Fórum - Zobrazit téma - PRÁNICKÁ VÝŽIVA-diskuse - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - PRÁNICKÁ VÝŽIVA-diskuse
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

PRÁNICKÁ VÝŽIVA-diskuse
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 6:33 am    Předmět: Re:PV-príjem primárnej energie; +? Citovat

Embarassed "Zdravím,akademici!"

Téma je zaujímavá,
nehulím,
adolescencia ma úspešne prevalcovala v ČSĽA,
svoj názor prezentujem verejne ako fakt.
Že vidím farebne?
Je len škoda,že to nechápu tí,s ČB-videním;žili by veselšie.

Exclamation Šamanka túto tému uviedla zásypom v lavíne,pod snehom.(Čo by,keby...?)

"Mudrovanie od stola s komplet servisom,nie je fér!"

"Šamanka,
skús emigrovať,bez prostriedkov,na Slovensko,a preži tu,jeden mesiac,len o práne,z éteru!Dohovoríš sa tu aj po česky,aj vo všetkých šamanských svetoch a jazykoch,alebo NIE?

"Nemusíš sa zahrabať pod lavínu!

Jeden Brňák žije tu,na Spiši,už pár rôčkov v panenskej prírode,bez komplet servisu.

"Vyhľadaj ho a urob s ním rozhovor!"Ako si žije,len tak,z primárnej prány.
Ten človek tu JE!

Bez farieb a smajlíkov.

A Ty,dokážeš vôbec existovať bez mobilu,PC,Tv,tepla,vody,jedla,financií,sociálneho zabezpečenia a lekárov?
Tento chlapík efektívne žije z prány,bez zasvätení,servisu a mudrovania...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 7:05 pm    Předmět: x Citovat

Ten člověk máš být ty?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 7:32 pm    Předmět: Re:PV-príjem primárnej energie;Šamanka+? Citovat

samanka napsal:
Ten člověk máš být ty?šamanka

Nie,rozhodne nie ja.Žilina nie je na Spiši.

Ja vlastním ekologický dubový "smartfón",ktorým píšem aj túto odpoveď.

Ten ekologický zázrak=askét-kamikadze je ka-brňák,je z mäsa a kostí,ak ho už nespapkal macko.Volajú ho vraj lesný muž. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 12:37 pm    Předmět: Citovat

arikiran napsal:
ahoj Polgaro
reaguji na tvou poznámku:
"Pokud budeme v čisté přírodě a budeme se pohybovat mezi duchovně se vzdělajícími se lidmi,.."

kéž by to tak bylo

zrovna včera jsem ale četl na jiném webu nářky,proč na duchovních webech je nejvíc půtek a netolerance

a tomuto druhému názoru musím dát za pravdu

představte si krásný horský hotýlek v nádherných beskydských horách...100 duchovně usilujících lidí,dokonce i realizovaní mezi nima...žádné světské radovánky,jen trochu pohanky a 7 hodin meditací denně...není to to po čem voláš?

a čím se tito realizovaní zabývali ve zbylém čase?
kterak se jakýmkoli způsobem,lstí,zákeřností či pomluvou dostat do jednolůžkového pokoje..

proto v souladu s mistrem Eckhartem říkám,že chrobák i anděl jsou rovnocennými bytostmi v mých očích,natož (dodávám)abych dělal nějaké rozdíly mezi duchovní či neduchovní osobou...

pránické výživy se tento můj příspěvek moc netýká,taxe omlouvám..

@
......................


duchovní weby dělají všichni lidé kteří tam chodí, tím pádem i ona ....

a jestli volám po pohance a umělém duchovnu ? ne, děkuji, to není to, co v životě chci.
Podle mne je duchovní člověk ten, který to, co hlásá žije. To když je člověk propojen se vším. Jak nahoře, tak dole. Neoslňují mě guruové, kteří neumějí s lidmi vydržet a neumějí s nimi žít. Líbí se mi, když člověk uznává nelhat, nekrást a neubližovat a současně se tím řídí. Vykonává to. Dr. Mikao Usui dbal na to, aby jeho žáci pěstovali 5 zásad Reiki - ne papouškovali, ne znali, ale ŽILI a praktikovali.
Já chci věci žít a proto se ptám a zjišťuji, co mi není jasné, je to pro to, abych to žila, pokud to uznám za vhodné a pro mě přínosné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 12:44 pm    Předmět: Citovat

lubi napsal:
ale....co sa treba stale po niekom ohanat...tie farebne smajlicky su nahodou fajn,vykriky do tmy-ved nech,a niektore prispevky od moia -je ich malo-chapem-vskutku poukazuju nato,ze chlapec nie je az taky slahnuty,ako sa tuna prezentuje a vidim ,ze nas ma rad.moi,nejak stupas ludom na otlaky... Wink


nepotřebuji se po někom ohánět, ani u sebe necítím, že by mi stoupl na nějaké otlaky
Já chci jen prostě více Moiho, zajímá mě jeho osobnost, duše a názory, ne smajlíky.
Sama jsi napsala, že jsi sem přišla z nějakého důvodu .... a můj není od tvého rozdílný.
Jsem ráda za weby, kde jsou lidé ochotní se sebesdílet, sdělovat si své myšlenky, pocity, zkušenosti. O tom, by to mělo být. Inspirace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 8:36 am    Předmět: Citovat

polgara1 napsal:
[
Podle mne je duchovní člověk ten, který to, co hlásá žije. To když je člověk propojen se vším. Jak nahoře, tak dole. Neoslňují mě guruové, kteří neumějí s lidmi vydržet a neumějí s nimi žít. Líbí se mi, když člověk uznává nelhat, nekrást a neubližovat a současně se tím řídí. Vykonává to. Dr. Mikao Usui dbal na to, aby jeho žáci pěstovali 5 zásad Reiki - ne papouškovali, ne znali, ale ŽILI a praktikovali.
Já chci věci žít a proto se ptám a zjišťuji, co mi není jasné, je to pro to, abych to žila, pokud to uznám za vhodné a pro mě přínosné.


Moc Ti přeji ať se ti to splní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 10:24 am    Předmět: Re:PV-príjem primárnej energie;Polgara +? Citovat

polgara1 napsal:
Jsem ráda za weby, kde jsou lidé ochotní se sebesdílet, sdělovat si své myšlenky, pocity, zkušenosti. O tom, by to mělo být. Inspirace.


Pre inšpiráciu je vhodné oboznámiť sa s pojmami N.Levašova:

http://www.lastura.cz/duchovno/meditace/n_levasov_-_nekolik_slov_o_meditaci.html

Svojsky charakterizuje energiu,hmotu,ideu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 3:19 pm    Předmět: x Citovat

Idea Idea Idea Idea Idea Idea

Prosba pro všechny: pokud dáváte odkaz na nějaký článek, šlo by dát odkaz rovnou na něho a nikoliv na jakési stránky, kde jsou obvykle desítky článku a rubrik a kde-čeho. takže se v tom vyzná asi jen
autor odkazu sám?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 3:58 pm    Předmět: Citovat

Ano, a především na vlákno, kam takovéto odkazy patří.

Notabene, jak někdo, kdo naprosto ignoruje věcné apely spoludiskutujících, jistou kontinuitu, a nevykazuje ani elementární pozornost (jak k tomu, co píše sám, tak k odezvám na to, co tady vytváří), může se mít za pokročilejšího a tím pádem způsobilého moralizovat a napomínat druhé. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 4:06 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Idea Prosba pro všechny: pokud dáváte odkaz na nějaký článek, šlo by dát odkaz rovnou na něho a nikoliv na jakési stránky, kde jsou obvykle desítky článku a rubrik a kde-čeho. takže se v tom vyzná asi jen
autor odkazu sám?šamanka


Adresa sedí,je správna,
skúste preklikať z hlavnej stránky:
1.Duchovno;
2.Meditácia;
3.Levašov o meditácii.
Keď sa Vám načíta článok,preverte adresu...a je totožná s touto v mojom predchádzajúcom príspevku.

Zádrheľ je v správcovi lastura.cz.Možno zámer p.M.Vojtíška,alebo prejav Súcna,ktovie?

"Za seba sa ospravedlňujem!Nebol to úmysel!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 4:28 pm    Předmět: Re:PV-príjem primárnej energie;Toora +? Citovat

Toora,kontinuita-nadväznosť a súvislosť Ti vyvstane v mysli,a pochopíš ak prečítaš Levašovov príspevok s komentom Milana Vojtíška.

Nie je na to nutné byť "Mahátmá".

Pojednáva o tmavej hmote(+energii) pri meditácii.

A čo iného je stav žitia z prány ako súvislá "kontemplácia"a "reštrukturalizácia mozgu" o ktorej píše akademik N.Levašov?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 4:48 pm    Předmět: Citovat

Moi, to bys tady mohl dát odkazy na všechny podobné stránky,
na jogíny, buddhisty a všechny takovéto a podobné weby, což je mimo tuto diskusi, chápeš, co tím mám na mysli?

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 5:18 pm    Předmět: Re:PV-príjem primárnej energie;Toora +? Citovat

Toora,
chápem!

Ale,že Omniverzum tvorí 96% (tmavej hmoty+tm.E) a len 4% nami akademicky vysvetliteľnej "matérie"alias "komprimovanej"/zhustenej energie,či prány tým nezmeníš.

Existujeme v 100%,alebo len v štyroch?

Mení sa mozog pri PV,alebo nie?

Navádzam tých,ktorí chcú vedieť,kde hľadať!(reštrukturalizácia mozgu,aktivácia čakier:soma,manas,bhárati ahama,...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 8:05 pm    Předmět: Re:PV-príjem primárnej energie;Polgara +? Citovat

moi napsal:
polgara1 napsal:
Jsem ráda za weby, kde jsou lidé ochotní se sebesdílet, sdělovat si své myšlenky, pocity, zkušenosti. O tom, by to mělo být. Inspirace.


Pre inšpiráciu je vhodné oboznámiť sa s pojmami N.Levašova:.....


Moi,
Polgaru znám osobně a při našich setkáních mě vždy inspiruje, protože umí složité věci vysvětlit krásně jednoduše.
V člověku to pak úplně "cvaká", jak zapadají odkryté střípky do mozaiky poznání vlastního nitra.
Své informace si nebere z žádných odkazů na webu, ale načítá si je rovnou, bez internetu či jiné technologie
Idea
Jí a jejím příspěvkům krásně rozumím.
Tvým slovům nerozumím vůbec, pokud tedy vůbec nějaká svá slova mezi odkazy na všelijaké webové stránky napíšeš Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 8:26 pm    Předmět: Re:PV-príjem primárnej energie;Blankas +? Citovat

Blankas,
tiež názor,lepší ako žiadny.

"Gratulujem,že Vám to cvaká!"

Nacvakajte mi podstatu fungovania tm.hmoty a energie,vybavím Vám Nobelovu cenu!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 7 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund