Fórum - Zobrazit téma - Vztah k Bohu - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Vztah k Bohu
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Vztah k Bohu
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 33, 34, 35  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2014 5:59 am    Předmět: Re:Vzťah k Bohu... ad Úsvit Citovat

...nuž, ak by si sa bol býval obťažoval nahliadnuť do zmieneného webu, tak by Ti neuniklo, že svety vonku a dnu sú rovnaké. Kam zameriaš pozornosť, tam dokážeš premiestniť vedomie. Chce TO cvik.

Vyčítať a uskutočniť - teóriu skÍbiť a previazať s praxou - do empírie.
Oba vhľady reprezentujú jedinú a celistvú Jednotu Všetkého čo Je. Wink

Mesiac ako objekt odrazu a gravitácie je len pomôcka pre TM.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2014 7:24 pm    Předmět: Citovat

četl jsem, není to pro mne.Mám pocit, je to jen moje poznání, že stejně jako indigové děti přišli rozbít vše staré, zákony, normy, zřízení a společenstvo, tak i já vnímám, že není potřeba mistru, sami v sobě si musíme nalézt mistra. každý už musí jít svou cestou. Doba mistru skončila.Není potřeba někoho vést,každý kdo je zde na zemi se musí už sám za seb rozhodnout. Zažil jsem pád a zkázu planety, zkázu atlantidy, konec egyptské kultury, možná není náhoda, že i dnes zažívám konec starého. Cítím to tak, možná někdo stejně, proto jsem to sem naapsal, aby věděl, že možná není sám. Co tě mohou naučit, co ti mohou předat? jen ti mohou ukázat cestu, ale nemužeš je následovat, to nejde. Bereš li to tak, je to v pořádku, nesouhlasíš li se mnou, je to tak dobře. Na té planetě zahynol celý muj lid, v atlantídě všichni, kdo nechtěli uvěřit, spoléhali se na své proroky, v egyptě si prostý lid ani neuvědomil, že se mění energie a kněží už přestali být vyvolení, bojem o moc stratili klid ducha a jejich sdrce zatvrdla a byli ochotni zabít, jen aby nepřišli o moc a vliv nad zemí a lidem. A vidíš přišli. Vše se opakuje, jen jde o to, zda už budem moudří a poučíme se. Záleží jen na nás, ale jak jsem psal na začátku, cítim to tak já sám. Tím že nesjem v kontaktu s nikým, nesleduji žádný tisk, jsem možná izolovaný, ale mám svuj názor a klid v duši. Praktikuji staré svičení, možná staré i12000 let. Stále zde nalézám další a další komnaty, které se mi otvírají. Né oni, ale my sami jsme v upadku a sběrači oni byli mistři, nepoznali techniku, poznali tělo a ducha.
Já neříkám, že svět venku a uvnitř je rozdílný. Je uplně jiný. Nevím jak to vyjádřit, poznáním sebe se dokáži včlenit, splynout s celkem . Ale nejdříve musím poznat sám sebe, naučit se vnímat energie kolem sebe, jak na mne pusobí, naučit se harmonizaci a býv vždy v klidu, harmonii a spokojený. Oni už dávno poznali, co je to pokora, odevzdání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2014 7:45 pm    Předmět: Citovat

Kuciii, jsem z toho čtení už celá zokénkovatělá Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2014 3:21 pm    Předmět: Citovat

Promin, omlouvám se ti.Přeji hezký den
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2014 3:59 pm    Předmět: Re:Vzťah k Bohu... ad okienko & úsvit Citovat

okenko napsal:
Kuciii, jsem z toho čtení už celá zokénkovatělá Laughing


"Subham astu sarvadžagatam..." Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2014 5:21 pm    Předmět: Citovat

Jestli se nepletu, Moi, zkoušíš komunikovat nejen latinou, už i po indicku, trochu slovensky, tak snad už se mi rozbřeskne, co? Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2014 6:40 pm    Předmět: Re:Vzťah k Bohu... ad okienko Citovat

okenko napsal:
Jestli se nepletu,... snad už se mi rozbřeskne, co? Cool


Možné to je: ... "keď Boh dá aj motyka vystrelí(!)." Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2014 4:45 pm    Předmět: Citovat

Nevěř tomu. Né buh ale naše bloky když dovolí, tak se nám rozbřeskne. Víš existuje jedna z nejužasnějších meditací, při které necháš své tělo reagovat na hudbu. Jen tvé tělo zaujímá užasné pozice popírající gravitaci a samo se zbaví napětí, bloku a při této meditaci snad nejvíce lidí zažije prozření. Nevěř všemu co říkají jiní. Je to nepravda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2014 9:53 am    Předmět: Citovat

Jožko, jsem pravděpodobně v jiné sféře Very Happy Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2014 12:51 pm    Předmět: Citovat

Já se ještě vrátím k islámu. Jak jistě víte, tak v současně době řádí islamisté v Sýrii a Iráku a dopouštějí se tam různých zvěrstev. Mimo jiné dnes vyšla zpráva s videem, kde podřezávají amerického novináře .....
Píšu o tom proto, že pokud skutečně existují nějácí mírumilovní muslimové, tak bych očekával, že proti tomuto budou razantně protestovat. Očekával bych, že jim bude vadit, že někdo spojuje jejich víru s brutálním vražděním nevinných lidí. Realita je ovšem taková, že se prakticky nikdo neozývá ... Žádné demonstrace, žádná prohlášení a když už přeci jen něco, tak jen lehce a spíš jen když jsou k tomu donuceni. Takže to vypadá, jako že s tím tiše souhlasí ......
Přitom když například někde vyjde v novinách karikatura Mohameda, tak jsou rozhořečených muslimských demonstrantů po celém světě plné ulice. To jim vadí. Ale to, že někdo jménem jejich Boha vraždí, to jim zdá se nevadí
Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2014 2:05 pm    Předmět: Re:Vzťah k Bohu... ad Beppe Citovat

Keď strach je veľmi mocná emócia! Wink
(Hoci sa maskuješ turbanom aj habitom/burnusom...
... ako wahabiti - vidieť len oko/oči?)
Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2014 11:28 pm    Předmět: Citovat

Jsme ve válce. Nevím jak výstižněji to naspat, i když to nevystihuje situaci. jde jen o to, zda zemi pomužeme v transformaci a přežijeme zde a nebo budeme šiřiteli násilí a strach (je to záměrně vedený utok, strach ze stráty kontroly a moci) a země se nás zbaví. Jde o to na čí stranu se přídáme každý z nás a to orzhoduje o naší budoucnosti. O nic jiného nejde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: čt srpen 21, 2014 6:13 am    Předmět: Re:Vzťah k Bohu... ad Úsvit Citovat

Úsvit,

Zem si poradí aj bez reikifórov/vtipov, ktoré tu píšeme.

Bordel v hlave, nech si uprace každý sám...
... [ ,lebo slobodná vôľa. ]Wink


... alebo ...túto ľudskú plieseň opäť spláchne(?).
Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: čt srpen 21, 2014 9:50 am    Předmět: Citovat

Jste bezcitní, Země je naše matka, my jsme její děti, Jak je matce,když přijde o své děti. Copak jí to jedno?
Lídé by se měli potkávat s dlaněmi otevřenými (aby bylo vidět, abych i já si uvědomoval, že nemám zbran) a dlaněmi otočenými dopředu, tím se otvírám příchozícímu, nebo jen příchozící energii. Vy už dopředu hledáte hul. A když né hul, tak aspon se zatvrzujete a vyháníte je ven, s vytrčenou rukou a nataženým ukazujícím prstem, táhni tam, odkud jsi přišel. Tím prstem neodháníte jen muslimy, a doplnte si sami, ale i Ježíše od svého prahu...
Dnešní doba je nemocná, žoldák si hraje na duchovního, není to v jeho mzdě, je to v jeho hlavě, nebo není, jestli už ví, že nekonal dobře, jako vzor hodný následování a hodně z nás ho bdivuje, segal, herec, který mrzačí a zabíjí...doba je nemocná, jen vy to nechcete vidět.
Už se opakuji, nemáte svobodnou vuli, vy si nemužete volit, zda žít či nežít na této zemi, zda vesmír bude věčný či nikoliv, zda v příštím životě budete hodný či zlý...vše jde mimo vás, jen si vybíráte jak dlouho budtete bojovat. ale vlastně i ten boj je jen zdání, odpovězte si sami, v čem spočívá vaše svobodná vule ,když celý váš život je z 93%řízen podvědomím. Přiznejte si, že vaše svobodná vule je jen těch ubohých 7%, ale i tak, ta myšlenka svobodné vule se pevně drží, vidte hi hi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: čt srpen 21, 2014 5:48 pm    Předmět: Citovat

usvit: Proč je svobodná vůle zrovna 7 procent, jak jsi na to přišel ? Není to třeba 6,73 procenta ? Jinak já žiju reálný život na tomto světě a kdybych měl každému nastavovat krk, ať si dle libosti "kousne", tak je za chvíli po mě. Tvoje recepty se do reálného světa jaksi nehodí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 33, 34, 35  Další
Strana 34 z 35

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund