Fórum - Zobrazit téma - Vyzkoušejte vyčistit své bydlení - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Vyzkoušejte vyčistit své bydlení
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Vyzkoušejte vyčistit své bydlení
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vyzkoušejte si
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 2:57 pm    Předmět: Vyzkoušejte vyčistit své bydlení Citovat

NAMASTÉ
Pozdrav je to takový,že je poznání duchovna v nás.

Předpoklady pro vyčištění má každý člověk, jsou tyto:
--ODPUSTIT
--- sobě vše ,co tě zatěžovalo s tím"už mě to nezatěžuje"
---všem a všechno (kdo ti ublížil)
--pokud jsi ublížil/a požádej o odpuštění setkáním a není - lito možné
pak jen mentálně požádej a čekej na odpověď
---požádej o odpuštění od NĚJ(svou Hvězdou jádra)NEJVYŠŠÍHO
PRVOTNÍHO STVOŘITELE aby ti odpustil

Zákon karmy a svobodné vůle.je neznepokojovat slovem,myšlenkpu
skutky a a pocitem veškerá vědomí lidí a ostatních říší,-je cesta života.
Každý je strůjcem svého osudu a života,-proto nečiňme nic zlého

1/-příprava
VYŠŠÍ JÁ a VNITŘNÍ DÍTĚ v tobě ti mohou pomoci navázat kontakt
Meditačně s Reiki ,nebo se svojí energií v rukou
--pravou ruku pod pupík 3 cm
--levou na střed obočí čela středem dlaně
14 dnů takto meditovat s vyšším Já a Vnitřním dítětem před kontaktem

/(doporučuji vyrovnat harický paprsek -dle mých reikiwebíků)
není však podmínkou-pouze doporučení pro vnitřní dítě
Vyšší já má kontakt slovy Já jsem.(pod levou rukou-existenčně)

2/POŽÁDÁNÍ O SOUHLAS:
Slovy JÁ JSEM (své jméno) právě požádáš Archanděla Gabriela o pomoc
se vztyčenýma pažema
--přijde do nich teplo zpředu a pocit pohody pokračuj dále
--Přijde li chlad pak zkoušej to později.až budeš připraven/á (ukončení)

3/NABÍDNI DAR A PROS:
(obrácena k západu) nejllépe Reiki nebo vlastnost kterou můžeš postrádat)
Já jsem………………. a nabízím dar…………(.Reiki po dobu 30 min)
Znovu JÁ JSEM............................. žádám tebe archanděli Gabrieli
o vyčištění prostoru (např.:bytu (nebo studny)od všech negativních energií
--odstraň škodlivé energie temné hmoty antisvěta
--odstraň škodlivé vlivy z prostoru(...př podlaží a pod.)
---které jsou zony geopatogenní,vodní ,radonové, a jiné záření co škodí lidem
---neubližuj však kytičkám

Žádám o trvalou instalaci krystalu 32
---hodnotu chrámu z 13,5 až na 17,5

Jestli JÁ JSEM .................. opomenul/a některé skutečnosti,tak je uprav
za mně a popřípadě oprav hodnoty,aby opomenutí ,nebo neznalost z mé strany bylo napraveno.

ˇŽÁDÁM O TRVALÉ UMÍSTĚNÍ KRYSTALU a těchto tvých zásahů-zákroků
PO DOBU POBYTU OSOB.obydlení domu./bytu.

4/VLASTNÍ ŽEHNÁNÍ prostoru/domu /nebo bytu který má být očištěn
---začínáme na západ,pak východ,sever a jih

MANTROU..A KŘÍŽEM.)jak žehná papež)

ZDAVÍ--SÍLU--BOŽÍ POŽEHNÁNÍ 3x na každý směr=12x celkem.
Závěr žehnání mantrou ÁÁÁ EL ÍÍÍ OOUU = (tak se staň)—uvedena
na RW/ Ke stažení v Enohianu

5/Závěr je v poděkování a dohody daru či energie Reiki

Ukončení rituálu je s poděkování vlastními slovy přáním archandělu
Gabrielovi , že obnovení kontaktu při možném dalším zásahu a umístění
krystalu bude naplněno.
Co nejdříve SPLŇ DOHODNUTÝ DAR.


6/Poznámky k mantrám a přípravě:
Tolik k vyčištění prostoru,ale pokud nemáš Reiki,pak jsou zde možnosti
i dalších energií,které čistí

http://vzestup.stesticko.cz/moudra/reikiiniciace.pdf

http://mazel.mysteria.cz/pdf/kofu_v4.pdf

VŠECHNO je energie. Mantry jsou slova, která mohou pomoci vytvořit zvukovou frekvenci. Ale fungují pouze díky naším radostným emocím a energii. Takže pokud jsi nenávistný, můžeš k sobě přitáhnout bytosti z nízkých astrálů. Některé mantry jsou ze starodávných časů, darovány duchovním bytostmi.

. Dokonce zpívání je mantra. Když zpíváte písně s láskyplnými texty, vytváříte energii lásky
Nejlepší česká mantra je.začátek lidové písně prvních slov"Lásko Bože lásko" a to s melodií dané písně opakovaně..
Když zpíváte písně s negativními texty… hádejte, co vytváříte. Proto doporučuji : neposlouchejte negativní, temnou, agresivní hudbu. Nebo s vulgárními slovy,

Lidé, kteří jsou pracovníky Světla, jsou duše s většími životními zkušenostmi z jiných životů. Jde o duše, z vyšších planet ,které vědí o cestě světla.
Většina duší na Zemi jsou nezkušené duše, které se nyní inkarnovaly na Zemi- s racionálním myšlením, 3D, aby byly přítomny v poznání změny.

Energie LÁSKY a SVĚTLA -,což je existence probuzené duše harickým paprskem dokáže cokoliv, pokud jí máš v sobě dostatek. Ale protože mnozí jsou zmateni a ovlivňováni v technologické společnosti 3D strachem, nenávistí, arogancí a jedovatými látkami v jídle, nedokáží cítit energii a žijí zbytečný život. a vzestup poznají až v některém příštím životě..

AROHOJ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 8:54 pm    Předmět: x Citovat

Arohoji, tomu nerozumím. Tedy rozumím tomu, že sem hodláš donekonečna cpát svoje postypy pod různými záminkami.

To čemu nerozumím je, proč máš tak složité postupy, když každý, kdo pracuje s reiki může vyčištění provést úplně jednoduše za chvíli?
A když přijde na věc, takové kameny nebo sůl udělají svoje, proč si někam věšet jakési krystaly 32 nebo si hrát a montovat do toho všechno možné, proč nejít rovnou požádat ke zdroji?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 10:35 pm    Předmět: Citovat

Přijde mi úplně hloupý bod 3 - k čemu by archanděli Gabrielovi bylo reiki a nějaká moje vlastnost? Sám má svého dost. Notabene mu ještě říkat co má a nemá a jak dělat.
Už to, do jakého kontextu to dáváš znamená, že oslovuješ síly světla a proč by tedy měli ubližovat kytičkám?

Osobně pracuji s posláním záměru. Nebo použiju reiki nebo kyvadlo.
Tohle mi přijde lopotné a zdlouhavé a ne úplně čisté.

Navíc s tím vyjmenováváním co by měli všechno udělat bys tady byl do konce světa a možná bys ani neřekl vše. Je lepší to nechat na kompetentnějších silách a důvěřovat - předpoládat, že je to splněno.
Universum je dokonalé. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 9:23 am    Předmět: Citovat

Byl jsem před několika lety na jednom kursu, který vedl cizinec a který se sice týkal jiných věcí, ale najednou nám tam byl nabídnut postup na zaručeně účinné čištění prostor.
Byl nám přednesen přesný postup, stavěly se železné mříže, zaklínalo se, vzývalo se, jako ve škole se diktovaly přesně formulované prosby a afirmace, překladatelka neustále opravovala svůj překlad a nakonec se u té nejdůležitější afirmace zasekla v překladu a snad na hodinu přerušili výklad a hledali spolu s tím dotyčným to pravé slovo, které muselo být jen to jediné a jedinečné, jinak je to celé k ničemu.
Nakonec ho našli...ale no tak co, kurs byl stejně zaplacen dopředu a celé to bylo v krásném horském prostředí.

Arohoji, možná Ti to tak, jak to popisuješ, funguje a máš to ověřené.
Já mám zase ověřené ty své způsoby, vše co dělám se snažím dělat co nejjednodušším a nejpřímějším způsobem právě pro eliminaci chyb způsobených zkreslením postupu. Proto mě Tvé komplikované předpisy moc neoslovují a to třeba tento je snad jeden z Tvých jednodušších.
Ale jak říkám - pokud Ti to takto funguje, pak Ti přeji mnoho zdaru.

Kámo.
Cool
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 10:37 am    Předmět: Citovat

Mě se osvědčilo kyvadlo jako nejefektivnější způsob.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 11:20 am    Předmět: Citovat

Mě se zase osvědčilo např.zmenšit si místnost, budovu nebo zkrátka ten konkrétní prostor do dlaně a pak si s ním můžu pohodlně pracovat.
Lepší varianta je, když do toho lze zapojit i dotyčnou osobu, která si ten prostor projde tím známým způsobem se svíčkou. Tento způsob je vhodný i proto, že ten člověk je tak přímo zatažen do děje - se všemi výhodami z toho plynoucími. Protože jinak někdy můžu čistit jak Mistr Proper a pořád se to vrací.

Cool
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 12:18 pm    Předmět: Citovat

Když jsem čistila náš vlastní obývák to bys nevěřil, jakej tam byl napoprvé bordel. Kyvadlo se točilo jako zběsilý nekonečně dlouho. Teď už to je v pohodě Smile, jen tak aby se neřeklo si párkrát zakrouží a je to.

Pak jsem čistila někomu jednu místnost na dálku. Ten člověk už se pak neozval, buď se zalekl té čistoty a nebo toho, že se uzdraví. Trochu svinčíku asi ke svému životu potřebuje.

Místnost čistím také pokaždé, než začnu pracovat kartami, nebo s kyvadlem a nebo s jiným člověkem. To i v případě, když v té místnosti není fyzicky. A potom vždy zapaluji svíčku. Jiné zkušenosti nemám.

Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 1:14 pm    Předmět: Citovat

Můžete prosím popsat jak přesně to čištění vypadá ? Nemám s tím zkušenosti a rád bych něco zkusil (pomocí reiki, kyvadlo nemám, neznám). Jaké přání, záměr do prostoru posíláte ? Jestli máte čas a chuť tak prosím nějákou zkrácenou "kuchařku", díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 1:51 pm    Předmět: Citovat

Eviku,
to je houby s tím kyvadlem, to když já byl před Vánoci manželkou po snad dvou letech donucen odsunout gauč, tam kde sedávám já a když ne já tak děcka...to byl binec! Laughing Tobě se točilo kyvadlo, u mě kvílel vysavač Laughing

Svoje místnosti, kde pracuji, čistím asi nějak automaticky, protože téměř necítím potřebu to tam nějak extra čistit. I na svíčku někdy zapomenu a když to zjistím, tak jsem obvykle líný vstát z křesla kam jsem se pohodlně uvelebil a "zapnu" si ji dálkově - prostě jako by hořela.
Ta svíčka je pomůcka, neříkám že zbytečná, ale jen pomůcka. Může jich hořet třista a když člověk nevěří sám sobě a tomu co dělá, tak hoří zbytečně.

Cool
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 2:15 pm    Předmět: Citovat

Beppe,

já s kyvadlem umím jen základní věci jako ANO/NE, zatím jsem se nedostal tam kam Evik.

Čištění prostor dělám většinou pro někoho, protože jak jsem napsal už výše, tak vlastní prostory čistím málokdy (spíš dům a zahradu a všechny a vše co k tomu patří někdy přikrývám "silovým polem" pro ochranu před vichřicemi, zloději, pro obecnou pohodu atd).
Nejčastěji to dělám tak, jako když někoho reikuji na dálku, tzn. že si ho zmenším natolik, aby se mi vešel do dlaně a pak s ním pracuji jako s bolavou nohou - např. "Neteleportuji" se do toho prostoru, nelezu tam protože nevím, co tam je, co tam na mě bafne, pracuji si ze svého pohodlí a bezpečí, v těchto případech na čistící svíčku nezapomínám.
Mám tu místnost, nebo dům v dlani a prohřívám ji, prosvětluji a jestli se tam má něco čistit, tak se to čistí, ale nezasahuji do toho, nečistím to za každou cenu, protože někdy je třeba čistit spíše toho, kdo tam žije - ty prostory v tom můžou být nevinně. A pokud se tam něco čistí, tak nezkoumám co to je, od koho to je atd, nic mi do toho není, jsou to cizí věci, já se je jen snažím uvést do harmonie, do světla, víc mi nepřísluší. Jedině pokud je to čištění přímo spjato s nějakou konkrétní situací, to pak ve spolupráci s dotyčným můžeme čistit přímo konkrétní věci. Pokud se jedná třeba o to, že se mu tam špatně spí, tak pokud se mi při čištění samo něco nevyjeví, tak to nijak násilně nezjišťuju.
Jakmile mám pocit, že je hotovo, vrátím ten dům tam kam patří, neuzavírám ho závěrem do žádných energetických vajíček atd, nechávám ho volný, aby se mohl provzdušnit.

S tou svíčkou mi to kdysi někdo poradil, já to pak předal dál a mám na to kladné ohlasy:
Pokud ten dotyčný je ochoten pro to vyčištění sám něco aktivně udělat -ono to není kolikrát otázka pohodlnosti, ale hlavně strachu - tak je to fajn.
Jako první to byla paní, které v bytě zemřel manžel a ona ačkoli se zbavila skoro všeho, co ho mohlo připomínat, tak tam pořád s ní byl, nemohla spát, ani po letech si nemohla přivést přítele atd.
S tou svíčkou se pracuje tak, že ten dotyčný projde se svíčkou celý byt a to tak, že začne u vchodu a bere postupně po pravé ruce místnost za místností, obchází její rohy jakoby proti směru hodinových ručiček, v každém rohu se zastaví a u země, uprostřed a u stropu řekne/pomyslí si afirmaci, kterou si sám vytvoří. Takto obejde celý byt tak, aby se nikde nekřížil, nikde nebyl dvakrát a zase vyšel vchodem ven. Vydedukoval jsem si z toho, že zřejmě takto vyprovodí např.toho manžela(jiného ducha, dozvuky nepříjemných situací atd) ven, vysvobodí ho z každého koutu a nechá ho odejít.
Paní si sice musela nejdříve nakreslit hrubý plánek toho bytu, aby si ujasnila trasu, ale to zabralo jen chvíli - pak se nemusí rozptylovat přemýšlením kam jít dál. Vzala si na to volno, a udělala ten rituál ráno, kolem poledne a večer. V noci pak po dlouhé době spala jako zabitá a byt se jí zdá světlejší, vzdušnější a už nemá pocit, že jí nebožtík pořád kouká přes rameno.
A takových případů bylo víc.

Takže tak nějak, snad si z toho něco vezmeš.

Cool
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 2:48 pm    Předmět: Citovat

Hezkyyy !!! Idea


S kyvadlem nijak daleko nejsem, krom ANO - NE - NEVÍM - používám ještě PRACUJI.

Žádám o vyčištění místnosti od negativních energií a následně její naplnění Světlem a Láskou.
Ono to vlastně patří k takovému postupu a já ho dodržuji. Myslím, že je dost důležitý.

Pomocí Reiki symbolů mi to čištění nějak nejde...i když se dělá, já ho nepoužívám.
Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 2:53 pm    Předmět: Citovat

Evik napsal:
S kyvadlem nijak daleko nejsem, krom ANO - NE - NEVÍM - používám ještě PRACUJI.
Sympatická skromnost Wink

Evik napsal:
Žádám o vyčištění místnosti od negativních energií a následně její naplnění Světlem a Láskou.
Ono to vlastně patří k takovému postupu a já ho dodržuji. Myslím, že je dost důležitý.
To jsem tam zapoměl napsat... Embarassed , ikdyž by to mělo být automatické, asi i proto jsem to neuvedl

Evik napsal:
Pomocí Reiki symbolů mi to čištění nějak nejde...i když se dělá, já ho nepoužívám.
Symboly používám jak kdy, někdy si samy své použití přímo vynutí.

Cool
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 3:19 pm    Předmět: Citovat

Děkuji zdvořile za obsáhlý výklad. Ještě malý poddotaz k té čistící svíčce. To si jako zapálíte jakoukoliv svíčku v místnosti kde pracujete ? Jde mi o to jestli to může být jakákoliv svíčka a jestli kolem toho zapálení děláte také nějáký rituál či něco podobného (afirmaci apod.) ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
lubi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 20.7. 2008
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 4:39 pm    Předmět: Citovat

tuna davam podobny navod cistenia so svieckami:
Čištění pomocí svíček

Žádná energie nedokáže v ohni přežít. V každé místnosti zapálíme svíčku, ale je potřeba vytvořit nepřerušený světelný řetězec čili při zapalování další svíčky je třeba na předcházející svíčku vidět, takže těch svíček bude muset být více a musí být otevřené dvéře. Požádejte vždy při zapalování svíčky svého anděla strážného, aby odváděl do svíčky nevhodnou energii z celé místnosti. Svíčky necháme dohořet a zbytky hned vyhodíme do popelnice nebo zakopeme, země si touto energií poradí lépe než my.
Zvláštní pozornost by se měla věnovat rohům místností, protože zde se nejraději tyto energie hromadí. Dáme do každého rohu trochu soli, necháme ji tam 24 hodin a pak ji smeteme smetáčkem a zároveň říkáme:“Tímto smetáčkem vymetám ze svého domova veškerou špínu a nepravosti.“.Smetenou sůl hodíme do záchodu.
Další způsob čištění bytu pomocí svíček je procházení místnosti s rozžatou svíčkou v pravé ruce s levým ramenem dopředu. Napřed takto pomalu obejít celou místnost ve směru hodinových ručiček a začít u vstupních dveří a u nich také skončit. Pak procházet místností napříč sem a tam po drahách, vzdálených od sebe asi půl metru.
Třetí způsob čištění místnosti pomocí svíček je s použitím dvou zrcadel, která postavíme proti sobě ve vzdálenosti asi 60cm a mezi ně postavíme hořící svíčku. Ta se v nich bude odrážet a vznikne iluze, že místnost je plná hořících svíček. Nakonec zrcadla důkladně omyjte vodou.zdroj:

http://tajemstviosudu.webnode.cz/products/alla-svirinskaja-tajemstvi-energie/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 5:52 pm    Předmět: Citovat

Beppe napsal:
Děkuji zdvořile za obsáhlý výklad. Ještě malý poddotaz k té čistící svíčce. To si jako zapálíte jakoukoliv svíčku v místnosti kde pracujete ? Jde mi o to jestli to může být jakákoliv svíčka a jestli kolem toho zapálení děláte také nějáký rituál či něco podobného (afirmaci apod.) ?

Na svíčce snad nezáleží, ačkoli se určitě najde někdo, kdo bude argumentovat lepšími vibracemi nějaké esoterické svíčky a jejím lepším plamenem... Osobně používám takové, aby aspoň trochu esteticky ladily s místností. Poslední dobou ale přecházím spíše na štíhlé svíce, protože jak čajovky, tak i ty tlusté mi kolikrát hořely tak mizerně, že se v nich ten plamen utápěl. Dají se použít i olejové lampy.
Při zapalování jen požádám svíčku o pohodu a případnou pomoc, jinak žádný rituál.

Cool
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vyzkoušejte si Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund