Fórum - Zobrazit téma - Vyzkoušejte si odpuštění láskou s Reiki - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Vyzkoušejte si odpuštění láskou s Reiki
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Vyzkoušejte si odpuštění láskou s Reiki
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vyzkoušejte si
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2011 7:00 pm    Předmět: Citovat

Neptáš se sice mne, ale mohu konstatovat, že se mi daří n alézat odpovědi na otázky, o kterých jsi, Katko, psala, právě díky Reiki a díky přijetí Usuiho zásad harmonického života. Ne, že by se negativity znovu a znovu neobjevovaly, ovšem jinak je to, když člověk rozumí mechanismu, jakým to u něj funguje (každý jsme jiný) - nevytváří si žádné scénáře a nehledá viníky. Reiki mi umožňuje zůstávat ve svém středu a nalézat tam pevnou půdu pod nohama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2011 8:34 pm    Předmět: Citovat

.
Ano, otázka je sice směřována na základě předchozího rozhovoru ke Kámovi, ale nemusí být nutné určena jen jemu, tedy je určena těm, kdo takto činí a chtějí k tomu něco napsat.
Tvoje odpověď Karle ale není tím, na co se mojí otázkou ptám.
Takže malinko připomenu tuto kontinuitu, která mne k otázce vedla, aby tak bylo trochu zřetelnější proč, a na co se ptám.

Citace:
…Současně je ale nutné pochopení a zpracování toho, co nás zformovalo do podoby současné. Je to potřeba protože ta minulá zranění nám nevědomky dikutují způsob našeho myšlení a prožívání…

Citace:
Vím, že to skutečné a bezpodmínečné přijetí není jednoduché a že je velmi vhodné si postupně řešit všechny ty staré šuplíky a nálepky.

Citace:
…ten zásadní a podstatný rozdíl, který určuje, jak moc se necháme unášet svým dosavadním naprogramováním spočívá v tom, jestli jsme si těch našich pohnutek v každé denní siutaci vědomi (tj. bez hodnocení a jakéhokoli odsuzování), nebo s nimi zcela splýváme.

…podstatě jde ale především o to, aby se ta prodleva mezi děním a uvědoměním tohoto děje neustále zkracovala, a to natolik, že si schopna uvědomit každý právě přicházející pocit, který v minulosti automaticky sklouznul, tj. přerostl v emoci.

Citace:
Právě k tomu je vhodná reiki, s jejími pěti zásadami - nebo spíše doporučeními/návody.

Citace:
Jak konkrétně Ti Kámo Reiki pomáhá v okamžitém a stálém uvědomování sebe sama v každé, jakkoli vypjaté, denní situaci?
Jak ti pomáhá zjistit odkud pramení a proč se demonstrují Tvoje negativní emoce?


Tím slovem konkrétně mám na mysli popis zcela konkrétní situace (včetně popisu užitého posupu) ve kterých se jej zmocňují negativní emoce, zejména to, jak přesně s nimi, pomocí zásad Reiki, Kámo (či kdokoli jiný) pracuje.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2011 9:36 pm    Předmět: Citovat

Chtěl jsem Tooro dát nějaký výrazný konkrétní příklad, ale narazil jsem na problém, že si teď nedokážu nějaký exemplární problém vybavit, všecko co mě napadá, se mi zdá jako nepodstatné blbosti. Takže to zkusím vzít podle těch pěti zásad reiki.

Právě dnes nemějte zlost:
Např. patřil jsem mezi docela ostré vzteklouny, kdejaký další řidič na cestě byl debil, kdekdo kdo mi zkřížil cestu byl idiot atd...pomohlo mi uvědomění si, proč mě ti lidi serou, jestli to případné zdržení je skutečně zásadní a jde při něm o život a jestli má reakce byla adekvátní a jak hloupě jsem při ní asi vypadal a jak celou situaci vidím s odstupem několika hodin a jestli si teď jako blbec nepřipadám já sám...

Právě dnes nemějte obavy:
Dnešní svět nás drtí neskutečným tlakem ze všech stran a je téměř nemožné to nevnímat. Začal jsem tím, že jsem se naučil problémy a povinnosti následujícího dne neřešit večer v posteli, naučil jsem se říkat si, že teď v noci stejně nic nevyřeším a nechám to na ráno. Dalo to trochu práce, ale zvládl jsem to. A najednou zjistíš, že spousta různých strachů a stresů a obav není až tak dramatických a že ráno/za hodinu/za týden leckdy vypadají úplně jinak a dopadnou docela pohodově. To však neznamená, že bych jejich řešení nějak šidil a zneužíval/nepřiměřeně k tomu používal třeba reikování budoucích situací - s tím souvisí další věta:

S uvědoměním vykonávejte svoji práci:
Jsem velmi líný a pohodlný člověk se sklony k odporu k určitým pracem třeba typu zahrada a někdy vůbec k práci jako takové. Ale v okamžiku, kdy mi došlo, že i ta nejnepříjemnější práce je indikátorem, jak daleko jsem postoupil v práci na sobě samém, tak ejhle - dokážu dělat i na tom záhonu a neznechutím svými nasupenými kecy náladu svému okolí v kruhu padesáti metrů, zejména pak manželku, což pak obvykle přinášelo následné reakce. A jako bonus je zjištění, že když k té práci už dopředu přistupuji s láskou, tak jde o mnoho líp. Neříkám, že když se při ní třeba praštím kladivem, tak že s přiblblým úsměvěm a za skřípání zubů za tu ránu děkuji nebesům, naopak - zařvu si a zanadávám, ale o mnoho dřív se zklidním a pak, už v klidu, těm nebesům leckdy naprosto upřímně skutečně poděkuji.

Buďte vlídní ke všem živým bytostem:
Například víš co mě odnaučilo sortovat lidi na ty, kteří se mi fyzicky líbí a na ty druhé? Dva celoškolní srazy všech tříd naší školy, kde jsem byl i po své čtyřicítce jako nejmladší ročník. V té úžasné atmosféře všech těch spolužáků, některých už docela věkem starých, ale rozzářených a šťastných mezi svými, jsem zjistil, že každý byl a je něčí spolužák, každý je něčí syn, bratr, otec, snad každá matka je pro své dítě tou nejlepší maminkou ikdyž napohled se mi jeví jako neskutečná kráva...tohle mi otevřelo oči v posuzování lidí podle vzhledu a hodně pomohlo i přestat je soudit podle toho, co z nich leze.

Buďte vděční za všechna požehnání a myslete svou myslí:
S časovým odstupem se hodně věcí, které jsem někdy nemohl strávit, ukázalo jako zásadní pro můj další vývoj a i proto neřeším, kde bych mohl teď být, kdybych tenkrát tohle a tamto...naopak. Jsem vděčný za to co je teď a kde jsem a jsem vděčný za všechno čím jsem kdy prošel - a nebylo toho málo - protože teď o to líp můžu říct: vím, o čem je řeč.

A k tomuto všemu mi pomohla reiki, která mi do života vstoupila v pravou chvíli, ani moc brzy a ani moc pozdě. Kdyby přišla dřív, asi by mi chybělo právě pár těch životních zkušeností na to, abych ji dokázal dostatečně docenit.

Takže asi tak.

Cool
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aika
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2011 10:23 pm    Předmět: Kamo!!! :) Citovat

díky díky díky..... víš.. .chechtám se tvým vysvětlivkám.. ale tak s radostí a láskou... opravdu nááádherně jsi vylíčil jak to cítíš - vnímáš - a líbí se mi to, díky moc:) Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
polgara1
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2011 10:40 pm    Předmět: Citovat

Moc hezké Kámo, moc pěkné vysdílení.

Díky tomu tvému příspěvku a tomu jak jsi ho kocipoval mi hned hlavou běželo, jak to mám já a co mě k jednotlivým pravidlům napadá.
Bylo to zajímavé a připoměla jsem si různá témata, kterými jsem si prošla. Je to taková dobrá rekapitulace.

Díky. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 9:14 am    Předmět: Citovat

moi napsal:

Dúfam,že toto nie je spam ani "přemyšlování a mudrování",ale pokus o priblíženie a prijatie."Ďakujem za pochopenie a ústretovosť!" Razz


Tak to bylo hezké přiblížení. O té energii jsem nic nevěděla, nezajímala jsem se o ní. Ale píšeš o ní tak hezky, že si rozhodně pustím i odkazy, které jsou v příspěvku.

Stala se mi zajímavá věc. Potkala jsem se s paní ( skoro 70 let ), která si z dětství nesla tolik křivd a bolesti...Všechno mi vyprávěla. Zeptala jsem se jí, jestli už dokázala svojí mamince odpustit. Že by to bylo moc důležité.

Ona mi odpověděla:
Citace:
Ne. . "Víte, už si to nepřipouštím, ale abych jí odpustila, jak říkáte, to jsem nedokázala."


Proto jsem psala o pomocné ruce. Člověk, který si převážnou většinu života odžil, a nedokázal za celý čas SÁM sobě pomoci.

Na takového člověka nemůžu přijít s transformací, s čakrami, vědomím a nevědomím a podvědomím.... Rolling Eyes .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 10:13 am    Předmět: Citovat

kamo napsal:
Chtěl jsem Tooro dát nějaký výrazný konkrétní příklad, ale narazil jsem na problém, že si teď nedokážu nějaký exemplární problém vybavit, všecko co mě napadá, se mi zdá jako nepodstatné blbosti. Takže to zkusím vzít podle těch pěti zásad reiki.

Na tom, co jsi Kámo napsal, je vidět, že když se něčemu poctivě věnujeme, v tomto případě Reiki, svoje plody tohle naše snažení, dříve, či později, vydat musí. Záleží jen na tom, jestli Reiki umožníme, aby Ona měnila nás, namísto toho, abychom neustále nevymýšleli, jak měnit Reiki k obrazu našemu.

K moudrosti přijetí všech forem Stvoření lze dojít cestami různými, důležité je jen jestli u nás tahle potřeba vzniká, nebo ne.
Ty jsi to Kámo napsal moc pěkně.

V mém životě Reiki taky sehrálo zásadní roli, jen jsem potřebovala ještě nějaké to „know-how“ k sebeuvědomění během celého dne, k uvědomování si věcí ve chvíli kdy se zrovna dějou, pro tuhle další (nikdy nekončící) práci na sobě.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 10:22 am    Předmět: Citovat

Evik napsal:
Na takového člověka nemůžu přijít s transformací, s čakrami, vědomím a nevědomím a podvědomím....


To je Evi přeci jasné, alespoň myslím, že ano.

Osobně si nedokážu dost dobře předstvit, že bych takovéto paní mohla pomoci tím, že by na ni začal valit něco o jejím podvědomí a čakrách. Rolling Eyes

Co Tě zde k té myšlence na tuto možnost vlastně přivedlo, Evo?

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 5:29 pm    Předmět: Vyzkoušejte si odpuštění láskou s Reiki Citovat

NAMASTÉ

Odpuštění láskous Reiki,může být jen odpuštěním a ne jen tak konstatováním.Pouhé konstatování nemá ten účinek na karmu,
která zabezpečuje s láskou snížení 1/7 karmy.

Četl jsem i příspěvky o Reiki a napsaných principech,jak je používáte.
Jsou používány s neúčinnou vazbou na 5D -dimenzi lásky z níž
pochází Reiki.
Reiki jako taková energie je založena na vztahu rituálního času 5D.
Ta jak bylo popsáno a co zveřejnili Kamo a dříve i Zeto je rituál pro 2D.
Potom se energie dostanou stejně,ale láskyplný podklad tam není.

Nejdůležitější při žádosti o své odpuštění,kterým jsem se provinil, je také slib ,že další můj prohřešek již nikdy nebude opakován.
AROHOJ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 7:26 pm    Předmět: Citovat

Nejsem si jistá zda vlastně ty Arohoji vůbec víš o čem kolikrát mluvíš, používáš tolik věcí dohromady a bez návaznosti a k tomu obecně pojmenované věci přejmenováváš a předěláváš je podle svého až z toho není cítit, co vlastně vůbec chceš sdělit - ale je to tvůj způsob žití a já to akceptuji.

Za sebe mám ráda věci jednodušší a ne je dělat složitější než jsou.

Principy Reiki předával Mikao Usui svým žákům a chtěl, aby je používali jako modlitbu 2x denně, je v tom obsaženo duchovní poselství a jako takové je potřeba to brát. Jejich původ sahá ještě dál.

Také zde víme ( i bez motání karmy), že věci mají svůj důraz pouze pokud se praktikují, ne se o nich jen tak naplano mluví.

A pokud by někoho zajímalo 3D, 5D tak zde jsem našla stránky, které to srovnávají, tak si můžete udělat obrázek sami http://www.atlantskaskola.cz/clanky/pata-dimenze.htm
Ve světle popisu článku bych řekla, že spoustu z nás to, co popisují jako 5D praktikuje - být tady a teď, být otevřený cestě atd.

A láskyplný podklad má vše kam LÁSKU dám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aika
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 10:03 pm    Předmět: nejsem si jista Citovat

nejsem si jista, zda nebudu prudit a pouze se opakovat.. ale....


Stáničko - hezky vyjádřeno.. Smile moc hezky.. Smile

Teď jsem znovu studovala knihu od Caroline Myssové - Anatomie ducha - mj. jsi mi ji doporučila právě ty, Stání a za to ti znovu moc děkuji, co je to odpuštění.... a vysvětlení od paní Caroline se mi nesmírně líbí:

Odpuštění = osvobození svého psýché a duše od potřeby osobní pomsty a osvobození se od stavu oběti.

Mně se toto vysvětlení zalíbilo tak, že velmi. Stačí mi. S Reiki nebo bez Reiki... je-li odpuštění procítěno srdcem - nevím co ještě je k tomu třeba dodat.... na Reiki dopustit nedám.. .ale odpuštění existovalo i před ním a i po něm i bez něj i s ním... :)takže... takto vnímám odpuštění.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2011 8:42 am    Předmět: Citovat

Aiko, moc rada Te ctu, takova
opravdovost, diky.

Odpusteni mam po praci hotove
spojeno s pustenim. Kde je opravdu
vycisteno, je pusteno, bez emoci.

M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2011 8:44 am    Předmět: Re: Vyzkoušejte si odpuštění láskou s Reiki Citovat

AROHOJ napsal:
Četl jsem i příspěvky o Reiki a napsaných principech,jak je používáte.
Jsou používány s neúčinnou vazbou na 5D -dimenzi lásky z níž
pochází Reiki.
Reiki jako taková energie je založena na vztahu rituálního času 5D.
Ta jak bylo popsáno a co zveřejnili Kamo a dříve i Zeto je rituál pro 2D.
Potom se energie dostanou stejně,ale láskyplný podklad tam není.


Arohoji,

jsem přesvědčen, že těch pět zásad reiki mi dokonale vyhovuje a že "holá" Reiki je pro mě nevyčerpatelným zdrojem lásky, síly, inspirace, poučení - zkrátka všeho, čím mohu obohatit svůj život.
Proto je mi docela jedno, jestli se podle Tebe pohybuji ve 2D, nebo v 5D, nebo v 10D... Ty máš potřebu stále něco škatulkovat, rozdávat přesné předpisy, normy a manuály, když Ti pak selže nějaké měření, tak chybu vidíš v zadavateli dotazu a ani Tě nenapadne myšlenka, že to máš třeba už tak překombinováno, že se v tom sám ztrácíš.

Všeho moc škodí chlape, lásku v podobě reiki a reiki v podobě lásky je třeba žít a užívat, stačí se otevřít a natáhnout ruku a nemusíš pro její sdílení montovat dimenze a šroubovice a provádět komplikované rituály. Ty dimenze se Ti otevřou právě tím upřímným a prostým sdílením, šroubovice (bude-li třeba) se upraví tím, že v té lásce a shodě se sebou samým budeš zkrátka jen žít.

Taková analogie - všimni si kam došla naše justice díky těm nepřehledným zákonům a jejich nesčetným dodatkům: do 3D (pro ty, kteří neznají tento polský výraz "Dupa-Dupa-Dupa", tak dupa znamená prdel). Reiki/Boží lásku od nepaměti lidé využívali naopak naprosto přirozeně a bez komplikovaných technických postupů jaké tu často prezentuješ a snad právě díky tomu, že nevěděli o nějakých dimenzích, tak v nich dokázali žít.
Začneme-li to normovat a vydávat přesné prováděcí předpisy, jejichž nedodržením si přivodíme kdovíco, tak to v té polské 3D skončí.

Reiki je i návrat ke kořenům, k pramenům, do nejhlubšího nitra sebe samého, k jednoduchosti a zbavení se všeho zbytečného a k tomu stačí skutečně jen upřímnost a pokora. A k tomu všemu mě osobně vede i těch pět zásad, což jsi označil za nedokonalý 2D rituál. Mně je jedno v kolika D jsem (hlavně ne v těch polských 3D Very Happy), co by mi dalo vědomí, že jsem v 5D? Pokud by mi to dalo pocit nadřazenosti, tak logicky musím okamžitě spadnout snad do -2D. A jestli někdo v té páté dimenzi už je, tak to zřejmě ani neví a ani nemá důvod to řešit, protože v tom prostě žije a kdyby ses ho zeptal jak se tam dostal, tak by snad ani neuměl odpovědět. Natož tak sepsat přesný prováděcí předpis.

Cool
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2011 8:47 am    Předmět: Re: nejsem si jista Citovat

Aika napsal:


Odpuštění = osvobození svého psýché a duše od potřeby osobní pomsty a osvobození se od stavu oběti.

Mně se toto vysvětlení zalíbilo tak, že velmi. Stačí mi. S Reiki nebo bez Reiki... je-li odpuštění procítěno srdcem - nevím co ještě je k tomu třeba dodat...


Nic


Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2011 12:42 pm    Předmět: Citovat

NAMASTE
Naosal jsem:
Reiki jako taková energie je založena na vztahu rituálního času 5D.
Ta jak bylo popsáno a co zveřejnili Kamo a dříve i Zeto je rituál pro 2D.
Potom se energie dostanou stejně,ale láskyplný podklad tam není.

Celkem správně a souhlasně to Kamo posoudil.
Ale já také prohlašuji dle zkušeností rituálu Reiki,že 5D je láskyplná,kdežto 2D je silová ,A energie Reiki se dostanou stejně.,ale jiné hodnoty.
Kdo měl možnost je spatřít ,mě to potvrdili.

Mistři,kteří učí principy Reiki ne nadarmo vkládají "PRÁVĚ DNES"
před každý princip.Důvodem je právě 5D která je láskyplná.

Poznávám,že se rozdílně překládají principy Reiki,podle kontinentu,odkud přišly.Z indického zní takto:
Právě dnes utiším v sobě všechnu zlobu
Právě dnes zapomenu na všechna trápení
Právě dnes si připomenu kolik milostí se mně dostalo
Právě dnes budu pracovat poctivě
Právě dnes budu laskavý/á ke všem živým bytostem.

AROHOJ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vyzkoušejte si Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 4 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund