Fórum - Zobrazit téma - Zasvěcení do reiki - podvod - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Zasvěcení do reiki - podvod
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Zasvěcení do reiki - podvod
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
arikiran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.7. 2011
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: so leden 28, 2012 11:21 am    Předmět: Citovat

ahoj Moi
už raz som prosil Broňka,aby ta poučil,ako sa slušne správat,vidím,že si sa nepoučil

moj pohlad je taky:

Proto ten, kdo koná dobro,
je nedobrému učitelem;
ten, kdo nekoná dobro,
je dobrému cenným materiálem.

myslím,že tady jsme si všichni učiteli i cennými materiály
něco jiného je napomenout ke konstruktivnějšímu vyjadřování
a něco jiného je vyloučit

proto jsem pro nevyřazování členů zatím
řekněme až po 9 napomenutí

nuž už som ta aj ja aj Bronek napomenuli,a teraz ta napomínám po tretí raz

učit sa nechceš a až zas tak cenný materiál z hádok s tobou nezískám...

@
..................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: so leden 28, 2012 11:37 am    Předmět: Citovat

arikiran napsal:
učit sa nechceš a až zas tak cenný materiál z hádok s tobou nezískám...

Áno aj.
Je to také
volaaké
na tri veci
milý Arikiran.
Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: so leden 28, 2012 2:28 pm    Předmět: Re:@+toora Citovat

toora napsal:
arikiran napsal:
...učit sa nechceš...

...platí len Teba,popremýšľaj...
v tomto konkrétnom diele
Arrow @:
Nehádam.Jednoducho viem...
Ty si vyhlasoval,že pre "škorpění"navštevuješ rôzne fóra,pamätáš?
Polemika mi vyhovuje,to už skôr.A má to účel?
Keď Ty rád polemizuješ sám so sebou?

Arrow Toore:
Asi nie ani na tri...(veci?)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
arikiran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.7. 2011
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: so leden 28, 2012 2:53 pm    Předmět: Citovat

ahoj Moi
aj hádka by mala byt kreativná
s tebou už som sa hádal,ked si hovoril,že dačo vieš,a ked som chcel,aby si to predviedol,nevedel si...pametáš?
nuž to mi stačilo
navrhujem ti,aby si si ma nevšímal,vtedy si nebudem ani ja všímat teba,leda ak by si zbytočne útočil na podaktorého iného...

vela štiastia
ktosi tu povedal:
"Opakuj si afirmáciu:"Som briliant,vyžarujúci Lásku,Svetlo,Múdrosť a Harmóniu!..."
toto robím,nuž zkús aj ty
@
.....................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: so leden 28, 2012 2:59 pm    Předmět: Re:@ Citovat

Nazdar @!
Prosím Ťa,nauč sa zvládať najprv základných 6-ki a až po nich
7.(siedmu) Rei-ki,ktorá predchádzajúcich 6 organizuje,riadi a kontroluje(aj seba-samu).
Evidentne nezvládaš mizu-ki,ku-ki,den-ki a jik-ki...
O kontakte so Šin-ki len snívaj......to je dovolené aj Tebe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: so leden 28, 2012 4:16 pm    Předmět: Citovat

Kikirikýýýýýýýýý! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: so leden 28, 2012 4:49 pm    Předmět: Citovat

Ať nás Pán Bůh při zdravém rozumu zachovati ráčí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
arikiran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.7. 2011
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: so leden 28, 2012 5:36 pm    Předmět: Citovat

ahoj Moi
dík za rady a doporučení
osvojuji si ted trochu jiný systém(6ti energií Stvoření,5ti neviditelných
energií vědomí a jedné sjednocující Síly...)

kdybych tady měl vypisovat,co evidentně nezvládáš ty,musel bych psát ještě hodinu,což nebudu...však ty si na to za pár let přídeš sám...

@
..................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
lubi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 20.7. 2008
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: so leden 28, 2012 7:00 pm    Předmět: Citovat

Žijte v míru s celým světem. Zdržujte se jakékoli formy nenávisti nebo ubližování, ať v mysli, či navenek, a to i tenkrát, máte-li k tomu důvod. Vyplatí se to, neboť pravda je jednotou. Buďte soucitní a radostní. V žádném případě neopětujte zlo zlem. Ovládnete-li se získáte velmi mnoho dobré energie.
E. Tomáš
a ja dodam-i ked sa niekedy ludia pohasteria-stava sa-ten kto vie,nevypisuje po forach ,aky je macho.a co vsetko ovlada.ten,kto nevie ,chvasce sa.
p.s.prosim,ak sa niekto aktivne dlhsie venuje SRT,ozvite sa mi cez ss.mozno si navzajom budeme vediet predat efektivne informacie.tymto sa ospravedlnujem adminovi za tuto vsuvku,i vsetkym ucastnikom.dakujem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2012 9:11 am    Předmět: Citovat

lubi napsal:
Žijte v míru s celým světem. Zdržujte se jakékoli formy nenávisti nebo ubližování, ať v mysli, či navenek, a to i tenkrát, máte-li k tomu důvod. .


Krásná hesla, ale z praktického důvodu minimálně v jednom bodě nerealizovatelná - mysl se nedá ovládat. Ta se dá jen ignorovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2012 9:51 am    Předmět: Re:@+Krabas Citovat

arikiran napsal:
ahoj Moi
dík za rady a doporučení
osvojuji si ted trochu jiný systém(6ti energií Stvoření,5ti neviditelných energií vědomí a jedné sjednocující Síly...)...však ty si na to za pár let přídeš sám...@..................

"Až uvidíš aj týchto 5-neviditeľných,tak sa zjednoť cez 6.(šiestu) a za pár liet,nám=SLEPCOM,o tom poreferuj!"
Asi mám smolu/pech,možno neignorujem MYSEĽ,alebo ona mňa,keď verím,že vše vôkol JE(SME):
"TAT TVAM ASI!"="TOTO SI TY!"
...takže všade vidím Teba/seba?!? (tak mi treba Razz )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2012 2:06 pm    Předmět: Citovat

Krabas napsal:

Krásná hesla, ale z praktického důvodu minimálně v jednom bodě nerealizovatelná - mysl se nedá ovládat. Ta se dá jen ignorovat.

A čím si tou ingnorací pomůžeš, Krabasi?
Nevím, jestli ji neměl na mysli něco jiného a použil jsi zrovna tohoto slova.
Ingnorovali jsme (lidstvo jako takové) myslím tendence vlastní mysli dost dolouho, a jestli to dotáhneme do konce, tak už budeme mít, coby lidská rasa, po starostech úplně. Confused

Ignorace není cesta v ničem.
Naopak, nejdříve se je třeba dobře podívat, všímat si a odhalit různé kličky tahy, zákonitosti, čili mechanismy a nezpouštět je ze zřetele, samozřemě indiferentně, nezúčastněně, tj. touto naší "všímavostí" neskákat těmto sklonům a připoutanostem do nekonečna na špek.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
len
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2012 8:57 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:

Takže máte na výběr, buď se budete kvůli tomu zlobit a necháte se deptat řečma v diskuzních fórech nebo se na to vykašlete a dokážete okolí, že nejste žádní černokněžníci a pracujete jen s věcmi přirozenými. Jednoduše jen tím jak s tím budete zacházet.


No já vidím další problém v tom, že hodně lidí, kteří se těchto debat na fórech zúčastní jsou i lidé, kteří tam chodí jaksi jen diskutovat, (myslím to tak, že prostě se v práci nebo doma nudí, nemá co na práci, tak prolejzá různá fóra a zapojuje se do diskuzí)

Píšeš : pracujeme s věcmi přirozenými
Já vím, jak to myslíš, ale myslíš si, že pokud se teď postavíš na Václavské náměstí a řekneš že pracuješ s energií, že to ti lidé tam budou považovat za přirozené ?

Myslím si, že reiki, šambala a různé další směry prostě dostaly takovou nálepku "šarlatánství". Lidi si hrozně rádi jednotlivé lidi nebo skupiny zařazují do "šuplíčků" A jelikož energie a učení reiki není nic normálního(můžeš se rozčilovat, zlobit ale nebude ti to nic platné, prostě to není normální, pro to, co je normální jsou prostě jiné normy) tak dostává nálepky šarlatánství, sekty a pod.

To, že reiki a další směry vlastně nefungují, že je to jen takové oblbování lidí pro peníze, pak dosvědčí i dost těch lidí, kteří prošli zasvěcením.
Dostala jsem zasvěcení reiky, mám ho již čtyři měsíce, ale stejně když si dám k večeři knedlo, vepřo, zelo a pak si před spaním přiložím ruce na břicho, tak mne bolí žaludek stejně, jako mě bolel dřív. A ani na ten můj žlučník to nezabralo, bolí dál jako čert a nějaká léčivá energie tady vůbec nefunguje. No, a teď si vezmi, že se pořád všude píše, že ta reiky podporuje duchovní růst, no to mě teda po..r , to jsem tedy na sobě nezpozorovala, že bych tedy znala najednou něco víc ? Jo a ještě tam psali, že reiki zlepšuje jak fyzickou kondici, tak i psychiku no to už je úplná kravina, jelikož já už skoro nevyjdu do druhého patra a musím si hned jak vylezu ty schody do sebe kopnout jedno pivko. Hele a ještě psali, že mi to zlepší psychiku, člověče, já jsem stejně nervózní a vzteklá, jako jsem byla před tím.
Tak že, teď jim to tam hezky všechno sepíšu
(trošku jsem to přehnala a z ironizovala, ale myslím si, že tohle je také hodně často v pozadí toho kterého příspěvku.)

A ty nemáš obranu. Nemáš nic, čím bys mohla lidi přesvědčit. Nemůžeš říct koukněte, vezměte přístroj a změřte mi, jak mi proudí energie rukama, nemůžeš říct tomu puberťákovi jsem pomohla s jeho akné. Ty totiž nemůžeš dokázat, že mu to pomohlo, stejně, jako nemůžeš dokázat, že mu to nepomohlo. Nemůžeš to prostě pojmout jako pokus a nechat ho v jedné a té samé době s reiki a bez reiki. A tohle chce nejen vědecká obec, ale i hodně lidí. Ty nemůžeš člověku, s kterým se dohaduješ říct nevěříš ? Tak pojď, já tě zasvětím a uvidíš že energie opravdu existuje.
A tak reiki a všechny směry se dostaly do jakési pomyslné škatulky "šarlatánství" a nemyslím si, že se z ní dostanou ven.

No a pak se v televizi nebo někde v časopise nebo novinách objeví něco v souvislosti s reiki a hodně těch "diskutérů"
má najednou o čem diskutovat. A pokud je to na fóru, kterému to jaksi "hraje do noty" tak si přihřeje vlastní polívčičku i majitel fóra.
Návrat nahoru
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2012 10:40 pm    Předmět: Citovat

Já nevím proč chcete někoho přesvědčovat o tom, jestli je reiki taková nebo maková, resp. chápu že to trápí lidi, kteří se tím živí, ale ty ostatní ? Není to jedno co si kdo myslí ? Důležité je, co si myslíte / cítíte vy sami.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
len
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2012 11:35 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:


Ingnorovali jsme (lidstvo jako takové) myslím tendence vlastní mysli dost dolouho, a jestli to dotáhneme do konce, tak už budeme mít, coby lidská rasa, po starostech úplně. Confused )


Ignorujeme je už od počátku věků a ignorovat je budeme ještě dalších X tisíc nebo stovek let
Přijdou na svět různí mesiášové, kteří budou chtít spasit svět a zapomene se na ně stejně jako na ty před nimi, Co válek již lidstvo prožilo a každá další je vždy horší než ta předchozí a co si z toho lidstvo odneslo ? Lidstvo si nevládne samo, lidstvu vládnou mocenské skupiny, které v zájmu své moci dokáží pomocí hezkých řečí dostat lidi tam, kam potřebují.
Možná se objeví další člověk, který bude chtít napravit svět, který bude hlásat krásná slova, ale po pár letech stejně lidi přijdou na to, že to byly vše jen hezké řeči a skutek-utek.
Svět nespasíš. Jako důkaz tu máš 3000 let doložené historickými podklady. A myslet si opak je podle mého naivita.


toora napsal:
Ignorace není cesta v ničem.
Naopak, nejdříve se je třeba dobře podívat, všímat si a odhalit různé kličky tahy, zákonitosti, čili mechanismy a nezpouštět je ze zřetele, samozřemě indiferentně, nezúčastněně, tj. touto naší "všímavostí" neskákat těmto sklonům a připoutanostem do nekonečna na špek.


Toto pokud myslíš ve vztahu k jednotlivým lidem, je to hezká představa a u některých lidí i realizovatelná, pokud to však myslíš ve vztahu k celému člověčenstvu, tak bys mohla psát romány ve stylu Julies Verna.
Lidstvo totiž, je ke všem těmto představám indiferentní, ale na rozdíl od tvého předchozího významu tohoto slova v trošku jiném - lhostejné. Oni lidé by chtěli, jen jaksi spoléhají na to, že to někdo udělá za ně.

Beppe napsal:

to trápí lidi, kteří se tím živí, ale ty ostatní ?


ano, necháváme se od nich zatahovat do těchto malicherných sporů

Beppe napsal:
Není to jedno co si kdo myslí ? Důležité je, co si myslíte / cítíte vy sami.


To si taky myslím, protože přesvědčovat a bojovat proti tomu je jako boj Dona Kichota s větrnými mlýny.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund