Fórum - Zobrazit téma - Dušičky - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Dušičky
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Dušičky
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vyzkoušejte si
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2011 12:57 pm    Předmět: Citovat

Nerozumím tomu jak to myslíš Zeto. Prosím objasni mně to.
Děkuji

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2011 2:35 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Já myslím, že je mnohem silnější zapálit normální svíčku s jejím plamenem a energií a u ní zavzpomínat. K tomu nemusí být člověk moc pohyblivý.
Ale pochitelně vám vaše nadšení brát nehodlám.

šamanka


Silnější to není.
Můžeš energii poslat někomu virtuálně - na dálku (i telefonem, emailem) a nebo fyzickou přítomností. Vše je jen energie, takže platí to, co říká Roso. Vše co si umíš představit je reálné.

Zapálení svíčky na webových stránkách má stejný účinek, jako návštěva hřbitova za tímto účelem. Vždy záleží jen na tobě, jak moc se do toho aktu - ať na webu či na hřbitově položíš. Jde o to, položit se sám do sebe. Sny mají také velký účinek, byť nejsou "reálným" prožitkem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2011 6:07 pm    Předmět: x Citovat

Krabasi nesouhlasím, že jít na hřbitov a zapálit tam svíčku na hrobě je to samé jako si na klávesnici počítače něco napsat a kliknout myší.
Jen je to jednodušší.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2011 8:24 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Krabasi nesouhlasím, že jít na hřbitov a zapálit tam svíčku na hrobě je to samé jako si na klávesnici počítače něco napsat a kliknout myší.
Jen je to jednodušší.

šamanka


Takhle jsem to neřekl Smile. Mluvil jsem o položení se do sebe. A to můžu udělat stejně kvalitně kdekoliv. Proč upírat možnost stavu osvícení nemohoucímu? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2011 8:30 pm    Předmět: Citovat

Roso: Existují věci, které se nedají oddělit od fyzického bytí, jsou to naše životní potřeby které odrážejí náš duševní a duchovní stav.

Proto když píšeš, že "Všechno co je upřímné má sílu upřímnosti a nezáleží na vnější formě. ", tak myslím, že i na vnější formě záleží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2011 8:33 pm    Předmět: Citovat

Citace:
Zapálení svíčky na webových stránkách má stejný účinek, jako návštěva hřbitova za tímto účelem.


Myslíš, že má stejný účinek zapálení ohně v krbu, nebo představa zapáleného ohně v krbu?

Ze kterého budeš mít větší užitek?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2011 9:47 pm    Předmět: Citovat

Pokud je venku 40 stupňů tak budu mít větší užitek z té představy.

Pokud mi jde o duševní rozpoložení tak například medituji při představě pobytu u břehu moře, nemusím tam jezdit.

Pokud myslíš u čeho se víc fyzicky ohřeju pokud je mi fyzicky zima, tak u krbu.

Ale jinak mi ta otázka připadá trošku mimo mísu. Takhle zeširoka se dá bavit o čemkoliv.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2011 10:31 pm    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
Pokud je venku 40 stupňů tak budu mít větší užitek z té představy.

Pokud bude venku 40 stupňů, budeš skutečně mít potřebu si představovat oheň v krbu?

Citace:
Pokud mi jde o duševní rozpoložení tak například medituji při představě pobytu u břehu moře, nemusím tam jezdit.

To samé platí o sexu s tvojí ženou / přítelkyní?

Citace:
Pokud myslíš u čeho se víc fyzicky ohřeju pokud je mi fyzicky zima, tak u krbu.

Ano o to jde, můžeme meditovat nad čímkoliv, ale dům se sám nepostaví, hlad neutiší a dítě samo nezplodí........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: st listopad 02, 2011 8:25 am    Předmět: Citovat

Jo Zeto to je diskutér. Ten dokáže i z houna upléct bič. Meditaci u moře dokáže spojit se sexem s mojí manželkou, zapálenou svíčku v mysli s krbem v domě a plození dětí s nutností návštěvy hřbitova. Hodně nesmyslné spojitosti Zeto. Snažil jsem se ti v předchozím příspěvku naznačit nesmyslnost tvé otázky, kdy diskutuju o rozpoležení mysli, ponoření se do sebe a ty do toho začneš pléct nutnost zapáleného krbu ale evidentně ti to nedocvaklo a ty nesmysly ještě víc rozvíjíš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: st listopad 02, 2011 8:48 am    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
Jo Zeto to je diskutér. Ten dokáže i z houna upléct bič. Meditaci u moře dokáže spojit se sexem s mojí manželkou, zapálenou svíčku v mysli s krbem v domě a plození dětí s nutností návštěvy hřbitova. Hodně nesmyslné spojitosti Zeto. Snažil jsem se ti v předchozím příspěvku naznačit nesmyslnost tvé otázky, kdy diskutuju o rozpoležení mysli, ponoření se do sebe a ty do toho začneš pléct nutnost zapáleného krbu ale evidentně ti to nedocvaklo a ty nesmysly ještě víc rozvíjíš.

Já v tom spojitosti vidím. Škoda žes neodpověděl:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st listopad 02, 2011 9:08 am    Předmět: x Citovat

Pánové, přesně tohle mě napadlo.
Je virtuální sex na internetu a sex s partnerem totéž i když je to pořád jedna a ta samá energie?
Tady šlo o mírné nepochopení o čem je řeč. Dokonce i ten pocit - je to stejné, jestliže napíšu kamsi na internet o svém vztahu a pocitu z moře nebo si ho sama pro sebe prožiju? Myslím, že ani to není stejné a nezáleží to na mohoucnosti nebo nemohoucnosti. Tahá to pozornost spíš někam jinam než k sobě - jak to vyjádřit, dobře to napsat blabla bla, prostě k té formální stránce nikoliv té osobní, prožitkové. Odkliknu a mám odpracováno.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: st listopad 02, 2011 9:22 am    Předmět: Citovat

Bavíme se ale o DUŠIČKÁCH. Hovoříme o vztahu k zemřelému. Máte pocit, že tento vztah lépe vyjádřite zapálením svíčky na hrobě, nebo zapálením svíčky na internetu, nebo třeba ponořením se do sebe v meditaci a spojením se s tou duší? Nic z toho není lepší nebo horší. Jde o vnitřní naladění, vnitřní stav, o pokoru. Každý to proživá jinak a jinde. Nemůžeme vnější pozorováním posoudit jiného člověka, protože nevidíme do něho dovnitř. Vidíme jen jeho vnější projev. Jeho vnitřní stav je jeho vnitřní stav a ten může posoudit jen on sám....

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: st listopad 02, 2011 9:33 am    Předmět: Re:Šamanka Citovat

Rolling Eyes Š.,riadiaca a vedúca je myšlienka/zámer/úmysel;energia je vždy rovnaká/možno v inej kvalite/;a spolu tvoria vyprojektované energoinformacióny cez ohnisko vortexu/jadro hologramu=kozmogramu/,ktoré vnímaš iluzórne = ako "Máju"~ 3D!
moi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: st listopad 02, 2011 10:05 am    Předmět: Citovat

Roso napsal:
. Jde o vnitřní naladění, vnitřní stav, o pokoru. Každý to proživá jinak a jinde.
RoSo

Souhlasím:) Pro mě je to projevení úcty a jsem rád, že jsem byl na hrobě svých předků a zapálil za ně svíčku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: st listopad 02, 2011 10:13 am    Předmět: Citovat

Vem si ale Zeto, že bys nevěděl, kde se nachází hrob tvých předků. Nebo jsi byl doživotně zavřen ve vězení.
To neznamená, že když nevíš, kde se hrob předků nachází, že musíš být automaticky zatracen a žít s pocitem dluhu. Prostě to udělej vnitřně, účinek je stejný. Samozřejmě ti ale nikdo nebrání v tom, tam fyzicky dojít, když to zrovna jde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vyzkoušejte si Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund