Fórum - Zobrazit téma - ZAJÍMAVÉ STRÁNKY-CO VÁS ZAUJALO-ODKAZY - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - ZAJÍMAVÉ STRÁNKY-CO VÁS ZAUJALO-ODKAZY
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

ZAJÍMAVÉ STRÁNKY-CO VÁS ZAUJALO-ODKAZY
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: so leden 14, 2012 9:22 pm    Předmět: x Citovat

Ano, bylo to na nějaké klinice, kde se Jashumeen podrobila nějakým testům, aby se dokázalo, že opravdu nejí. Už nevím, kde jsem to četla, tuším v nějakém diskuzním fóru od někoho ze zahraničí.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: so leden 14, 2012 10:44 pm    Předmět: Citovat

Jj. rozumím Mílo.

Všechny tyhle tzv. vědecké „výzkumy“ poměrně ošidná věc.
Co vím, tak ti, kteří mají s bhv. výživou osobní zkušenost, mluví o tom, že čím jsou činnější (v akci), tím víc energie mají. Když je někdo zavře do na několik týdnu klece kliniky, tak toto přirozené proudění prány v těle do jisté míry omezí. Mimo jiné je to např. dobrým ukazatelem toho, kolik asi prány obsahuje takový vzduch z ventilace, který tam celou dobu musí dýchat (+ utěsněná neotvíratelná okna), o nějakém přímém slunečním svitu tedy už vůbec nemůže být řeč. Confused

Mám za to, že pokud byl takový jedinec sledován na, byť i omezeném prostoru v „holé přírodě“ (coby naprosto nejpřirozenějším prostředí pro proudění jakékoli životodárné energie), nevznikl by důvod pro jakési polemiky, např. ohledně pár ztracených deka během pobytu v podmínkách na klinice. Domnívám se, že pokud už někdo svolí k tomu, že se stane „laboratorní krysou“, potom by si měl některé z podmínek také určit. Samozřejmě, že nic z toho nevylučuje 24hod. sledování kamerami, monitoring tělesných funkcí, apod.

Na druhou stranu ale chápu, že pro člověka, který je tím, že nepotřebuje být napojen na jakoukoli prodejnou „výživu“ (o potravinových prefabrikátech nadnárodních potravinových a farmaceutických společností už ani nemluvě), že mu je celkem fuk, kdo čemu věří a co si z toho vyvodí a vezme.
Takováto svoboda v sobě obsahuje mnohem víc, než bychom si v tuto asi dokázali vůbec představit.
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: so leden 14, 2012 11:43 pm    Předmět: Citovat

Možná s tím souvisí,viděl jsem v televizi dokument,o mniších ze šaolinu.Jezdí po světě každých 5 let a předvádí své umění. Na klinice nějaké vysoké školy v americe jim dali čidla ne tělo a měřřili jejich teplotu těla a váhu při vysušování prostěradel.Naměřili nejlepším teplotu těla 48,5 stupně jeden měl přez 53 stupnu.Na množství usušených prostěradel lehce spočítali přez kalporie,že měli v průměru zhubnout 2,5 kg,ale ubytek byl jen velmi malý či nulový.To znamená že využily jinou,,,než běžnou metodu k výživě těla .Oni sami tvrdí,že se soustředí na tan tien a od tud jim jde energie. To jsou vedecky ověřená fakta.Nemám k tomu komentář,pouze vím,že k tomu musí člověk trénovat i duchovní sféru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2012 12:11 am    Předmět: Citovat

Ano Jožko, Tummo se tahle technika a umění jmenuje.
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2012 1:49 pm    Předmět: Re:Tummo. Citovat

toora napsal:
Ano Jožko, Tummo se tahle technika a umění jmenuje.
Smile
...a...praktikuje sa cez lotos
Rolling Eyes "soma" nad lotosom "manas"
vovnútri lebky!

Oba ležia(manas aj soma) nad adžnou v centre mozgovne!

Laughing moi Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2012 5:16 pm    Předmět: x Citovat

Toora: stres asi taky udělá svoje. Ten experiment byl pak přeložen
na jiné místo, do míst kde byla čistá přiroda, daleko od rušičů, ale stejně se pak experimnet musel ukončil z důvodu zhoršení zdravotního stavu té paní....

Jasně jogini a mniši, šamani různých kultůr a směrů umí lecos, jenže my ostatní k tomu nemáme asi dost odvahy, trpělivosti, vytrvalosti a možná ani žádnou chuť se tomu věnovat...

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2012 7:20 pm    Předmět: Citovat

Asi nejodolnější těm všem zářením a vlivům je z těch zkoumaných onen stařičký Ind, co ho studovali v té indické nemocnici. Smile

Ten nevýznamější přínos Monfortových přednášek a diskusí vidím v informovanosti o lidských možnostech, tedy alespoň pro ty, kdo si je připustí. A ne nadarmo se právě v tuhle dobu tyhle, a mnohé další, informace otevírají poněkud širší veřejnosti než tomu bylo doposavad.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2012 8:04 am    Předmět: NA POČÁTKU BYLO SVĚTLO Citovat

Tak se mi konečně po kouskách podařilo ten film zkouknout.

Zarazilo mě, že ta paní z Ruska, co se živí světlem je docela tlustá. To tedy znamená, že když přejdu na starvování světlem a jsem před tím tlustej, už tlustej zůstatnu?

To by vysvětlovalo, proč nemůžu zhubnout Evil or Very Mad


Naposledy upravil Zbultran dne pá leden 20, 2012 1:47 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2012 9:02 am    Předmět: Re:toora & zbultran Citovat

toora napsal:

Ten nevýznamější přínos Monfortových přednášek a diskusí vidím v informovanosti o lidských možnostech, tedy alespoň pro ty, kdo si je připustí.
Smile

...alebo aj v "induktívnom" potvrdení existencie neviditeľných/vibračných "vesmírov" rôznych frekvencií... Rolling Eyes
Embarassed ...a možno aj vesmíru pre "tučniakov"? Idea Question
Alebo je to projekcia "elementálov"? Question
Confused moi Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2012 1:37 pm    Předmět: x Citovat

Zbultran: možná záleží na tom jakou energií se pak nacpeš. Zarputilci očichávající hutnější a tučnější energie holt víc přibírají.... Laughing Laughing Laughing

šamanka

PS: moi, napadlo mě, čeho projekcí jsou tvoje, často smysl nedávající, příspěvky...


Naposledy upravil samanka dne pá leden 20, 2012 5:56 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2012 2:43 pm    Předmět: Re: x+Shamanes "hibernatus supraprojecticus" Citovat

samanka napsal:
šamanka
PS: moi, napadlo mě, čeho projekcí jsou tvoje, často smysl nedávající, příspěvky...

Už je Tvoj ČAS, veril som,že hibernuješ,ale Tvoje P.S.:projektuje Question "exkrementy,či"čo...?
"Dobré ránko,vstaň Šamanko!""...a rýpni si do mňa,ak máš čím,voilá!Ale nech to má hlavu i pätu,prosím!" Wink moi Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2012 4:17 pm    Předmět: Citovat

Dle toho, co říkají "práničtí", tak můžeš Zbultrane přibrat,
ubrat, nebo cokoliv chceš. A protože to není hladovka
(což si dost lidí furt nějak plete), alébrž "výživa",
tak mi to přijde docela logické.
Paní, jestliže taková byla před a chtěla tak zůstat,
potom jí asi vyhovuje přesně ta váha kterou má.
Každý to holt má nastaveno trochu jinak a tabulky BMI
a mínění okolí tyhle lidi nějak dvakrát netankujou.
Mně napříkld tlustá nepřijde, ale spíše plnoštíhlá
(tak-nějak adekvátně jejímu věku) takže bych to takhle
tvrdě ani nehodnotila.
Každý oči holt vidí trochu jinak...

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: po leden 23, 2012 9:19 am    Předmět: Citovat

toora napsal:
Dle toho, co říkají "práničtí", tak můžeš Zbultrane přibrat,
ubrat, nebo cokoliv chceš. A protože to není hladovka
(což si dost lidí furt nějak plete), alébrž "výživa",
tak mi to přijde docela logické.
Paní, jestliže taková byla před a chtěla tak zůstat,
potom jí asi vyhovuje přesně ta váha kterou má.
Každý to holt má nastaveno trochu jinak a tabulky BMI
a mínění okolí tyhle lidi nějak dvakrát netankujou.
Mně napříkld tlustá nepřijde, ale spíše plnoštíhlá
(tak-nějak adekvátně jejímu věku) takže bych to takhle
tvrdě ani nehodnotila.
Každý oči holt vidí trochu jinak...

Smile


Mě přišla "tlustá" v poměru k těm ostatním lidem, kteří tvrdili, že se živí pránou.

Tak jsem měl nějak pocit, že i jak bylo v tom filmu, že když laboratorní zvíře má dietu - dožije se o 30% víc a bude zdravější, tak že výživa pránou by měla být zdravější a ten člověk by tedy měl mít váhu optimální pro fungování organismu (tedy nižší).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: po leden 23, 2012 9:38 am    Předmět: Citovat

Zbultran napsal:
Tak jsem měl nějak pocit, že i jak bylo v tom filmu, že když laboratorní zvíře má dietu - dožije se o 30% víc a bude zdravější, tak že výživa pránou by měla být zdravější a ten člověk by tedy měl mít váhu optimální pro fungování organismu (tedy nižší).

Nojo, Zbultrane, ale víme my, co je pro koho ideální?
Já si jen pamatuju, že například v Jóganandově knize "Paměti Jogína", kterou jsem před pár lety četla navštívili tehdy Theresu Neumann, která též nejedla a nepila a rozhodně nebyla štíhlá, myslím, že se v té knize autor vyjádřil něco ve smyslu, že "kypěla zdravím", nebo tak nějak kulantně. Very Happy

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: po leden 23, 2012 9:49 am    Předmět: Citovat

V zoologických zahradách se zvířata obvykle dožívají daleko vyššího věku a jsou zdravější než ve volné přírodě, především kvůli kvalitnější výživě. U některých druhů je délka dožití vyšší i násobně. Přesto asi nebude nikdo tvrdit, že by všechna zvířata proto měla žít v ZOO. - Já jen že to není tak jednoznačné co je "správně".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 6 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund