Fórum - Zobrazit téma - LÉČBA DRAHÝMI KAMENY - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - LÉČBA DRAHÝMI KAMENY
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

LÉČBA DRAHÝMI KAMENY
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: po leden 30, 2012 12:25 pm    Předmět: LÉČBA DRAHÝMI KAMENY Citovat

Má zde někdo osobní zkušenost s léčbou drahými kameny, resp. kameny vůbec, či v užití kamenů k doplnění jiné léčby, a třebas i s masáží lávovými kameny?
Prostě cokoliv z Vaší vlastní, tj. osobní zkušenosti s těmito tichými pomocníky.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: po leden 30, 2012 12:51 pm    Předmět: Citovat

Katko chceš namasírovat hawaiským lávovým kamenem?
Není problém, uvidíš sama, že je to super Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: po leden 30, 2012 1:12 pm    Předmět: Citovat

No, já to, co Pepa neumím Smile , ale s kamínky mám zajímavé zkušenosti. Můj učitel je používal při každém soukromém sezení, kdykoliv k němu člověk přišel na nějaké léčení. Pamatuji si, jak mi s jejich pomocí pokaždé srovnal auru, a přestože jsem docela pařez na vnímání energií, alespoň ve srovnání s Lenkou, která je vidí, slyší, chutná, hmatá, ví, přesně jak, a kde působí..., tak tohle jsem cítil i já. Pamatuji si, jak jsem cítil vyloženě fyzicky posun svého energetického pole.

No, a Lenka si u něj loni udělala kurz léčení, jehož součástí je i práce s kameny, tlumočil jsem to, takže jsem měl také možnost se hodně zaujímavého naučit.

Zajímavý byl u kurz u Damaa, který jsem kdysi absolvoval, i když lidsky jsme si vůbec nesedli. A jeho kolega Bolek, s nímž ten kurz vedl, je hotová studnice vědomostí o kamenech.

Doma máme na stole misku s kamínky, ani nevím, jak se všechy jmenují, intuivně si je občas beru do rukou a zkoumám, co mi předávají. Lenka si s nimi ale umí povídat a vidí jejich energii.

Loni jsem se chystal přeložit o kamenech nádhernou knihu, ale zadrhlo se to u nakladatele a potom jsem dostal několikaměsíční zakázku na překlad technického manuálu, a to mě celého pohltilo, protože to bylo hodně obtížné a byly u toho hodně vyšponované termíny. Tak už jsem na ně potom s tou knihou netlačil, byl bych raději, kdyby to vydal někdo, kdo si té knížky bude opravdu vážit a vydá ji s láskou. Zatím jsem ale dál nehledal, měl jsem spoustu jiných věcí na práci. Budu se ale snažit, aby to dopadlo.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: po leden 30, 2012 1:25 pm    Předmět: Citovat

Setkal jsem se s několika lidmi, kteří s kameny pracují a bohužel jsem dospěl k názoru, že v kamenech něco zcela jistě je, že mají obrovskou sílu a že právě proto práce s nimi není pro každého, kdo si koupí knížku "Jak na to".
Viděl jsem předvádět práci s velkými krystaly kluka, který působil velmi důvěryhodně a vyrovnaně a příkladně esotericky oduševněle. Dokud se pak neožral jako dobytek a nechoval se tak, že nechybělo moc a dostal po hubě.
Znám kluka naopak velmi slušného, citlivého a vnímavého, který se všelijakými kameny přímo žije, ale který zřejmě právě tu jejich blízkost občas nezvládá a nešťastně ulítává, naštěstí ne tak jako ten prvně zmíněný.
A další.

Je mi jasné, že tento můj názor je zabarvený právě těmi zkušenostmi. Ale naproti tomu v Koutech n.Desnou býval nedílnou součástí víkendových kursů člověk, kterému se tam říká "Permoník", myslím, že je to ten Bolek o kterém tu píše Sunnyi, ten tam kameny prodává a ikdyž nijak nemachruje, je z něj cítit, že o kamenech ví první poslední a umí to s nimi. Momentálně neznám nikoho povolanějšího, za kým bych šel pro radu ohledně kamenů.

Taky jsem si samozřejmě ze zvědavosti pár kamenů koupil, ale zatím mi nic moc neříkají a leží v krabičce.
Jinak - masáž lávovými kameny od někoho kdo to opravdu umí a ne že se jen snaží kopírovat to co viděl na kursu, je zážitkem, který si pravidelně dopřávám Smile

Cool
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: po leden 30, 2012 1:54 pm    Předmět: Citovat

Nechal jsem se tímto vláknem inspirovat, a protože čekáme návštěvu, tak jsem Lence navrhl, že si zatím můžeme povídat s kamínky, než dorazí. Vytáhl jsem jeden podlouhlý křišťál a Lenka říká: "Tak já tě s ním poléčím."

Bylo to moc hezký a ještě teď mě krásně hřeje srdeční čakra. Lenka říkala, jak mi čakry vyloženě rozpaluje, a taky jsem to vnímal hodně intenzivně, ale hlavně u čtvrté. A když léčila druhou, tak mi říkala, že mi z ní ten křišťál vytahuje nějakou negativní energii. Celé to trvalo asi 5 minut, ale budu si teď často prosit o opakování Smile.

A teď jdu Lence na oplátku masírovat chodidla Smile.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: po leden 30, 2012 4:09 pm    Předmět: Citovat

sunnyi napsal:


A teď jdu Lence na oplátku masírovat chodidla Smile.

Mirek


Hele ho, a pak že neumí Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: po leden 30, 2012 6:28 pm    Předmět: Citovat

Sunyi, Kámo, děkuji za Vaše podělení se o Vaše zkušenosti.
Tobě Pepo děkuji za milou nabídku. Smile
Lávové kameny doma mám, ještě jsem je ale plně nevyužila.
A ještě bych Tě chtěla Pepo poprosit, zda by to tady mohlo i nadále zůstat v té čisté rovině dělení se o vlastní zkušenost s léčbou kameny, aby to měl případný stejný zájemce o tyto poznatky dobře přehledné a jednoduše čitelné.
Děkuju.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
abeille
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.3. 2011
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: po leden 30, 2012 8:28 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.
Mám zkušenost se šungitem-kamenem, který dost lidí zavrhuje. On je opravdu velmi silný,četla jsem, že pokud se použije na banální problém, vytáhne ho z těla "natošup" a okamžitě začne vytahovat z těla další energii a tak dotyčného vlastně oslabuje-což potvrzuji.
Na podzim jsem řešila složitou životní situaci,se střídavými uspěchy, chvíli mi bylo fajn, pak se zase psychika zhoupla hluboko do mínusu . Po šungitu jsem pokukovala dlouho - ale do podzimu vlastně nebyl důvod si ho pořizovat. Koupila jsem si kuličku do dlaně, a přívěsek na krk. Nevím, zda jsem si to nenamlouvala - ale spíš ne - totiž okamžitě po nasazení řetízku se šungitem jsem pocítila znatelnou úlevu. Řetízek jsem nosila déle jak měsíc, před Vánoci se mi zase přitížilo - napadlo mě, že možná nastal čas řetízek sundat - a fakt- po sundání opět nastala úleva. Takže předpokládám, že šungit z těla vytáhl co se dalo a to přitížení znamenalo, že začal nasávat mou vlastní energii.
Mám kameny moc ráda, vlastním jich docela dost - ale bohužel jejich energii takřka necítím - až u toho šungitu, ten vyložení brní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: po leden 30, 2012 10:15 pm    Předmět: Citovat

Kameny používám hodně, dělají mi dobře. Když někde jsem, tak neodolám a vždycky si nějaký pořídím.
Chodila jsem k Damaovi na R3 a tam jsme s nimi pracovali a já si vyzkoušela jak moc kameny pomáhají.
Mám hodně kamenů od Bolka, má je opravdu moc pěkné a vidět s jakou láskou s nimi zachází. Vždy má nějaké speciality. Pořádá i kurzy.

Někdy mě udivuje, jak rychle dokážou pomoci. Když vidím, že některý klient má potíže se vyjádřit, tak mu dám do ruky kámen a za chvilku už mu to jde.
Fascinuje mě, jak dokážou kameny uklidnit, povzbudit, uvolnit emoční bloky, uzemnit, zcelistvět, uvnitřnit....
Dodat nové impulsy, myšlenky, projasní, pročistí člověka.

I sestřenice mají svoje křišťály a fascinuje mě, že hned poznají, že .... " už jsou nějaké špinavé" a jdou je umýt.

Mojí největší láskou jsou křišťály, miluji tu jejich čistotu., to jak povídají, ty jejich vibrace.

Někdo nosí kameny na sobě dlouho. Mám vyzkoušeno, že je pro mě ideální mít je půl max. třičtvrtě dne, pak už mi nedělají dobře a potřebuji je sundat. Když je nesundám včas a mám je déle, tak je třeba ztratím, náramky se přetrhnou atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 1007

PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 11:36 pm    Předmět: Citovat

Když jsem cestovala po Skotsku, kde člověk leckdy potká jen ovce, natož doktora, tak jsem měla po ruce křišťál na první pomoc a velmi se to vyplatilo.
Při druhé noci v březovém háji se do mě zakouslo pár klíšťat a jedno kousnutí silně nateklo, zčervenalo a vypadalo dosti znepokojivě.
Křišťálem jsem na to místo pravidelně působila, potírala také konopnou mastí, ale vnímala jsem, že křišťál sehrál zásadní lékařskou roli. Během dne se kousnutí vyčistilo, zklidnilo a já byla přešťastná, že jsem se vyléčila. Neměla bych tedy zapomínat na reiki, také jsem si místo reikovala. Smile))

Takže křišťál je také mým srdcovým kamenem.

Jinak na mé kuchyňské lince stojí kamenná voda, kterou během dne popíjím. Výborně chutná a nejen to.

Kameny mam samozřejmě od Bolka Smile

Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aika
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: po únor 13, 2012 6:35 pm    Předmět: Jééé, Jarmilko... Citovat

Jarmilko Džarmí... a jak můžeš pít kamennou vodu? Dyk musí být tvrdá Surprised Laughing Laughing Laughing Laughing to byl pochopitelně vtip.. nicméně mě skutečně zajímá ta kamenná voda. Smile to v ní mácháš křišťál? Nebo i jiné.. ? Díky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po únor 13, 2012 10:37 pm    Předmět: x Citovat

Bolek nás na víkendu inspiroval nápadem, který si dělali na kurzíku
o kamenech: dali si do vody různé kameny, nechali působit a pak každá ta voda chutnala jinak. Taky to zkouším.
Zatím se mi zdá zajímavé tygří oko a křišťál, ale nechám to ještě do zitřka
a uvidím.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aika
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: po únor 13, 2012 10:57 pm    Předmět: Fiha! Citovat

ještě že mám slušnou sbírku kamínků.. Smile jdu zkoušet, taky se podělím o výsledky.. Smiledíky! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 1:15 pm    Předmět: Citovat

Vřele vám doporučuji hrát si s kamínky - nejen pokud jde o vkládání kamenů do čaker či přikládání na tělo, kde cítíme, že není vše v pořádku. Pití vody je zvláštní zajímavá disciplína.
To, co by mělo být připomenuto - spojení s Reiki už také bylo napsáno.
Velmi pozoruhodné výsledky můžete za krátkou dobu zaznamenat ve zcitlivění svých rukou - to potřebujeme, pokud se věnujeme terapiím Reiki.
ZVlášť zajímavé je spojení Reiki s působením vibraccí kamenů na dálku a vůbec působení kameny na dálku. Nebudete k tomu potřebovat ani zasvěcení do Reiki 2.
Úžasné zkušenosti pak můžete získat, když ke shora uvedeným účelům začnete vytvářet mandaly z kamenů.
Pro sebe a snad časem i nějaké následovníky jsem před lety vytvořil poměrně přesnou diagnostickou metodu pomocí kamenů - výsledky snesou srovnání s kinezkou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
jafik
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 16.10. 2007
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 2:24 pm    Předmět: Citovat

Kamínky mě přitahovaly svou krásou od mala a v podstatě neexistuje den, kdy bych byl bez kamínku v kapse a jsem šťastný za diagnostiku a zkušenosti, které nám předal Damao na R3. Byl jsem nedávno rovněž na kurzíku u Bolka a mohu potvrdit, že různé kamenné vody chutnaly velice odlišně. Doma popíjíme standardně kamenné vody (hlavně mix křišťál a růženín), ale nenapadlo mě srovnat chuť s ostatními kamennými vodami. S kamínky pravidelně medituji, obzvláště miluji jeden křišťál a jsou to opravdu zvláštní pocity, když si vezmete kamínek do ruky, zavřete oči, přesunete vědomí dovnitř kamene, kde si sednu, lehnu, hladím chutnám, mluvím, vnímám jak na mě působí….. prostě vše co intuitivně přijde. Zážitkem je rovněž, když si rozložím na zem obrazec z kamenů – čtverec, hvězdu, kruh…… (používám 1-2 druhy kamínků), posadím se dovnitř doprostřed a „nacítím“ se na energii obrazce, třeba požádám o pomoc při řešení nějakého problému, na závěr jim poděkuji. Většinou energii toho kamínkového obrazce vnímám velice silně, je to jako bych seděl ve stoupavém proudu vzduchu a po ukončení je mi moc hezky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund