Fórum - Zobrazit téma - Duchovno-Světelná přísaha - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Duchovno-Světelná přísaha
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Duchovno-Světelná přísaha
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 468

PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2011 3:28 pm    Předmět: Bzzz...... Citovat

Nechápu proč je "hitem" cpát do systému reiki nějaké Ježíše Kristy a další postavy tohoto typu. Ale co se toho slibu týče, musím se pouze zasmát nad povrchností, absolutním nesmyslem a řekl bych komediantsky zavánějícím hnusem. Ovšem, když se "jakoby" budu tvářit, že jsem ti uvěřil a budu to považovat za svoji povinnost, tak co mi ty "hodné", "vyšší" bytosti udělají, když nedodržím body slibu ? Pošlou mi pozitivní informace, jelikož mi nemůžou vyvést nic špatného, když to přeci jsou ty "hodné a vyšší" bytosti. Domnívám se, že je v dnešní době spousta lidí zcela "oblubnuta" vtloukáním do mysli, že jsou prostě špatné a dobré věci, aniž bychom si udělali vlastní názor, jen to slepě přijmeme a bereme to jako neměnitelnou a odvěkou pravdu. Než se příště pokusíš rozšiřovat podobný nesmysl, měl by ses zamyslet nad tím, jak lze definovat zlo či dobro (?). Reiki bytosti jsou pozitivní bytosti jen proto, že mají vyšší vibrace a jsou pro nás přijemné ? A ty entity, které jsou o tom se svými "Hz" na spodnějším příčku stupnice jsou automaticky ty zlé, proti kterým je třeba se chránit a kropit je svěcenou vodou ? I anděl dokáže udělit pěknou lekci, pokud se s někým nepohodne.

Závěr:
Pokud někdo složí opravdu slib, ne ti koumáci kteří to jen přečtou Laughing a budou myslet, že po smrti jdou do nebe. Způsobí pouze omezení svých možností. Nesmysl... Nesmysl....Nesmysl....


Naposledy upravil Filio dne út listopad 01, 2011 8:00 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2011 4:06 pm    Předmět: Re:x Citovat

Question Idea Embarassed Filio,
prosím Ťa,pobav nás,alebo len mňa;akúže lekciu Ti to uštedril ten "anjel" ? Question
Istotne sa Ti legitimoval,keď to tak zodpovedne deklaruješ!
Prezraď meno,ja mu dohovorím,dobre? Question
Laughing Dobre si ma rozosmial,vďaka! Very Happy
moi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 468

PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2011 7:58 pm    Předmět: Citovat

Nestalo se to přímo mě, ale mému známému, nevím o co přesně šlo Smile.

A když se tak parádně bavíš, v jaké černé kronice jsi vyčetl, že se sebou nechají "pozitivní" entity vymýlat, aniž by se nijak bránily ?

Obecná pravda neexistuje, možné je úplně všechno.

Smíšku Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2011 9:47 pm    Předmět: Re:x Citovat

Razz F.,nikto nikoho nevymieľa! Arrow Sme jedinej podstaty;a to,čo teraz nevnímaš ako+;neskôr príjmeš ako samozrejmosť a najoptimálnejšie.Tvoje VJ od 6D vyššie pracuje v Tvoj prospech s ohľadom na Tvoju slobodnú vôľu.Ak niečo túžiš prvoplánovo zažiť,tak Ti to umožní,najmä v 3D.Váž si to!
Exclamation Píš autentické zážitky,vlastné;tie môžeš komentovať!
Idea Agentúra JPP ani v ezoterike neboduje!Osobná výpoveď,hoc aj Smieška,naopak ÁNO! Exclamation
moi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: st listopad 02, 2011 11:20 am    Předmět: Citovat

Pokud se nemýlím, tak je tato světelná přísaha uvedena v knize W. Lubecka Základní kniha o auře.
Provedl jsem tuto přísahu v začátku mého duchovního snažení asi před deseti lety (dodnes mi svitek převázaný mašlemi odpočívá na vrchní příčce knihovny za zády Buddhovi sošky), kdy jsem přestal věřit v samospásnou sílu psychedelik a marihuany a začal cvičit pět tibeťanů. Rituál (v knize kombinován s vizualizacemi a koupelí) pro mě měl velkou hodnotu. Přišlo mi, že po tomto vědomém příklonu k Silám Světla a Lásky jsem začal cítit jejich vedení a pomoc.
Byl bych neúplný, kdybych sem nenapsal, že jsem tehdy vždy před odchodem z domu dělal jakousi modlitbu k těmto silám. Při otevřených očích jsem viděl určité fragmenty světla, jakoby "krajky" světla, jeho záblesky apod.
Bylo to po světelné přísaze. Zda na to měla vliv či ne, nemohu soudit. Píši to jen pro úplnost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Aika
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: st listopad 02, 2011 11:48 am    Předmět: hmmm.. hmm.... Citovat

hmmm.. Psychedelicu - díky ti za tvá upřímná slova.. Smile

Toto je to, co já vnímám - že máme každý naprosto individuální prožitek - jednomu vyhovuje - jinému ne... netřeba je posuzovat, protože každý z nás si projdeme něčím naprosto odlišným....

V poslední době docházím - a to podotýkám - zcela dobrovolně Laughing Laughing hodně často právě ke zjištěním toho naprosto individuálního prožitku čehokoliv....

Dokázali bychom - jako lidi - prostě sdílet - jen tak sdílet? Napsat svůj vlastní postoj bez hanění a posuzování a odsuzování a výsměchů? Já se ptám i sama za sebe - protože tohle je moje ústřední téma... .... Smile díky.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st listopad 02, 2011 12:20 pm    Předmět: Re: hmmm.. hmm.... Citovat

Aika napsal:
Dokázali bychom - jako lidi - prostě sdílet - jen tak sdílet? Napsat svůj vlastní postoj bez hanění a posuzování a odsuzování a výsměchů? Já se ptám i sama za sebe - protože tohle je moje ústřední téma... .... Smile díky.. Smile


Problém je v tom, že velmi často druhý nerozpozná něčí prosté rozlišení a konstatování, od souzení a oduzuzování. To, že toto od sebe mnoho lidí nedotáže rozeznat je dáno našimi obrannými mechanismy.
Je to nepřijetím sama sebe takový jaký jsem.

Pokud znám sama sebe opravdu dobře, přijímám se tak, nemůže se mne ničí hodnocení dotknout. Pokud mne opravdu někdo haní, nebo mi nerozumí, má tendenci mne nespravedlivě soudit, buď má pravdu, nebo ne, ale nic to se mnou neudělá, protože prostě vím o svých kladech i záporech líp než on.
A pokud ano, potom mám v sobě ještě cosi k řešení, tak tedy zaplaťpánbůh, když přijde něco, co mne upozorní na to, co je tím nevědomým spouštěčem mým. Souhlasné sborové pobekávání by k ničemu nebylo, ale takový farář při nedělním kázání ho jistě vítá. Smile

Tedy je pro mne vše dobré, ať už mne někdo odsoudí, nebo se mnou vyjádří souhlas, nebo cosi společného jen tiše sdílí...


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aika
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: st listopad 02, 2011 12:40 pm    Předmět: mno.. :) Citovat

Katko díky...
Smile Smile Moooc krásně jsi to vysvětlila.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: st listopad 02, 2011 2:28 pm    Předmět: Re:x Citovat

Rolling Eyes Embarassed Zdravím,
ako to vyššie osvetlila Toora,tak ja milujem svoje pochybenia,naprávam seba,odpúšťam,učím sa a milujem<~>
teda som...
..."a som aký som..."
moi Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st listopad 02, 2011 6:19 pm    Předmět: x Citovat

Psychedelicu, docela by mě zajímalo, proč jsi to dělal a co sis od toho sliboval?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: st listopad 02, 2011 8:46 pm    Předmět: Citovat

Šamanka:
V té době byl pro mě Walter Lubeck mým velkým knižním učitelem. Poukazoval na tento rituál a já jsem se ho s nadšením chopil. Bylo pro mě slavností, prožít takové zaslíbení se silami Světla a Lásky.

Přišlo mi to prostě krásný. Stejně jako dát pusu krásné dívce.
Sepsat krásnou smlouvu se silami SVĚTLA A LÁSKY.

Very Happy

Prostě krása.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: čt listopad 03, 2011 5:31 am    Předmět: Citovat

Psychedelic,
krásne si vyjadril aj moje pocity a prvé krôčky s W.L.,dôveru s ktorou som objavoval Terra incognita za výdatnej podpory Schola vitae od A.Ignatenka.

Psychedelic napsal:
Přišlo mi to prostě krásný. Stejně jako dát pusu krásné dívce.
Sepsat krásnou smlouvu se silami SVĚTLA A LÁSKY.

Very Happy

Prostě krása.


moi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: út listopad 15, 2011 12:30 pm    Předmět: Duchovno všeobecně-Světelná přísaha Citovat

Pokračuji v tom,co je hlavním článkem přísahy

ABYCH MOHL SPLNIT SVÉ ŽIVOTNÍ PŘEDSEVZETÍ

Je štěstí, kdo pozná lidi na cestě , když je jejich duše čistá a mysl otevřená a přináší Zemi lásku, světlo a svobodu.spolu s touto přísahou

Změnit naše postoje a myšlení,nejen k sobě,ale především k Zemi. Především si uvědomit, že Zem je živá bytost. Je tady pro nás, pro náš duchovní růst a vzdělání se, ale ne proto, abysme ji vysávali a ničili.

Země je Stvořitelem určena jako živoucí knihovna a po tak dlouhé době temna přišel čas, aby se opět otevřely informační kanály. Země neustále trpí a je nucena se bránit. Proto potom všichni na vlastní kůži pociťujeme její bolest. A to vše se bude stupňovat, dokud sami nepřijdeme k rozumu a nedáme se správnou cestou. . Mějme srdce stále otevřené.

Ten, jehož srdce je uzavřeno, je obrácen svým čelem k silám temna. Ale i ty vznikly díky Stvořiteli. Jsou tady jako součást poznání. Těžko dokazujeme ocenit krásu bez škaredých protějšků, klid a mír bez válek a násilí. Stvořitel těmito zkouškami chce vytvořit člověka odolného, pevného, který se nedá snadno zviklat, přesvědčit a přetáhnout na druhou stranu.

Co je důležité je nyní postoj ,jak kdo co uznává za prioritu.zda spirituální hodnoty či hodnoty hmoty a hmotařského rozumu.

Opravdu - každý máme tady na Zemi svůj úkol. Chceš ho znát? Rozpomeň si na to, po čem jsi jako dítě toužil/a. . A pak se v tobě zase probudil ten pochybovač, že nejsi dost dobrý/á, chytrý/á a pěkný/á k tomu, abys něco takového dělal/a.

Ale skutečně máš dar a schopnosti nasměrovat svoji cestu. I jak pomůžeš Zemi.Vzpomínky máš v sobě,,ve svých DNA v kostech.

Před meditací se dají oživit dýcháním přes otevřený harický paprsek metodami a zkrácenou,nebo plnou seancí Reiki na sebe
1)způsob ukončení dětského pláče s palci v podpaždí
2)po nádechu se zadrženým dechem výskok s dopadem na paty opakovaně
3)V PC svalu vytvořit impulz ideomotorického impulzu a ten vést po meridiánech početí(od spodního rtu ke kostrčí ) a po meridiánu života(zpětně od kostrče po páteři až po horní ret.) s cílem probudit kostní uložené znalosti.Okruh v kostech násobně prohřát.
4)Meditace v sedě s mudrou prsty „poznání“ dle tvého otevřeného duchovního srdce ti napoví………….
5)Meditace může být skloubena i se vstupem do Akášických záznamů
(pokud jsi pro tuto meditaci připraven).které ti napoví.......

Jaké je a jak SPLNIT SVÉ ŽIVOTNÍ PŘEDSEVZETÍ

Nepochybuj o sobě. Jsi velmi silný/á a konečně to začínáš pociťovat. Nesmíš se nechat ovlivnit posměšky okolí,
AROHOJ

Zdroj: http://vzestup.webzdarma.cz/katka/kkniha.htm (15.11.2011 našel a vložil Broněk)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: út listopad 15, 2011 1:06 pm    Předmět: Citovat

3 a půl dne ticha bylo prolomeno řevem Arohojovým. Byl jsem zvědav, kdo to nevydrží a on to robot. Nemaje citu vhodil kámen na klidnou hladinu jezírka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: út listopad 15, 2011 3:37 pm    Předmět: x Citovat

Laughing Prostě kdo nemá vlastní názory, ten musí mít alespoň
ctrl c - ctrl v Laughing

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund