Fórum - Zobrazit téma - SRT - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - SRT
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

SRT
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
somka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 3.9. 2009
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: čt říjen 01, 2009 4:09 pm    Předmět: SRT Citovat

Máte někdo zkušenost s tím, za jak dlouho po terapii se objeví výsledky? Díky moc za zkušenosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
lilaa
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 18.9. 2007
Příspěvky: 105

PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2009 10:55 am    Předmět: Citovat

Každá duše má svůj vlastní rytmus a svoje tempo, proto i výsledky SRT jsou individuální. Někdy můžeme změnu stavu blokovat svou neochotou ke změně, neochotou přijmout zodpovědnost za vzniklou situaci, pocitem, že se nemůžu vyléčit/ změnit stav, protože jsem někdy někomu ublížila stejně, pocit viny, sebetrestání,...atd.
Pokud se do tvého života dostala zmínka o SRT, možná je situace, ve které by bylo dobré ji použít. Vždy se nám do života dostává a přichází to, co nás má nějakým způsobem oslovit. Jak to využijeme, je jen a jen na nás Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2009 10:58 am    Předmět: Citovat

Okolo SRT je spousta prispevku na starych webicich. Divala jsi se, zda tam nenajdes odpoved?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
somka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 3.9. 2009
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2009 3:10 pm    Předmět: Citovat

Možná jsem se měla zeptat trochu lépe. Přemýšlela jsem nad tím, jak konkrétně se projeví vyčištění určitého programu. Jestli když se něco vyčistí, je to nové platné a aktivní ihned, nebo to někdy trvá i déle, než se výsledky projeví v realitě. A nebo obojí.


Hyter: Dívala, nenašla...

Ještě jsem přemýšlela o takové drobné úpravě v některých případech. Normoš přijde klient třeba za praktikem SRT a ten mu vyčistí, co vyčistit lze. Ale co to případně spojit s modlitbou a zapojit do toho všechny zúčastněné? Možná je lepší neptat se, vyzkoušet... Question Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
lilaa
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 18.9. 2007
Příspěvky: 105

PříspěvekZaslal: ne říjen 04, 2009 11:37 am    Předmět: Citovat

Zapojit všechny zúčastněné? Jak? Co když oni nechtějí s tou situací nic dělat... Je to jejich právo a člověk by to měl nechat u nich. Mají právo dělat věci blbě. Samozřejmě pro ně můžeš požádat o pomoc - a je jen na nich, jeslti ji přijmou, protože ona k nim přijde. Ale za ně to nikdo nevyřeší/neudělá. To už musí oni sami.
Řešením je dělat něco se sebou, ne s ostatními. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
somka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 3.9. 2009
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: ne říjen 04, 2009 2:59 pm    Předmět: Citovat

lilaa napsal:
Zapojit všechny zúčastněné? Jak?


Tak jak jsem psala. Když přijde někdo za praktikem SRT, většinou je jeho přítomnost spíš pasivní. Pokud by se programy čistily společně v duchu sdílené modlitby, byla by to už přítomnost aktivní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
somka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 3.9. 2009
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: st říjen 07, 2009 5:58 pm    Předmět: Citovat

Ještě mě napadlo, že by se nemuselo v rámci SRT pracovat pouze klasika tabulkovým systémem a vyhledáváním, ale že by stálo za pokus najít např. "díru" ("holes", Bhagat Zielhofer) v energetickém systému (když o ní člověk ví, tím lépe a nemusí se hledat - např. vzniklou traumatem, nebo nějakým nedostatkem většinou v dětství) a požádat VJ o její vyléčení a zacelení. Zkoušel někdo něco takového, nebo je to hloupost? Já to zkoušela a nemůžu říct, jestli se něco dělo nebo ne...

Jinak kdyby to někoho zajímalo, tak mám se SRT společné pouze instalační CD od Pavla Kutičky, kde se čistí napojení na VJ a nastavuje kyvadlo. Knihy nevím jestli jsem četla, je to na mě moc složité a nepochopitelné. Proto zkouším a snažím se zjednodušovat. To když by nějakého zkušeného SRTistu jímala hrůza nad tím, co to tu plácám... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st říjen 07, 2009 8:13 pm    Předmět: x Citovat

somka: a nebylo by lepší buď zajít rovnou na terapii nebo, pokud ti tato metoda nevyhovuje, tak si najít něco, co se ti bude líbit.
Nebo si promluvit s nějakým praktikem o co tam vlastně jde a jakým způsobem se pracuje? Protože tohle mi připadá, nezlob se, jako bys chtěla po pračce, aby fotila a co kdyby se se na ní ještě naladila Nova?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
somka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 3.9. 2009
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: st říjen 07, 2009 8:50 pm    Předmět: Citovat

Šamanko, VJ je možná tak multifunkční pračka, že asi málokdo ví, co všechno dokáže. A proč se nechat omezovat, když člověk může zkoušet... Cool

Neříkám, že mi ta metoda nesedí. Ale jsou tam věci jako např. sesterské duše, mistrovské programy, paralelní životy... Samé cizokrajné názvy, až z toho jde hlava kolem a mozek se vaří.

Dle mého kyvadlo je "jen" nástroj k vyhledávání programů a jakýsi indikátor, který nám dokáže přiblížit, co se asi tak děje a jak to probíhá. Možnosti využití dalece přesahují možnosti SRT, v rámci toho, jak se vyučuje. Takový je tedy můj názor.

Až přijde vhodná doba, možná se na nějaký kurz LSVJ mrknu. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 7:18 am    Předmět: x Citovat

somka: pořád tomu nerozumím. Přemýšlíš nad neomezováním se, mistrovskými metodami a já nevím čím vším, složitými pojmy, už by jsi chtěla rozšiřovat, implantovat do metody nové prvky (i když mám pocit, že občas trochu nesmyslně) a přitom stavíš dům od střechy a zapomínáš
na to nejdůležitější - základy. Proč se nesnažíš napřed naučit a pochopit to nejjednodušší o čem to je a teprve potom, až pochopíš základ, pak na něm budovat ty možnosti a zlepšování?
Je to, přiznávám, postup nudnější, ale určitě s lepšími výsledky.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
somka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 3.9. 2009
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 9:30 am    Předmět: Citovat

Šamanko, přemýšlím nad tím a asi to bude tím, že mi vlastně nejde o metodu SRT jako takovou. Z tohoto způsobu práce jsem si vzala inspiraci pouze v tom, že mohu požádat VJ - a to může každý o cokoliv i bez certifikovaného kurzu. A také, že s VJ mohu komunikovat prostřednictvím kyvadla, tzn. domluvit si signály a po prosbě pozorovat, zda se něco děje, případně děkovat za to, že se něco děje. Rozumíš mi?

Vlastně se tu na základě inspirace z téhle metody snažím vytvořit něco pro mé vlastní použití, abych se s tím cítila dobře a s vámi komunikuji o tom, jestli to může být funkční. Třeba mi to fungovat nebude, a když budu chtít pracovat podobným způsobem, tak půjdu od základů na nějakém kurzu. A třeba mi to fungovat bude a nebude to potřeba... Nebo mi to fungovat bude a i tak časem zjistím, že je pro mě vhodný kurz na doplnění některých znalostí a pro další inspiraci.

Člověk si někdy nese spoustu omezení a vůbec si neumí představit, co všechno je možné. Já se někdy bojím ta omezení překročit, protože stále někde v sobě mám, že chci dělat všechno správně, tak jak se podle nějakého vzoru má.

Možná, že když se otevřeme, důvěřujeme a dovolíme si překročení těch hranic, tak můžeme mít nejen v tomhle směru tolik inspirace... A pak každý, koho takové věci oslovují, může mít vlastní způsob práce, jak se přiblížit tam, kam stejně všichni míříme...

A tak to zkouším... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 9:43 am    Předmět: x Citovat

somka: no po pravdě řečeno je to na mě dost složité. Takže se ptáš na srt a její aplikaci, abys ji přetvořila podle svého aniž bys ji pochopila?
Píšeš, že se bojíš překročit omezení, ale spíš mám dojem opaku, hrůzy z toho dělat něco podle pravidel. Ono učit se od odborníků není až tak
k zahození. Člověk se někdy vyvaruje zbytečných chyb.
S VJ se pracuje ve všech možných systémech nebo i bez systému.

zvědavá šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
somka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 3.9. 2009
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 4:13 pm    Předmět: Re: SRT Citovat

somka napsal:
Máte někdo zkušenost s tím, za jak dlouho po terapii se objeví výsledky? Díky moc za zkušenosti.


Ptám se především na tohle a zatím mi nikdo neodpověděl.

Také jsem se ptala, jestli někdo zkoušel pracovat s druhým člověkem ve smyslu společné modlitby.

Nepřetvářím SRT, ale inspiruji se touhle metodou a zkušenostmi z práce s ní. Proto jsem tu a proto se ptám, abych o tom diskutovala s odborníky... Máš, Šamanko, něco praktického k tématu, nebo se jedná spíš o psychologický rozbor? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 11:14 pm    Předmět: Citovat

"Máte někdo zkušenost s tím, za jak dlouho po terapii se objeví výsledky? Díky moc za zkušenosti."

Výsledky se objeví okamžitě. Pokud máš však na mysli, kdy si jich povšimneme, tak to nelze říct obecně. Někdy hned, jindy třeba až za nějaký ten týden nebo i měsíc. A někdy jsou tak jemné, že je na vědomé úrovni ani nepostřehneme.

Když jsem pracoval s SRT hodně sám na sobě, tak jsem se po delším sezení často cítil úžasně lehký, pročištěný, jako po meditaci. Chtěl jsem dál zůstat tiše, o samotě a jen si to užívat.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
somka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 3.9. 2009
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2009 5:00 am    Předmět: Citovat

sunnyi napsal:
Výsledky se objeví okamžitě. Pokud máš však na mysli, kdy si jich povšimneme, tak to nelze říct obecně. Někdy hned, jindy třeba až za nějaký ten týden nebo i měsíc. A někdy jsou tak jemné, že je na vědomé úrovni ani nepostřehneme.

Když jsem pracoval s SRT hodně sám na sobě, tak jsem se po delším sezení často cítil úžasně lehký, pročištěný, jako po meditaci. Chtěl jsem dál zůstat tiše, o samotě a jen si to užívat.

Mirek


Takže když proběhne terapie a nevšimneme si hned nějakých změn na vědomé úrovni, nebo v běžném životě, je to také v pořádku?

Já to dělám tak, že pojmenuji konkrétní problém a zeptám se VJ, jestli je možné požádat o jeho léčení, vyčištění. Když dostanou kladnou odpověď, tak se pak kyvadélko začne točit, jako pracovní signál u SRT. Jednou se mi stalo, že jsem kladnou odpověď nedostala a to podle mého názoru znamenalo, že to není úplně připravené k řešení. Možná by v tomhle případě bylo vhodné použít právě nějaké tabulky a hledat dílčí aspekty, nebo jednodušeji, zkrátka to nechat být.

Před několika dny jsem zkusila poprosit o léčení "díry" a zjistila jsem, že takhle to funguje také. Někdy jen stačí mít více důvěry...

Děkuji za Tvou zkušenost, Mirku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 1 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund