Fórum - Zobrazit téma - Vyzkoušejte si odpuštění láskou s Reiki - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Vyzkoušejte si odpuštění láskou s Reiki
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Vyzkoušejte si odpuštění láskou s Reiki
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vyzkoušejte si
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2011 12:59 pm    Předmět: Citovat

Arohoji,

máš pravdu s tím "Právě dnes", já jsem to tam nepsal, protože mi to přijde naprosto automatické, ale neuškodí to připomenout.
Ten překlad těch pěti vět se mi líbí, v podstatě vyjadřuje to samé, ale jinými slovy.

Ale nějak mi pořád nejde pod nos to dělení na 2D a 5D reiki...protože nemůžu dokázat, že nic takového neexistuje, tak se mi třeba jednou dostane důkazu, že to naopak existuje a pak Ti to rád potvrdím.
A hlavně mi nevoní to sdělení, že ve 2D je reiki silová a teprve v 5D je to láska.
Pokud v tom 2D je něco silového - jak píšeš "bez láskyplného podkladu" - nebo snad dokonce něco násilného, tak to rozhodně není Reiki.

Cool
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2011 2:23 pm    Předmět: Citovat

bylo by asi vhodné, aby ten kdo hovoří o nějakých dimenzích 2D, 3D, 4D a 5D je jednoduše definoval, abychom rozuměli i Ti, kteří si pod tím představují třeba úplně něco jiného.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aika
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2011 10:08 pm    Předmět: jejda jejda Citovat

Okénko - Míšo ... vyrazila jsi mi dech... děkujuuu Smile

Ano, i já u toho odpuštění vnímám i to puštění.... Smile ale Caroline mi to vysvětlila tak do hloubky - že to cítím i s tím vším.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Aika
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2011 10:20 pm    Předmět: možná... Citovat

možná to bude znít drze nebo přiblble.... ale víte co...
ve světě je tolik nesrovnalostí ... a ten svět začíná vkaždém jednom z nás... .a já cítím, že když si přestaneme hrát hry na složitosti, vrátíme se zpátky k jednoduché přirozené podstatě člověka - a tím je láska.... tak to bude bohatě dostačující....

To jsou pořád miliardy pouček a složitostí - měl snad Bůh na mysli, že bez čtení stohů knih se člověk nikam nedostane? že potřebuje xy dimenzí a já nevím čeho? Matka Tereza toho moc nenamluvila, ale její skutky mluví za ni.... byla v tom srdcem a to tak, že kompletně... u Mikaa cítím - když se na něj naladím, to samé..... velmi ráda si prohlížím jeho fotku. Je mi úplně jedno, jak je okecávaná jeho historie - ale v jeho pohledu cítím sílu lásky a přijetí - a mně osobně to k otevření srdce stačí.. Smile)

Možná bude znít dětinsky můj malý příběh s naším psem. Je nevychovatelný. Pořád dělá potřebu v bytě. AŤ s ním jdeme ven nebo ne... prostě to tak dělá. Zlobila jsem se na něj. A pak mi to došlo... když jsme stáli venku a já venčila sebe, páč mladý pán seděl a hleděl. Nadávala jsem mu - a v tom mi cinklo do hlavy: miluju tě. Říkala jsem si docela s odporem - ne, toho bohdá nebude! jenomže během vteřiny mi kolesa v hlavě udělala cvak a cvak a já mu řekla miluju tě. A tehdá jsem si uvědomila, o čem to je. Nejsme dobrý spolek - my a náš pes. Nesedíme si. A proč si nadávat, zazlívat, trestat sebe i jeho, když to může být i jinak? Miluju tě, psíku, ale s námi žít nemůžeš. Dám lásku sobě, dám lásku tobě a předám tě někomu, kdo tě bude umět milovat naplno tak, jak to ty potřebuješ. Nemá smysl se trápit....

Tohle břinknutí do hlavy mi otevřelo bránu pochopení. Pro mě je tohle počin osvícení - a říkám, může to znít dětinsky. Síla vůle osvobodit se od role oběti, očistit se od chutě pomsty (trestu) a vymyslet cestu schůdnou pro nás oba. Psíka jsme dali do útulku a celou dobu jsem se modlila a modlím za něj, aby našel páníčky, kteří mu dají to, co on potřebuje. Věřím, že se tak stane. Protože v ten moment, se emoce rozplynuly a v duši a srdci mi zůstal klid. Tak já vnímám sílu lásky a odpuštění. Sama osobně za sebe nepotřebuju ani 2D ani 5D rozměr...
myslím, že když zvládneme lásku v sobě - na rozměru nám záležet nebude.. .láska totiž rozměry nepotřebuje a nezná... Smile


PS: předem i zadem se omlouvám - já osobně ten rozměr nepotřebuju.... ale pokud vy ano - je to v pořádku - proti tomu jsem tu nepsala.. Smile díky za pochopení Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
abeille
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.3. 2011
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: so říjen 22, 2011 11:42 pm    Předmět: Re: Vyzkoušejte si odpuštění láskou s Reiki Citovat

AROHOJ napsal:
NAMASTÉ
Četl jsem i příspěvky o Reiki a napsaných principech,jak je používáte.
Jsou používány s neúčinnou vazbou na 5D -dimenzi lásky z níž
pochází Reiki.
Reiki jako taková energie je založena na vztahu rituálního času 5D.
Ta jak bylo popsáno a co zveřejnili Kamo a dříve i Zeto je rituál pro 2D.
Potom se energie dostanou stejně,ale láskyplný podklad tam není.


Zrovna před malou chvílí jsem nrazila na netu na článek
Šílenství s mnoha D - pak mrknu sem - a opět příspěvky
2D, 5D...

Šílenství s mnoha D
Hrozná módní vlna, vždy když to čtu, mám tendenci to D číst jako Demence. Jsme ve vesmíru co má 3 rozměry rozvinuté a více rozměrů skrytých. Astrální svět se s hmotným prolíná, duchové- nehmotné bytosti obývají tento svět, jsou mnohé světy nad námi i pod námi i vedle nás. Další změny lze hledat ve proměnách kvality Bytí při cestě do podstaty Ducha či výstupu sférami Stvoření. Nemá smysl to počítat a předhánět se v počtu D. Nelze se dopočítat a kdo to užívá, jen předvádí do kolika počítat umí (a že dál už mu to nejde). Důležité je co poznáváme. Svět je velmi stálý, aspon z pohledu 70 let lidského života. Téměř vše již zde bylo a pouze se navrací a připomíná. Nové směry si však tu minulost nepamatují. Takže prosím vás - konec předhánění se v počtu D a zpátky k činům.

Very Happy já s autorem článečku souhlasím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2011 11:44 am    Předmět: Re: možná... Citovat

Aika napsal:
Nejsme dobrý spolek - my a náš pes. Nesedíme si. A proč si nadávat, zazlívat, trestat sebe i jeho, když to může být i jinak? Miluju tě, psíku, ale s námi žít nemůžeš. Dám lásku sobě, dám lásku tobě a předám tě někomu, kdo tě bude umět milovat naplno tak, jak to ty potřebuješ. Nemá smysl se trápit....


Nezlob se Aiko, ale já Ti tady v tom nějak neporozuměla.
Psa (jakéhokoliv) močit v bytě odnaučit lze a není to až taková věda.
Nazlob se, ale za takovýchto okolností, tj. z těchto důvodů, o kterých píšeš, dát psa do útulku nepovažuji za akt lásky, ale naopak. Crying or Very sad

Nerozumím Question


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2011 1:01 pm    Předmět: Citovat

Aiko, rozumím tomu...

Tooro, ne každého psa (nebo jiné zvíře) jde vychovat k čistotě, i kdyby ses rozkrájela na čtverečky. A navíc jsem z toho pochopila, že to rozhodnutí, dát psa do útulku nebylo pro Aiku jednoduché. Proto potřebovala odpustit tomu psovi i sobě. BYL to akt lásky. K sobě i k psovi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2011 2:56 pm    Předmět: Citovat

No, to je hezké Lendulko, že Aice rozumíš, ale já bych ráda slyšela samotnou Aiku, vím proč se jí na to ptám, mj. jsem se dost zajímala o to, co je a není ve výchově výchově psa možné a jakým způsobem ho v jeho jistých zlozvycích "převychovat".

Prostě existují jisté důvody, proč se Aiky na toto ptám, které Ti nejsou známy.

Tedy Lendulko jaké konkrétní zkušenosti s převýchovou psů a nápravou jistých jejich špatných návyků máš Ty?


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aika
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2011 4:49 pm    Předmět: Tooro :) Citovat

Já to cítím takto: s manželem jsme spolu byli dvacet let a přesto jsme zjistili, že jsme se posunuli někam, kde si už nedokážeme vyhovět a rozumět. Rozvedli jsme se. Já chci být šťastná taková, jaká jsem a to samé přeju i jemu. Nehodlám ho přesvědčovat o svých pravdách a měnit jeho k obrazu svému - ale ani sebe k jeho obrazu, který by mu vyhovoval.

To samé ale cítím i u zvířat. Nemyslím si, že zvíře a člověk je něco jiného. Určitě ne na energetické úrovni. A to je to, co jsem cítila. My dva jsme si nesedli. On měl své nároky, já své. Víš, nemyslím si, že je správné - a já to tak cítím - chtít psa změnit k obrazu svému kompletně. I on má to své.

Cítila jsem to na té srdeční i energetické úrovni takto. To víš, že jsme se snažili ho to naučit - ale ta míra rostla. Já se naopak domnívám, že dát někomu lásku - znamená dát mu svobodu a nechat mu to, co je jeho. A to jsem udělala i s tím psíkem. Cítila jsem, že my bychom se vedle sebe jen a pouze přeli. A já o to nestojím.

Pokud věřím, že když si lidé nesednou - tak si zachovají důstojnost tím, že se nechají takovými, jací jsou a najdou si každý to své někde jinde - potom jsem si jista, že se zvířaty je to jedno a totéž.... Tak to cítím já. Tohle mi říká moje srdce. Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Aika
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2011 4:57 pm    Předmět: Re: možná... Citovat

[quote="toora"]
Aika napsal:

Nezlob se Aiko, ale já Ti tady v tom nějak neporozuměla.
Psa (jakéhokoliv) močit v bytě odnaučit lze a není to až taková věda.
Nazlob se, ale za takovýchto okolností, tj. z těchto důvodů, o kterých píšeš, dát psa do útulku nepovažuji za akt lásky, ale naopak. Crying or Very sad

Nerozumím Question


Smile


No Katko.... teď mi docvakla ještě jedna věc - dost často si sedím na vedení..... Dle čeho ty soudíš, že lze odnaučit jakéhokoliv psa? Totiž... předpokládám, že vycházíš z vlastních zkušeností - protože já jsem z nich při kupování pejska vycházela... cvičila jsem psy jářku deset let - takže nemyslím, že na téhle půdě bych byla nováčkem.... ale faktem je - že nikdo nikdy nevíme všechno.. Smile)))))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2011 5:21 pm    Předmět: Re: Tooro :) Citovat

Aika napsal:
Já to cítím takto: s manželem jsme spolu byli dvacet let a přesto jsme zjistili, že jsme se posunuli někam, kde si už nedokážeme vyhovět a rozumět. Rozvedli jsme se. Já chci být šťastná taková, jaká jsem a to samé přeju i jemu. Nehodlám ho přesvědčovat o svých pravdách a měnit jeho k obrazu svému - ale ani sebe k jeho obrazu, který by mu vyhovoval.

To samé ale cítím i u zvířat. Nemyslím si, že zvíře a člověk je něco jiného. Určitě ne na energetické úrovni. A to je to, co jsem cítila. My dva jsme si nesedli. On měl své nároky, já své.


Aiko, partnerství dospělého člověka s dospělým svéprávným člověkem srovnávat se vztahem pán-pes, to myslíš opravdu vážně Question
Člověk je zodpovědný za své činy. Pes je pes a záleží na tom, jak se mu věnuješ, jaké modely chování mu vštípíš od štěněčího věku, je za toto svěřené a na něm závislé zvíře plně zodpovědný.
Za to, co k sobě připoutáme, jsme zodpovědní.

A pokud tedy opravdu chceš srovnávat vztahy a zodpovědnost mezi lidmi ke vztahu člověk-pes, pak tedy dobře, a připadá Ti v pořádku, že když dítě si nevede tak, jaká je Tvoje představa o tom, jaké by mělo být, nevyhovuje Ti jeho povaha, jeho potřeby, tedy ho z lásky odložíš do děcáku?
Nakládání s živými bytostmi, za které zodpovídáme představuje stejný princip, Aiko.

Co a jak činíš je samozřejmě Tvoje věc, já se Tě snažím jen upozornit na to, že tenhle přístup v tomto případě z hlediska příčin a následků není to pravé ořechové, ať Ty už si to sama sobě vysvětluješ jakkoli.
(A to už ani nemluvím o některých praktikách v útulku, o čem se veřejnost dvakrát neinformuje a o kterých se běžně ani nedozvíme.)

Samozřejmě nevím všechno, jen to, co píšeš a tedy bych se Tě chtěla zeptat, co vše jsi podnikla před tím, než jsi pejska odložila.
Jakým způsobem – konkrétně, jsi pejska odnaučovala močit v bytě?
Jaké konkrétní nároky měl pes ve kterých jsi mu nebyla ochotna vyhovět?
Na koho všeho jsi se obrátila o pomoc s výchovou, kde všude jsi pátrala, a jak jsi se sama starala o to, aby pejsek našel nový domov?

Ptám se proto, že pokud nevím vše, vycházím jen z toho, co mi sdělíš, a zatím mně ty informace připadají neúplné a tím pádem dosti zavádějící.

Díky.
Katka

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aika
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2011 6:02 pm    Předmět: Katko... Citovat

ale při vší úctě k tobě - a sobě - mám pocit, že mě teď posuzuješ a já nějak netuším, k čemu je to dobré?

Napsala jsem to, jako svou zkušenost, svůj zážitek a zlob se na mě nebo ne - zkušenost je nepřenosná. Ty máš pocit, že to, co jsem prožila a jak jsem si to zařídila je K. O. - já cítím, že je to O.K.

Mám pocit -že partnerství je partnerství a v čem je jiný přístup já versus člověk a já versus pes? V čem je jiné partnerství - já versus sousedi? Já versus kolegové z práce? Nerozumím tomu...

Ano, neseme si zodpovědnost za vše, co jsme si do života přitáhli - ale se vším nějak pracujeme.

Nemusíš, Katko, souhlasit s mým postojem ani s mými názory. A myslím, že je to tak v pořádku. Udělala jsem to, co jsem cítila, že je v tuto chvíli to nejlepší možné řešení. Ano, považuji za akt lásky dát svobodu sobě a dát svobodu psovi. Nepovažuji ale za svobodu to, že tu sdílím, co jsem prožila a namísto toho přijdeš ty a chceš mě tu rozebrat do šroubečku a zjišťovat, zda to, co jsem udělala - bylo správné- podle tvých představ. To pardon.



Smile Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2011 7:01 pm    Předmět: Citovat

Vnímáš Aiko rozdíl mezi tím, když Tě někdo někoho soudí (odsuzuje), nebo se Tě ptá, protože se ho snaží pochopit? Z toho co píšeš mi nepřipadá, že tenhle rozdíl vnímáš. Confused

Nějakou takovouto vyhýbavou odpověď jsem asi měla čekat, mea culpa.
Ptala jsem se Tě na to jen proto, že mi takovéto jednání a zdůvodnění k Tobě prostě nějak nešlo, a mám pocit, že si v tomto sama sobě cosi nalháváš. Píšeš o nepřenosnosti zkušenosti. Na tohle jsem se ale neptala, to na co jsem se Tě dovolila zeptat Aiko, jsou pouhá čirá fakta, což je podstatný rozdíl.

Takže, dokud nevím co odložení předcházelo, tak to vidím přesně jako rodič, co odloží dítě do dětského domova, protože se nemíní přizpůsobit jeho potřebám, a protože by to dítě takto „omezoval v jeho svobodě“.
Nevidím v tom rozdíl. Pokud nějaký je, jistě mi to tady někdo možná rád osvětlí.

A mám za to, že takovéto důvody těžko obstojí u té instance Vyšší, toto zase moje (nepřenosná) zkušenost. Avšak chápu Aiko, že to co píšu Ti není pochuti, tudíž to vnímáš jako projev nepochopení a nelásky. Sad

Ať už se v člověku děje cokoliv, vždy platí a bude platit ono: „Po ovoci poznáte je“. A to co děláme před tím, než se k něčemu rozhodeme, považuji za stejně důležité, určující, jako to, jakým způsobem to samotné rozhodnutí realizujeme.

Tahle doba je vskutku přelomová a staví nás před jistá hraniční rozhodnutí, kterými se rozhoduje o nás samotných.

Proto tedy z celého srdce přeji, jak sobě, tak úplně všem, aby naše rozhodnutí byla ve skutečnosti taková, jaké si myslíme, že jsou.

Ahoj.
Katka

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aika
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2011 7:22 pm    Předmět: Katko... Citovat

ty se sice ptáš a pokládáš otázky - ale - domníváš se ty, že jsem si já tyhle otázky nepoložila?

Já jsem tě přeci neprosila, abys můj počin pochopila. Já jsem napsala, jak to cítím já. To je celé.

Nemám pocit, že bych ti něčím uhýbala, ani to, že to beru jako počin nelásky. Ne. Já to vnímám jako posudek z tvé strany - ty se snažíš pochopit, proč já jsem k tomu došla - ale to se mi nelíbí. To je to, proč se ohrazuji.

Já v tomto počinu mám naprosto jasno. Cítím, že pokud si s někým nesednu, udělám co můžu, abych přišla na to proč... ale nemůžu nést zodpovědnost za přístup druhé strany. To při vší úctě ke všemu živému nejde.

Katko -mohla jsem čekat různé reakce, pochopitelně. A taky jsem je čekala. A taky na ně mohu reagovat. A jediné, co zopakuji zas a znova a tím ze své strany v tomto případě končím je: nežádala jsem, abys pochopila můj čin.

Děkuji za přání a přeji ti totéž Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2011 7:57 pm    Předmět: Re: Katko... Citovat

Aika napsal:
ty se sice ptáš a pokládáš otázky - ale - domníváš se ty, že jsem si já tyhle otázky nepoložila?

Právě proto, že se domnívám, že jsi si je položila, protože jsem měla za to, že nebude problém na ně odpovědět.

Citace:
...ty se snažíš pochopit, proč já jsem k tomu došla - ale to se mi nelíbí. To je to, proč se ohrazuji.

Ano, snažím se pochopit lidi, které v čemsi nechápu. Porozumění mezi lidmi je pro mne základní podmínka k dobrému žití. Pokud se někomu, jako např. Tobě, nelíbí, že je druhý chce pochopit, tak s tím nic nenadělám. Osobně považuji snahu druhého pochopit za akt lásky.
Mám pocit, že se Ti především nelíbí moje otázky na tělo, a to docela chápu. A existuje zde značná, velmi pravděpodobná možnost, že kdyby Ty jsi se snažila pochopit mne, tak by Ti přestalo vadit, že se Tě snažím pochopit, a že k tomu volím takové otázky, které jsou pro mne, tj. pro moje pochopení důležité.
Proč se Ti Aiko nelíbí, když se Tě snažím pochopit, víš to?


Citace:
Cítím, že pokud si s někým nesednu, udělám co můžu, abych přišla na to proč... ale nemůžu nést zodpovědnost za přístup druhé strany. To při vší úctě ke všemu živému nejde.

O čem to mluvíš, o zodpovědnosti za svůj přístup k tvoru na Tobě závislém? Nebo žeby o odpovědnosti toho psa za to, že jsi si ho vzala?

Zřejmě Aiko chápu (nebo prostě jen akceptuji) proč už se o tomto již bavit nechceš, tedy i já považuji pokračování tohoto našeho hovoru za bezpředmětné, tedy ho mám taktéž za ukončený.

Potom, protože konkrétně nic dalšího v tomto případě nevím, tudíž se dovolím zeptat na názor dalších eventuálních čtenářů v té rovině obecné:

Jaký máte názor na to, když odložíme do cizí péče bytost slabší, na nás závislou s tím, že se nechceme a nehodláme přizpůsobit jeho potřebám?

Děkuji.
A přeju pěkný večer všem.


Smile


Naposledy upravil toora dne ne říjen 23, 2011 8:21 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vyzkoušejte si Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 5 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund