Fórum - Zobrazit téma - CO JE MOŽNÉ A CO NENÍ MOŽNÉ V DISKUTOVÁNÍ NA RW ZLEPŠIT? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - CO JE MOŽNÉ A CO NENÍ MOŽNÉ V DISKUTOVÁNÍ NA RW ZLEPŠIT?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

CO JE MOŽNÉ A CO NENÍ MOŽNÉ V DISKUTOVÁNÍ NA RW ZLEPŠIT?
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: po leden 23, 2012 12:32 pm    Předmět: CO JE MOŽNÉ A CO NENÍ MOŽNÉ V DISKUTOVÁNÍ NA RW ZLEPŠIT? Citovat

samanka napsal:

Nápad: co se takhle zase vrátil od vtipného filozofování k názorům, co by to tu mohlo zase rozproudit. A mlčení to určitě nebude, jak se v praxi ukázalo.


Můj názor je, že jisté zlepšení by mohlo nastat, kdyby ten, který zakládá určité téma byl zároveň jeho správcem a moderátorem vlákna.
Nevím, jestli by to zde šlo (to ví jen Broněk), ale v určitých, zvláště v poněkud vypjatých situacích se mi to jeví jako celkem fungující model.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: po leden 23, 2012 1:05 pm    Předmět: Citovat

Myslíš jako, že by zakladatel vlákna měl taková adminská práva, aby mohl ve svém vlákně některé příspěvky i mazat? Tím by za to vlákno přebíral plnou odpovědnost.
Proč ne, jsem pro, možná by to něčemu pomohlo a leccos pročistilo.

Uvědomuješ si ale, že jakmile na nějakém mém fóru řekneš třeba "manipulace", tak poletíš? Laughing Wink

Cool
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: po leden 23, 2012 1:19 pm    Předmět: Citovat

kamo napsal:
Myslíš jako, že by zakladatel vlákna měl taková adminská práva, aby mohl ve svém vlákně některé příspěvky i mazat? Tím by za to vlákno přebíral plnou odpovědnost.
Proč ne, jsem pro, možná by to něčemu pomohlo a leccos pročistilo.


Přesně tak Kámo, každý správce svého vlákna má na výběr, jestli bude mazat, nebo přemísťovat, s upozorněním, nebo bez něj, nebo to nechá tak jak to je. Záleží na tom, co je pro koho z autorů vlákna přijatelné a co ne. Smile
Není tedy problém si s tím, co ti připadá jako důležité a bylo by to třeba příslušným správcem vlákna smazáno, přenést na vlastní vlákno a tam si rozebírat ze stran, které připadají jemu důležité.
A to se mi zdá docela fér.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
len
Anonymní





PříspěvekZaslal: po leden 23, 2012 1:28 pm    Předmět: Citovat

...

Naposledy upravil len dne ne únor 26, 2012 10:28 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: po leden 23, 2012 1:38 pm    Předmět: Citovat

kamo napsal:
Myslíš jako, že by zakladatel vlákna měl taková adminská práva, aby mohl ve svém vlákně některé příspěvky i mazat? Tím by za to vlákno přebíral plnou odpovědnost.
Proč ne, jsem pro, možná by to něčemu pomohlo a leccos pročistilo.

Uvědomuješ si ale, že jakmile na nějakém mém fóru řekneš třeba "manipulace", tak poletíš? Laughing Wink

Cool
.


Já bych tooru mazal automaticky, aniž bych to četl Smile. A ještě šamanku a beppeho. A určitě by mě někdo další ještě napadl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po leden 23, 2012 1:42 pm    Předmět: x Citovat

Krabas: jenže to bys mohl jen ve svých vláknech. A protože ty sem nikdy žádná nová témata (možná ani v minulosti) nikdy nedáváš, tak bys měl smůlu a možná bychom mazali my tebe Laughing Laughing Laughing
Nečíst příspěvky výše jmenovaných máš právo i možnost pochopitelně
i teď.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: po leden 23, 2012 1:50 pm    Předmět: Citovat

len napsal:
Technicky proveditelné to asi je.

Ano někde na fóru to funguje.

len napsal:
Na jiných fórech jsem to sice neviděla, ale funguje tam něco podobného tlačítko IGNORE...

Tohle je něco jiného.
V endefektu to asi dotyčnému dvakrát nepomůže, když pak v diskusi čte reakce na něco, co má on sám skryté, nedává mu to pak smysl.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: po leden 23, 2012 1:56 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Krabas: jenže to bys mohl jen ve svých vláknech. A protože ty sem nikdy žádná nová témata (možná ani v minulosti) nikdy nedáváš, tak bys měl smůlu a možná bychom mazali my tebe Laughing Laughing Laughing
Nečíst příspěvky výše jmenovaných máš právo i možnost pochopitelně
i teď.


Tak teď jsi mi Šamanko ušetřila písmenka. Chtěla jsem Krabasovi napsat,
že jakousi podmínkou správcování vlákna by bylo, že by přišel s něčím svým, tedy vlastním. Wink


P.S.
Všímáte si, jak pomaliličku začíná být tato diskuse zase jen a pouze, čistě věcná. Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: po leden 23, 2012 2:08 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Krabas: jenže to bys mohl jen ve svých vláknech. A protože ty sem nikdy žádná nová témata (možná ani v minulosti) nikdy nedáváš, tak bys měl smůlu a možná bychom mazali my tebe Laughing Laughing Laughing
Nečíst příspěvky výše jmenovaných máš právo i možnost pochopitelně
i teď.

šamanka


Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
len
Anonymní





PříspěvekZaslal: po leden 23, 2012 3:04 pm    Předmět: Citovat

...

Naposledy upravil len dne ne únor 26, 2012 10:28 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: po leden 23, 2012 3:16 pm    Předmět: Zlepšit něco Citovat

Já vidím veliký problém v nedostatku času. Už takhle sem pro prac. zaneprázdnění jen tak občas nahlédnu a přečtu si občas něco.

Abych moderoval vlákno, na to bych neměl čas. Asi bych tedy žádné vlákno nezakládal. Ostatně mi tu připadá, že vláken je tu dost a když chci dát nějaký příspěvek, nejprve si projdu vlákna, zda tu už vlákno na stejné nebo podobné téma není. Ale asi ne všichni by to dělali a radši by si založili svoje vlákno, aby si ho mohli moderovat ....

... tedy nevím, zda by to bylo šťastné řešení Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: po leden 23, 2012 3:33 pm    Předmět: Citovat

len napsal:

podmínkou správcování vlákna by bylo, že by přišel s něčím svým, tedy vlastním.
Proč tato podmínka ? Proč by nemohl založit někdo stejné téma jako já ?


Šlo o založení vlastního vlákna, samozřejmě opisovat a dublovat vlákna se stejnými tématy je možno, ale nějak nevím k čemu by to bylo dobré.
A nedovedu si představit jak by se případný čtenář orientoval v deseti vláknech podobného obsahu.
Řeč byla o založení vlastního vlákna, ať už s jakýmkoli pilotním přspěvkem.
Jen pro pořádek připomínám, že šlo o odpověď na Krabasův příspěvek o eventuálním mazání Krabasem.
Samotné témata zakládání vláken je každého věc, tedy pokud se pohybuje v mezích pravidel Reikiwebíku.

A celá tahle debata stejně bude k ničemu, v případě, že to zde technicky možné není, nebo by s tím Broněk nesouhlasil a toto neumožnil, ne snad ze zlé vůle, ale tuším, že toho volného času taky nemá zase tolik. Nevím. Question

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: po leden 23, 2012 3:44 pm    Předmět: Re: Zlepšit něco Citovat

Zbultran napsal:
Já ... tedy nevím, zda by to bylo šťastné řešení Question

Není nutné Zbule, abys něco moderoval, na "tvých" vláknech by to prostě bylo jako dosud, žádná změna.

Já v tom třeba vidím šanci čistit diskusi na věcnost a eliminovat osobní invektivy a třenice osobního rázu, přesunout je někam do chlívečku "ring volný", nebo tak něco. Tam, když to někoho baví se může mečovat jak dlouho chce.
Dost lidí si to neuvědomuje, ale přispívá do debaty jen jakýmisi výkřiky a rádobyvtipnými šťouchanci a invektivami, ventilují tak jakýsi vnitřní přetlak a frustraci, aniž by je vůbec zajímal samotný předmět diskuse. Ne všichni diskutující (aniž si to třebas uvědomují), sem chodí se stejným úmyslem, tj. něco poznat, o něco se podělit.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
bronek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 4.5. 2002
Příspěvky: 721

PříspěvekZaslal: po leden 23, 2012 6:53 pm    Předmět: Citovat

Chystám se spustit nové forum pod Joomla 1.7.2
Jestli z vás někdo má zkušenosti s nějakým modulem dobrého fora pro Joomlu - samozřejmě i s češtinou, prosím dejte sem link ke stažení.
Na novém foru chci zavést mimo jiné jakýsi "etický kodex"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: po leden 23, 2012 9:38 pm    Předmět: Citovat

Nuda možná vyvolává spolčení se proti .... a teď dosaď.

Demokracie je možná na základě společného kodexu.
Jsou to přece základy reiki.....

Bezplatný web přináší vždy možnost, že přijde někdo, kdo nejni mého zrnka.

Mně daleko víc vadí příspěvky, které zahlcují svými nekonečnými stránkami než zde zmiňovaní dva momentálně vyvolení.

Přeji nám všem, abychom se vrátili k sobě.

Míša
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund