Fórum - Zobrazit téma - Metoda Ruš - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Metoda Ruš
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Metoda Ruš
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lubi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 20.7. 2008
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2011 5:23 pm    Předmět: Metoda Ruš Citovat

Lightworker poriada seminare a terapie metody RUŠ,ale nikde nevidim,ziadne odozvy na tieto seminare,prosim,zucastnil sa niekto odtialto z fora, seminara?Aky mate pocit,skusenosti?Ak sa niekomu chce,podelte sa,dik.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 1:36 pm    Předmět: Citovat

Lightworker napsal:
Jenže řešení strachů patří právě nejvíc těm, kteří se budou o výživu prány zajímat a budou ji chtít začít dělat. A tato metoda jim v tom může pomoci. Neznám jinou metodu, která by tak účinně zabírala...

Milý Leighte,
ano, Ruška pomáhá, a počítám, jak tak nějakou tu informaci o Rušce mám, že ji vyhledají především lidé s potížemi, se kterými si sami nevědí rady, což je v naprostém pořádku.
Avšak ti, kteří se chystají k eventuálnímu přechodu na pránickou stravu, ti mají většinou tzv. "pro strach uděláno", jinými slovy, to že dojdeš k jakémusi rozhodnutí a dohodě se svým tělem a Pánembohem o tom, že se mu bezpodmínečně odevzdáš a nadále necháš svoje tělo vyživovat jen a jen pránou, to je dílem jisté předchozí praxe, ve které se podvědomé strachy do vědomí již dostaly.
A pokud takovéto rozhodnutí udělá člověk, který na to není připravený, tedy ten, který nechápe oč zde běží, tak tomu nepomůže ani svěcená voda, Rušku nevyjímaje.
Prostě z toho vycouvá, nebo zkolabuje, což ho, dříve-či později stejně dovede k oné vastní přípravě a praxi, protože tuhle za něj nikdo neudělá.

Vím Leighte, že když se pro něco nadchneš, není pro Tebe nic spásnějšího v šírém světě, než to, čemu se právě Ty nyní věnuješ, což není špatné, alespoň pro to, abys tak zjistil (tak jako v přechcozích technikách, kterými jsi se kdy zaobýval), že sice jsu věci, které jsou nápomocné více, jiné třebas méně, ale neexistuje nic, co se týká pomoci druhému, co by bylo samospásné.

Ať už komukoli pomůže cokoli, potom, pokud si nemám nadrobit něco podobného, jen v bledě modrém (co jsem si způsoboval dosud), tak není nic, kromě vlastního permanentního praktikování, a to je to, co jedině „zařídí“, tedy nedovolí, aby se nadále dělo to, čím jsem si komplikoval život dosud.

Vím, že mohu očekávat, že budeš tvrdit, že Ruška dovede vše, což je v naprosté pohodě, jsme již na vlákně "RUŠ", takže zde o Rušce cokoliv kdykoliv.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
lubi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 20.7. 2008
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 2:21 pm    Předmět: Citovat

Velmi hodnotny prispevok,Toora,skutocne.Niet k nemu co dodat,opakovala som by som Tvoje slova,iba v inej forme....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 8:42 am    Předmět: Citovat

Zajímalo by mě, zda si zde někdo z Vás pomohl pomocí metody RUš třeba od paniky, kouření, sexuální deviace, atd.... Prostě - konkrétně jak? S Ruškou jsem nikdy nepřišla do styku .
Děkuji, M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 7:46 pm    Předmět: Citovat

Řekl bych, že RUŠka pracuje na principu viděni pravdy v sobě a vyslovování a přijímání této pravdy.

Bhagavan hovoří o tom, co je pravda a vnitřní integrita
http://www.youtube.com/watch?v=CpHeU7o6FbA&NR=1

Používám to o čem hovoří Bhagavan v tom videu. Nevím jestli to mohu či nemohu nazvat metodou RUŠ (když tak mně Lightworker opraví) ale je to v podstatě jediný způsob, který používám (jak v meditaci tak i v běžných situacích) a neznám učinnějí a rychlejší metodu, pokud se to metodou dá nazvat.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 948

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 11:35 pm    Předmět: Citovat

To o čem Roso Bhagavan mluví, je být pravdivý. Spíš měl říct, být pravdivý sám k sobě. To není Ruška. Jenže my můžeme být pravdiví/autentičtí až tehdy, když odstraníme všechen strach. Všechno předtím jsou polopravdy nebo "zraňující pravdy" nebo pravdy k naší úrovni vědomí. Nakonec to mám v podpise - Pravda je nepřítomnost strachu. Pravda, jako i Láska jsou polaritou ke strachu.

Ale když si přijmeme všechno v našem životě, pak už žijeme jenom pravdu. A o tom on hovoří.

teď k Rušce

Nazývám metodu Ruš občas už i jinak - Metoda 3P. Přijmout, Pochopit a Propustit.

Já teprve při Přijímání to celé začnu chápat, proč se mi to všechno děje a dělo. Teprve až po tomto úplném vědomém Pochopení všeho, to teprve můžu natrvalo Propustit z mého podvědomí. A jak víte, podvědomím si vytváříme tu naší realitu. A když jsou v podvědomí bolesti, odmítnutí, zrada, strachy, opuštění, stud, pocity viny a další si můžete dodat sami..., tak tímto vším si vytvoříme ten náš život, který právě žijeme.

Vše se aktivuje většinou v dětství a dětsvím si musíme projít určitě všichni. Bez toho si budete jen sami sobě nalhávat.

Všimněte si, že v tomto čase je jakoby nová choroba, která je rozšířená hodně mezi starými lidmi. Alzheimer a demence. Tito lidé si nic nepamatují v přítomnosti, ani co bylo včera, ale velice dobře si pamatují děství a i částečnou dospělost. No a to si čistí vlastně v tomto stavu. Hrabají se v minulosti. Dělají si takovou regresi do dětství, kde si to omílají a i tím částečně čistí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2012 9:52 am    Předmět: Citovat

Lightworker napsal:
Pravda, jako i Láska jsou polaritou ke strachu.

Máš na mysli pravdu s velkým P, nebo s malým p, Lightworkere?

Lightworker napsal:
No a to si čistí vlastně v tomto stavu. Hrabají se v minulosti. Dělají si takovou regresi do dětství, kde si to omílají a i tím částečně čistí.

Proč si myslíž, že se tímto "čistí", jak jsi k tomuto názoru došel?

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
arikiran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.7. 2011
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2012 1:34 pm    Předmět: Citovat

ahoj
myslím,že základ toho:být pravdivým=poznat pravdu
je VĚDĚT KDO JSEM

nevím-li kdo jsem ,není čeho se chytit

bur@na
........................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2012 2:28 pm    Předmět: Citovat

A jak to můžeš Ari vědět?
...a jak víš, že vůbec tohle „vědět“ lze? Wink

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
arikiran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.7. 2011
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2012 3:47 pm    Předmět: Citovat

ahoj Tooro
ano,máš pravdu
napsal jsem to blbě

"nevím-li kdo jsem ,není čeho se chytit .."

měl jsem napsat,vím-li trochu víc,kdo jsem...pak se i mohu trochu víc chytit..

neboli možná nikdy nebudu 100% vědět,kým jsem,ale mohu se k tomu nekonečně přibližovat..a tímto přibližováním se i stávám stále víc pravdivějším a pravdivějším...

@
.......................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2012 4:40 pm    Předmět: Citovat

arikiran napsal:
mohu se k tomu nekonečně přibližovat..a tímto přibližováním se i stávám stále víc pravdivějším...

To přibližování se děje spontánně vždy tehdy, když poznáváme, čím nejsme, a (až) poté se lze rozpoznávat úplně ve všem. Wink

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
arikiran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.7. 2011
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2012 4:52 pm    Předmět: Citovat

ahoj Tooro
tyto drobnosti bych ponechal Jemu

tvá věta je tak pěkně absurdní,že by to mohla být pravda

nejdřív rozpoznám čím nejsem-nejsem ničím
a tak se pak stanu vším

hned du vyzkoušet

zdarec
@
........................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2012 6:34 pm    Předmět: x Citovat

Vy dva musíte pořád všechno motat do někonečných slovních hříček
a hádanek. Proč pořád zkoumat, co nejsem, když je podstatně důležitější pro normální život, spokojenost v něm a osobní rozvoj poznat KDO JSEM.


A když k tomu člověk dospěje, tak se přijme se vším všudy a nehoní se zbytečně pořád dokla "za vlastním ocasem". Tedy pokud si to někdo nevybral za celoživotní program.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2012 7:23 pm    Předmět: Citovat

To, o čem mluvíš je zjištění o vlastní osobě, což v jisté fázi hledání sice potřeba, ale není to, co je obsahem onoho „Kdo jsem“.

Existuje zde ještě jiný rozměr, který je mimo jakoukoli osobu, a chápu, že Tě toto nemusí zajímat, těžko ale můžeš určovat, co zajímá někoho jiného.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2012 7:36 pm    Předmět: x Citovat

Pořád lepší a jasnější než to slovní honění vlastního ocasu, které tě stejně už roky nikam nevede Laughing

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund