Fórum - Zobrazit téma - Duchovno-Světelná přísaha - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Duchovno-Světelná přísaha
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Duchovno-Světelná přísaha
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: so říjen 22, 2011 1:38 pm    Předmět: Duchovno-Světelná přísaha Citovat

Pro lepší přístup k duchovnímu životu máme možnost žádat o pomoc světelné bytosti jiných dimenzí sdružené do Světelné rodiny.Podle jejich prohlášení jsou jich biliony Rádi nás vyslyšía pomohou,pokud o tuto pomoc požádáme.
Máme i tu možnost,kterou W,L"ubeck sepsal jako Světelnou přísahu:
Opakované po základním složení je doporučeno 4x ročně o dnech slunovratu a rovnodennosti přísahu opakovat



SVĚTELNÁ PŘÍSAHA


JÁ JSEM.............................................
narozen.....................................
mísro......................................

Dnes............................ tímto neodvolatelně a ze svobodné vůle

P R O H L A Š U J I

ŽE BUDU VŠECHNY SPIRITUÁLNÍ SÍLY,I SÍLY REIKI,K NIMŽ ZÍSKÁM PŘÍSTUP
VYUŽÍVAT POUZE K DOBRU VŠECH ZUČASTNĚNÝCH
Budu při využívání těchto schopností respektovat svobodu všech zúčastněných i
všechbytostí a budu je ve vztahu k nim používat pouze s jejich souhlasem.

VOLÁM VÁS--VYŠŠÍ SÍLY SVĚTLA a LÁSKY, jako svědky a strážce této smlouvy
a prosím Vás:

-abyste mě podpořili v mých snahách
-pomáhali mi,když budu potřebovat pomoc
-a radili mě,když budu potřebovat radu

ABYCH MOHL SPLNIT SVÉ ŽIVOTNÍ PŘEDSEVZETÍ

Z A S V Ě C U J I tímto svůj duchovní rozvoj neodvolatelně Vesmírným silám
SVĚTLA a LÁSKY (Ježíše Krista) a vděčně a s úctou přijímám vašu ochranua péči.

Datum a čas...........................................podpis,,,,.............................................
Datum a čas..............................podpis................................................
Datum a čas...............
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: so říjen 22, 2011 7:13 pm    Předmět: Re:Duchovno Svetelná prísaha Citovat

Laughing Arohoj,chýba už len r.č.;IČO,DIČO a čísla kont vo Švajci alebo na Kajmanoch,rod.stav a vierovyznanie s adresou trv.pobytu! Twisted Evil Question Neber tú hru na život tak vážne a usmej sa,prosím! Very Happy Keď nie inak,tak žijeme len raz,či...? Question Idea Rolling Eyes Embarassed Mám ju tiež a fachčí,spoľahlivo.moi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
bronek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 4.5. 2002
Příspěvky: 721

PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2011 12:45 pm    Předmět: Citovat

Arohoji,
ty se pouvažuješ za "duchovního člověka", bylo moudré něž sem dáš nějaký návod, tak o něm uvažovat do hlouby - zákon příčiny a následku.
Co se stane když někdo opravdově složí tento slib?
tímto neodvolatelně … pouze k dobru …
S toho je patrné, že asi nemáš v tomto životě mnoho negativních zkušeností, kdyby si je měl, tak bys věděl, že je někdy člověk v životě zahnaný příliš "do kouta" a v této situaci udělá věci které si myslel, že není nikdy schopen udělat (pud sebezáchovy).
Co se pak stane s člověkem, který dal tento slib - začne se obviňovat a sebetrestat.
To opravdu chceš?

PS: Zase jeden návod zkopírovaný asi z netu - původně je z jedné knížky.
Kdysi před mnoha lety jej jeden člověk prodával na seminářích za 20 Kč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2011 1:55 pm    Předmět: Citovat

Embarassed Broněk,plný súhlas... Exclamation Btw,..."Existuje" aj sľub "Detí Svetla"="Jalad",kt.nemá karmický dopad,lebo sľubuješ sám-sebe.Je súčasťou náuky školy "Arolo+Tifar" sprostredkovanej/channeling z akáše Mr.Reiki=Eckard-om Strohm-om v Andělé Atlantidy!
Arrow moi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
bronek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 4.5. 2002
Příspěvky: 721

PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2011 3:04 pm    Předmět: Citovat

moi,
samozřejmě jde tento slib přepracovat tak, aby byl OK.
Aby tam nebyly podmínky typu:
navěky věků
neodvolatelně
apod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Aika
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2011 5:01 pm    Předmět: Oh oh... Citovat

jelikož v Bibli stojí: Boha jediného milovati budeš - zůstávám u Boha.... nevím, nejsem si jista, zda bych byla ochotna se upsat, nebo cokoliv svého odevzdat světelným bytostem - neb si nejsem jista, že je znám a mohu jim důvěřovat...

Já osobně cítím, že jsem se v životě plácala důvěrou v kdekoho a kdeco natolik dlouho a pracně, že si bohatě vystačím s vírou v Boha... Smile

Jup.. a Reiki bych do toho vůbec necpala... přijde mi jako módní vlna, když nejsem sto ustát svou víru, vzít Reiki jako rukojmí vznešeného cíle, snad abych se drsným slibem "někomu" cítila vedena nebo držena na správné cestě?

Mně osobně tedy závazky tohoto typu opravdu nesedí.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2011 7:24 pm    Předmět: Světelná přísaha Citovat

NAMASTÉ Bronku
Co jsem dostal bylo jen to o co se žádá a dle své karmy.
Jednoznačně rady,podporu a pomoc,tak jak je uvedeno.

Také jsem pochyboval,zda jsou to ti správní,a tak jsem to
pojistil tím,že do slov přísahy jsem dal jméno Ježíše Krista,protože
jsem s ním měl kontakt a vím že je světelná bytost spolu s dalšími.

MÁm dotaz:je správné, že píšeš svůj názor na mě?
Chceš se přidat k těm,co také mě stále hodnotí a zkušenosti,
které ve svých příspěvcích nabízím ,si ani nevšimnou?
AROHOJ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2011 7:53 pm    Předmět: Re: Světelná přísaha Citovat

AROHOJ napsal:

Chceš se přidat k těm,co také mě stále hodnotí a zkušenosti,
které ve svých příspěvcích nabízím ,si ani nevšimnou?


Napadlo Tě, že Tvých zkušeností si ani nelze všimnout, jelikož tam žádné nejsou?

Respektive můžou být ale nepřijdou nám / mě potřebné a správné?

Věříš tomu, že to co děláš a prezentuješ, je jediné a správné...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2011 8:05 pm    Předmět: x Citovat

Arohoj: aha, takže sám nevíš komu se vlastně uvazuješ a komu předáváš moc sám nad sebou? Myslíš, že když do toho zatáhneš, jméno Ježíše Krista, tak máš pojistku proti něčemu, o čem nic netušíš?
Tak nevím, jestli je to jen naivita nebo už hloupost.

Není mnohem lepší nic nikomu neslibovat a prostě to dělat? Taky moc nechápu proč se lidi pořád snaží obracet ke kdejakým bytostem, dokonce si je vymýšlejí a materializují a nejdou rovnou ke zdroji? Je to jistě zajímavější zato delší cesta. Jednoduchost je považována za něco jako ošklivou chorobu, kterou by se člověk mohl nakazit a pokazit si image čáryfuka.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
bronek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 4.5. 2002
Příspěvky: 721

PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2011 9:31 pm    Předmět: Citovat

Arohoji,
Citace:
je správné, že píšeš svůj názor na mě?

Ano, pokud vidím, že zde prezentuješ "nebezpečné věci", tím, že něco napíšu, dávám čtenáři jiný pohled na věc, pak už je jen na něm jak se svobodně rozhodne.
Tomu se říká ZODPOVĚDNOST.
Když někomu něco předávám, tak vím proč mu to dávám, co to je, a jakémkoliv okamžiku mohu zdůvodnit jak jsem k tomu došel.
Lidem kteří prochází "mýma rukama" se snažím vštípit, aby si kladli dvě užitečné otázky "proč", "co se stane když…" = dívat se na věci do hloubky a ne jen na povrh.
Citace:
Chceš se přidat k těm,co také mě stále hodnotí a zkušenosti,

Pokud to tak vidíš, tak klidně, jenže je tu jeden problém - nemohu stále, protože mám dost své pozemské práce, ta mi pomáhá i v mém duchovním rozvoji.
To, že tady spamuješ, mi vadí, ale nechávám ti tvůj prostor, ať se čtenáři sami rozhodnou.
Mám osobní zkušenost s tím, že lidé časem sami vidí kdo je kdo, a co je co.
Sám vím, že nemám patent na duchovno a rozum, jsem obyčejný člověk, který se učí ze svým i ostatních chyb. Nejsem žádný guru či vyvolený.
Tyto zkušenosti předávám dál lidem, kteří o to stojí.

Na místě je tady citát z Wiccan Rede: Čiň, co chceš, pokud to nikomu neublíží.

Poprosil bych tě, abys mě příště neoslovoval NAMASTÉ, nejsem Ind či hinduista ani nevlastním firmu NAMASTÉ, s.r.o.. Narodil jsem se jako Čechoslovák, mojí řečí je čeština, proto bych byl rád kdybys se mnou komunikoval česky. Děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
gogojogo
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2011 10:03 pm    Předmět: Spam Citovat

Teda priklonil by som sa k tomu názoru o spamovaní. Prišiel som sem po dlhšej dobe a poriadne mi to kvantum príspevkov a tém založených Arohojom udrelo do očí. Svieti to tu ako neón. A prihrievať si polievočku na Lubeckovej "svetelnej prísahe" mi tiež nepripadá ako čosi nové a náležité. Cool Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
polgara1
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2011 11:48 pm    Předmět: Citovat

My jsme zde zvyklý Arohoji, že zde sdílíme své věci a máme možnost se každý k čemukoliv vyjádřit. Je naprosto v pořádku, že Bronek vyjádřil svůj názor, nepokládám za solidní ho obviňovat, že je na něčí straně.

Poskytujeme si zde své názory, své zkušenosti a přichází nám zpětné vazby na naše názory a učení a to nám kolikrát pomůže se rozvíjet a někdy třeba i změnit směr, protože se díky někomu přesvědčíme, že nesměřujeme správně. Někdy nám to pomůže vyhnout se nepříjemným "držkopádům". Buď to můžeš brát od zde zůčastněných jako zpětnou vazbu nebo jakože po tobě někdo jde. Doporučuji ti se zamyslet, ale ve své podstatě je mi to jedno, protože je to tvoje zodpovědnost za tvůj život a povede se ti tak, jak si zasloužíš. Jsou zde vyšší síly, které to rozhodnou.

Mám stejný názor jako Bronek. Pokládám to dokonce za velmi nebezpečné a může se to v určitém životním období stát i velmi limitujícím. Emocionálně nabitý slib dokáže nadělat občas pěknou paseku. V terapiích jsem se s tím mnohokrát setkala. Slova jako navždy, navěky, do konce života, naše láska navěky přetrvá...., budu tě milovat navždy..., vždy budu na tvé straně...
a pak ještě třeba současně: nikdy tě nezklamu... x nikdy sebe nezklamu...
( a teď to tě stojí proti sebe ).

Nikdy nevíme co bude a připoutat se k něčemu, někomu nebo něco, někoho připoutat k sobě navěky .... brr.

Odevzdat se každodennímu vnitřnímu vedení, požádat o podporu, pomoc a rozhodnutí konat v každém okamžiku dobro + to nejlepší co umím a znám mi přijde smysluplnější.

Sliby typu - slibuji, že přijdu v pět. Slibuji, že se zúčastním jsou o.k., vím co je v blízké budoucnosti v mých možnostech. Ale bezhlavě něco prsknout do času a prostoru ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: po říjen 24, 2011 8:07 am    Předmět: Citovat

Trošku si rýpnu, ale jestli to chápu. AROHOJ chce vytisknout a podepsat 2D papír a podepsat se pod přísahu ve 2D rozměru ₍což papír má jen dva rozměry (hloubka je fakt zanedbatelná), a její aplikaci chce přenášet do vyšších dimenzí. To mi nepřijde už vůbec logické v kontextu jeho dřívějších tvrzení.

Nebudu se rozepisovat jak moc souhlasím s polgarou ve věci "vážnosti" těchto potvrzení a přísah......... chápu snad i pohnutku, která vede k takovýmto činům.

Mám jen pocit, že naše / vaše vhledy ( jsou Broňku, Polgaro, Šamanko) skutečně časem a zkušenostmi "ověřené" a i když nemusí padnout na úrodnou půdu, věřím že se zde neztratí a vyklíčí třeba úplně někde jinde:)

Hodně zdaru a sil všem zúčastněným přeji:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: út říjen 25, 2011 2:25 pm    Předmět: Duchovno všeobecně-SVĚTELNÁ PŘÍSAHA Citovat

NAMASTÉ

Odpověď jsem vyjádřil rozsáhle ve "Vyzkoušejte si-odpuštění"
takže bych se opakpval a tímto se omlouvám,že jsem obě tema spojil.

DOPLŇUJI VIDEEM
http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=xlxG796nEws

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=E4F4rEqbqtg



AROHOJ


Naposledy upravil AROHOJ dne st listopad 09, 2011 9:47 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2011 8:31 pm    Předmět: přísahy,sliby a podmínky Citovat

Ze svých vlastních zkušeností a ze zkušeností těch, kteří je se mnou upřímně sdíleli, vím, že jedním z problémů, se kterým se můžeme setkat u sebe či u někoho jiného, jsou následky nesplněných přísah a slibů.
Velký problém spočívá i v tom, že přísahy a sliby jsme mnohdy učinili velice dávno, a často si na ně již ani nedokážeme vzpomenout.
Nevíme, že naše byť dávné přísahy a sliby jsou stále platné.
Že to nejsou dobré vlivy na náš život, snad netřeba zde nějak rozvádět,
Opíšu sem text z mých poznámek( ze seminářů dříve absolvovaných), který to vystihuje:

"V bibli nacházíme příklady bezpodmínečných přísah a slibů, a stejně tak i přísahy a sliby vázané na splnění nějakých podmínek.
Bůh je tak Bohem smluv, který naše a samozřejmě i své slovo bere velice vážně.
Na rozdíl od nás nezapomíná
, a všechny naše sliby a přísahy si pamatuje.
Jakub , 5.kapitola
12. Především však, bratři moji, nepřísahejte - ani při nebi, ani při zemi, ani žádnou jinou přísahou - ale ať vaše "Ano" znamená ano a "Ne" ne, abyste nepropadli soudu."

Takže konkrétní závěr pro mě na konci poznámek:

"Nejsem tu od toho, abych komukoli (na zemi či na nebi) cokoli dokazovala či slibovala natož přísahala!"

„Nepřísahejte, neslibujte, prostě to dělejte!“


Mluví samo za sebe, že na nebezpečí přísah - co mohou v sobě skrývat, upozornil Broněk, který sem jinak nepřispívá Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund