Fórum - Zobrazit téma - Vyzkoušejte si odpuštění láskou s Reiki - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Vyzkoušejte si odpuštění láskou s Reiki
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Vyzkoušejte si odpuštění láskou s Reiki
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vyzkoušejte si
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2011 6:56 am    Předmět: x Citovat

tooro já za to nemůžu, že nedokážeš odpovědět Lendulce na její jednoduchou otázku.
A nebudu s tebou hrát hru: dohadováním se šamankou elegantně vycouvám z tématu. Very Happy

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2011 7:46 am    Předmět: Citovat

toora napsal:

Ale to, o co mi šlo především je kdy, koho, kam a proč odkládáme.
íky.

K.

Smile


Asi tehdy, když je něco nad naše síly. Když jsme vyčerpali všechny možnosti, které jsme schopny udělat.

Nemusí se jednat jen o pejska, může to být například i člověk, kterého velmi milujeme, ale je nad naše síly se o něj postarat tak, jak by potřeboval.
Proto péči o něj přenecháme někomu jinému, ale neznamená to, že jsme se rozhodovali lehce, nebo že toho člověka už nemilujeme.

Za sebe to necítím jako odkládání !!!

Také bychom z toho rozhodnutí neměli mít špatný pocit nebo špatné svědomí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dizzy
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 1.2. 2010
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2011 8:57 am    Předmět: Re: x Citovat

toora napsal:

Máš něco přímo k tématu, Šamanko?
Nebo zase jenom tak vysíráš?


Jsem tady dobře na Reikiwebu? Kdepak jsou ti moudří lidé na cestě?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2011 8:58 am    Předmět: Citovat

Evi,

je to zároveň o nastavení našich českých psích útulků.


Americký systém:

1. každý pes musí být na vodítku
2. uteče-li majiteli a odchytí-li jej ´´psí komando´´, pes přijde do útulku,
kde má majitel 72 hodin na vyzvednutí a zaplacení pokuty za to, že pes
utekl. V případě, že si neobvolá útulky, je pes utracen
3. stará-li se někdo z dobrotivosti o nalezence např. tak, že mu dává na
zahradu jídlo a tento pes je odchycen, chtěl-li by jej tento dobrotivec
zachránit před utracením, musel by zaplatit i daně, které za psa dosud
nikdo neplatil.

U nás je to jiné kafe. Domnívám se, že vývoj ale tuto volnost přeruší.
Určitě přijde příkaz, že pes musí být na vodítku. I psí útulky nebudou míti
dost prostředků, zatím výdaje platí částečně stát a částečně dobrovolníci.
V kleci čeká pejsek na nového majitele, který by měl býti pro něj lepší...
Psí množírny, které chrlí dokola obrovské množství štěňat, dále pak děcka, která si přes prázdniny pořídí pejska a v září jej dají rodiče do útulku, mladí lidé, kteří si společně pořídí pejska a následně se rozejdou.
To stále ještě není o tom, že by si majitel s pejskem nerozuměl.

Náš systém je benevolentní , uvidíme, zda v době, kdy nejsou prostředky na invalidy, nemocné, staré lidi - se udrží.

Americký systém vyznívá krutě - ale je to systém dle Malého prince - vysadím-li růži, beru za ni odpovědnost. Tento systém nebere v úvahu, že majitel může zemřít, má vážnou nemoc, pracovní nasazení mu nedovolí se o psa starat. Tam majitel může pouze pomocí inzerce najít pejskovi nového majitele, v útulku se pes dlouho neohřeje...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2011 9:35 am    Předmět: Citovat

Citace:
Americký systém:

1. každý pes musí být na vodítku
2. uteče-li majiteli a odchytí-li jej ´´psí komando´´, pes přijde do útulku,
kde má majitel 72 hodin na vyzvednutí a zaplacení pokuty za to, že pes
utekl. V případě, že si neobvolá útulky, je pes utracen
3. stará-li se někdo z dobrotivosti o nalezence např. tak, že mu dává na
zahradu jídlo a tento pes je odchycen, chtěl-li by jej tento dobrotivec
zachránit před utracením, musel by zaplatit i daně, které za psa dosud
nikdo neplatil.

Okenko, dovolil jsem jen pozměnit jednu věcSmile

1. každý manžel musí být na vodítku
2. uteče-li majiteli a odchytí-li jej ´´manželské komando´´, manžel přijde do útulku,
kde má manželka 72 hodin na vyzvednutí a zaplacení pokuty za to, že manžel utekl. V případě, že si neobvolá útulky, je manžel utracen
3. stará-li se někdo z dobrotivosti o nalezence např. tak, že mu dává na
zahradu jídlo a tento manžel je odchycen, chtěl-li by jej tento dobrotivec
zachránit před utracením, musel by zaplatit i daně, které za manžela dosud
nikdo neplatil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2011 9:39 am    Předmět: Citovat

Citace:
Americký systém vyznívá krutě - ale je to systém dle Malého prince - vysadím-li růži, beru za ni odpovědnost. Tento systém nebere v úvahu, že majitel může zemřít, má vážnou nemoc, pracovní nasazení mu nedovolí se o psa starat. Tam majitel může pouze pomocí inzerce najít pejskovi nového majitele, v útulku se pes dlouho neohřeje...


Okenko souhlasím v tom, že odpovědnost je pro nás důležitá a u nás v ČR je odpovědnost nulová, ať už rodičů, kteří povolí dítěti psa, ale nedokážou ho sami naučit zodpovědnosti k tomu, aby se dítě o psa staralo.

Rodičům chybí odpovědnost / zodpovědnost, dítě se většinou naučí to samé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2011 10:09 am    Předmět: Citovat

Zeto,


se chechtam a chechtam Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2011 10:14 am    Předmět: Citovat

toora napsal:

Ale to, o co mi šlo především je kdy, koho, kam a proč odkládáme.


Evik napsal:
Za sebe to necítím jako odkládání !!!


Založím nové vlákno, kam toto téma přenesu, kdyby to někomu přišlo jako téma humorné, vhodné k zachechtání se, ať pokražuje prosím zde, ne tam.
Děkuji.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2011 11:49 am    Předmět: Citovat

okenko napsal:
Zeto,


se chechtam a chechtam Laughing


Smile)) i jáSmile))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aika
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2011 5:16 pm    Předmět: Když jsem napsala A, napíšu i B Citovat

ahojky všem,

Lendulko - díky za příspěvek, jsem moc ráda, žes přispěla

Okénko - Míšo - psa jsem koupila - jako kamaráda pro děti - více níže.. Smile a děkuji Smile

Katko,
když jsem napsala první zmínku o svém aktu s psíkem, myslela jsem to naprosto vážně. Tak jsem to cítila. To, že jsem se ohradila proti tvému "studiu" mého případu - to jsem se snažila vysvětlit několikrát a nemám pocit, že by to kamkoliv vedlo. POkud tvrdím, že jsem o výchově psů něco nastudovala a mám pocit (protože ty to nevíš), že to někdo podle mého nezvládl - buďto se ho zeptám, zda mu v tom mohu pomoci přehodnotit situaci nebo neposuzuju a nechám toho člověka být. Toliko můj názor.
V diskusi ke 2D rozměrům jsem též poznamenala, že rozměry nepotřebuji -a myslím, že to je jasné mně i autorovi a nehodlám mu o tom cokoliv vyprávět ať už to vím nebo ne.... toliko MOJE konstatování, jak to vidím já.

Ráda bych rozvedla, co se dělo dál. Nebetyčně mě tvoje poznámka: to mi k tobě nesedí - naštvala. POřád jsem přemýšlela - proč mě to tolik rozbombardovalo. No ano - zase reakce zvenčí na mě - sakra! mám to být já, kdo se s tím musí srovnat..... v hlavě mi to leželo pochopitelně celou noc...... chvíli poté v jedné další diskusi jsem četla od POlgary1 - Stáničky totok (Stání dovolila jsem si vypůjčit jeden tvůj názor):

Poskytujeme si zde své názory, své zkušenosti a přichází nám zpětné vazby na naše názory a učení a to nám kolikrát pomůže se rozvíjet a někdy třeba i změnit směr, protože se díky někomu přesvědčíme, že nesměřujeme správně. Někdy nám to pomůže vyhnout se nepříjemným "držkopádům". Buď to můžeš brát od zde zůčastněných jako zpětnou vazbu nebo jakože po tobě někdo jde. Doporučuji ti se zamyslet, ale ve své podstatě je mi to jedno, protože je to tvoje zodpovědnost za tvůj život a povede se ti tak, jak si zasloužíš. Jsou zde vyšší síly, které to rozhodnou.

Toto konstatování se mě dotklo víc. Stáňa, tak jak ji znám a její konstatování o držkopádech. Říkala jsem si fajn - nechám to rozjet. Nebudu konstatovat dál, Katko, proč jsem se s tebou úpěnlivě hádala, je možné, že mou odpověď najdeš někde uvnitř tohoto psaníčka.

Co bylo dál? Šrotovalo mi hlavou moře věcí. Dětství, moje zážitky se psy, protože já na nich vyrostla... i to, jak mi rodiče mého psa odvedli a nechali utratit, protože těch všech úrmtí doma už bylo až až... až přes otázku: koho trestám? Sebe, kluky?? Psa?? V pondělí ráno jsem měla jasné v jediném: pes pojede domů - pakliže ještě v útulku je. Ještě jsem netušila proč. Během několika hodin se rozjel příběh, který bych si dovolila nazvat:
OD PSA K MAMINCE
Seděla jsem jak paralyzovaná, pila kávu a kouřila jednu cigaretu za druhou. Jo.. bylo to tak. A pocítila jsem, jak k sobě pouštím to, co cítím už dlouho. Totiž - té lásky je všude nějak moc. Ano, moc. Uvědomila jsem si, že se vracím v linii času jako malá holčička (výstižná karta Symbolonu - jak to dítko zdrhá od maminky) - vracím se k mamince a cítím tu její lásku. Cítím, jak mě nesmírně miluje. Ale moc. Miluje mě tak, že jaksi nemiluje sebe. Mě miluje nade všechno. I nad sebe. A protože mě miluje, musím dělat to, co ona chce. Když nedělám nebo neudělám to, co ona chce - tak mě nemiluje. POkud ano, miluje mě. Tak to u nás doma bylo. Za průsery jsem si musela kleknout a odprosit. V pořádku. Ale - vnímala jsem to jako lásku na etapy. Teď tě miluju - teď ne. POkud si myslíte - když to tak čtete ,že to byl můj subjektivní pocit, tak nebyl. Maminka mi to takhle říkala. A já jsem si to takhle zapamatovala. A taky jedna věc - matku nepřerosteš. Bang. To mě rozdrtilo a zároveň donutilo padnout na kolena v opravdové pokoře, protože srdce matky - ať je jaké je, je tak nesmírně hluboké, že na dno nelze dohlédnout (netuším, jestli to tak má každý - ale já jo). V ní je totiž láska nekonečná...

Došlo mi, že s poslední fenkou - která mi byla opravdu celým mým světem - jsme byli naprosto jednotné. A tak mi docvaklo proč tenhle pes. Protože on je jiný - já jsem jiná. Protože on mě prostě tak nesmírně miluje - že se toho bojím. Nechtěla jsem jeho lásku přijmout. A děti? U nich cítím moře času, že mezi námi něco "nesedí" a snažím se krůček po krůčku dostat k jádru pudla. Ne, nad děcákem jsem nepřemýšlela, ale nad tím, že by třeba zůstali s manželem, to už ano. A důvod? No protože jsem se necítila být dost dobrá na to, abych jim dala to, co oni potřebují, protože ti zvenčí říkají...........

A tak mi pomaloučku docházelo, jak jsem se ve vztahu s kýmkoliv bála té lásky, protože jsem nechtěla riskovat "teď tě miluju a teď zase ne".... nicméně v každém vztahu to tak bylo a jsouc naučená tak se sebou zacházet, zacházela jsem tak pochopitelně i s druhými.... a reagovala tak už podvědomě.... prostě program.

To všechno mi muselo docvakat díky psovi. Pes je doma. A čůrá a kaká... a já zase prosím tam nahoru - ať vidím, co mám a můžu ještě změnit. Měníme se doma všichni. "něco" se doma změnilo u všech. U mě i u kluků. Nějak jinak začínáme fungovat.

Tak.... a teď závěrem cosi: Katko - díky, žes mě vytočila, žes vytrvala ve svém tempu a založila další vlákno - leč mě si tam prosím do úst neber Smile Ptej se ze své zvědavosti - ne na základě Aika napsala... jsi to ty, kdo to nepobral, ne já.

Stáňo, díky za tvá slova. Lendulko - díky za podporu a i já tobě sdělím - rozumím ti. Okénko - Míšo - díky za podporu.
Bože - díky, žes tak milostiv a dovolil jsi mi tohle prožít a projít další zkušeností. A závěrem?

Aiko, děkuj sama sobě za to, žes v sobě našla tolik odvahy projít si tím, čím sis prošla. A děkuj sama sobě za to, že jsi poslechla svou intuici a dovolila si to všechno všecičko prožít. A taky to, že jsi schopná to tady veřejně a bez obalu říct. Smile

Poslední dodatek: Mělo to svůj smysl. A mnohem hlubší, než jsem si já dovedla představit. Tohle jsou prožitky. Jsou individuální. Každý jsme jiný. Není společný metr. Nejde to. A pokud si nedovolíme - ze strachu před lidským posudkem procházet tím, čím si projít potřebujeme - můžeme sedět u internetu a polemizovat. Nejde o to, jak vidíme my lidi, co ti druzí proč a jak a nač a zač - ale jaký je náš vnitřní záměr a jak to pobereme my sami za sebe.
Řekla mi Stánička - a já jí za to veeelmi hluboký dík a obdiv: Až přijdeš tam nahoru, tak tě Bůh nebude posuzovat tak, jak tě posuzovali lidi tady na Zemi, ale podle toho, jak ty jsi konala a proč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2011 5:23 pm    Předmět: Citovat

hallelujah, hallulujah,

tak už jsme dvě, co mají, Aiko, zvířátka z útulku....
Ty každopádně původního majitele znáš!

Já Tě tak objímám a toho chlupáče taky!

M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aika
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2011 5:28 pm    Předmět: ... Citovat

Míšo, díky Smile)))))))též tě objímám ! Smile Smile Smile Smile


A mi tak došlo - pochopitelně, nebýt útulků, kolik lidí by psy nemělo Surprised Surprised Surprised Smile))))))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2011 8:28 pm    Předmět: Vyzkouěejte si odpuštění láskou s Reiki Citovat

NAMASTÉ
Jestlipak prožitek mimo svých mazlíčků o kterých tak nádherně
píšete a máte krásné prožitky jsou obdobné prožitky k
Nejvyššímu a nebo lidem

Vždyť slzy lásky jsou nejkrásnější, nejryzejší, to, co dělá člověka člověkem, co jej pozvedá z prahu nižších forem života.
Význam lásky se projeví emocí slz.
Denní i zkrácená seance Reiki je pomůže emočně prožít:

K zamyšlení slouží tyto pravdy:ODPUŠTĚNÍ LÁSKOU:
Je to vibrace, souznící s Božím dechem,
je to elixír síly a energie života,
je to nejvyšší citová dokonalost, ze které se rodí vše nejlepší, vyšší a krásnější.
Je to vibrace, otevírající nám bránu do vyšších světů, mezi přátele, kteří na nás již čekají.
Je to jediná možná vstupenka tam, s odvrhnutím nízkého ega, které nás sobecky strhává dolů.
Je to barva Boha i hlas ticha Bytí,
je to nejvyšší síla, probouzející ostatní tělesná centra k horizontům vyšší moudrosti a prozření.
Uvidíme svět jinýma očima, i život sám. Očima, které září lásku do všech stran kosmu a léčí vše, nač pohlédnou. Není mocnější síly nad lásku.

Bůh je láska.
Máš-li lásku v sobě,je s tebou Bůh.

Zdroj http://vzestup.webzdarma.cz/katka/kkniha.htm (28.10.2011 našel a vložil Broněk)

Milovat sebe znamená přijmout se takoví jací jsme právě teď.

Všichni lidé jsou hodnotní, nádherní a jedineční. Smyslem všeho co jsme až doposud prožili, bylo naučit se něco víc o tom, jak si tvořit ve svém životě lásku.-NAUČIT SE MILOVAT

Jednou z cest jak víc milovat sebe sama, je přestat se porovnávat s ostatními

Zdroj: http://harmonyactive.webnode.cz/duchovni-rust/sebelaska/ (28.10.2011 našel a vložil Broněk)

AROHOJ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aika
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2011 10:58 pm    Předmět: Arohoji... Citovat

souzním.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2011 11:57 pm    Předmět: Spoluúčast. :-) Citovat

Aika napsal:
Katko, když jsem napsala první zmínku o svém aktu s psíkem, myslela jsem to naprosto vážně. Tak jsem to cítila. To, že jsem se ohradila proti tvému "studiu" mého případu - to jsem se snažila vysvětlit několikrát a nemám pocit, že by to kamkoliv vedlo. POkud tvrdím, že jsem o výchově psů něco nastudovala a mám pocit (protože ty to nevíš), že to někdo podle mého nezvládl - buďto se ho zeptám, zda mu v tom mohu pomoci přehodnotit situaci nebo neposuzuju a nechám toho člověka být.

Můj dotaz na Tebe Aiko byl, mimo jiné, také nabídkou na přehodnocení situace.
Nevím, ale zřejmě, přes emoci, která se dostavila jsi si to vyložila jako jakousi zlou vůli?, nebo nevím jak, ale toto mojí pohnutnou nebylo a není.
Můj záměr byl porozumět tomu, proč k tomu, že pejsek šel z domu vůbec došlo, protože jsem Tě z toho, co jsi kdy na RW napsala, vnímala jinak, než člověka, který by se zbavoval odpovědnosti za výchovu a osud psa. Bývala bych se tedy ráda dobrala nějaké hlubší motivace než byla ta prvoplánovitá, ta zde původně popsaná.

To, co jsem psala o žitých následcích svých činů a jejich příčinách bylo, jinými slovy, napsáno totéž, co napsala Polgara. Od ní jsi to mohla přijmout, ode mne ne, protože jsi zřejmě to, co píšu, vzala jako jakýsi osobní útok. Pro upřesnění - toto není výčitka, jen rekapitulace a konstatování, jak vnímám průběh našeho rozhovoru.

Ať už to bylo jakkoli, tak mám Aiko ověřenu jednu věc, a to je to, že cokoli se nás osobně a jakkoli bolestně dotkne, je potřeba řešit, a to, že nezůstaneme u našvanosti, ale jsme ochotni se nad tím, co se nás dotýká se pořádně zamyslet, to se nám i našemu okolí vždy mnohonásobně vyplatí.
Takže Ti Aiko děkuju, že jsi se na mne naštvala. Troufnu si říct, že tím, co jsem kdy napsala, nakrkala jsem zde vícero lidí, a jen málokdo z nich dokázal takto zareagovat a takhle jednat, takže opět Ti mohu nic než poděkovat.

Citace:
Totiž - té lásky je všude nějak moc. Ano, moc.

Ano, jen ji často stavíme hráz, a ta, když se potom protrhne...
A velmi často nedokážeme lásku a dobro přijmout, protože máme za to, že jsme si to dostatečně nezasloužili.

Citace:
To všechno mi muselo docvakat díky psovi. Pes je doma. A čůrá a kaká... a já zase prosím tam nahoru - ať vidím, co mám a můžu ještě změnit.

Poslední dodatek: Mělo to svůj smysl. A mnohem hlubší, než jsem si já dovedla představit

Další rozměr toho všeho se postupně ještě dostaví. Arrow
Nevím, jestli cítíš, jak zásadní je tato doba v tom, jak se rozhodujeme.
Je důležitější než kterékoli dosavadní období...
a děkujme Stvoření, že ji můžeme prožívat, vnímat, cítit, že můžeme milovat.


Ještě tedy krátký dodatek k té praktické stránce s pejskem.
Vzhledem k tomu, že jsem tě nadzvedla a snad tím přispěla svojí „trochou do mlýna“, cítím nyní jakousi spoluzodpovědnost... Wink
Tedy bych Ti ráda, pokud se chceš s tím psím domácím exkrementováním s někým poradit, nastínila jisté možnosti. Je možné, že tak jen přinesu dříví do lesa, kde rosta, ale snad to nevadí.
Anglicky umíš, takže v tom problém nebude, a potom jsou zde stránky těch nej cvičitelů, úžasných lidech, kteří svůj život zasvětili výcviku psů a pomoci těm, kteří jejich radu, či pomoc potřebují.
Je to Victoria Silwell a Cesar Millan.
http://positively.com/
http://www.cesarsway.com/

No a nakonec je tady taky poradna Rudly Desenského, kterýžto je sám psem a ještě k tomu, a právě proto, si umí s podobnýma psíma záležitostma rady.
Nejlepší je Rudovi přímo (v určitou hodinu) zavolat.
http://www.psycholog-psu.com/
V jeho poradně na internetu je, jakousi nenáhodnou, paní s nickem „Ajka“ a pod jejími příspěvky má toto motto: „Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec.Nezeptáš-li se,budeš blbcem po celý život.“

A jestli jsou to všechno informace, které již dávno znáš, tak třebas mohou posloužit někomu dalšímu, kdo ví...?

V každém případě, když jsem si přečetla, to co píšeš teď, vidím zase tu známou dobrou Aiku, tak jak ji znám. Very Happy

Děkuju Ti Aiko a myslím na Tebe, Tvoji rodinu a Vašeho pejska,
raduji se s Vámi, a přeju Vám vše dobré a to úplně nejlepší.


Katka

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vyzkoušejte si Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 7 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.21 sekund