Fórum - Zobrazit téma - PRÁNICKÁ VÝŽIVA-diskuse - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - PRÁNICKÁ VÝŽIVA-diskuse
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

PRÁNICKÁ VÝŽIVA-diskuse
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 948

PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 12:03 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:
Lightworkere,
nic proti Rušce, ale tohle vlákno je věnováno pránické výživě, tj. těm, které zajímá především a právě tato výživa, bylo by tedy vhodné, abys Rušce (a všem těm, co zajímá), věnoval samostatné vlákno.
Děkuji.

Smile


Jenže řešení strachů patří právě nejvíc těm, kteří se budou o výživu prány zajímat a budou ji chtít začít dělat. A tato metoda jim v tom může pomoci. Neznám jinou metodu, která by tak účinně zabírala...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 1:28 pm    Předmět: ODKAZ Citovat

Ano, pokračování na vlákně "METODA RUŠ".
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 948

PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 7:44 pm    Předmět: Citovat

Ale já nechci psát do metody RUŠ, tam si klidně piš sama.

Píšu tady k práně. Určitě máš právdu, že není všechno pro všechny. A taky proto jsem i psal v tomto vlákně, že spousta lidí, kteří se i tady o to zajímají, na ni dlouho nedosáhnou, právě kvůli strachům a přesvědčením.

Pokud by to chtěli zvládnout dřív, než za 2 až 3 roky, měli by sáhnout k něčemu rychlejšímu, co by jim pomohlo. A o tom jsem psal. Ale nemyslím si, že to bude s Reiki. Kdyby tomu tak bylo, už by byli všichni tady na RW dávno osvícení a v harmonii sami se sebou... Což tady není vůbec vidět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 9:05 pm    Předmět: Citovat

Lightworker napsal:
Píšu tady,že není všechno pro všechny.Kdyby tomu tak bylo, už by byli všichni tady na RW dávno osvícení a v harmonii sami se sebou... Což tady není vůbec vidět.


"A snáď si jediný "presvietený"v celej EU práve TY?"
"Toto svetu deklamuješ?" Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 10:26 pm    Předmět: Citovat

Lightworker napsal:
Pokud by to chtěli zvládnout dřív, než za 2 až 3 roky, měli by sáhnout k něčemu rychlejšímu, co by jim pomohlo. A o tom jsem psal. Ale nemyslím si, že to bude s Reiki. Kdyby tomu tak bylo, už by byli všichni tady na RW dávno osvícení a v harmonii sami se sebou... Což tady není vůbec vidět.

To, že si Leighte my dva těžko zcela porozumíme možná bude tím, že Ty vyznáváš rychlost, ve věcech, kde já vidím nutnost ctít individuální proces, tedy jisté osobní načasování, což v sobě zahrnuje akceptování jeho určitých zákonitostí. Proč to tak je, píšu v mém příspěvku na vedlejším vlákně, a z Tvojí odpovědi se toto moje zdůvodnění ale nějak vytratilo.
Takže ano, burčák je moc prima, jen moc dlouho nevydrží.

Reiki je Reiki, a kam koho Reiki dovede to skutečně těžko říct, ať děláme co děláme, i když je to totéž, nikdy z toho není totéž. Někdo z Něj svým přístupem vytaví zlato, jinému se naopak, všechny zlatinky promění v uhlí.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
lubi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 20.7. 2008
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 12:08 am    Předmět: Citovat

Pomaly prechod na pranicku stravu kludne a v pohode zvladam s knihami od Sanaya Roman.Posledne dve knihy su vyborne a vela ludi z nich cerpalo.....dokonca som si vsimla,ze sa i kurzy nejake zacali robit ..nastastie i prestali.Dalsie poznatky som cerpala z knih Barbara Marciniak plus vlastnym experimentovanim s Reiki ,Karunou.Jem dalej,ale spotreba jedla vyrazne klesla i chut na tazke jedla.Prechod mi trva cca dva roky.Uplne prestat jest nemienim.Ale je to fajn,ked mi na den staci pomaranc ,kusok jablka a miska nakliceneho obilia.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 5:53 am    Předmět: Re:PV-príjem primárnej energie; +? Citovat

Embarassed Čo človek,to nový komplexný Vesmír;
prieniky Vesmírov sú väzby a vzťahy,
víry a turbulencie reakcií,
v mohutnom Multiverze frekvencií,
Jednoty jestvovania,
Všetkého,čo je...

"Nájdime konečne spoločnú reč!"

Rozdeľuje nás "kvalita užívaných prán",ich transfér,frekvenčná modulácia,gravitácia,vôľa,túžba,cieľ,či cesta(k Svetlu)?

Sme deti Jediného,hľadáme sa,skrývajúc v hre na slepú babu,a vrážame do seba samých...

"Otvorme oči!...TERAZ!" Laughing

Hľadáme to isté!A každý inak a osve... Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kwisatz_Haderach
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 215

PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 7:56 am    Předmět: Citovat

lubi napsal:
Pomaly prechod na pranicku stravu kludne a v pohode zvladam s knihami od Sanaya Roman.Posledne dve knihy su vyborne a vela ludi z nich cerpalo.....dokonca som si vsimla,ze sa i kurzy nejake zacali robit ..nastastie i prestali.Dalsie poznatky som cerpala z knih Barbara Marciniak plus vlastnym experimentovanim s Reiki ,Karunou.Jem dalej,ale spotreba jedla vyrazne klesla i chut na tazke jedla.Prechod mi trva cca dva roky.Uplne prestat jest nemienim.Ale je to fajn,ked mi na den staci pomaranc ,kusok jablka a miska nakliceneho obilia.

Sanaya Roman má jedny z nejlepších knížek, co jsem četl, také mohu jen doporučit. Jmenovitě Duchovní růst... A ještě se mi moc líbila další, ale ty názvy se mi pletou Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kwisatz_Haderach
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 215

PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 11:22 am    Předmět: Citovat

http://pust.cz/html/2011.html

zajímavý komentář k pránické výživě a událostem roku 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 8:34 pm    Předmět: Citovat

K uvedenému článku.

Pan Pavel Mácha je praktik a mám za to, že ví co píše a proč to píše. Osobně mi jeho článek přijde pravdivý logický, i když jeho zkušenosti v tomto oboru nemám. A zaplaťpánbůh za něj, když už si tadu tuhle cestičku vyšlapal, že je tak svými radami nápomocen pro ty, kteří se hodlají vydat po stejné cestě.

Jediné s čím dvakráte nesouzním je jeho názor viz: „Oba (myšlen H.Monfort aj. Dušek) jsou stejně mylně přesvědčeni, že konají dobro a blaho.“ Řekla bych, že oni sami dělají především to, co je třeba. Monfort přijel do Čech sdělit jisté poznatky a informace pro okruh lidí, kteří o tyto jeho zkušenosti stojí. Pan Mácha dělá totéž pro okruh lidí, kteří se obracejí na něj, jen trochu jinou cestou, a mám za to, že obojí má svoje místo a svůj význam.

U všech takto kontroverzních věcí je s ofenzivou počítáno, a Monfort není žádný neználek, aby s ní nepočítal, což ovšem neznamená, že by se možnost pránické výživy měla před lidmi důsledně tutlat.

Tyto a podobné informace byly velmi dlouho určeny jen pro jisté uši, a mělo to svoje opodstatnění, svůj důvod, nyní ale zřejmě nastává doba, kdy bude zjeveno ledascos, co bude pro někoho celkem přirozené, pro jného i když zcela nové, přesto přijatelné, a pro další zcela nepřijatelné.

Myslím, že ofenziva z řad obyčejných lidí je celkem běžná, protože lidské tendence jsou už takové – vyhradit se vůči něčemu, čemu buď nerozumím, nebo mám za to, že mne to už jen samotnou svojí existencí může nějak ohrozit, a fakt, že mi to nikdo nevnucuje, ten na věci nic nemění. Jestliže ale už podobný humbuk kolem něčeho vznikne, posléze zase zanikne, protože zde jaksi není s kým bojovat... Jen ti, pro které tyto informace určeny jsou, tak se jim k nim takto otevírá další cesta, a mám za to, že se to vůbec nepere s faktem, že, jak píše pan Mácha: „Lidi k půstu musí duševně a duchovně vyspět sami“, protože v praktikování půstů a postupném přechodu k výživě přímo od Zdroje platí (dost možná, že více než jinde), že je zde sice mnoho povolaných, ale s těmi vyvolenými se u nás žádný pytel asi hned tak neroztrhne. Smile

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 10:46 pm    Předmět: Citovat

moi napsal:
Lightworker napsal:
Píšu tady,že není všechno pro všechny.Kdyby tomu tak bylo, už by byli všichni tady na RW dávno osvícení a v harmonii sami se sebou... Což tady není vůbec vidět.


"A snáď si jediný "presvietený"v celej EU práve TY?"
"Toto svetu deklamuješ?" Question


Víš, Lightworker se ale k něčemu zde vyjadřuje, píše nějaký text. Což se o tobě říci nedá. Tvé příspěvky jsou výkřiky do tmy plné smajlíků bez hlubšího smyslu nebo inspirace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 11:00 pm    Předmět: Citovat

Já přemýšlím nad tím, jestli je rozdíl v realizaci přejít na pránickou stravu pokud je člověk činný v duchovním nebo materialistickém prostředí.
Protože to, kde se vyskytujeme a s kým se setkáváme má na nás velký energetický vliv.
Pokud budeme v čisté přírodě a budeme se pohybovat mezi duchovně se vzdělajícími se lidmi, kteří se navzájem podporují nebo dochází k duchovní práci -zasvěcující semináře, tak naše energie bude jiná i jinak vysoká, udržující se na určité úrovni.
Pokud však budeme pracovat v "civilní" sféře, kde je různý průřez osobností, charakterů, prostředí. Kde existují silná ovádací a manipulační dramata, touha vítězit, obrat druhého o energii, vyhrát, tak si myslím že zde bude horší toho dosáhnout. Pokud toho dosáhnout lze. Znáte někoho takového?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 6:56 am    Předmět: Re:PV-príjem primárnej energie; +? Citovat

Polgara,
Wink ...asi tak.

Sunyi a Lubi testujú,sú hľadači...

...Ostatní?
...Praví akademici,..."a skutek zatím utek,viď.?"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 7:58 am    Předmět: Citovat

Polgaro, na semináři cca před rokem a půl jsem se potkala s Italem, který přes rok nejedl. V době našeho setkání už jedl. Náš rozhovor se spíše stočil na fakt, proč se k jídlu vrátil. Vysvětloval, že je to sociálně složité - lidé svým způsobem stále jedí, hlavně v okamžiku setkání... Ocitl se tzv. vně společnosti. Tím, že stále odmítal jídlo. Zvláštní, že? Pravdou je, že často meditoval a byl členem jakési italské skupiny, která spolu žije a pracuje. tak zapadal do skupiny, kterou popisuješ jako ´´vyšší energetická´´.
Rozhodně bez jídla nešel pracovat na stavbu. Dnes, kdybych jej potkala, zeptala bych se i na tyto aspekty. Popisoval, že se cítil báječně (v době nejedení). Jen přechod na bezjídlo byl spojen s intenzivním čištěním - bolest hlavy, motolice. M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
arikiran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.7. 2011
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 8:11 am    Předmět: Citovat

ahoj Polgaro
reaguji na tvou poznámku:
"Pokud budeme v čisté přírodě a budeme se pohybovat mezi duchovně se vzdělajícími se lidmi,.."

kéž by to tak bylo

zrovna včera jsem ale četl na jiném webu nářky,proč na duchovních webech je nejvíc půtek a netolerance

a tomuto druhému názoru musím dát za pravdu

představte si krásný horský hotýlek v nádherných beskydských horách...100 duchovně usilujících lidí,dokonce i realizovaní mezi nima...žádné světské radovánky,jen trochu pohanky a 7 hodin meditací denně...není to to po čem voláš?

a čím se tito realizovaní zabývali ve zbylém čase?
kterak se jakýmkoli způsobem,lstí,zákeřností či pomluvou dostat do jednolůžkového pokoje..

proto v souladu s mistrem Eckhartem říkám,že chrobák i anděl jsou rovnocennými bytostmi v mých očích,natož (dodávám)abych dělal nějaké rozdíly mezi duchovní či neduchovní osobou...

pránické výživy se tento můj příspěvek moc netýká,taxe omlouvám..

@
......................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 5 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund