Fórum - Zobrazit téma - Vztah k Bohu - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Vztah k Bohu
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Vztah k Bohu
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2014 11:16 pm    Předmět: Citovat

Stále jsi nepochopil, že každý žijeme v jiné realitě. Promin, takováto videa již dlouho nejsou mým zájmem, nedíval jsem se. Platí paltilo a bude platit, co vysíláš, dostaneš, čeho se bojíš, dostaneš nejvíce. Já už mám svuj vesmír, váš je váš, mne se to netýká, Bud chápeš a nebo jednou pochopíš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2014 12:00 am    Předmět: Citovat

Můžeš vidět věci takové jaké jsou,
a při tom se ničeho z toho nebát.

Když zavíráš oči,
uvidět nelze,
žiješ popření.

Není to jiný vesmír,
je to únik,
pochopit nyní nemůžeš,
jednou pochopíš.


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2014 8:05 am    Předmět: Citovat

Toro nepochopila, jak jsem to myslel.
Napsala jsi: Můžeš vidět věci takové jaké jsou, ...ale asi já jsem jediný z diskutujících kdo je tak vidí. VŠE JE SPRÁVNĚ. kAŽDÝ DOSTAVÁ TO SVÝ. Já už to nepotřebuji dostávat. Zavíráte oči před zákonem karmy, né já...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2014 6:36 pm    Předmět: Citovat

usvit napsal:
...ale asi já jsem jediný z diskutujících kdo je tak vidí....

To, že zde funguje kauzální zákon (neboli komické zákony, chceš-li), mne ještě nezbavuje nutnosti bdělého rozlišení, a už vůbec ne zodpovědnosti za tuto osobu.


usvit napsal:
...VŠE JE SPRÁVNĚ. kAŽDÝ DOSTAVÁ TO SVÝ. Já už to nepotřebuji dostávat. Zavíráte oči před zákonem karmy, né já...

Jistě, vše je dobré, a pejsek zakopanej bude nejspíš v tom, že si Jožko pleteš nihilisms s osvícením, tedy máš za to, že se tě to, či ono, netýká.
Bludem jsou jak prožívání strachu, tak tohle Tvoje popření reality.
Proto se Ti snažím sdělit, že tohle, co tady předvádíš, nejsou „hory horama a řeky řekama“ (vidění toho co je, takové jaké to je), ale prosté popření, jen sněžná slepota. Ani realizovaný Mistr nepřestává vidět, co je spásné a co nikoli, co je cesta dobra a co jsou činy nespásné a jiným bytostem ubližující.

Zřejmě se domníváš, že když je vše dobré, tak tím pádem je to tady taky všechno šuma fuk, ať si tedy - kde chce, kdo chce - cokoli komukoli provádí, druhé týrá, znásilňuje a vraždí, neb ti dotyční jen dostávají to své, žejo. Rolling Eyes


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2014 4:09 am    Předmět: Citovat

Toro dostávají, oni už ví proč. Bože dej mi poznat, kde mohu pomoci abych pomohl a kde nemohl pomoci abych se nezdržoval. Je to váše realita, nemohu pomoci a nemusím to ani vědět, jen by mne to zdržovalo. Kdyby jsi si pamatovala, co tu píšu stále dokola...když nezasáhnu tam, kde mám, proti porušování řádu, moje duše to ví, co se stalo mojí vinou, že jsem nezasáhl, a v okamžiku umírání přijde zučtování.(jak se to rýmuje). Všemi zákonnými zpusoby, zastavit násilí páchané na mne nebo kolem mne. Vtip je v tom, že v mém udolí se nic neděje.To je má realita, co vidím slyším cítím...to jediné mohu ovlivnit, ale už né hlad v africe...to je za kopcem, to už se mne netýká. Až to bubu mít zažít, zažiju to, dozvím se to, ale né tím zpusobem, že mi někdo říká co se děje za kopcem, jak moc se mne to týká, co mám dělat a manipuluje se mnou, a já pak ani nevidím, co se děje v mém udolí. Vubec si nevšimnu, že jsem nenápadně pod jejich manipulací přešel z roviny lásky na rovinu odmítání, násilí či fanatismu. Mne klidně umře život v mém udolí, stromy, země, voda ale bude mne zajímat, že někdo v turecku bylo zemětřesení. Jestli moje duše musí trpět pocitem samaritánství, tak se to dozvím, třeba od tuláka který tam byl a vypráví mi o tom, a pak tam mohu třeba posílat reiki, ale pro muj vývoj a osvícení je duležité přijmout sám sebe a né nějaké cizí učení či cizí cestu.
Když pak mluvím o tom, co se děje v mém udolí, tak mi začnete říkat, ty nenávidíš lékaře, ty nenávidíš politiky, ty nenávidíš morálku a zákony. Ano, přesně jako oni, vše do jednoho pytle, se vším. Nemám nic proti panu doktorovi novákovi, ale proti léčebním, konkrétním metodám, proti morálce bez rozumu, přijímáním něčeho, co je v rozporu z řádem věcí... třeba dnes je morální vydělávat peníze jakýmkoliv zpusobem, né pro všechny, ale nikdo se už nepozastavuje nad tím, že začínáme být otroky, určují kdy co smíš či nesmíš, nelíbí se ti to, šup z práce, tak raději sehnu hlavu a chodím na přesčasy, místo aby přijali dalšího dělníka, je morální učit děti poslouchat systém, školu, zákony, přesto že všichni víme, že školství už nefunguje, že zákony už netrestají lumpy a nechrání obyčejné lidi(já měl dvakrát co do činění se zákonem poslední 2 roky a tvrdě narazili,ale přesto jsem se práva nedomohl, aspon si příště dají bacha, jenže to bylo v mém udolí, neudělám nic, co je proti mému svědomí, ani neustoupím, bud odejdu, nebo to změním). Vám ani nevadí. co se děje u nás. Co v zahraničí, to se tu mužete strhat a bít se do prsou, ale že vám možná už dnes svou chamtivostí zabijí vaše děti, sourozence je vám jedno. Já už přemýšlel, nemohu změnit, mohu odejít. Mluvím o svém udlolí, o tom, že před dvěma lety mluvčí čezu řekla, že temelín je stavěný na 4 stupně richterovi stupnice zemětřesení, ale to u nás nehrozí, ale uklidnila mne, že by měl vydržet 5 stupnu richterovi stupnice. Měl.... Nejsem slepý a hluchý jako někteří a pamatuji si, jak moc se zvyšuje častost a síla zemětřesení u nás. Vmém udolí bylo před dvěma dny zemětřesení o síle 3,4 stupně. Každý geolog vám poví, že kde je zvyšující se napětí-před 25 lety bylo kolem 150 slabých otřesu, dnes to jde na stovky a tisíce za rok, mikrootřesu, a tehdy bylo silnější tak 2x až 3x za sto let. Ted je tak 3x až 4x za 1 rok...že tu mám v mém udolí kontaminovanou vodu a pudu chemtaijls a jak se tomu mohu bránit a nebo aspon zmirnit následky a informuji o tom své sousedy, léčím své stromy, které vidím, ...oni vás učí být slepý, hrubý a bezcitný, necítit lásku...klidně pak napíšete, táhni, jdi odkud jsi přišel, napíšete nebo podobní vám do diskusí o ebole, měli by je zavřít, nechat pomřít, každou lod vyplouvající z afriky by měli potopit...já říkám, mě záleží na každém mém sousedovi v mém udolí, každého se snažím vnímat a cítit jeho bolest. Dušek říká, člověk se přetransformuje, pokročí dál až jak citoval někoho, až sám pocítí bolest, kterou zpusobuje druhým. Vy zatím necítíte ani bolest své rodiny. I ty jsi se zastávala tohoto systému, ubližování dětí, že musí mít musí poslouchat, musí...nic nemusí, není li to zapsáno v knize jejich osudu, ale když je donutíte, musí svuj život, co měli napsaný žít v dalším a v dalším životě až se jednou narodí jako sirotci a budou se moci sami rozhodnout, co je a není správné. a né podle toho, co jim někdo pomocí morálky nakuká, nebo vy. klidně se pod to podepíšu. úsvit.
PS. Stále mi vychází, že já žiju ve skutečném světě, ve skutečné realitě, v lásce a pomoci bližnímu ( od slova blízko u mne) svýmu. Vy ani nevíte, jak jsou stará ta videa, jak dlouho kolují, kolik lidí, sto či celé národy mají stejné názory a praktiky, ale víte přesně co SE VŠEMI UDĚLÁTE Z CELÉ JEJICH ZEMĚ. MĚLI BY JSTE SE STYDĚT, nemusíte, nejsem ten kdo má právo nebo by chtěl soudit, je mi to k smíchu, beru vše jen akademicky, už se mne to netýká, ale VY MI NEJSTE LHOSTEJNÍ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2014 7:15 am    Předmět: Re:Vzťah k Bohu... ad Úsvit Citovat

Akademický Úsvit/Josef,

... jednota a boj protikladov verzus alibizmus, trojjedinnosť stvoreného a dichotómia Božského... atď. Vnútorný vývoj po špirále a vonkajší v zdanlivom chaose? Každý vidí len po vlastné medze, alebo (?)... Smile

Boha neohneš konfesiou ani karmou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2014 7:19 am    Předmět: Citovat

moi napsal:Boha neohneš konfesiou ani karmou...
Boh je konfesia Boh je karmou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2014 8:15 am    Předmět: Re:Vzťah k Bohu... ad Úsvit Citovat

usvit napsal:
moi napsal:Boha neohneš konfesiou ani karmou...
Boh je konfesia Boh je karmou


Boh som ja, ty, on - ona - ono, my, vy, oni - ony, všetci, všetko, dnu i von, hore aj dole atp. ... Boh sú aj pravidlá a normy, vzťahy a súvzťažnosti aj Univerzálne Zákony... ale samotný princíp Boha neohneš podľa seba(ohneš len tvárnu myseľ, zdeformuješ Dušu ale neohneš Ducha... atp.) -> ...PREČO?

A včuľ mudruj!?
PREČO?!?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: so srpen 09, 2014 10:01 pm    Předmět: Citovat

Ano i né. Buh nemá mantinely, omezení. Tak že zákony pravidla a normy jsme si stanovili my, buh nesoudí, nehodnotí, neodmítá. Vše je správné-zkus to napasovat na nějaký zákon či normu.Když je vše v pořádku tak vymysli jeden jediný duvod proč ohnout boha, nebo duši. Proto vycházím se všemi lidmi, vše je správné, a když mi ještě něco na nich vadí, poděkuji jim vduchu, nastavili mi zrcadlo a já jen vidím, co nemám zpracované.Duch je jen jeden, ale v mnoha podobách, projevech.Duch v nás je buh v nás a ten je jen jeden. Ten pocit něco rozdělovat, měnit, přizpusobovat je jen projev naší mysli, né potřeba ducha, duše.Duch potažmo buh je neměnná veličina, energie od počátku stejná. Všechny projevy boha, kytka, supernova, nebo trpaslík..to vše a ještě mnoho jiných, vše co je, je jen jiná podoba stejné věci.jiný uhel pohledu či chápání. Není co měnit, ohýbat, když vše je v něm obsažené i projevené. Španělé mají svého svatého, který jednou přišel na noc do hradu rytíře, pána toho hradu(dříve byli loupeživí). On ho pokoušel, jídlem-odmítl a pojedl jen suchý chléb, ženami-odmítl, že chce již sloužit jen svému bohu a né tělu, peníze pod podhlavník a v noci přišel k němu do pokoje a chtěl ho podřezat,zabít. V poslední chvíli si to rozmyslel a tak se svatý dožil druhého dne. Ráno mu ratíř řekl, že ho chtěl v noci zabít a on mu řekl, já vím, ale pomodlil jsemse ke svému bohu a zda je to jeho vule a mám li zemřít, přijímam to a rád zemřu. Když jsi to neudělal, poděkoval jsem mu, že si mne ještě nevzal a usnul jsem. A copak tě včera nesvádělo ochutnat aspon pečeni na mém stole. Ale to víte, že jsem měl chut, jen jsem jí nepodlehl, a co ženy, nevzrušovali tě, ale ano, ale pomodlil jsem se a buh mi dal sílu odolat pokušení těla, a co peníze pod polštářem. Víte nevím kde spočinu zítra, ale kdybych měl peníze, byl bych na tom jako vy. měl bych pokušení a možná bych mu nedokázaloddolat jako vy. To pokušení bych si nesl stále sebou a možná by mě udolalo. Nevím, tak nějak mu to řekl. On byl moudrý a uvědomil si, že mezi nima není rozdíl, jen v tom, že on už ovládá svuj život a své touhy. A byl první, kdo na svém panství vydal první zákony podle kterých pak vznikly první španělské zákony. Na svoji dobu byl pokrokový. Jen vy ještě něchápete, že jsme stejní, jen já se už snažim ovládat svuj život.
PS. Mezi námi, není ani žádný vesmírný zákon, je jen muj dobrý pocit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: ne srpen 10, 2014 7:03 am    Předmět: Re:Vzťah k Bohu... ad Úsvit Citovat

Úsvit,
všetko je tvorivý prejav jediného *mnohoDucha*; aj Ty i Ja.
Zrkadlo si však nastavuje každý sám = sloboda.
Ak potrebuješ obmedziť podnety na minimum, aby si pochopil podstatu - ži, hoci v chudobe! Predaj PC a vzdelávaj sa starosvetsky, ako v dobe kamennej. Máš predsa intuíciu a empatiu!
Ja si medzitým užijem ponuku Otca-Loga a súčasného pokroku.
Život stvoriť z ničoho nedokážem - nie som *Duch-Logos* -> hýbateľ, v zmysle *panta r(h)ei* a ani oživovateľ, ba ani lúpežný rytier, a preto život ani nevezmem, hoci som vojak...

"Žijem svoj život, pre a za seba; učím sa a rastiem - svojím tempom."
"Ego sum, qui sum..."
Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: ne srpen 10, 2014 4:14 pm    Předmět: Citovat

nemáš svobodnou vuli,vše již bylo dané.zrdcadlo nenastavuješ ty, ale druzí ti ho nastavuji.já jen se snažím už zrcadlo nenastavovat.Díky mobilum a pc víme kde jakou bylbost a drb, ale stratili jsme kontakt se skutečnou realitou a se svými blízkými. Dříve stačil jeden dopis za rok a věděl jsi, co se ve tvé rodné vísce stalo, kdo umřel, kdo se narodil, kdo slavil svadbu. Dnes jsme se díky vymoženostem odcizili i životu. To není život, virtuální život. Podněty, jaké jsi měl na mysli, moje intuice mi pomáhá chápat lidi, cítit s nimi, vnímat jejich nálady a bolesti, vede mne přímo ke zdroji učení, přivádí mi do cesty zdroje informací a šetřím tím spoustu času a námahy a nemusím se probírat nepodstatným, v čem máš tedy výhodu. Budu žít v době kamené, ale ve skutečné realitě, než v době pc a budu manipulovaný abych dělat to či ono a budu dostávat jen cenzurované informace o něčem, co vlastně ani nemusím vědět. Ale co potřebuji vědět se dozvím, třeba od pocestného, ale budu asi informovaný o dění kolem sebe více než ty.V tisku či televizi se o skutečnosti která se tě týká nedozvíš vlastně nic. Když ti někdo volá, tak jen pro to, že on něco potřebuje ale vubec nepřemýšlí, že by ti za to mohl něco dát, třeba podělit se s tebo o dění kolem sebe, kdo komu co dal udělal, vzal si kdo koho , nic z toho, jen utracené peníze za kontrolu něčeho, co vlastně ani nemáš pod kontrolou, život svých příbuzných, dětí či přátel. Nechci tím zlehčovat pokrok, ale váš přístup a zpusob jakým ten pokrok přijímáte. Jenže tento pokrok je v duchovní cestě spíše kontraproduktivní a nezlobte se na mne, stále to jsou stránky duchovní a né stránky materiálního, merketikového nebo násílí šířícího portálu. Je mi jasné, když ocituji eduarda tomáše, vystudovaného právníka ale hlavně jogína a určitě mi dáte za prvdu hodně erudovaného člověka v duchovních otázkách, on prohlásil, že jím získané vědomosti jsou mu na překážku v duchovní praxi. odvádí ho od skutečného játství a skutečného chápání podstaty děju a věcí.Je mi jasné. že člověk dnešní doby, konzument konzumní společnosti ani se nebude namáhat aby pochopil byt jen část toho co tomáš řekl. To od něj skutečně nemohu požadovat. To ho reklamy a návody ve zdělovacích prostředcích neučí, mít vlastní názor, potažmo přemýšlet svobodně, ale zde předpokládám zaujem a snahu něco se naučit. aspon to předpokládám, a né jen citace a fráze které nás učili už ve škole. Taky nás tam stále učí být dobrými zaměstnanci, poslouchat autority a nemít odlišný názor či nedej buh vlastní názor. To paní učitelka vždy poctivě odmění třeba poznámkou. Přeberte si to jak chcete. Je to o mně a né o vás, o mém pohledu na světa a né o vašem,a jestli vám z toho něco nesedí, nebo vám vadí, radím vám, je to ve vás, proto to zpracujte a přijměte, jinak se toho nezbavíte. Je to ve vás, né ve mně, mě je to jedno. Už jsem to tu psal, né co děláte, ale o vás mi jde, mám vás rád.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: ne srpen 10, 2014 4:45 pm    Předmět: Re:Vzťah k Bohu... ad Úsvit Citovat

Úsvit,
asi nechceš rozumieť ani vidieť to, čo je za hmotou.
Keď sa raz prekročíš a začneš vidieť - uzrieš TO, o čom doposiaľ len snívaš. Mnoho zdaru! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2014 3:41 pm    Předmět: Citovat

???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2014 4:39 pm    Předmět: Re:Vzťah k Bohu... ad Úsvit Citovat

usvit napsal:
???


... včera, 10.8. bol superspln mesiaca.
Zažil som krásnu telepatickú meditáciu splnu!


Možno vieš o čom točím...
Ak nie - škoda námahy.
( viac nájdeš na stránke: Petra Chobota)

www.petr-chobot.eu/cs/uplnkova-meditace
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2014 7:27 pm    Předmět: Citovat

už chápu. já jsem jiný. jsem dost skeptik, co si sám nevyzkouším, neprozkoumám. meditace jsou vynikající, vedou k duchovnímu rozvoji. Nevím, pana chobota neznám, nevím kdo to je, Nemedituji na uplněk, na měsíc. Zatím nemám tu potřebu. Spíš dávám přednsot vnímání jeho energie, je odlišná od energie země. Máme jako každý jiný svou cestu, jinou než ten druhý, moje je poznání sebe samého, boha v sobě a ve vás. ty se obracíš ven, hmota jak ji chápeme není, je to jen iluze tohoto světa... jenže i to je jedno. já nalézám meditaci v dením životě, někdo ve společném sdílení a není to jedno, je tisíce cest, každý máme svou cestu ted mne napadlo, že jsi si myslel, naučené fráze...ne jen mé vlastní poznání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35  Další
Strana 33 z 35

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund