to, co jsem napsala, má platnost všeobecnou. Nikdo tě tady Jožko nelinčuje, lidé ti píší názor na základě toho, co zde čtou, a žádného kamenujícího zlouna tady nevidím, spíš naopak - vidím lidi, kteří se snaží zorientovat, aby tak mohli přispět k jistému náhledu zvenčí, který může být nápomocným, a to vždy a každému, respektive tomu, který si z těchto náhledů dokáže něco vybrat.
Jestliže to možné není, tedy se o to alespoň každý z nich, tím svým způsobem, pokusil.

Bylo by Jožko moc přínosné zbavit se dojmu, potažmo nesprávných závěrů. Především tehdy, když ti někdo napíše svůj názor na to, co si zrovna přečetl, a ty máš za to, že tě tímto svým vyjádřením zároveň odsuzuje.
Tyhle nevědomé spouštěče vzniknuvší kdesi v dětství jde v těch event. meditacích dobře prozkoumat Šamane, hodně to pak jednomu ulehčí život, potažmo i těm, se kterými jsme denně ve styku.

Smile


Naposledy upravil toora dne čt únor 16, 2012 5:24 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aika
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: čt únor 16, 2012 5:24 pm    Předmět: Abeille... Citovat

tak to je fantastické ! Smile dycinky používej to, co sama cítíš, že je tak správné.. Smile supeeer Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
polgara1
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: pá únor 17, 2012 10:11 am    Předmět: Citovat

O tom stahování energie. Líbí se mi, jak James Redfield v Celestýnských proroctvích píše, jak spolu lidé bojují o energii, jak ten jeden touží nad tím druhým člověkem vyhrát, zvítězit, protože vítěz bere a poražený je zdochlý.

My jsme dřív pracovali na poli, v lesích a stahovali jsme si energii, navibrovávali se.
Dnes žijeme v bytech, domech, kancelářích a nejčastějším zdrojem jsme si navzájem.
Někteří lidé ani nerozlišují mezi "pozitivní" nebo "negativní" energií, hlavně dostat. Zjistila jsem, že některým lidem nevadí, jestli z vás dostanou energii vzteku, zlosti nebo lásky, přejícnosti. Je jim to jedno, hlavně chtějí mít.
Nedávno Blankas říkala - a to mě oslovilo - že se jí líbilo, že jí na jednom semináři řekli, že už nepozná nedostatek energie a to, že v ní zaznělo.
Cítím to jako velkou pravdu, víme že máme zdroje a nepotřebujeme se toho boje o energii zúčastňovat.
Překvapilo mě, když jsem četla v jednom článku, že někteří lidé chtějí získat konkrétní energii od člověka, třeba životní, léčitelskou. Chtějí mít to, co máte vy.
Současně souhlasím s Aikou, že pokud dosáhnou svého, tak to není náhoda, že nás to na něco upozorňuje. Na něco, kde si máme třeba jen pootočit úhel pohledu, něco si uvědomit nebo je potřebná celá změna systému.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: pá únor 17, 2012 10:27 am    Předmět: Re: Abeille... Citovat

abeille napsal:

Jojo,máš pravdu - ted už se mi to nestává , vždy, když spolu někam jdem, udělám pomyslně kolem sebe modré vajíčko ( proč zrovna modré nevím - modrá byla první barva, která mě napadla a osvědčilo se ) - a po dobu setkání jsem "zakázala" výcuc jakékoliv energie Laughing


Hele Abeille, napadá mě: - co takhle té paní upírce dát reiki a tím jí pomoci. Jinak bude hledat dalšího, co by mohla "vycucnout". Ty sice zůstaneš ochráněná, ale moc se nezmění. A když reiki dáváš, nic neztrácíš, spíše naopak Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
miwa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 8.7. 2005
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: pá únor 17, 2012 10:43 am    Předmět: Duchovní paraziti Citovat

Nás učili, že jako ochrana před energetickými upíry slouží zkřížení nohou, rukou, případně kříž na krku, myslím, že to mám od svého mistra - pana Hodka. Také nějaký talisman, který si můžeme naprogramovat, či se uzavřít do ochranného obalu (vajíčka). Též nám bylo doporučeno se takovýmto lidem moc nedívat přímo do očí.
Mne osobně hodně dobíjí, když se cítím vyčerpaná obejmout nějaký strom, nejraději dub a poprosit jej o energii. A také naše kočka, která má energie přebytek a chodí všechny členy naší rodiny "léčit". Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aika
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: pá únor 17, 2012 11:46 am    Předmět: :) Citovat

Stání - díky.. Smile souhlasím i s tím tvým Smile

Já mám z toho všeho pořád ten jediný pocit - uvědomit si, že takoví lidé jsou a nastavit si v sobě, zda jim chci nebo nechci dávat energii jen tak, pro nic za nic. Jakmile si toto nastavíme - budeme vždy vědět o tom, že se něco takového děje - bude to pro nás signál a pak se stačí nasoustředit se, proč se mi teď toto děje a přijde nám odpověď. toliko moje praktické zkušenosti.

Nedávno jsem měla expřítele, který mi to velmi velmi rychle pomohl si uvědomit. Dneska vím, že už vnímám a cítím jinak, dostává se mi více informací o tom daném člověku. Neříkám, že všechno vychytávám - to asi zase ne... ale je to o moc lepší.. poznám to na těle... a vím, že s tím já mohu něco dělat... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 13, 14, 15  Další
Strana 4 z 15

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund